Opinie o Westfleisch Polska Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Westfleisch Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Westfleisch Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Westfleisch Polska Sp. z o.o. w Racibórz

rafal opole

musze cos dodać, bo mi joging nie wyjdzie ja nie męczę Pani bez potrzeby ja wiem, że tu nikt nie zagląda ale Pani przekaże te informacje do Pana T.S. wczoraj ja , dziś ktoś nowy jutro inny tak budujecie? moja kancelaria już zaciera ręce to może być ponoć zarobkowo fajny proces tak mówią, ja im wierze dlaczego usuwa Pani teksty? serce boli? przecież nikt tego nie czyta.....miłego dziona pozdrawiam

Andzela
@rafal opole

Szkoda ze nie przeczytałam wcześniej o tej firmie to co piszą byli pracownicy to prawda

Były

Nie polecam nikomu nie jeździcie!!! Zastanówcie się nad tym dlaczego nie potrzeba badań lekarskich dlaczego tak szybko chcą cię zwerbować do roboty! Ciężka praca, P.Tomek szkalowany przez wszystkich przez swoje skandaliczne zachowanie, zostawianie ludzi w lesie, wyrzucanie z kwater, wypłaty się nie zgadzają, spóźniają nie polecam!!!

Teresa
@Były

o czym Ty mówisz? hmmm bardzo mocne zarzuty z Twojej strony. masz na to wszystko jakieś dowody?

Polak
@Były

Ja wróciłem dopiero dzisiaj z pomocą przewoźnika bez pieniędzy bez niczego ,jeśli słyszałeś ostatnio o polaku co był tam pod firmą z policją to byłem JA (usunięte przez administratora) chciał mnie zastraszyć ten cały niby THOMAS Schónfeld pod niemieckim nazwiskiem i imieniem z okolic śląska to jest (usunięte przez administratora) razem z tym swoim bratem co daje ogłoszenie na (usunięte przez administratora)co to nie oferują .... Ludzie ostrzegam wylądowałem pod drzewem w parku przez tych cwaniaków , podczas roboty wyskoczyła mi kość z barku nawet (usunięte przez administratora) na powrót nie dał zarobić , chcieli mnie usunąć na drugi dzień z mieszkania , pod pretekstem że się nie nadaje , (usunięte przez administratora) posyłają ludzi na ubój jak mówisz o pracy przy pakowaniu nie masz pomocy w tej firmie niema monitoringu , NIE BĄDŹ NAIWNY POLAKU ja to zapamiętam co zrobiliście ze mną i nie tylko ze mną (usunięte przez administratora) dwa ze Śląska chociaż mam dzieci na utrzymaniu zostawiacie ludzi bez pieniędzy bez niczego za granicą i zastraszacie ,jestem góral ja się nie boję na pewno nie WAS.... HEJ ..........jedynie prokuratura i zbiorowy pozew nauczy braci jak zostać z niczym ..............................END

Ktoś
@Były

Dokładnie ja właśnie jestem to co w ogłoszeniu nic się nie zgadza problem z zaliczkami i Wogule tak w Polsce człowiek tak nie biedował jak tutaj w (usunięte przez administratora)mają a Tomek wraz z bratem sami nie mogą się dogadać bo jak dzwoni się o zaliczkę to jeden mówi co innego a drugi co innego to jest jakieś nieporozumienie to co w ogłoszeniu nie ma nic wspólnego z tym co na miejscu mieszkania to jest jakaś masakra a papiery jak się robi to nikogo nie ma z polskich kordynatorów tylko Rumunii to robią nie nie omijać z daleka

rafal opole

hello, kallo czy tam hej i tak nikt tu nie zaglada haha opinie dla kogo Pan Tomasz super goć ........gdzie moja wyplata za 2 tygodnie Panie Tomku? za darmo pracowałe?/........ a taki był Pan szczęsliwy gdy gary w domu myłem mamy kucharza haha prywatnego sasiedzi w szoku.... haha jeszcze nie teraz ale spotkamy sie, zanim karma wróci Panie Tomaszu ogólnie polecam tam prace jest ok, i Pan Tomasz jest ok........tylko ...... pozdro

Polak
@rafal opole

Ja wróciłem dopiero dzisiaj z pomocą przewoźnika bez pieniędzy bez niczego ,jeśli słyszałeś ostatnio o polaku co był tam pod firmą z policją to byłem JA cymbał chciał mnie zastraszyć ten cały niby THOMAS Schónfeld pod niemieckim nazwiskiem i imieniem z okolic śląska to jest jebana mafia razem z tym swoim bratem co daje ogłoszenie na OLX co to nie oferują .... Ludzie ostrzegam wylądowałem pod drzewem w parku przez tych cwaniaków , podczas roboty wyskoczyła mi kość z barku nawet kutas na powrót nie dał zarobić , chcieli mnie usunąć na drugi dzień z mieszkania , pod pretekstem że się nie nadaje , kurwa ciule posyłają ludzi na ubój jak mówisz o pracy przy pakowaniu nie masz pomocy w tej firmie niema monitoringu , NIE BĄDŹ NAIWNY POLAKU ja to zapamiętam co zrobiliście ze mną i nie tylko ze mną kutasy dwa ze Śląska chociaż mam dzieci na utrzymaniu zostawiacie ludzi bez pieniędzy bez niczego za granicą i zastraszacie ,jestem góral ja się nie boję na pewno nie WAS.... HEJ ..........jedynie prokuratura i zbiorowy pozew nauczy braci jak zostać z niczym ..............................END

rafal opole

droga Pani chodzi głównie o to jak traktujecie ludzi może to potrwa rok może dwa.......ważne ,że coś się ruszy w tej sprawie już mam 17nosób....a to dopiero początek więc zdrófka i dużo radości P>S> jak jest Pani taka inteligenta na jaką się lansuje to łatwo policzyć ile wart jest człowiek za dwa tygodnie pracy minimalne stawki w Niemczech pewnie Pani zna

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Westfleisch Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

Teresa

Chwalisz się czy żalisz problemem alkoholowym? ;p A tak serio to naprawdę pijesz coś tu czy tylko żartujesz? I powiesz coś więcej na temat swojej pracy, a przynajmniej tego co robisz między podpijaniem?

Kacper

Witam może ktoś coś powiedzieć o tej firmie

@Kacper

Nic Ci nie dały inne opinie tutaj? Nie są za ciekawe... Co o nich sądzisz?

Nowa

Witam wybieram się do pracy w tej firmie Czy może ktoś powiedzieć jak tam jest? Czy jest ciężko dla młodej dziewczyny? Na jaki dział mogę trafić na początku? Jak jest na kwaterach?

aaaaaa

MAM JECHAĆ DO FIRMY WestFlaich MUNSTER . CZY MOŻE MI KTOŚ NAPISAĆ JAKIE SĄ ZAROBKI NA RĘKĘ I JAKA TO PRACA

Janek

Westfleisch to najlepszego rzeźnia w Uni Europejskiej

Zostaw merytoryczną opinię o Westfleisch Polska Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Westfleisch Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Westfleisch Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Westfleisch Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Westfleisch Polska Sp. z o.o.
  • Opawska 31
    47-400 Racibórz
  • NIP: 2060000594 REGON: 240493465 KRS: 0000268528

Westfleisch Polska Sp. z o.o.