Opinie o Melaleuca Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Melaleuca Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Melaleuca Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melaleuca Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Anetka

Kochani!!! Możecie pisać źle o firmie Melaleuca z Gliwic ale na pewno nie o firmie Melaleuca The Wellness Company która od 35 lat jest na rynku! O Amerykańskiej firmie! Czytajcie ze zrozumieniem ‼️

Bartosz

Cześć! Czytam te wszystkie opinie i jestem w szoku co piszecie! Jestem w Melaleuca The Wellness Company już długo i jak się tylko chce to można zarabiać. Produkty mają bardzo dobre a nie jak tu ktoś opisał ze "jednak mają chemię" a to przepraszam soda z cytryna nie jest substancja chemiczna która może uczulać i zniszczyć nasze dłonie?! Ceny mają bardzo dobre, uważam że za butelkę koncentratu 30zl to nie dużo!!! Tym bardziej że z jednej wychodzi nam 6 butelek. Mnóstwo szkoleń, spotkań i pomocy. Niesamowity rozwój osobisty i to źle? Ludzie zastanowicie się czasem jakiej Wy pracy chcecie...

Akku

Co to za firma skoro robi środki czystości i suplementy diety?? To tak jakby rzeźnik sprzedawał jeszcze akumulatory. :)

Agnieszka
@Akku

sklep interentowy ma 6 kategorii, tak jak w Tesco masz połki z makaronem i półki z szamponami do włosów

@Agnieszka

Pracujesz w tym miejscu? Jak oceniasz tę firmę? Czy warto tu aplikować? Jestem ciekaw jakie są zarobki w Melaleuca i jaka panuje tu atmosfera, może powiesz mi coś na ten temat? Będę wdzięczny!

Jadwiga
@Michał

Oceniam firmę na 6 w całym tego słowa znaczeniu.Atmosfera bardzo ciepła,liderzy pomocni.Zarobić można,ale to zależy od bas samych. Polecam

Waszmyszka
@Akku

To jest kilka firm pod sztandarem Melaleuca.

@Waszmyszka

Czyli kilka firm z różnym asortymentem, ale szefostwo i nazwa jedna? Wszędzie tak samo płacą, czy zarobki w zależności od branży się różnią? Wiesz coś o wysokościach wypłat??

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Melaleuca Poland Sp. z o.o. na stanowisko Praca zdalna? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
Mandragora

Chcialabym prosic o info na temat Melaleuca Welness Company. Zwerbowala mnie mila dziewczyna mieszkajaca w UK i chcialabym wiedziec czy nie weszlam na mine. Bede wdzieczna za merytoryczne info na ten temat. Chcialam tez kupic produkty dla siebie, zeby wyleczyc zmiany na skorze. Wstepna kwota, ktora zostala mi wyliczona to ponad 100 funtow brytyjskich. Bede wdzieczna za merytoryczne uwagi. Pozdrawiam cieplo

Mk
@Mandragora

Produkty, które Melaleuca the Wellness Company sprzedaje dla osób ze zmianami skórnymi, egzemą, łuszczycą- są tak naprawdę w Stanach przepisywane przez lekarzy dermatologów. Dlatego osobiście polecam wypróbować - na pewno nie zaszkodzą- a jeśli uznasz, że nie pomogly- zawsze możesz to zgłosić i dostaniesz zwrot pieniędzy :)

Witam obejrzałam filmik pani Agnieszki, no ciekawe zarabianie pieniędzy tylko nie ma tak że jak nie wlozysz jakiejś kwoty pieniędzy od siebie to nie zarobisz. zgadzam się z niektórymi ludźmi że jest to piramida ale gdzie jej teraz nie ma.Zacheca się tu ludzi to "kupowania" produktów niby bez "chemi" jak dla mnie to ściema, patrząc na takie opakowania widzę sama chemię. Ja od 2lat wyrzuciłam lub oddałam takie produkty, posiadam tylko paste do zębów i szampon i mam czysto, posiadam produkt który jest zdrowy w 100%,Polskii. Polecam wszystkim takie rozwiązanie, jeśli jesteś zainteresowany zapraszam priv. Pozdrawiam

@Gość

A jaka firma?

Barbara

Polecam produkty w 100% oczywiście wszystkich jeszcze nie przetestowała , ale cześć z nich tak i jak dla mnie sa rewelacyjne.

Katarzyna

W Melaleuca The Wellnes Company nie trzeba robić co miesiąc zamówienia. Jest możliwość zamrożenia konta do odwołania, czyli można robić zakupy co dwa, trzy miesiące, jak Ci się podoba. Osobom zainteresowanym radzę porozmawiać z konsultantami firmy, wszystko wyjaśnią i odpowiedzą na pytania. Z zakupów część pieniędzy zostaje zwrócona, oraz jest zwrot za kuriera. Produkty są rewelacyjne, bo są na bazie naturalnych składników i nie zawierają tej ciężkiej chemii i chloru jaka znajduje się w sklepowych produktach i przede wszystkim są to koncentraty, czyli dbamy o środowisko. Radzę najpierw zapoznać się z ofertą a potem pisać opinie.

Alutkaa
@Katarzyna

Niestety srodki nie sa w pelni naturalne posiadaja substancje chemiczne szkoda traca tym na wartosci...

Malena
@Alutkaa

No pewnie, i to jest argument, to lepiej kupowac pelna chemie z drogerii. Zadne kosmetyki czy srodki czystosci nie sa 100% naturalne, i Melaleuca podaje Tobie sklad pelen. Tak bliski naturalnemu jak to mozliwe. Porozmawiaj z osobami z problemami dermatologicznymi stosujacymi Melaleuce, znikaja klopoty skorne, bo to chemia nas podraznia i uczula.

E
@Malena

Malena Nie pisz bzdur bo ta firma testuje na ludziach i zawiera duzo E ,zobacz w ulotce .Moja znajoma dostala strasznego uczulenia

E
@Katarzyna

Od kiedy ta firma zwraca pieniądze za kuriera Przecież te pieniądze wchodzą na punkty lojalnościowe nie dostajesz ich do ręki tylko musisz złożyć kolejne następnie zamówienie żeby móc są rzekomo darmową paczkę i te pieniądze w tej darmowej rzekomo paczki wykorzystać i tak w kółko więc proszę tutaj Nie (usunięte przez administratora)ludzi bo pieniędzy za rzekomo darmową paczkę nie dostaje się do ręki ani na konto

marzena

Moi drodzy ! Natkanelam sie bardzo przypadkowo na tą stone :) Prosze Was o jedno - nie mylcie Melalecuca Poland Gliwice z Melaleuca The Wellness Company !!!! TO SĄ DWIE RÓŻNE FIRMY! Pozdarwiam

Fg

Dla mnie ta firma to jedna wielka (usunięte przez administratora) i tyle. Po pierwsze dlaczego zwykły człowiek nie może poprostu wejść do sklepu online i zrobić zakupy???? Gdyby to były super produkty , to pojawiły by sie juz w normalnych stacjonarnych sklepach lub w ogólno dostepnym sklepie online Po co od razu rejestracje,l i nie wiadomo jakie cuda. Po dwa , nikt nie podaje cen.. Robia z tego takie tajemnice jak w jakiejś sekcie.

Klara

To jest na wzór Amway

Klara
@Fg

UWAGA : Nie należny mylić firmy polskiej Melaleuca Poland Gliwice z Melaleuca the Wellness Company. Ta pierwsza to normalna firma produkcyjna i sklep internetowy a ta druga działa na wzór Amway; środki może i niezłe ale ceny z kosmosu jak w Amway i inne rzeczy też jak z Amway.

jack1
@Klara

Oj Klaro,Klaro - co Ty opowiadasz? Ceny jak z kosmosu ? Tak jak w Amway ? "Nie bronię" tej firmy, stoję po stronie systemu, który generuje obroty ponad 200 mld dolarów i przynosi zyski - nie tylko dla przedsiębiorców którzy te firmy stworzyli, zarabiają na produktach itd. Zarabiają tutaj - też właśnie "normalni" ludzi mieszkający na całym świecie. Niby wszystko jest łatwe, miłe, proste i dochodowe. Jednak - nie do końca. Domyślam się, że Twoje "frustracje" wynikają - z braku "wyników", czy też Twojego poczucia swojego rodzaju "oszukania", bo ktoś "przedstawił" Ci to jako "rzekę miodem i mlekiem płynącą". Jednak prawda jest tutaj - troszkę inna . Nie każdy tutaj zarobi. Wiem, bo znam tę branżę od ponad 25 lat. Z różnym skutkiem - w tej branży - jestem "w pewnym sensie - na dobre i złe. Dlaczego? Bo pracując w systemie z "nienormowanym" czasem pracy, wiele rzeczy wynika od naszego zaangażowania i współpracy z osobami [firmą] która nas zaangażowała czy też zaproponowała współpracę. Teraz kilka słów o Melaleuce - tej amerykańskiej [nie wiem po co po raz - nie wiem który, ktoś pisze o "polskiej" Melaleuce. ?] Współpracowałem ponad 0,5 roku. Ceny normalne. Nie pasował mi system zamówień "zapasowych". Jeżeli byłaś w tej firmie - to wiesz. Od tego czasu były inne firmy. Od 2 lat współpracuję z jedną firmą... Tyle. Pozdrawiam

Renialubi
@jack1

@jack1 A z jaką firmą teraz współpracujesz? Szukam firmy do współpracy

Monika W-S
@jack1

Jack chętnie porozmawiałabym z Tobą na priv

@Renialubi

Hej ! Renia - podaj mi swój email. Może być "zastępczy". Wyślę Ci informacje. Pozdrawaim - Jacek

@Monika W-S

Witam ! Bardzo chętnie porozmawiam ! Napisz mi na mój "dodatkowy" email. Wyślij albo swój nr telefonu, albo we wiadomości - podam Ci kontakt do Ciebie> Napisz na - jn10000002wp.pl. Pozdrawiam - Jacek

@Jack1

Sorki - email : jn1000000@wp.pl. Pozdrawiam ????

@Renialubi

Hej ! Renia -szanuję to co robię. I bardzo to lubię. Jednak wolę albo rozmowę albo przesłanie informacji - zainteresowanej osobie. Napisz proszę na mój email - jn1000000@wp.pl. Podaj swój nr telefonu, albo jak wolisz - ja Cipodam swój. Pozdrawiam - Jacek

Hope
@Fg

Polecam dokształcić się w temacie marketingu sieciowego. ;)

@Hope

Witam ! Hope - widzę, że jesteś MLM-owcem. Nie jest tajemnicą z jaką firmą współpracujesz ? Pozdrawiam - Jacek

jolka

Czy jest możliwość kupienia produktu nie zapisując się do firmy? Mam na myśli konkretnie Soothe-Away krem?

Aga
@jolka

Hej, wybrane produkty możesz kupić tylko w sklepie online więc musisz założyć konto

ewa

moge ci zakupic.zadzwoń 505 166 180

Agnieszka Machnij
@jolka

Hej Jolu ja jestem klientka i mogę zrobić Ci zamówienie na swoje konto nie ma problemu :) odezwij się na priv

ewa

Czy masz już ten produkt jesli nie to pomogę.Zadzwoń do mnie 5050 166 180.ewa

Renata
@Agnieszka Machnij

Napisałaś, że jesteś klientką Melaleuca. Ostatnio zaciekawiły mnie ich produkty. Co myślisz o ich cenach?

Sarenka

Jest taka możliwość

Karol

Jestem klientem Melaleuca od ponad 3 lat. Kupuje produkty dla calej rodziny. Kiedy w danym miesiacu nie chce zrobic zakupow po prostu pisze maila do firmy i zawieszam konto. Nikt nie zmusza mnie do okreslonej wysokosci zakupow co miesiac. Ceny, jedne produkty sa drozsze inne tansze niz w sklepach stacjonarnych zalezy co sie kupuje za to jakosc o niebo wyzsza niz marketowej chemii. Na stronie sklepu przy kazdym produkcie jest jego dokladny opis i sklad. Dodatkowo gwarancja satysfakcji. Mozna zwrocic produkt z ktorego nie jest sie zadowolonym do 60 lub 90 dni. Opakowanie moze byc otwarte i czesciowo zuzyte. Nie dzialam jako przedstwiciel firmy (jeszcze) ale wiem ze z osob ktore dolaczyly do firmy 3 lata temu po to zeby zarabiac pieniadze nikt juz nie pracuje na etacie. Nie wiem skad takie negatywne opinie niektorych osob.

Nic

Ja oddam tabletke witamin do laboratorium i poprostu sprawdze faktyczny sklad 1 tabletki

Vero

@Karolina Fryca, możesz zdradzić co to za projekt? Pozdrawiam.

Joasia

Bardzo skuteczne produkty. Firm rzetelna. Fajne bonusy w każdym miesiącu i kasa w koszyku. Zakupy robię raz na 3 miesiące.

toJa
@Joasia

Jak raz na 3 miesiące, skoro wymogi są, że raz na miesiąc zakupy za ok 250 zł, a w ciągu miesiąca nie zużyję ma pewno wszystkiego, i jeśli nie znajdę klientów to szybko będę stratna i to nie mało

szukający pomocy
@toJa

firma na europę posiada 230 produktów. Wciągu całego życia nie uda się każdego produktu spróbować. Więc odpowiedź nie jest owocna

Kat
@szukający pomocy

Owszem firma na Europe posiada 230 produktow i duzo czasu potrzeba zeby to wypróbować ale po co kupowac produkty ktorych nie potrzebujemy tylko po to by wypróbować. Bylam w tej firmie pare miesiecy i robiac zakupy co miesiac kupowalam produkty na zapas albo ktore nie do konca byly mi potrzebne tylko dlatego zeby uzyskac 35 pkt a to nie 250 zl tylko 350 z przesylka

Mm
@Joasia

Jak zaowesic to konto bo nie umiem

rych
@Joasia

jak mozesz dostawac bonusy co miesiac skoro robisz zakupy co 3 miesiace ?? kazdy bonus liczony jest pod warunkiem obrotu osobistego. po co takie klamstwa ?

Beti
@Joasia

Nie rozumiem....ale chyba nie jako klient uprzywilejowany....raz na 3 miesiące można robić zakupy za 100 procent ceny..z tego co wiem

Kamila

Preparaty do skóry problematycznej są super i olejki eteryczne.:))

Czy w Melaleuca Poland Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kamila

Znajoma z nimi współpracowała i nie miała żadnych problemów ,podobno można kontaktować się mailem i telefonicznie.

Natalia

Witajcie kochani mam dla was inna propozycje wspolpracy z produktami dermatologicznymi oraz urzadzenia do zabiegow w domu ???? brak inwestycji produkty wysokiej jakosci. Wysylki robi sie z aplikacji do klienta. Firma od 3 lat w polsce wyplaty na konto bankowe co piatek. Codzienne szkolenia warsztaty oraz Gale raz w roku ????piszcie na meila natsza133@wp.pl

Gość 2020

Hej. Zwracajcie uwagę na to gdzie czytacie opinie i gdzie ją wystawiacie... Tu powinny znajdować się opinie z polskiej firmy Melaleuca z Gliwic a nie Amerykańskiej to dwie różne firmy :)

Tadeusz Wrona

Byłem tam. Na początku mówili mi że nie ma chemii, a już po chwili okazało się że jednak jest chemia. Już mnie tam nie ma. Poszedłem gdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Melaleuca Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Melaleuca Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Melaleuca Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melaleuca Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Melaleuca Poland Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Wojciecha Korfantego 5 lok. 1
    44-100 Gliwice

Melaleuca Poland Sp. z o.o.