Opinie o KONCEPT 2000 + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KONCEPT 2000 + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KONCEPT 2000 + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONCEPT 2000 + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

???? Nowy wpis

Cześć, bo ktoś tu o urlopie napisał więc dobrze rozumiem, że na umowie o pracę na spokojnie można się zatrudnić? jakiś czas temu mignęła mi oferta dla kelnera ale w szczegóły już wejść się niestety nie da. nie rozumiem tego stwierdzenia ze za urlop dostaniesz 2 / 3 mniej pensji. Czyli masz 1 / 3 tylko czy jednak na odwrót?

Były pracownik Nowy wpis

Plusy zapewne jakieś są ale ich wartość nie jest adekwatna do minusów. Presja w pracy to podstawa. Nie tylko kierownicy ale również współpracownicy ją tworzą. W wielu przypadkach nie ma co liczyć na innych zwłaszcza w gastronomii. Jeden pod drugim dołki kopie. Nadgodziny dużo powiedziane. Ile byś nie pracował stawka ta sama. Nie ma co liczyć na dodatek za pracę w nocy święta czy za nadgodziny. Niektórzy "szczęśliwcy" mogą liczyć na etat w jednej spółce za minimalną krajową a reszta na zlecenie w innej spółce. Jak się rozchorujesz to dostaniesz kasę tylko z minimalnej krajowej. Bez względu na miesiąc zasuwasz po tyle samo godzin a jak ich nie wyrobisz to kasy brak. Trudno wybrać się na urlop jak wiesz że dostaniesz 2/3 mniej pensji. Na obiad odgrzewane resztki po gościach. Siłownia jest ale po kilkunastu godzinach w pracy nawet nie licz, że będziesz miał siłę z niej skorzystać. Rozliczają z każdej minuty pracy oczywiście zaokrąglając w dół bo jakim prawem chcesz skorzystać z przybytku zwanym WC lub wyjść na fajka.

Inia Nowy wpis

Z czego wynika ten wspomniany stres u kogoś? Czy mogło chodzić przy tym o jakieś konkretne stanowisko? wcześniej ktoś pytał o integracje, miałyby pomagać w odstresowaniu się? można tu w razie czego liczyć na zespół? od dawna nie ma opinii, nie jestem na bieżąco

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie KONCEPT 2000 + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA można pracować zdalnie?

Firma KONCEPT 2000 + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA prowadziła rekrutację na stanowisko Kelner/ka à’la carte. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Co Wy piszecie? Pracowałam długie lata w Airport Hotel Okęcie. Atmosfera super, mili i pomocni ludzie, pieniądze przed pandemia naprawdę dobre, dbają o swoich pracowników.

Agata

A w jaki jeszcze sposób o nich dbają? Bo może faktycznie przydałoby się "przebić" przez te negatywy, które tu są. A że pracowałaś długie lata to na pewno wiesz o firmie dużo. Kandydaci byliby bardzo wdzięczni jakbyś trochę to rozwinęła. ;)

@Agata

Pakiet medyczny luxmed, szkolenia, obiady pracownicze, całodzienny dostep do kawy herbaty i wody, integracje, przed pandemia były wyjazdy integracyjne za granice (nie wiem czy wróciło :)) długi czas były lekcje języków, dla nas angielski, a dla innych narodowości - polski, siłownia w hotelu - pracownicy mogą korzystać, możliwość wyjścia w godzinach pracy aby załatwić swoje sprawy, w ciężkich momentach życia prywatnego pomagają - dają wolne, niejednokrotnie wspierali finansowo, jeżeli hotel generuje dobre wyniki premie tez są fajne, nie żałują i nie wyzyskują, bonusy za urodzenie się dziecka, zniżki na produkty Dużo osób pisze o nadgodzinach - tutaj pewnie głównie gastronomia i kuchnia, są nadgodziny jak wszędzie ale są płatne, zazwyczaj ludzie chętnie biorą te nadgodziny. Pewnie coś ominelam ale czas spędzony w Airport hotel Okęcie wspominam bardzo dobrze :)

Agata

No to faktycznie chyba udało się przez te negatywy jakoś przebić. ;) Sporo tego. Fajnie, że tak pozwalają z samego w sobie hotelu korzystać, bo nie zawsze się to zdarza. Czyli przymusowe nadgodziny nigdy się nie zdarzały? I tak dla pewności to ile płatne były?

@pracownik
@Agata

Zawsze płatne. I tak jak pisałam w gastro ludzie często sami chcą te nadgodziny robić bo maja to zapłacone

Pracownik 34

Owszem w poprzednich latach gdy hotel po rozbudowie notował rekordowe utargi można było zarobić całkiem spoko pieniądze ale była to praca bardzo ciężka i ponadnormatywna, z wieloma nadgodzinami w ciągłym stresie gdyż przez głownych Managerów w niektórych działach atmosfera była bardzo toksyczna. Kadra kierownicza bardzo słaba nie zainteresowana budowaniem zespołów, bez kompetencji i zdolności zarządzania zasobami ludzkimi. Mottem przewodnim od zawsze było nie ma ludzi nie do zastąpienia... Występowały też kary finansowe, np zabieranie premi przez pracodawcę przez 3 lub 4 kolejne miesiące. Pracodawca nastawiony na swój maksymalny zysk i wykorzystanie każdego pracownika. Wieczna kombinacja z forma zatrudnienia.

Smutna prawda
@Pracownik 34

Dokładnie jest tak jak piszesz. Hotel w najlepszych czasach pozwolił zarobić ale było to zwieńczeniem ciężkiej pracy. Filarem tego bałaganu był tylko i wyłącznie personel, który jest obecnie w głębokim poważaniu Panów którzy myślą że mają jakieś pojęcie o tym co robią, co niestety mija się z prawdą. Oby tak dalej a sami zostaną na pokładzie tego Titanica.

Mada

(usunięte przez administratora) nie płacą za wykonaną pracę. Nie warto. Wyzysk na najwyższym szczeblu.

Danuta
@Mada

Nie rozliczyli się z Tobą w ogóle czy oszukali Cię na pensji? Miałaś podpisaną umowę? Jak długo pracowałaś?

Sommelier

Pracowników traktują jak zło konieczne, nie rozliczają się uczciwie z pracownikami, lepiej traktują obcokrajowców niż swoich, brak poszanowania w miejscu pracy, pracodawca nie zainteresowany pracownikiem tylko swoim zyskiem, słaby szacunek i kultura pracy, częste zmiany grafików, beznadziejnie słaba kadra zarządzająca średniego i wyższego szczebla, brak kultury w miejscu pracy i poszanowania pracownika.

Katarzyna
@Sommelier

Co konkretnie masz na myśli pisząc o nieuczciwym rozliczaniu z pracownikami?

Elżbieta

Podobno w firmie jest toksyczna atmosfera. Może ktoś z pracowników napisać jak dokładnie ona wygląda i czy coś się zmieniło?

Ktoss

Slaba praca, toksyczna atmosfera, ludzie się ciągle zwalniają, brakuje pracowników bo nikt tam nie chce pracować. Firma porażka

Janusz

Cześć, zamierzam wysłać CV, ale przedtem chciałem zapytać czy ktoś z Was nie pracował przypadkiem w tym hotelu jako recepcjonista/recepcjonistka? W jakich godzinach praca i ile zmian? Czy rzeczywiście jest to praca tylko na recepcji czy też inne obowiązki, takie jak np. obsługa śniadań czy baru również wchodzą w grę?

Polka

Zastanawiam się jak firma przetrwała czas przestoju? Czy są jakieś szanse na pracę?

nie mam

czesc... na rozmowie chwalili sie, ze maja najlepsze stawki w warszawie na recpecji.. bo niby hotel prywatny i to co nie oni.. 2500zl na reke to nie jest dobra stawka.. podobno jescze jakies prowizje sa.... Na rozmowie mialam okazje rozmawiac z dwiema osobami z p. Kasia i p. Markeim (nie pamietam dokladnie). Osobiscie nie chcialabym pracowac z p Kasia.. zrobila na mnie negatywne wrazenie... Aczkolwiek moge sie mylic

Edyta
@nie mam

Czyli nie przekonałaś się, jak tam w praktyce pracuje się w hotelu Okęcie? Byłaś tylko na rozmowie? Czy już teraz pracujesz tam?

NIE mam
@Edyta

Nie, nie poszlam

bgbm

@paka na pewno masz racje. Szkoda w summie, bo moim zdaniem bardzo wazne jest żeby mieć stały zespół i przede wszystkim zaufany zespół, na którym mozna polegac

za dala

tak nawet jesli laskawie kogos zaprosza na rozmowe to juz jej nie ma po jednym dniu. nikt normalny nie wytrzyma w atmosferze ciaglego chamstwa, obgadywania i donoszenia na siebie wzajemnie. pieniadze rowniez nie sa najlepsze, nawet jesli dobrze pracujesz to i tak za kilka dni zamienia cie na ukraine z agencji. nie wstyd ze jak gosc o cos prosi to "kelner" nawet nic nie odpowiada tylko ucieka, bo nie rozumie co gosc do niego mowi?! 190 godzin miesiecznie to dla nich malo... wyzysk za psie pieniadze

mrówka

Dobre prorok ale jeszcze zapomniałeś dodać, że oprócz słownictwa i wrodzonej elokwencji uroda Fiony ze Shreka. Kto ją zrekrutował?!?!

Prorok

Ale przyjeli fachowca niby z Falent, a slownictwo z Grojca. Ha ha ha

anonio

nie poleca. wymienieją tam ludzi jak rękawiczki.pensja beznadziejna,atmosfera też. Myślą że są pięcio gwazdkowym hotelem a na wszystkim oszczędzają .

Zostaw merytoryczną opinię o KONCEPT 2000 + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Warszawa

• Jak się pracuje w KONCEPT 2000 + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy KONCEPT 2000 + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONCEPT 2000 + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

KONCEPT 2000 + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • KOMITETU OBRONY ROBOTNIKÓW 24
    02-148 Warszawa