Airport Hotel Okęcie

Opinie o Airport Hotel Okęcie

anonio 2010-10-16 16:30:23
nie poleca. wymienieją tam ludzi jak rękawiczki.pensja beznadziejna,atmosfera też. Myślą że są pięcio gwazdkowym hotelem a na wszystkim oszczędzają .
Prorok 2015-09-30 21:46:30
Ale przyjeli fachowca niby z Falent, a slownictwo z Grojca. Ha ha ha
mrówka 2015-10-02 20:50:48
Dobre prorok ale jeszcze zapomniałeś dodać, że oprócz słownictwa i wrodzonej elokwencji uroda Fiony ze Shreka. Kto ją zrekrutował?!?!
za dala 2016-03-01 16:22:30
tak nawet jesli laskawie kogos zaprosza na rozmowe to juz jej nie ma po jednym dniu. nikt normalny nie wytrzyma w atmosferze ciaglego chamstwa, obgadywania i donoszenia na siebie wzajemnie. pieniadze rowniez nie sa najlepsze, nawet jesli dobrze pracujesz to i tak za kilka dni zamienia cie na ukraine z agencji. nie wstyd ze jak gosc o cos prosi to "kelner" nawet nic nie odpowiada tylko ucieka, bo nie rozumie co gosc do niego mowi?!
190 godzin miesiecznie to dla nich malo... wyzysk za psie pieniadze
bgbm 2016-05-07 17:17:22
@paka na pewno masz racje. Szkoda w summie, bo moim zdaniem bardzo wazne jest żeby mieć stały zespół i przede wszystkim zaufany zespół, na którym mozna polegac
Zostaw swoją opinię o Airport Hotel Okęcie - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Airport Hotel Okęcie