Opinie o Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych w Bydgoszcz ul. Zygmunta Augusta 7

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych w Bydgoszcz ul. Zygmunta Augusta 7

Kasia Nowy wpis

Dzis dn 12.08 kupując bilet do Gdyni czekając z laskowic pomorskich pociąg byl tak zapełniony ludźmi stali jak śledzie czerwoni jak buraki dzwonić na infolinię pan pow.ze mam sobie złożyć reklamację a konduktorka xe mamy sobie czekać na następny poprostubrak słów napewno tak tego nie zostawię wiedząc że jest tyle biletów sprzedanych powinni wazon dołączyć nie im zależy na sprzedaży ????????????????

Monika Nowy wpis

Panowie sprawdzający bilety są niekompetentni, brak szacunku dla klienta, podczas podróży czułam się zestreowana. Zachowują się jakby pracowali za karę. Jeżdżąc innymi liniami kolejowymi nigdy nie było z niczym problemu, wręcz pracownicy byli pomocni i przemili. Opinia negatywna, nie mogę wystawić innej, nie polecam.

Ewa Nowy wpis

Konduktorzy-czyli kobiety które, za karę chodzą, i czekają na emeryturę już powinno być zwolnieni, zero torelancji dla klienta totalna porażka.

Arleta z mako Nowy wpis

Moja podróż była koszmarna, nie dość, że zabrakło dla mnie miejsca, to jeszcze siedziałam na podłodze z rowerami. O zapachu z toalety obok to już nawet nie wspomnę. Coś czuje, że to była ostatnia nasza wspólna podróż.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Railman

Witam, mam pytanie czy jest na forum ktoś kto pracuję w sekcji utrzymania taboru Toruń Kluczyki na stanowisku elektromonter lub mechanik i mógłby z grubsza opowiedzieć jak wygląda tam praca, w jakich konkretnie godzinach, czy są tam zmiany i jakie zarobki na początku ?

Zuzanna
@Railman

Mój znajomy pracował w innej firmie na takim stanowisku i mogę go podpytać. Pytanie czy masz jakieś doświadczenie?

Railman
@Zuzanna

Nie mam doświadczenia w pracy przy utrzymaniu taboru, wcześniej pracowałem jako monter nawierzchni kolejowej w PLK. Mam ukończoną szkołę zawodową w kierunku operator obrabiarek skrawających i kwalifikacyjny kurs zawodowy na elektryka, oraz świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji powyżej 1kV.

@Railman

Ja na Twoim miejscu nie czekałabym, wyslij im cv na maila albo zadzwon :) Nic nie zaszkodzi, a moze pochwalisz sie tutaj udaną rekrutacją

Ewelina

Po co te nerwy, każdy się może pomylić :D Albo to ty się pomyliłeś? Rozwiąż to z firma najlepiej a nie tutaj bluzgasz

Szymon

Ja podobnie jak Halina podpytam się o stanowisko kierownika pociągu, z tym, że ja najbardziej cenie stabilność zatrudnienia. A widzę, że tu jest umowa o pracę, tylko nie widzę informacji na jaki okres jest zawierana. Ktoś wie?

Halina

Widzę dość fajny i wyczerpujący komentarz jakie są warunki zatrudnienia dla kierownika pociągu, ale niestety jest sprzed 3 lat więc wiele się mogło zmienić. Jak teraz w takim razie jest z wysokością wypłat i benefitami - dalej można liczyć na wczasy, deputaty węglowe i tą resztę?

JP kuczun

Takie małe pytanko czy podczas tej edycji wigilli znów gruba niedozarta Aldona zbierała wszystko co popadło że stołu nienazarta świnia???

Jarek

Miałem zamiar złożyć dokumenty i liczyłem na opinie pracowników na forum szkoda.

Kostek

Podpowiedzcie czy firma może mieć aktualnie jakieś potrzeby kadrowe?

Mirosława

TA MŁODA I BARDZO GRUBA KASJERKA Z DWORCA TORUŃ GŁÓWNY PRZEWOZY REGIONALNE JEST STRASZNIE CHAMSKA WOBEC PASAŻERÓW!!! BARDZO CZĘSTO KRZYCZY NA KLIENTÓW!!! ZACHOWUJE SIĘ SKANDALICZNIE!!!

Pasażerka z Włocławka
@Mirosława

To faktycznie strasznie wredna i złośliwa kasjerka. Poza tym jest wyjątkowo odrażająca z wyglądu - kilkadziesiąt kilo nadwagi.

kierownik

Co możecie powiedzieć o pracy w danym oddziale "Polregio" ? Jak przedstawia się praca na stanowisku Kierownika Pociągu i Maszynisty ? Jakie są prawdziwe pensje ?

Zbigniew

Czy korzystaliście ostatnio z usług Kujawsko-Pomorskiego Zakładu Przewozów Regionalnych? Dodajecie dośc mało opinii na temat tej firmy, liczę że niedługo ktoś zechce powiedzieć coś więcej.

Lolek

Już nie Zakład a Oddział. Ciężka praca. Stanowisko kierownik pociągu. Umowa o pracę. Rozbudowany socjal - wczasy, weekendy, kino, remontów karta. Niska płacą zasadnicza 1700 zł. Mnóstwo dodatków. Za niedzielę, święta, bilety, wezwania, wysługa 1.5% co roku do 33%, deputat węglowy, zniżka na bilety. Rozliczenie miesięczne cz. Pracy. Dodatki do nadgodzin. Dodatkowe kilka miesięcy urlopu. Średnio 2800 zł na rękę.

admin

Temat firmy Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych?

Zobacz opinie na temat firmy Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych?

Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych

Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych