Opinie o Melaleuca Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Melaleuca Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Melaleuca Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melaleuca Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Beata

Często tutaj potrzebni są ludzie na produkcję? Mąż znalazł ofertę sprzed 8 miesięcy, a teraz mógłby zacząć od zaraz, warto wysyłać papiery? Firma nie podała żadnych widełek płacowych, ktoś wie ile teraz dają nowym ludziom? W ogłoszeniu napisali jeszcze, że dają premie za wyniki, a na produkcji jest ustalony jakiś przerób, który trzeba osiągnąć?

Karolina Fryca

Wspolpracowałam z Melaleuca The Wellness Company z logiem listka I niestety zawierają ta szkodliwą chemię one są na bazie olejku herbacianego ale chemia też w nich jest. Po wydaniu 800£ chciałam zrezygnować z pracy online lecz znalazłam inny projekt, który daję mi możliwość zarobienia i żałuję że tyle wydałam na produkty bo mogłam zrezygnować wcześniej i zacząć współpracę z projektem, za który płacę raz a nie co miesiąc. Jest to moja opinia jednak nie żałuję tego że poznałam osoby, które mnie wprowadziły bo są naprawdę w porządku tylko pokazały mi firmę, która (usunięte przez administratora) trochę działanie produktu nie mówię, że zawszę ale zdarza się

Karolas
@Karolina Fryca

Hej a do jakiego projektu przystąpiłaś?ja się zastanawiam nad dołączeniem do melaluca ale przeraża mnie wysoka cena prod.a do tego że co mies muszę kupować.

@Karolas

@Karolas Bardzo mnie zaciekawił udział w projektach Melaleuca. Możesz mi wyjaśnić jak to działa? Jakie są z tego zarobki? Będę bardzo wdzięczna.

Witaj Zapraszam do kontaktu mailowego. Wszystko wyjaśnię :) sylwia_z_a@o2.pl

@Karolas

Produkty to koncentraty, po rozcieńczeniu kosztują mniej niż jakiś pierwszy lepszy znanej marki. Jeżeli uważasz, że ciężko byłoby Tobie zrobić zakup to chętnie doradzę jak sobie z tym poradzić. Jeśli chcesz porozmawiać, dowiedzieć się jak wygląda to od środka to zapraszam do kontaktu mailowego. Pozdrawiam :) sylwia_z_a@o2.pl

Alicja
@Renata

Cześć Jeśli chcesz poznać ciekawy projekt który da Ci dobry przychód i wiele możliwości odezwij się do mnie na priv alimar1@wp.pl

Gracjan
@Karolina Fryca

Cześć Chętnie opowiem Tobie o projekcie który da wolność finansową. Napisz do mnie kanf508@gmail.com

@Karolina Fryca

A możesz polecić tę obecną firmę?

Joanna
@Karolina Fryca

Witam. A czy mozna w tej firmie o ktorej piszesz pracowac i zarabiac czy tylko kupowac.Pytam bo szukam pracy w domu.

Mari
@Joanna

Joanna zapraszam do kontaku,wszystko ci dokładnie wyjasnię. Moj email: marys077@yahoo.co.uk

Dino
@Karolina Fryca

Proszę o nazwę firmy, do której przystąpiłaś, świetna sprawa - jedna opłata ???? Dino ????

@Karolina Fryca

Chemia jak najbardziej występuje w tych produktach, jednak jest to chemia neutralna dla środowiska. Nie wywołuje zniszczeń, śmierci czy chorób u zwierząt. Jest to dużo lepsza alternatywa dla środków chemicznych niż większość dostępna na świecie. Najlepsze byłoby mycie cytryną, octem, sodą oczyszczoną itd. ale nie okłamujmy się- prawie nikt tak nie sprząta, bo każdy chce mieć czysto w domu. Można więc zmniejszyć zatruwanie planety zaczynając od zmiany środków czyszczących, piorących itd. w naszych domach, na mniej szkodliwe, a wręcz neutralne dla środowiska. To już każdego wybór. PS: ja nie boję się polać jakimkolwiek z tych środków, bo wiem, że nic mi nie zrobią a mam bardzo delikatną skórę, zaś jak zdarzało mi się oblewać zwykłą chemią to zawsze miałam jakieś skutki uboczne tych wypadków. Każdy wybiera za siebie :)

Bela
@Karolina Fryca

Witam.A do jakiego projektu dołączyłaś?

wiola

Hej, Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym projekcie? wiola.kujawa!1@gmail.com

Janusz
@wiola

Wiecie może, czy zdarzają się przyjęcia do obsługi sklepu internetowego, który firma ta prowadzi? Proszę o rzetelną informację.

Patricia
@Karolas

Ja zamawiałam produkty. Są to koncentraty. Czyli z jednej butelki robisz 6 butelek dlatego cena jest też wyższa ale też nie do przesady. Dla mnie produkty są bardzo fajne

jack1
@wiola

Witam ! Wiolu - "dokopałem" się do Twojego e-maila. Ta strona - jest tak chaotyczna, że znaleźć tu cokolwiek - czyli wpisy adresowane do kogoś - nie jest łatwą sprawą. Znalazłem Twój wpis z e-mailem, jednak Twój e-mail jest niepoprawny. Dlatego nie mogę nic Ci wysłać. Mam e-mail : wiola.kujawa!1@gmail.com. Prześlij proszę powtórnie albo najlepiej napisz na mój : konto.nadybski.j@gmail.com. Pozdrawiam????

Eska
@jack1

Witam czy mogę prosić więcej info : eska1985@wp.pl. Dzięki

Witek
@Karolas

Nie warto,Już lepiej spróbować pracę w Duo Life,Polska Firma ,I mają dobre zarobki.

Seni
@Witek

Piszesz że nie warto. To ja Ci napisze że w Duolife byłam długo i nie dość że na obiecywali że już po pierwszych zakupach na które wydałam prawie 1000zl będę mieć pod sobą jakieś osoby, to przez 3 m-ce nie miałam nikogo, trzeba było robić zakupy za ogromne kwoty bo wręcz naciskali i wymagali. W jednym z zamówień nie dostałam kilku rzeczy. Pisałam do firmy to kompletnie mnie olali. Kontakt z nimi jest marny. Za te produkty których nie otrzymałam nawet nie zwrócili mi pieniędzy, a nie były to tanie rzeczy. Znajoma siedziała w tym też jej tak samo obiecywali złote góry a zrobili z nią dokładnie tak samo. Co za różnica czy firma jest PL czy zagraniczna. Firma to firma. Ja w marketingu obracam się bardzo długo byłam w różnych firmach i zdecydowanie patrząc na wszystko Melaleuca jest najlepsza, bo przynajmniej dostanę zwrot jeśli przyślą mi coś uszkodzonego. Wypłata jest zawsze przed czasem, a to że ktoś pisze takie rzeczy to tylko dlatego że myśli że wszystko z nieba samo spadnie. Stworzyłaś coś sama od siebie, nie opierając się tylko i wyłącznie na ogłoszeniach? Pewnie nie. Możliwe że coś Ci nie wyszło ale to nie powód żeby od razu pisać w ten sposób, bo w innej firmie możesz mieć jeszcze gorzej. Zastanów się nad tym jak piszesz, bo dużo osób tak robi a potem, sami dochodzą do wniosku że jednak wcale nie jest tak źle. Marketing nie jest łatwy, ale jak się go dobrze pozna to obojętnie gdzie się nie jest zawsze można być dobrym i zarabiać dobre pieniądze. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Bystra
@Seni

Nie wiem jak długo byłaś w Duo Life i jak długo działasz w innych marketingach ale powiem Tobie, że nie jest w porządku pisać nieprawdę.Ja jestem w Duo ponad dwa lata,przez ten czas firma traktuje mnie u moich klientów z szacunkiem i zaufaniem, reaguje na każdą reklamację zawsze na korzyść klienta.Wcześniej byłam klientem i dalej jestem innych znanych firm marketingu sieciowego i złego zdania na ich temat nie powiem.Prawie każda z tych firm ma bardzo dobre produkty a reszta no cóż zależy od ludzi od liderów.Na pewno, takie uwagi i oczernuanue wzajemne nie buduje zayfanua do całego systemu marketingu sieciowego.Bądźmy po prostu dla siebie bardziej wyrozumiali

@Karolina Fryca

Ja też mam możliwość pracowania w Melaluca ale właśnie martwi mnie ze co miesiąc muszę robić u nich zakupy. Mogę się dowiedzieć w jakiej firmie teraz pracujesz, na którą się zdecydowałaś?

Alexandra
@Beata

Nic nie trzeba firma do niczego nie zmusza w kazdeJ chwili mozna zamrozic konto I odmrozic jak chce sie znowu robic zakupy . Tylko w tedy Tak samo nie otrzymuje sie zadnych wyplat. Te zakupy to tez nie zadna inwestycja bo te same zakupy robimy w sieciowkach wiec tylko zamieniamy nasze produkty na takie aby nie szkodzily nam I naszej bliskim

Peterka
@Seni

produktowo do melaleuca to kosmos i 10% asortymentu nudnego i drogiego Nie bronię Melaleuca ale mają 3 -4 branże tj kosmetyka,chemia,welness,zdrowie Przy obrotach jakiś 3000-10000 z grupą mądrze Pytanie kto ile zapłaci I już jeżeli jest te 10000-12000 obrotu Firma płaci od 1200-2000zł max to chyba nie jest żle Problem że ludzie nie umieją liczyć...O minusach i błędach nie wspomnę ale to w wielu miejscach występuję

Peterka
@Alexandra

ale przestań o produktach bo tam jest zdrowie ,fitness,shake,kosmetyka i inne olejki aromatyczne I jak zobaczysz całą gamę to szukasz ludzi otwartych A nawet jak człowiek zrobi obrót 200zł to na drugie jest w stanie sprzedać w 2-3 domach Ile to się różni od avon,orifrlame gdzie ludzie ganiają z 50katalogów A tu wystarczy parę otwartych głów i ludzi Jaka tu sprzedaż jakie kupywanie Ganiają w firmach co mają 7 produktów i muszą co miesiąc 600 złotych obrotów zrobić A tu ponad setka I nawet jak ci się 3-4 nie podoba To co z tego Ile tych ludzi kupuje 100%eko....Mają w domu domestosy i dezodoranty z Biedronki i szampon od Gożdzikowej i kupuję Omegę 3 w zielarskim u Krystyny

Anka83
@Peterka

100%eco masz tylko w naturze testowałam produkty firmy malelucka dziwnie ze występują reakcje alergiczne????

Pawe

Witam serdecznie jakim projektem

Karolina Fryca
@Pawe

Witam! Jest to marketing rekomendacyjny,polecamy produkty bez ciężkiej chemii, nie chodzimy z katalogami ani produktami. Nie jest to sprzedaż bezpośrednia! ????Gdybym ci udostępniła gotowe materiały gdzie wszystko jest dokładnie omówione,jak pracujemy,ile zarabiamy czy obejrzalabys?????

Gabby
@Karolina Fryca

Witam mozesz podzielic sie informacje do jakiego projektu dolaczylas. Dziekuje gabrysiazaleczna@gmail.com

Mała Ania
@Karolina Fryca

Jak zrezygnować z Melaleuca, bo nigdzie nie ma formularza wypowiedzenia. Możesz zdradzić w czym teraz działasz?

halina
@Patricia

Ja juz od kilku miesiecy używam środków czystości Melaleuca The wellnes Company. oraz olejków. Jestem bardzo zadowolona jak również moja rodzina i kolezanki. Są biodegradowalne i oto chodzi. Produkty są tańsze niz w markiecie. To nie jest chemia tylko srodki czystości. No i MLM ok.

Gonia
@Karolina Fryca

Masz miejsce w swojej firmie?

Marlena
@Karolina Fryca

Ja również chetnie dowiem sie czegos wiecej ????.Pisz prosze na m.weraksa@yahoo.de

Renialubi
@Karolina Fryca

Hej. A z jakim projektem zaczęłaś pracę? Coś lepszego niż melaluca?

Hope
@Karolina Fryca

A na co Ty wydałaś aż 800£? Bo nic mi o tym nie wiadomo, żeby tyle się wydawało.

jo
@Karolina Fryca

jaka szkodliwa chemie? bzdury gadasz.

@Karolina Fryca

Twoja odpowiedz jest taka ze nie umiałaś polecacie sklepu tylko sprzedawać qiec tobie nie wyszło i oczerniasz firmę czytałaś składy produktów ja tak podaj chociaz jeden szkodliwych skladnik?

@Marta

Twoja wypowiedź jest dosyć krytyczna. Ale skoro znasz dobrze firmę, a takie odnoszę wrażenie po twoim komentarzu, to chciałam cię poprosić, żebyś wyjaśniła mi jedną rzecz o Melaleuca - czy tam pracownicy na starcie przechodzą jakieś szkolenia? Dzięki za info.

Szkolenia masz na bieżąco

@Karolina Fryca

produkty sa bez ciezkiej chemii a nie calkowicie, bo niema produktow 100% naturalnych zawsze cos jest i firma o tym mowi.

@Anka83

nie 100% eko nie mozna uzywac slowa ekologiczne (spawy prawne ue itp.) melaleuca ma produkty bez ciezkij chemii. uczulenia wystepuja zawsze nawet od ziol temu osoby pracujace powinny informowac ze nalezy zrobic test alergiczny szczegolnie olejkow eterycznych. produkt ktory niespelnia oczekiwan mozna zwrocic opakowanie firma oddaje kase.

Dariusz

Jaki projekt

Dredka
@Karolina Fryca

Witam, mogę prosić o namiar do tej innej firmy? Szukam czegoś dorywczego, ale bez obowiązku wydawania takiej kasy.

Ela
@Karolina Fryca

Hej e jaki projekt nowy weszłaś bo chce wejść w ten ale dużo jest złych opini

Agakon
@Karolina Fryca

Możesz zdradzić co to za projekt? Może skorzystam?

Barbara
@Karolina Fryca

Czy mogłaby Pani podzielić się informacja jaki inny projekt Pani znalazła?

Renata

Nawet nie wiedziałam, że nie mają sklepu stacjonarnego. Tylko online, tak jak ktoś tutaj pisał w komentarzu jakiś czas temu. No a czy w takim razie istnieje możliwość pracy zdalnej dla chętnych?

Oddawajcie mój hajs,złodzieje

Firma beznadziejna jakich mało. Byłam w wielu mlmach, jedne lepsze drugie gorsze, ale tu jest absolutnie przesada w złodziejstwie i oszustwie, aż postanowiłam to opisać. Namówił mnie kolega, którego lubię, więc dołączyłam. Na start 400 zł do wydania, ok myślę, i tak skończyło mi się wszystko z chemii i muszę kupić. Produkt przeciętne, wydajne, ale śmierdzące i np.tabletki do zmywarki gorsze niż najtańsze z Biedronki, płyn do prania nie pierze nawet jak się pół butelki wleje, plyn do łazienki śmierdzi jakimś kwasem gorszy zapach od octu, że ciężko później tego zapachu się.pozbyc przez kilka godzin, spray do odświeżenia powietrza za 50 zł z głupim atomizerem, że mąż chwycił i odpadła 3/4 plynu za 50 zł wylało się na podłogę. Ale to nic jeszcze. Wyobraźcie sobie, że co miesiąc sami wysyłają paczkę za 300 zł choć się nie zamawiało i sami pobierają kasę z Twojego konta! Nic mi o tym kolega nie wspomniał! Moja paczka do nich wróciła i od razu zamknęłam u nich konto. Półtora miesiąca czekałam na zwrot pieniędzy, dzwoniąc i pisząc do nich setki razy, za każdym razem już wysyłali w ten dzień pieniądze! W końcu dotarł zwrot! Okrojony o prawie 100 zł! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w dodatku beznadziejne produkty! Tfuuuuu

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Melaleuca Poland Sp. z o.o. na stanowisko Praca zdalna? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Renata

Dla ścisłości-Melaleuca ta w Gliwicach to nie ta sama firma o której tu piszecie. To sa dwie zupelnie inne firmy ‼️ Sklep Melaleuca The Wellness Company to amerykańska witryna sklepowa z produktami na bazie składników naturalnych ( nie produkty naturalne)

Renata

Hej, proszę o rozjaśnienie jednej kwestii, bo przeczytałam ostatnie komentarze i nie do końca rozumiem. Czy tam trzeba wkładać swoje pieniądze? Czemu pisze jakaś osoba, że straciła pieniążki?

Czy jest możliwość pracy w Melaleuca Poland Sp. z o.o. na część etatu?

Asia

Oczywiście ze tak to ty decydujesz ile poświęcasz czasu

Danuta
@Asia

A ile godzin pracy dziennie przyniesie największe efekty?

Kamila
@Danuta

Zależy tylko od Ciebie jak się przyłożysz i jakie efekty chcesz osiągnąć. Mamy świetny zespół, który pomaga jak może. Odezwij się do mnie i sama się przekonasz kamilalap@wp.pl pozdrawiam cieplutko

@Danuta

To mlm, więc nie jest kwestią ile czasu poświęcisz tylko ile osób zwerbujesz. Prawdopodobnie prędzej stracisz znajomych niż zbijesz majątek.

Milena
@Danuta

W firmie Melaluca nie określonych godzin pracy, dostosowujesz pracę do swojego trybu życia.

Teresa
@Milena

To prawda, że jest tutaj z tym tak trudno? Bo chyba pisanie o tym, że podczas zatrudnienia można znajomych nawet stracić to raczej żart nie jest?

Wika

Tak jest taka możliwość

Anetka

Tak jest praca przez internet pracujesz ile chcesz i ile masz czasu. Większe zaangażowanie to większa wypłata,mniejsze zaangażowanie to wiadomo że mniejsza wypłata.

Halina

Wiecie tu szczegóły o pracy jako Pracownik produkcji? A konkretnie pytam o kasę na tym stanowisku. W ogłoszeniu jest info, że dają pensję, premię za wyniki i jeszcze premia świąteczna. Czy ktoś wie, ile konkretnie wygląda ta premia świąteczna, bo ona najbardziej mnie interesuje. Więc ile ona wynosi i czy jest dawana na Boże narodzenie i wielkanoc, czy tylko na boże narodzenie? Jak naliczają te premie?

Danuta

Czy firma planuje zatrudniać kogoś w najbliższym czasie na produkcje? Bo znalazłam tylko stare ogłoszenie. Piszą tam że jest premia za wyniki. Dużo tego można uzyskać? I jakie są podstawy wynagrodzenia? Mieliście jakieś podwyżki po nowym roku? z góry dzięki za informacje

Ninka

Jak sie mozna wypisac ? Nie move usunac po prostu mojej karty lub konta nie ma opcji. Osoba która mnie wpisała w lutym nie odpowiada na msg (innego kontaktu nie mam ) zauważyłam ze usunięto mnie tez z grupy na msg .Przyczyna dla której chce się wypisać to ten przymus robienia zamówień , raz nie zrobiłam przysłali mi losowo paczkę rzeczy zbędne. Ktoś wie jak się z tego wypisać ? Pozdrawiam

@Ninka

I jak, udało Ci się wypisać? Ja stoczyłam batalię żeby zlikwidować konto, nawciskałam im takich komplementów że chyba na dlugo mieli dosyc, chociaż w sumie nie wiem, po takich ludziach to spływa jak woda po kaczce. Najpierw przysłali link do formularza ktory miał automatycznie zamknąc konto, zapewne nikogo to nie zdziwi, że nie działał. Potem wysyłałam im skan rezygnacji, bo rzekomo muszą mieć podpis, ciekawe że przy zakładaniu konta podpis nie jest potrzebny. Gdy napisałam tę rezygnację to mi tylko zawiesili konto, dostałam furii, zagroziłam skargą do rzecznika praw obywatelskich. W 15 minut konto zniknęło. Masakra co za koszmarna firma, przymus składania zamówień a produkty mają tak ostry, drażniący zapach, że pewnie taka sama szkodliwa chemia jak w najtańszych środkach z marketu.

bernattaa
@Ninka

Proszę napisać odręczne pismo że z dniem dzisiejszym ... rezygnuje Pani z robienia zakupów w Melaleuca,zrobić fotkę pisma,wysłać w e-mailu (poland@melaleuca.com)jako załącznik ot i cała filozofia. Po kilku godzinach powinna Pani otrzymać potwierdzenie z Melaleuca. Wszystko.

Mania

Jak zawiesić konto

@Mania

W tym amerykańskim Melaleuca? Najlepiej do nich napisać, zawiesić to jeszcze się da, ale żeby zlikwidować, to trzeba ich dosłownie wyzwać, zagrozić rzecznikiem praw konsumenta, inaczej durni udają i próbują co najwyżej zawiesić, choć wyraźnie się im pisze, że chce się zlikwidować.

czy zeby nawiazac wspolprace z firma trzeba miec zalozona dzialalnosc ?

@Anna

Nie, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do mnie a przedstawię ci ofertę joanna.zielinska_94@o2.pl

Kamila
@Anna

Aniu absolutnie nie musisz mieć działaności. Jeżeli masz więcej pytań to zapraszam do mnie ❤️ kamilalap@wp.pl

Zenon

Jak mogą być produkty bez chemii, jeśli płyn do łazienki zawiera toksyczny konserwant (methylochlorosothiasolinum)?

Ren.m
@Zenon

Tak sie składa, że kupuję od znajomej te środki czystości i właśnie przejrzałam składniki wszystkich produktów do czyszczenia łazienki, ale nie natknełam sie na tą substancję.

Eva
@Zenon

Substancja konserwująca, hamuje rozwój mikroorganizmów w produkcie kosmetycznym. Chroni kosmetyk przed wtórnym zakażeniem mikroorganizmami, które możemy wprowadzić przy codziennym użytkowaniu produktu (np. nabierając krem palcem). Methylisothiazolinone jest bezpieczny do stosowania jako konserwant w produktach kosmetycznych. Rozporządzenie 1223/2009 dotyczące produktów kosmetycznych: Składnik znajduje się na liście substancji konserwujących dozwolonych do stosowania w produktach kosmetycznych (zał. V, pozycja 57). Jest dozwolony do stosowania w produktach do spłukiwania. Dopuszczalne maksymalne stężenie w gotowym produkcie to 0,0015%.

Zosia

Witam serdecznie. Mam niemiłe doświadczenie z TA firmą. Złożyłam zamówienie. Za kilka godzin jednak chcialam zrezygnowac z tego zamówienia, do czego man prawo , gdyż od transakcji nie uplynelo 14 dni. Wyslalam e-mail. W odpowiedzi napisano mi, że nie moge zrezygnowac. Mysle,ze bede musiala sprawe zglosic do ochrony praw konsumenta

Klaudia
@Zosia

Kobieto, 14 dni masz na zwrot gdy produkt przyjdzie do domu a nie że zamówiłaś j zaraz się rozmyślasz.. i za 5 sekund chcesz mieć znowu kase na koncie...matko bosko nie mam sił do takich ludzi. Po co wogole wchodzicie w to skoro nie rozumiecie podstawowych rzeczy ???? Nie umiem, nie rozumiem to się tam nie pcham i nie robię z siebie eksperta !!! Myślenie i poradność dziecka z podstawówki. Właśnie dlatego takie osoby nie maja szans osiągnięcia sukcesu w takim biznesie.

@Klaudia

Są firmy gdzie można zrezygnować z zamówienia w ciągu 24 h . Poza tym domniemam iż Klaudia jest z MLM powinna takie krytyki zostawić dla siebie. To ludzi nie zachci być w jej zespole wręcz odwrotnie . Powodzenia

@Beata

Ty chyba nie pracujesz w firmie skoro jesteś tak negatywnie nastawiona? Wiadomo ze jest 14 dni na rezygnacje i nie ma znaczenia czy zrezygnuje sie w pierwszym czy w czternastym dniu. Powinni zwrócić kasę i tyle. Z tym się z tobą zgadzam.

Maximus

Chemia chemią chemię pogania. Ceny wyższe niż środki o takim samym składzie ogólnodostępne. Mogę uwierzyć, że jakiś tam produkt jest lepszy niż inne podobne, ale że wszystko lepsze od reszty? Taka sama ściema jak corona.

@Maximus

Proszę iść do Polskich firm ..Są świetne produkty beż chemi . Dorabiamy polski rynek nie zachodni .

Monika Wawerla

Dzień dobry:) Chciałam Państwa poinformować, iż poniższe opinie nie dotyczą firmy Melaleuca Poland w siedziba w Gliwcach. Zgłaszaliśmy już ten fakt do administratora jednak nie zostało to zweryfikowane i zmienione. Nasza firma działa na Polski rynku już od ponad 25 lat i my nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej. Nasze produkty można zakupić na naszej stronie internetowej w aptekach oraz sklepach zielarskich. Nie trzeba posiadać do tego żadnych specjalnych uprawnień:) Niestety parę lat temu na rynek weszła Firma o niemal identycznej nazwie. Od tego czasu sami borykamy się z problemem osób, którzy niezadowoleni ze współpracy dzwonią i piszą do Nas ponieważ kontakt z ta firma jest utrudniony. Bardzo nam z tego powodu przykro ponieważ często piszą do Nas ludzie starsi, podpisujący umowy współpracy z koniecznością co miesięcznych zakupów. Prosimy wszystkich którzy wejdą na ta stronę i będą chcieli cos napisać o zweryfikowane o jakiej firmie chca państwo napisać.

Piramida

To teraz ja. Poświęciłem 45 min na filmik pani Agnieszki. Łatwo nie było, bo ma strasznie irytujący głos ale przetrwałem. Po pierwsze moje odczucia i spostrzeżenia... No jej wymarzone auto... Mazda... Tyle ze większość nazwisk, które padły przez nia w filmie na fb maja konta zalozone w tym roku i.... UWAGA... KAŻDY MA SWOJE WYMARZONE AUTO, KTORE CHCIAL MIEC... TA SAMA MAZDE TYLE SE INNY KOLOR. Po drugie. Produkty, ktore nie istnieja normalnie w sieci, nikt o nich nie slyszal i nawet nie wyorobowal i trzeba je kupić by wyrazic swoja opinie. Malo tego trzeba wywalić nie mala sumę ale zeby to zrobic trzeba wywalic 100 zl by sie zapisac i dostac dostep do produktow. To tak jakbym musial wykupic abonament do jakiegos marketu by moc robic zakupy przez rok?!!! Paranoja Reasumujac bo nie ma sensu sie wywodzić na ten temat. Jest to zwykla piramida finansowa tylko BARDZIEJ WYRAFINOWANA. żeby jeden zarabial to musi na jego konto zarabiac i kupowac inny i tak łańcuszek szczęścia sie rozwija.... Ciekawe ile zgarnia guru na szczycie piramidy

Hope
@Piramida

Większych bzdur nie czytałam. Tylko osoba której nie wyszło lub która ma ograniczenie na szersze widzenie perspektywy może tak pisać. ???? Ludzie są niedouczeni, niedoinformowani i później chodzą po internecie i szerzą bzdury. Nic więc dziwnego, że to ludzie ambitni, empatyczni, życzliwi osiągają sukcesy, a nie internetowe hieny, które tylko myślą jak napaskudzić takiej czy innej firmie.

E
@Hope

@ Hope nie zgodze sie z toba Wyrafinowani i cwani tak jak ty zdobywaja sukcesy i nie obrazaj ludzi ,ktorzy mowia prawde bo jest to nie wygodne dla twojej pseudo firmy

Paweł_37
@Piramida

Faktycznie , zgodzę się z Tobą w 100% . Firma " Melaleuca " i jej podobne - ich struktury są dość sprytnie skonstruowane , jak napisałeś powyżej . Od jakiegoś czasu panuje trend na " zarabianie w sieci " tak zwany MLM - Marketing czwartej generacji / Marketing nowej generacji / marketing wielopoziomowy - różnie nazywany przez poszczególne osoby. Sprowadza się to do jednego [ Plan abonamentowy / lub podobne historie ] Zarabia dosłownie garść osób i to na początku łańcuszka ewentualnie gdzieś po środku , na pózniejszych szczeblach już nie jest tak różowo jak jest to opisywane w stricte : ofertach od tak zwanych mentorów - osób polecających . Można by się rozwodzić godzinami nad tym zagadnieniem. Tak się składa że od kilku lat działam w marketingu oraz cyber - security . Jest to tak zwana - piramida finansowa podobnie działa - schemat ponziego . Aczkolwiek działanie jest praktycznie jedno i to samo = Zarówno schemat Ponziego jak i Piramida potrzebuje regularnego napływu pieniędzy od nowych "inwestorów", aby móc funkcjonować i odnosić sukcesy. Osoby mocno zdesperowane czasami nie mające wiedzy na dany temat , skuszone perspektywą zarobku , gratyfikacji etc.. często dają się skusić na takie (usunięte przez administratora) Mało tego , przeważnie wydają ostatnie pieniądze na to aby zaistnieć w strukturze takiej firmy . Osobiście nie polecam takiego sposobu na zarobek nawet dodatkowy zarobek . Wręcz odradzam .

Ala
@Hope

Nie wyszło nie udacznik to chyba twój sposób by zmniejszyć skalę swych znajomych bo zaczynaszod znajomych wciągasz ich w piramidę oni swoich znajomych byś ty zarobiła

Paulina
@Ala

Nie rozumiem w ogóle Twojego wpisu. Kto kogo wciąga w jaką piramidę?

@jowi

Czytam niektóre opinie i tak się zastanawiam skąd takie bzdury są wypisywane niby jeszcze od osób które były w Melaleuca albo chcą zrezygnować. Masakra chcesz zrezygnować zamknąć konto to zadzwoń na infolinie lub napisz do osoby która Cię zapisała i powiedzą Ci co masz zrobić. Po co robić sztuczny szum typu "ratunku!chce zamknąć konto ale nie wiem jak!" A no tak jak się zapisałaś skontaktuj się z osobą która Cię wprowadziła do firmy i po bólu. Nikt tu nikogo nie trzyma na siłę naprawdę. Osobiście używam produktów już ponad rok i są genialne a kupować proszek i tak muszę czy w Biedrze czy tutaj. Te produkty chociaż nie niszczą mi ubrań. Jedno jest pewne firma jest w pełni wypłacalna i nigdy mi się nie zdarzyło żebym nie dostała tego co mi się należy. Ceny produktów na każdą kieszeń. Znam firmę dłużej niż osoby które tutaj w większości po miesiącu rezygnują bo naczytają się bzdur z neta zamiast zapoznać się z planem marketingowym i firmą, więc jak czytam niektóre komentarze to oczy ze zdziwienia otwieram czy to napewno o tej samej firmie piszą w ktorej ja pracuję już rok. Każdy ma prawo do swojej opinii ale niech będzie ona poparta faktami i konkretami a nie domysłami???? Czytający opinie radzę robić to z głową i skupić się na konkretach a najlpiej znależć osobę która w tej firmie działa a napewno wszystko dokładnie wyjaśni i pokaże co i jak????

Neil
@@jowi

Bardzo dobry wpis, śmieszy mnie jedynie iż tak wiele osób potrafi odradzać , krytykować a nawet wyśmiewać coś czego same nie znają. To pewnie nasza narodowa "mądrość" Na szczęście są jeszcze normalne osoby. Pozdrawiam pozytywnie nastawionych a wszystkim z negatywnym nastawieniem, radze spróbować przed rozpisywaniem się i udzielanie powiedziałbym szkodliwych porad. Wojtek.

Mandraq
@@jowi

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Produkty chińskie i na to przyklejone naklejki, że produkt wykonany w USA.

Ziomek
@@jowi

Mam gdzieś wasze plany marketingowe. Odpowiedz więc tylko jak się wypisać, zamiast wypisywać elaboraty o cudach, które nie interesują mnie wcale. Jasne?

E
@@jowi

Prosze nie wprowadzac ludzi w blad , te produkty zawieraja chemie ,ktora miestety szkodzi.Wystarczy przeczytac ulotke ile zawiera E i co jest w niej napisane : trzymac z dala od dzieci ,nakladac rekawiczki i chronic oczy Produkty drogie ,a werbowanie klientow taka metoda jest chyba niezgodne z prawem? Nie wspomne o tym jak panie ,ktore werbuja mowia ,ze nie potrzebne sa zakretki zabezpieczajace przed dziecmi poniewaz sa ekologiczne,co za bzdura.Prosze wypic taki plyn np do toalet to zabaczy pani co sie stanie z organizmem

Winstonn
@@jowi

Przestań cytować regułki, których Cię nauczono.

Zamknàć konto
@@jowi

Myśle żeby zamknáć konto powinna być mozliwość zrobienia tego osobiscie online. Dzwonienie I wypisywanie czasem jest nie skuteczne I długi proces, a zwłaszcza w Polsce.

@E

kazdy produkt nawt ten najbardziej naturalny trzeba trzymac z dala od dzieci, a te produktu niemaja ciezkiej chemii a nie ze w ogole.

Alex

Swoją "pracę" o ile to mogę nazwać "pracą" Z Melaleuca zaczęłam pod koniec kwietnia. Jestem mamą siedzącą z dziećmi w domu i sytuacja mnie zmusiła żebym już zaczęła robić coś w tej kwestii, aby mieć dodatkowy dochód. Na początku zapowiadało się fajnie, liderka K.B mówiła, że potrzeba czasu żeby zarobić, że nauczę się szybko zarabiać biorąc udział w wyzwaniu 200%. No to oczywiście pełna nadziei na osiągnięcie sukcesu żeby mieć swój mały biznes zgodziłam się na udział w wyzwaniu i pracę u nich. Przez dwa miesiące ciężkiej harówy nic nie zarobilam, a straciłam około 500 zł. Dobrze, że tylko tyle bo, tez namawiają na Value Pack i niby dwa razy tyle zarabiasz wydając 950 zł za kosmetyki, które sami Ci wybiorą. Nic nie zaczęłam zarabiać, ale liderka K.B ze to trzeba czasu, że ona jest pol roku. Ma 5 osób zapisane w sklepie i ja jestem aktywna kupująca i zarobiła tylko za mnie gora 70 zł. Myślę...tak się jej opłaca tu być. Kupować produkty I siedzieć w domu? Za takie zarobki bez normalnej pracy nie utrzyma się nikt normalny. Poznałam wtedy koleżankę, która mówi, że ta firma to dziwna sprawa bo, na produktach nie zarabiasz, muszą ludzie co najmniej wydać od 250 zł w górę zeby zrobić zakupy i nic z tego nie masz tak naprawdę bo, jak koleżanka wspomniała wciąga Cie w sieci jakas sekta i niewiadomo jaki jest w tym cel. Spytałam się liderki co można dostać za wyzwanie bo, obiecywała złote góry, że osiągnę sukces, dostanę za ukończenie wyzwania smartwacha, kaskę. Wyszło, że Panie same sobie robią takie wyzwanie I z ich śmiesznego sklepu dają produkt za ukończenie albo książkę stwierdziłam, że zrezygnuje. Jeszcze w maju zrobiłam zamówienie I zrezygnowałam z pracy i wyzwania. No i mija miesiąc, a ogarnięta liderka K.B pisze mi dwa dni po niezłożeniu juz przeze mnie zamówienia, że wysla mi paczkę o wartości 250 zł bo, się tak zabezpieczają i mogę jej nie przyjąć. Wkurzyłam się bo, nie powiedziała jakie są konsekwencje tego, że jak nie zrobię zakupów to coś takiego robią, a nigdzie nie było o tym wspomniane i pokazane jak usunąć konto z ich sklepu. To oczywiście ze swoją dyrektorką S.K wyzwały mnie od sfrustrowanej osoby, której nie wyszło u nich i wyżywam się na K.B a jej dziecko leżało w szpitalu bo, miało problemy ze skórą i ona zapomniała mi o tym powiedzieć. Wpierala mi, że nieuważnie oglądałam szkolenie, a tak naprawdę przedstawiły same korzyści klienta uprzywilejowanego i pracy u nich. Zgłosiłam problem do siedziby Melaleuca w Polsce i nie wysłali mi paczki bo, zdążyłam wysłać do określonej godziny formularz rezygnacyjny. Nie polecam tej firmy strata mnóstwo kasy i nerwów.

@Alex

Hej a co teraz robisz ? Znalazłaś coś ciekawego związanego z pracą online ? Jeśli tak to odezwij się do mnie fraszczaksylwia0@gmail.com ;) też bym chętnie coś znalazła siedząc w domu pozdrawiam;)

@Sylwia

Cześć ! Jak wiesz wspópracowałem z Melalecą. Tak wogóle od ponad 25 lat wspólprcuję z różnymi firmami, przede wszystkim z branży suplementacyjnej, beauty itd. Powiem tak - zdrowie może i lepsze, ale jednak w kieszeni - wcale nie???? Mam pytanie - gdybym Ci zaproponował [i każdemu] rozwiązanie, które wcale nie będzie MLM-em i zależne od ilości osób, które zaprosisz???? Nie ważne czy działasz w tej branży, pracujesz na etacie czy też prow. dział. Jedno drugiemu nie przeszkadza. NIe ma tutaj żadnych "lojalek" i innych "głupt" wymyślonych - po to żebyć - nie szukał kolejnej firmy. Rozwiązanie jest proste, bezpieczne, trwałe i bardzo dochodowe w czasie???? Powiem tak, gdybym 20-25 lat temu poznał to rozwiązanie to byłbym dzisiaj osobą - niezależną czasowo i finansowo. "Problem" w tym, że tę ofertę poznałem m/w 9 mies. temu. Oficjalnie firma jest na rynku POlskim ponad 2 lata, choć doświadczenia ma w sumie kilkudziesięcioletnie ???? Jestem zwolennikiem rozmowy. Jednak znam realia ludzi i ich doświadczenia z innych firm. MOgę Ci powiedzieć, że tutaj nic nie stracisz ???? Udostępnię Ci tylko 1-en film ok. 3 min. Jeżeli to Ciebie zaciekawi to po prostu zadzwoń [lub napisz sms] - tel. 724-200-306 lub napisz na email : prawdomowny12345@wp.pl. (usunięte przez administratora)

Jack1

Pisz co tam masz, a ja Ci napisze co ja mam ? Odpisz. Zaważam, że ludzie nie odpisują... Poadrawiam - Jack

@Alex

Nic nie zarobiłaś przez dwa miesiące? jak to? Byłaś na umowie z pensją, czy tylko na prowizji od sprzedanych produktów?

Nat
@Jack1

Napisz co masz? Pozdrawiam Nata

Marzena
@Alex

Wszystkie nowe osoby, które chcá działać biznesowo otrzymujá od firmy pakiet darmowych szkoleń. Należy zapoznać się z nimi. Zawierajá one wszystkie informacje niezbędne do rozpoczęcia własnego biznesu, jak również cały plan marketingowy, politykę i firmy. Codziennie wiadomości sá uaktualniane. Nikt nigdy nie zapewnia, że pieniádze będá leciały z nieba. Zarobki zależá od zaangażowania, poświęconego czasu i wiary w ten biznes. Bez działania nic nie działa. I nie mogę się zgodić, że tu tracisz pieniádze, ponieważ myjesz się sprzátasz, pierzesz i kupujesz produkty w markecie co miesiác, a tu zamieniasz poprostu sklep na internetowy i kupujesz już tylko online. Miłość do produktów, wiara , że to ma sens i wytrwałość to droga do osiágnięcia sukcesu w Melaleuca the Wellness Company.

@Alex

Cześć ! Widzę, że masz potrzebę i czas na to, żeby zarabiać pieniądze w domu. Wspólpracuję z firmą ze wschodu. Są normalne ceny [nie amerykańskie] Jest to branża - wellnes. Genialne produkty dla wszystkich. Wszystko jest naturalne i biologicznie czyste. Nie lubię "zabaw w chowanego". Po prostu zadzwoń - tel. 724200306. Pozdrawiam

Bartosz

PO PIERWSZE!!! Mówimy o firmie Melaleuca The Wellness Company która od 35 lat jest na rynku a nie jej podróbkach, które z tą firmą nie mają nic wspólnego. Po drugie jestem tu i pracuję. Warto w to wejść, zainwestować i poznać coś co jest lepsze dla nas i naszego otoczenia ???? Zastanawia mnie jak ktoś może pisać opinie a nie być w firmie, działać, udzielać się i dążyć z nią do sukcesu jaki gwarantuje?!

Śmiech
@Bartosz

Zrozumieliśmy po pierwszym wpisie, sprawdzianami sklad wielu produktów I MAJA RAKOTWORCZA CHEMIE w składzie, pic na wodę. Wystarczy się wysilić i przeanalizować sklad ...

Zostaw merytoryczną opinię o Melaleuca Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Melaleuca Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Melaleuca Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melaleuca Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Melaleuca Poland Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Wojciecha Korfantego 5 lok. 1
    44-100 Gliwice

Melaleuca Poland Sp. z o.o.