Opinie o Auto Centrum Krzysztof Stasica w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto Centrum Krzysztof Stasica. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Auto Centrum Krzysztof Stasica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Centrum Krzysztof Stasica w Radzionków

Korzystam od 8 lat z usług firmy Auto Centrum. Fachowość z jaką spotykam się w tej firmie a głównie jego właścicielem to najwyższy standard. Kontakt obsługi z klientem również oceniam bardzo wysoko. Pracownicy, którzy wypowiadają się tak negatywnie o swoim byłym już szefie powinni zastanowić się czy są przygotowani do pracy w takim serwisie. Zalecam kilka lat praktyki w autoryzowanym serwisie w kraju a najlepiej za granicą. Przyszedłem do firmy za namową swojego znajomego, który już korzystał 3 lata wcześniej z jej usług. Moje sugestie dla Auto Centrum Krzysztof Stasica: Myślę, że Pan Krzysztof zbyt szeroko wszedł w interes i obecnie potrzebuje konsultacji z doradcami w sprawach organizacji i zarządzania oraz finansowych. Lubię atmosferę w Auto Centrum Krzysztof Stasica za: Pracownicy BOK z szefem na czele stwarzają atmosferę bardzo pozytywną /rodzinną/. Z pracownikami warsztatu nie ma większego kontaktu, ale zdarzyło się , że poprosiłem o kontakt z pracownikiem, który wykonywał zlecenie przy moim aucie, wyszedł i wyjaśnił mi problem , który powstał w moim samochodzie.

Volvo
@Andrzej

Ja skorzystałem dwa razy i odradzam każdemu kto ceni sobie uczciwość. Naprawa wykonana w taki sposób, że żaden inny mechanik nie chciał poprawić. Kiedy poprosiłem o fakturę to usłyszałem, że dostanę jak dopłacę za vat i że jak chcę to mogę pójść sobie do sądu. Wystarczy zadać pytanie o to miejsce na forum Volvo i już tak pozytywnie nie ma ja w komentarzu wyżej.

Irena Nowy wpis
@Volvo

Tak z ciekawości tylko skoro mechanik żaden podobno nie chciał poprawiać to jak sobie z tym poradziłeś? Ale to podczas kupna nie wiedziałeś na jakiej zasadzie oni sprzedają auto skoro dopiero później ta kwestia vatu wyszła?

Bolo Nowy wpis
@Andrzej

Co za obrzydliwe lizodupstwo. Jak bym nie znał szefa (ksywa krupniok lub wieprzek) to może bym uwierzył jaki to z niego fajny gość

Lolo Nowy wpis
@Bolo

Chroń Boże przed takimi jak BOLO pracownikami. Sugeruję ci BOLO, byś został chociaż na chwilę pracodawcą, dowiemy się wtedy jaki z ciebie (usunięte przez administratora)☹️

Vol vo Nowy wpis
@Andrzej

Serio wyszedł i pogadał? Jak mnie spierniczyli naprawę to mechanik był naaa bardzo długim L4 a właściciel wychodził na zewnątrz aby inni klienci nie słyszeli co odstawili.

Rafał

Opinie fatalne, a chciałem podjechać i spytać, czy nie potrzebuje mechanika do pracy. ciekawe, czy niepłacenie za wykonaną pracę to tam standard, czy może jest już lepiej?

Paweł menager

Krzychu, zapłać mi za tydzień dwa tygodnie pracy, które u ciebie wykonałem na stawisku menażerski i do tej pory nie otrzymałem zapłaty. Jeżeli chcesz żeby inni byli uczciwi względem ciebie to sam bądź taki dla innych. A Kevin i żona muszą się za ciebie wstydzić.

Kamil

Czy macie premie uznaniowe?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Auto Centrum Krzysztof Stasica? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
Bolo

Miło czyta się opinię tak pozytywną tylko szkoda, że nikt z pracowników nie korzysta z forum.

Weksyl

Niemam zastrzezen zawsze staja na wysokosci zadania zawsze ktos bedzie nizadowolony.

Praca tam to porażka, serdecznie odradzam. Wszystko to wina szefa Krzysztofa, który najpierw obiecuje gruszki na wierzbie, a potem tak jak pisali poprzednicy pokazuje swoje oblicze. Kawał (usunięte przez administratora) prostaka, niewykształcony imbecyl...Nie da się tam wytrzymać, serdecznie wszystkim odradzam !!!!!!!!!

Lucky

Szef z którym nie da się wytrzymać. Dla niego liczy się tylko kasa. Masz zapierdzielać a jak się nie wyrabiasz albo coś spieprzysz to po tobie. Często brakuje szmat, rękawice musisz kupować bo ich nie dostaniesz. Do kibelka najlepiej raz dziennie, ale na krótko. Na chwilę nie możesz przestać pracować-to nie warsztat tylko obóz pracy.

gość

Praca w tej firmie to porażka. Dziesięć godzin dziennie to norma, ale nie licz że wyjdziesz punktualnie. Zapomnij że wyjdziesz wcześniej żeby coś załatwić, a jak dasz się namòwić na pracę w soboty to już po tobie.Szef jest irytujący do bòlu,kawał chama a czasy napraw bierze z kosmosu.Jak się nie wyrobisz to wyżywa się na tobie,zresztą co dziennie musi znaleźć jakąś ofiarę ktòrą opieprza.Psychicznie nie da się wytrzymać.Duża rotacja pracownikòw to potwierdza.

Lol
@gość

Potwierdzam pracowałem tam i żałuję zmarnowanego zdrowia i czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Centrum Krzysztof Stasica - Radzionków

• Jak się pracuje w Auto Centrum Krzysztof Stasica?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Centrum Krzysztof Stasica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto Centrum Krzysztof Stasica
  • Długa 17/19