Opinie o Europejska S.C. Cukiernia Anna i Eugeniusz Ćmiel w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Europejska S.C. Cukiernia Anna i Eugeniusz Ćmiel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Europejska S.C. Cukiernia Anna i Eugeniusz Ćmiel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejska S.C. Cukiernia Anna i Eugeniusz Ćmiel w Katowice

pani pani Nowy wpis

za przepracowaną sobotę według kodeksu pracy należy się dzień wolny płatny , jeżeli nie to sobota ma być zapłacona plus 100 procent , a w cukierni nie dość że za soboty i nadgodziny płacone jest do (usunięte przez administratora)a nie na pasek to sumy są wzięte nie wiadomo skąd.(usunięte przez administratora)

Gig Nowy wpis

To jeszcze dodam opinię o zamówionym torcie: NIE! Tort czekoladowy na stronie firmy, to pewnie marzenie właściciela, do którego pod względem wyglądu nawet nie zbliża się zamówiony w tej firmie. Żenada, wstyd, żal wydanych nie małych pieniędzy. Odradzam zamawianie w tej firmie!

Pani G Nowy wpis

Moja opinia na NIE przez wielkie N. Powiem krótko ze szefowa tych piekarni/ cukierni bardzo wykorzystuje swoich pracownikow. Kontrola z PIP by bardzo sie tam przydala... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Prosze przestac wykorzystywac! Ciekawa jestem jakby wszyscy sie postawili i zwolnili co nasza poczciwa pani Ania by zrobila...

Pani A. Nowy wpis

Uwaga drogie panie!!! Przestrzegam przed cukierniami nalezacej do tej pani! Pani Ania zwana szefowa nie zatrudnia zadnych sprzataczek, dziewczyny musza czyscic caly sprzet, maszyny i doslownie caly lokal same - uwaga nie otrzymujac za to sprzatanie dodatkowej zaplaty, wszystko robia w ramach swojej marnej pensji. Kolejny minus szefowa jak twierdzi tu sie nie choruje, tu sie zapobiega! Uwaga tak szefowa zwraca sie do swoich pracownic: jak panj czula ze pania cos bierze no to trzeba zapobiegać! Takie slowa slysza pracownice ktore wspominaja ze sa chore i chcialyby pojsc do lekarza. Juz nie mowiac ze bardzo ciezko jest uzyskac jakiekolwiek wolne gdyz wieczny brak personelu. Pani ta manerwuje swoimi pracownikami wysylajac ich z cukierni do cukierni aby bron Boze nie ubylo jej z utargu ale kartki na cukiernie wywiesic ze szukamy pracownika to nie ma kto, a szefowa nawet o tym nie pomysl bo przeciez glupie naiwne panie bede jeździć jak trzeba i utrag bedzie! No niestety takie sa realia! Omijac szerokim lukiem. Sama wybieram sie do PIP-u aby zlozyc stosowny donos na ta pania.

logo firmy International Trade Specialist with Polish
Veo Worldwide Services
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
admin

Masz doświadczenie z pracą w firmie Europejska S.C. Cukiernia Anna i Eugeniusz Ćmiel i wiesz czy można w niej dobrze zarobić? Wypłaty są na czas? Napisz nam swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Europejska S.C. Cukiernia Anna i Eugeniusz Ćmiel - Katowice

Europejska S.C. Cukiernia Anna i Eugeniusz Ćmiel

Europejska S.C. Cukiernia Anna i Eugeniusz Ćmiel