Opinie o English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j. w Kozienice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j. w Kozienice

Ile jest zmian w English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j.?

Witold Machlarz Nowy wpis

Dobry Wieczór. Podobno jedyna stała w dzisiejszym świecie to właśnie zmiana. Proszę zobaczyć co się dzieje z CHAT'em GPT. Nie porównując się z AI zmieniamy się nieustannie i idziemy z duchem czasu. :) Z pozdrowieniami, Witold Machlarz dyrektor zarządzający

RABBIT

Dlugo zastanawialem sie czy wstawic tu swoja opienie mysle ze trzeba .Szefostwo traktuje uczniow jak i rodzicow uczniow po grubosci potrfela szufladkuje ludzi ,nie traktuje wszystkich jednakowo sa rowni i rowniejsi,kolejna osoba z zarzadu jest strasznie upierdliwa i czepia sie wszytkiego po kilkanascie razy trzeba jej wysylac ten sam material ,i wreszcie wisienka na torcie pan W uwaza sie ze jest super a tak nie jest lapie kilka srok za ogon i nic nie jest dopilnowane.Kilka razy bylem swiadkie jak jedna z pan wlascicielek wrecz krzyczala na pracownika wspolczuje tej osobie, za chwile beda rekrutacjie nauczycieli na kolejny rok szkolny i z calegon serca nie polecam tam pracy zamierzam naglosnic to w calym Radomiu i okolicach.

Sylwia
@RABBIT

Drogi Panie Rabbit! pracuję w tej firmie od paru miesięcy i nie spotkałam się z żadną z przedstawionych przez Ciebie sytuacji. Od pierwszego dnia pracy podpisałam umowę. Właściciele są bardzo pomocni w każdej sytuacji, może po prostu pewne osoby nie nadają się na dane stanowisko o czym świadczy na pewno Twoja pisownia. Każdy klient u nas jest traktowany z należytym szacunkiem i o każdego klienta dbamy tak samo. Nie robimy selekcji poprzez status majątkowy.

@RABBIT

To bzdura i stek kłamstw. Gdyby to była prawda, English College nie utrzymałaby się 28 lat na lokalnym rynku i to w 4 różnych miastach, z czego w trzech niemal wszyscy znają wszystkich..... Szkołą nie uczyłaby też 3 pokoleń uczniów lokalnej społeczności, a tak w istocie jest. Szkoda, że zamiast zadbać o swoje kompetencje i profesjonalizm, niektórzy wolą wylewać pomyje na innych w internecie (sądząc naiwnie, że są anonimowi) i winić cały świat, tylko nie siebie za swoje niepowodzenia... Mimo wszystko pozdrawiam "Szanownego Królika" i życzę samych sukcesów, no i oczywiście znacznie lepszych i jeszcze bardziej wyrozumiałych szefów w innych organizacjach. :) Witold Machlarz Dyrektor zarządzający

Jakie godziny pracy obowiązują w English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j.?

WM

Dzień dobry. Dla lektorów zwykle są to godziny popołudniowe i wieczorne tak jak pracuje szkoła (15.00-20.30 _/- 30min) , czasem również poranne w przypadku zleceń w firmach.

Witold Machlarz Nowy wpis

Dzień dobry, Zajęcia w Szkole English College odbywają się, tak jak to bywa w szkołach językowych, w godzinach popołudniowych i wieczornych, zwykle w godzinach pomiędzy 14.00 - 21.00, od poniedziałku do piątku. Możliwe są również czasem zajęcia dopołudniowe, głównie w firmach. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu mailowego na adres biuro@englishcollege.pl Pozdrawiam, Witold Machlarz Dyrektor zarządzający

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j.?

Witold Machlarz

Dzień dobry. Rozumiem, że pytanie dotyczy stanowiska lektora/nauczyciela języka angielskiego lub niemieckiego? Jeśli tak to należy mieć następujące kwalifikacje: 1. Studia filologiczne/lingwistyczne o kierunku pedagogicznym (magister lub licencjat) lub 2. Wyższe studia (magister lub licencjat) + kwalifikacje metodyczne/pedagogiczne np certyfikat CELTA lub odpowiednik lub 3. Wyższe studia pedagogiczne (magister lub licencjat) + międzynarodowy certyfikat językowy na poziomie zaawansowanym C1/C2 wg skali CEFR Zapraszamy również - studentów studiów licencjackich filologicznych lub lingwistycznych - absolwentów wyższych uczelni z zaawansowanym językiem angielskim na płatne staże wdrożeniowe i rozwojowe. W ten sposób w naszej szkole można uzyskać kwalifikacje do nauczania . Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na biuro@englishcollege.pl Witold Machlarz dyrektor zarządzający

Lektor

Rekrutacja to głównie rozmowa z metodykiem, pytania o metody nauczania. Jeśli się kandydat spodoba to jest proszony o poprowadzenie lekcji próbnej, która trwa około 30 minut.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.
AnnaP

Cieszę się, że dołączyłam do zespołu English Colleg, kilka miesięcy temu. Dzięki tej pracy jestem w stanie rozwijając swoje umiejętności i sprawdzenie nabytego na przestrzeni lat doświadczenia. Atmosfera panująca pomiędzy pracownikami a szefostwem, lektorami jest rzadko spotykana wrecz rodzinna ponieważ pracują tam osoby z wieloletnim stażem współpracy ze szkołą, będąc nowym członkiem zespołu nie odczówa się dyskomfort w pracy. Każdy wywiązuje się ze swoich obowiązków, a zaraz jest pomocny jeżeli czegoś nie rozumiemy. Co do opinii Pana Rabita niezgodze się z wieloma kwestiami, uważam tą opinię za celowe negowanie ww. szkoły. Nie spotkałam się z rządna przedstawiona sytulacja- traktowaniem ludzi po grubości portfela czy podnoszeniem głosu na pracowników. Z obserwacji i analizy poprzednich pracodawców otwarcie stwierdzam, iż English Colleg podąża z duchem czasu dostosowuje się do panującego rynku i stawia na rozwój swoje jak i pracowników. Szkoła posiada swoją renomę na, która pracowało wiele osób , a uczestniczenie w kursach pozwala na uzyskanie certyfikatu nie tylko wewnętrznego ale Persona.

Pracuję w English College od wielu lat! Czuję się tu doceniana (również finansowo), co roku mamy możliwośc wziąć udział Kongresie Językowym PASE, Kapeluszach Lektora, czy konferencji IATEFL (szkoła sponsoruje rozwój lektora). Szef zaprasza do szkoły znanych i cenionych teacher trainers, są to niesamowite szkolenia! Co roku podpisuję umowę, nie ma opcji pracować tu na czarno, więc nie wiem o czym Jadzie piszą. Praca nie jest ani wykańczająca ani stresująca, jeśli mamy z czymkolwiek problem możemy się zwrócić z tym do opiekuna danego ośrodka, zawsze reagują. Szef nigdy nie "wskakuje" na zajęcia, owszem są obserwacje lekcji, ale nikt się nimi nie stresuje bo rozmowa po takiej obserwacji jest zawsze budująca i nie ma na celu skrytykowanie lektora a jedynie wskazanie właściwej drogi i wypunktowanie tego co i jak można zrobić lepiej. Nie pozdrawiam osób piszących negatywne komentarze, widać że nigdy w tej szkole nie pracowały.

Dom

Zgadzam się w 100% na początku pracy wszyscy są mili ,jest tak słodko aż mdli ale po kilku miesiącach czar pryska, Marta piszesz że szfosto jest pomocne chyba nie dla wszystko mógł bym powiedzieć że wręcz złośliwi dla swoich pracowników. Cieszę się że tam już nie pracuje i odradzam wszytkim

Janusz
@Dom

Co dokładnie ulega zmianie po kilku miesiącach pracy w tej szkole językowej? Przyznam szczerze, że zainteresował mnie Twój wpis, dlatego też chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Pomożesz?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w English College Szkoła Językowa. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

WM

1. Nowi lektorzy otrzymują 2-dniowe szkolenia wstępne z tzw. teachers manual - pocedur szkolnych, metod i technik nauczania. 2. Przed rozpoczęciem zajęć w nowym roku szkolnym szkolenie całego zespołu lektorów nt wdrażanych nowości w szkole w nowym roku szkolnym. 3. Szkolenie integracyjne z Native Speakers - praktyczne techniki w klasie. 4. Raz w roku zapraszamy gościa specjalnego na całodniowe warsztaty. Byli u nas min. dwukrotnie Profesor Jacek Pyżalski, Luiza Wójtowicz-Waga, Beata Zielińska, Xero Brothers. W tym roku będzie u nas prof.Alicja Gałązka. 5. Lektorzy English College bezpłatnie biorą udział w Konferencjach Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE : - Kapelusze Lektora - sPASE for PErsonal Development - PASE Young Learners - Kongres PASE Wszystkie w/w szkolenia, warsztaty i konferencje są bezpłatne dla lektorów (włącznie z dojazdem) Z poważaniem, Witold Machlarz dyrektor szkoły

Czy English College Szkoła Językowa zatrudnia studentów?

WM

- Szkoła na stanowisko lektora zatrudnia osoby, które posiadają minimum licencjat i mogą być jeszcze w trakcie studiów magisterskich. - Dla studentów ostatniego roku studiów licencjackich organizujemy często staże, które umożliwiają rozpoczęcie współpracy ze szkołą. - Dla studentów miewamy czasem oferty pracy w obsłudze klienta (na umowę zlecenie Zapraszamy :)

Widzę, że na forum można sobie ot tak wskoczyć i napisać wszystko.. W takim razie może dorzucę coś od siebie, pracując tam 10 lat co nieco jednak wniosę do dyskusji. Bardzo zachęcam Jadzię i Jadza2 do odniesienia się do konkretnych sytuacji :) I może podanie prawdziwego imienia, bo nie przypominam sobie żadnej z Pań. Współpracę w English College oceniam bardzo dobrze, co do "szefa," to osoby zarządzające EC są osobami naprawdę pomocnymi (nie tylko od poniedziałku do piątku), chętnymi do współpracy i, czego nie da się ukryć, nie szczędzą na rozwój swoich lektorów. Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagram, tam na bieżąco dodawane są zdjęcia i informacje o tym, co się u nas dzieje. Co do samej pracy nauczyciela, to jest ona z zasady pracą wymagającą, z czym chyba każdy aplikujący na to stanowisko się liczy. Tak, trzeba włożyć trochę wysiłku i poświęcić czas na przygotowanie zajęć, jak w każdej placówce, w której uczą się ludzie :) To jednak procentuje, a i grup na tych samych poziomach i podręcznikach jest sporo. Pozdrawiam :)

Jadza2

Zgadzam się z jadza nie szanują pracownika

Janusz
@Jadza2

Pracujesz, bądź pracowałaś w firmie English College Szkoła Językowa? Jeżeli tak to mogłabyś napisać, na jakim stanowisku? Chciałbym również wiedzieć, jak rzekomo wyglądały sytuacje, które sugerowałyby, że rzeczywiście firma nie szanuje zatrudnionych pracowników. Proszę, abyś opisała to na podstawie konkretnych przykładów.

Franka
@Janusz

Jak objawia się ten brak szacunku?

Pepe
@Jadza2

Hej czy możesz podać jakieś szczegóły tej współpracy? I dlaczego odradzasz pracę w tej firmie? 2 negatywne wypowiedzi tutaj to coś może jest na rzeczy

Jadzia

Wykańczająca, stresująca. Na początku było super, ale po pierwszych dwóch miesiącach miałam dość. Pienązki całkiem niezłe ale za taką pracę i zaangazownaie niewymierne. No i zatrudniają nielegalnie! Ogrom papierkowej roboty. Szef wskazuje na lekcje bez zapowiedzi. Koszmar!

m
@Jadzia

nieprawda, nieprawda, nieprawda. Pracuję tam od lat. Nie wiem kim jessteś Jadziu ale nie masz pojęcia o czym piszesz.

Zostaw merytoryczną opinię o English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j. - Kozienice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j.?

Kandydaci do pracy w English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j.
  • 1-Go Maja 5
    26-900 Kozienice
  • NIP: 7962398972 REGON: 672016354 KRS: 0000211968

English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j.