Opinie o Westfleisch Polska Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Westfleisch Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Westfleisch Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Westfleisch Polska Sp. z o.o. w Racibórz

Mariusz

Witam!Szukam ludzi którzy zostali bez wypłaty i wyrzuceni z mieszkania na bruk ja tego nie moge podarować moja praca na Westfleisch którą zlecił mi Tomasz miała być dobrze płatna ale okazało się że to oszustwo i łamanie prawa bardzo chcialbym żeby poniósł kare nas jest pięcioro kto chce odzyskać kasę niech dołączy do nas.Sprawa jest do wygrania ponieważ byliśmy u adwokata.Im więcej poszkodowanych tym lepiej.Trzeba walczyć o sprawiedliwość i przede wszystkim swoje pieniądze.Pozdrawiam czekam na kontakt z osobami zainteresowanymi.

rafal opole

Składam oficjalne zawiadomienie do prokuratury w Opolu informuje niemieckie instytucje o nadużyciach i (usunięte przez administratora) czas, nie gra roli zakładam profil....pokrzywdzeni w westfleich coesfeld i zaczniemy grę od nowa.......a chodziło tylko moje dwa tygodnie nie zapłacone pozdrawiam i do zobaczenia w sądzie o i tak tam jest......

@rafal opole

No to ja mam tu taka liste ludzi z polski, (usunięte przez administratora) przez pana tomeczka ze sag sie przez 10lat nie wyrobi....

Sylwia

Witam jak wygląda start jak się przyjedzie do pracy ?

Elżbieta

Dopiero co tu weszłam i zapoznaje się z całym tematem. ciekawa jestem liczby osób, które mogłyby mieć ten sam problem. Czy przybliżycie ja? ile już mogło się zgłosić?

Patka Nowy wpis

Hejka, widziałam krótka ofertę od zakładu dla pracownika produkcji do jeliciarni. Tylko nie podano w niej w ogóle zarobków ale ktoś pisał, że na spokojnie 2000 euro się tam z niej wyciąga. To prawda? chłopak ma doświadczenie i może by pojechał. Pod względem atmosfery i sterylności jak tam jest?

Krzysiek

pracuję w na zakładach w Cosfeld już 8 miesięcy i faktycznie na początku pierwsza wypłata była dość licha, ale wyjaśnili mi, że chodzi o jakieś większe podatki przed okresem zameldowania czy coś takiego i drugim miesiącu miałem nadpłatę. Praca nie jest łatwa, ale można się przyzwyczaić. Mieszkanie całkiem ok bo najważniejsze, że mieszka się tylko po 2 osoby w pokoju. Współpraca z Panem Tomkiem jest ok, jeżeli się pracuje i nie ściemnia, kasę też pożyczy jak potrzeba. Zarobki są na poziomie 1600/1800 euro na rękę w zależności od miesiąca więc nie ma źle.

Gość Nowy wpis
@Krzysiek

A możesz powiedzieć co to znaczy że pierwsza wypłata licha ? Miałeś chociaż 1400 na rękę ?

Mariusz Nowy wpis

Młody chłopak Nowy wpis

Te wszystkie wpisy na temat (usunięte przez administratora)to prawda , póki robisz jak Rumun to jest ok jak wyjedziesz dostaniesz 20 euro na konto za ostatnie 2 tygodnie pracy robią co chcą w biurze udają że polskiego nie znają… trzęsą portkami ze ludzie przy wypłacie wyjeżdżają ale sory za taką robotę dostawać 1300 euro to śmiech na sali . Opłata za mieszkanie 250 bus 150 jakieś dodatki za sprzęt do pracy 100/200 przy pierwszej wypłacie choćbyś zarobił 2200 brutto to nie dostaniesz więcej jak 1200 .. (usunięte przez administratora)w ogóle . Pan Tomek jest dobrym chłopem ale sama polityka i zarobki są do dupy w tej firmie nie polecam !

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Westfleisch Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

darek

nie wierzę, że 1000€ dostałeś na miesiąc i pracowałeś normalnie to to nie prawda ja pracuję 6 miesięcy i mam na godzinę 14,4 € , pracuję około 190 godzin więc łatwo policzyć = 2736 € brutto - około 30% podatku to mamy 1952 € - 260 mieszkanie bo tyle płacę , więc pozostaje mi na rękę około 1700 € czyli jakieś 7400 pln. Gadałem z pracownikami co dłużej pracują i mają większą kasę na rękę koło 2000/21000€ więc można zarobić jak się postarasz. Praca nie jest łatwa i są osoby z różnych miejsc, ale ja tu nie przyjechałem na wakacje. Pracuję na jeliciarni w Cosfeld i szefa Łukasza, który jest ok i da się dogadać.

Wojtek
@darek

Możesz podać jakiś kontakt do ludzi którzy zajmują się rekrutacja

Xxx
@darek

Pracowałem tam 6 miesięcy nie pisz tak że tyle zarabiasz ja największą kasę na rękę miałem 1300 euro a pracownicy co robią 2-3 lata brali po 1500 maksymalnie

@Xxx

Co jeśli pól roku stażu to za mało by mieć jakieś konkretne zarobki? wyżej wskazane zostało, że były to osoby pracujące dłużej. staż pracy w jakiś jeszcze profit lub też przywilej może się wliczać?

Wojtek

Witam mam pytanie czy może ma ktoś numer lub jakiś kontakt do agencji żeby dostać się do pracy Westfleisch w miejscowości Lübbecke

@Wojtek

A skąd masz ofertę? nie ma tam w niej numeru? Na takim portalu akurat w innej mi się pokazywał. Powiesz też przy okazji czemu akurat tam chcesz jechać? Maja sprawdzone warunki?

Brodnica

(usunięte przez administratora) po całej linii! Thomas , Marek jak i Nico czekamy na wypłaty 3 miesiąc codziennie jedno wielkie zbywanie sprawa oddana do adwokata bo inaczej nie realne coś ugrać. Strzeżcie się przed tą firmą jeśli chcecie zarobić a nie tyrać za darmo cały miesiąc.

klark

ja pracuję tu 6 miesięcy i złego sowa o Tomku powiedzieć nie mogę, ale nie raz On ma problemu z ludźmi którzy walą w kule , taka jest prawda, bo każdy kto dobrze pracuje to On ma do niego szacunek i zawsze da się dogadać (usunięte przez administratora) starają się najpierw ustawić, ale jak się nie da to muszą odejść z pracy a następnie siedzą na portalach i się użalają jak to było źle nikt na siłę nikogo tu nie trzyma praca jak praca trzeba się przyzwyczaić

@klark

A czym konkretnie przez tych 6 miesięcy się zajmujesz? Opowiesz cos więcej o tej pracy od swojej perspektywy? Może sam spróbuje, ale lubię znać konkret, zwłaszcza że faktycznie rożnie tu piszą

W sumie jedyne co można poniekąd zrozumieć z tej opinii to fakt, że cos było chyba u Ciebie nie tak z wypłatą? Zgadza się? a o co konkretnie chodzi? jakieś okoliczności chociaż podasz? Może da się tego uniknąć?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Westfleisch Polska Sp. z o.o.?

pracownik - Cosfeld

Pracuję w tej firmie już 8 miesięcy na dziale jeliciarnia, moim szefem jest Łukasz spoko i do dogadania się. Z początku wypłaty były słabe tj. pierwsze 2 miesiące , ale teraz za każdym razem koło 2000€ mam na rękę. Praca nie należy do łatwych, ale firma jest wypłacalna. Zakłady mięsne do fabryki mięsa. Zatrudniony jestem w Niemcach bezpośrednio w Westfliesch. Średnio raz w miesiącu lecę samolotem do domu , mieszkam koło Katowic.

@pracownik - Cosfeld

Jeśli samolotem to spoko, a powiedz jakie wtedy masz koszty biletu? Chyba ze sam już wszystko sobie ogarniasz? Wolne tez możesz sobie przesunąć jakoś elastycznie czy jednak do zakładu się dostosowujesz? Podwyżki zależą od tego ze wszedłeś we wprawę czy jednak nowym zawsze tyle dają?

Koszt samolotu koło 200/300 ln w dwie strony. WIZZAR jest tani Daty wylotu ustalam z majstrem

Sylwia

Witam jak wygląda start jak się przyjedzie do pracy ?

XYZ
@Sylwia

Myślisz może o tej ofercie na Pakowanie? Niby są zwarte w treści adresy pod które się przyjeżdża. Jest też wzmianka od razu o szkoleniu. Opisze je ktoś? Kto tak w ogóle je przeprowadza?

@Sylwia

Przyjechalas juz? Bo jak nie to nie przyjezdzaj! Zajedziesz do hotelu w ktorym, jest brudno, czasami nie ma wody albo ogrzewania! Jak zachorujesz to nawet nie bedzie mial kto z toba isc do lekarza, a (usunięte przez administratora) bedziesz od nocy do poludnia i to we wszystkie soboty! A jak ci sie nie pidoba to bez ostatniej Pensji wyjedziesz. A pan Tomeczek to wspsnialy (usunięte przez administratora)..bo inaczej tego nazwac nie idzie

@Pracodawca właśnie się wybieramy z narzeczona jutro, powiesz mi ile można zarobić na czysto w przeciągu miesiąca?

Rysiek
@Marcin

Mnie zastanowiło to stwierdzenie o wyjściu bez ostatniej pensji, to możliwe? jak ujęte jest to w umowie? jeśli jutro z Narzeczoną się wybieracie to już macie wszystko podpisane, tak? Co teraz piszą w umowach, są szczegółowe?

Elżbieta

M

Cyrk na kółkach, praca dla robocopa, zero przeszkolenia jakiegokolwiek na stanowisku przy taśmie żadnej pomocy. Masz przyjść i wszystko wiedzieć. Tyrać jak (usunięte przez administratora) To nienormalne i nie do opisania. W hotelu (usunięte przez administratora) i pluskwy. Właśnie kończę współpracę z ta firma która trwała tydzień dlatego nie przyjeżdżajcie tu ludzie. Na dodatek nie wypłacają pieniędzy gdy się zwolnisz pozdrawiam wszystkich

rafal opole

@rafal opole

A te wspomniane nieopłacone dwa tygodnie to ile warte?

Nieznany

Podaj @ .też złożyliśmy zawiadomienie .5 osób pokrzywdzonych

Ktoś
@rafal opole

Podpisuję się pod tym to jest jakiś (usunięte przez administratora) co się dzieje Tomek i jego brat tak w (usunięte przez administratora) robią ludzi że to nieporozumienie człowiek zostaje z niczym problem z zaliczkami robią co chcą najważniejsze że przyjechałeś i wzięli za ciebie kasę a resztę mają w (usunięte przez administratora) nawet żeby odebrać z kwatery pszeżutowej w Dattel wszystkie papiery załatwiają Rumunii a człowiek śpi dwie trzy noce w takich warunkach że to nieporozumienie odradzam jechać przez tych dwóch przekrętów ze Śląska

@Ktoś

W jakich warunkach te wspomniane trzy noce? :(

Patyk
@rafal opole

Chętnie się podepnę pod zawiadomienie mi też nie zapłacili

@Patyk

ono już kwartał temu nie zostało przypadkiem złożone? wiadomo jaki efekt?

Iwona
@rafal opole

Ja pracuje w Cosfeld już 8 miesięcy i jest wszystko ok, mój chłopak prawie 1,5 roku i też nie narzeka, praca jak praca robić trzeba, a jak nie pasuje to się ludzie zwalniają...

@Iwona

I w drugą stronę także pewnie? Tutaj długość czasu pracy na cokolwiek pozytywnie wpływa? Pytam, bo 1,5 roku to już jakiś tam staż i ciekawa jestem czy to coś daje

Klarysa

To co na ogłoszeniu zawsze przechodzi na rzeczywistość? Pytam, bo jedna osoba pisała, że ze względu na nie chętnie będzie kandydować. Mnie interesuje zdanie osób bezpośrednio zatrudnionych, osoby na obsłudze są niezmienne? Co wiadomo o ich warunkach pracy? można się przyjąć? Jest sporo klientów przy Opawskiej?

Czy ktoś moze napisac cos więcej o pracy? W ogłoszeniu wszystko wyglada ok... ale moze jest to ktos kto ma aktualne info odnośnie tego jak wyglada praca tam?

@Gość

A na które ogłoszenie teraz patrzysz, że na "ok" oceniasz? Jakie warunki opisali, szczegółowe jest? Gdzie je znalazłeś tak właściwie?

Beata
@Gość

Witam! Może ktoś dać namiar na pracę w Lubeccke w wesfleische ? Jaka agencja tam rekrutuje? Jak z zakwaterowaniem i dojazdami do pracy ?

Łysy

Dziwna sprawa bo z tego co czytam to firma zatrudnia kilka tysięcy ludzi, a negatywnych opinii jest zaledwie kilkanascie... Jak by się wczytać w opinie o innych podobnych zakładach o tej samej ilości zatrudnionych ludzi to ten cały westflishe jest mega super firmą ???? i to porównując firmy w Polsce jak i w Niemcach... Zatem ciekawe jaka faktycznie jest prawda, bo kilka negatywów może być spowodowana różnym sposobem zakończenia współpracy, co do braku kasy za pracę to fakycznie słaby temat i pewnie do wyjaśnienia...

Biały

Witam wszystkich serdecznie!Sama firma Westfleisch niemiecka jest ok,ale osoby które werbują z Polski to kłamcy.Nie można liczyć na nich w razie choroby, że pojedzie do lekarza z Tobą.Pensja się nie zgadza ,pracujesz wszystkie soboty,a na rozliczeniu nie jest ujęte.Z mieszkań giną rzeczy a drzwi nie uszkodzone.Nie polecam

Katarzyna
@Biały

To ile ma się tutaj zarabiać albo ile jest na godzinę? Że wiesz, że pensja się nie zgadza. I czy o dużo się nie zgadza? Co na to pracodawca jak mu się zwróci uwagę?

Nowa
@Biały

Czy możesz coś więcej powiedzieć na temat samej pracy w firmie?

@Biały

ale dlaczego ktoś miałby jechać z Tobą do lekarza? nie rozumiem. przecież jesteś dorosłym człowiekiem :)

Polak
@Biały

Ja wróciłem dopiero dzisiaj z pomocą przewoźnika bez pieniędzy bez niczego ,jeśli słyszałeś ostatnio o polaku co był tam pod firmą z policją to byłem JA (usunięte przez administratora) chciał mnie zastraszyć ten cały niby THOMAS Schónfeld pod niemieckim nazwiskiem i imieniem z okolic śląska to jest (usunięte przez administratora) razem z tym swoim bratem co daje ogłoszenie na OLX co to nie oferują .... Ludzie ostrzegam wylądowałem pod drzewem w parku przez tych cwaniaków , podczas roboty wyskoczyła mi kość z barku nawet (usunięte przez administratora) na powrót nie dał zarobić , chcieli mnie usunąć na drugi dzień z mieszkania , pod pretekstem że się nie nadaje , (usunięte przez administratora) ciule posyłają ludzi na ubój jak mówisz o pracy przy pakowaniu nie masz pomocy w tej firmie niema monitoringu , NIE BĄDŹ NAIWNY POLAKU ja to zapamiętam co zrobiliście ze mną i nie tylko ze mną (usunięte przez administratora) dwa ze Śląska chociaż mam dzieci na utrzymaniu zostawiacie ludzi bez pieniędzy bez niczego za granicą i zastraszacie ,jestem góral ja się nie boję na pewno nie WAS.... HEJ ..........jedynie prokuratura i zbiorowy pozew nauczy braci jak zostać z niczym ..............................END

Iwona
@Polak

Nie bardzo rozumiem bo jak ktoś pracuje to zarabia i można zarobić, ale jest też dużo osób co ściemnia i wtedy muszą opuścić mieszkania, ale to chyba normalne..

Ktoś

Jest w porządku wypłaty 1300 euro cudów nie ma ale nie ma też tragedii

@Ktoś

pytanie tylko za jaki konkretnie nakład pracy? brzmisz jakby miałoby być nawet adekwatne. Napiszesz o warunkach coś więcej? Ostatnio negatywnie się opowiadali, więc zastanawia mnie pozytywna opinia

Polnische

Dla mnie cyrk na kółkach, przerwy nie płacone. Praca po 9-10h przy wielu tonach mięsa. To co jest na ogłoszeniu olx i to co mówią 'koordynatorzy' kompletnie nie łączy sie z prawdą. Robota tak dużo godzin, weekend żaden wolny.. Jedynie niedziela(ustawowo, bo tak to pewnie byłaby również pracująca). Ludzie na wyższych stanowiskach mają Cie jedynie za robota który jest w stanie wszystko wytrzymać, nawet ból. Opieka lekarska to pic na wodę

@Polnische

No jeśli faktycznie jakieś niedomówienia występowały to słabo akurat, a co Ci mówili? Generalnie to z jakiego okresu ta Twoja opinia pochodzi, bo widziałam info, że ktoś chciał jakiś donos do prokuratury na nich składać, wiesz coś o tym?

Polniche
@Teresa

Pierwsze slysze o jakimś donosie, ale patrząc po opiniach bardzo dużo ludzi zostało zrobionych w balona. Nic dziwnego, że Polaków tu jest garstka, a 3/4 firmy jest z Rumunii, bo przyjechali tu za lepszym życiem. Naprawdę według mnie praca jest bardzo ciężka, patrząc na ilość godzin i dni w tygodniu, no i oczywiście płacę. Bo nie oszukujmy sie, większość naszych rodaków przyjeżdża tu by sie odkuć i zarobić trochę grosza.

Zostaw merytoryczną opinię o Westfleisch Polska Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Westfleisch Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Westfleisch Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Westfleisch Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Westfleisch Polska Sp. z o.o.
  • Opawska 31
    47-400 Racibórz
  • NIP: 2060000594 REGON: 240493465 KRS: 0000268528

Westfleisch Polska Sp. z o.o.