Biuro Doradcy Podatkowego

ona.gdansk.85 2012-08-01 21:27:58
Witam

Chciałabym przestrzec Państwa przed
Biurem Doradcy Podatkowego / Biurem Rachunkowym Beata Kotowicz
ul. Powstańców Warszawskich 57, Gdańsk.

Otóż co tydzień biorą tam dwie nowe dziewczyny na "okres próbny"
na dwa stanowiska: jedno to księgowa, a drugie to sekretarka (administracja biurowa). Na rozmowie kwalifikacyjnej Pani Beata obiecuje, że okres próbny trwa tydzień i jest na umowę zlecenie, a następnie podpisuje się umowę o pracę. Jednak w rzeczywistości najpierw pracuje się na czarno, bez umowy, a następnie zwodzą cię tak długo jak wytrzymasz, że umowa będzie, a na koniec proponują umowę na okres próbny jednego miesiące z najniższą krajową.
Od połowy czerwca co tydzień pojawiają się dwie nowe dziewczyny
ja byłam szósta i po tygodniu powiedziano mi, że mam czekać dalej,
bo chcą jeszcze "sprawdzić" kilka (a w rzeczywistości kilkanaście)
nowych osób. Oni poprostu wykorzystują ludzi, kłamią i nadrabiają zaległości czyimiś rękoma... A Anka - Kadrowa, na wstępie poznania się mówi coś typu "Lepiej mi nie podskakuj, bo Cię stąd [usunięte przez moderatora]", "Mam tu wiele do gadania, więc trzymaj gębę krótko" itp. Jest wredna i c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ska, a każdą kolejną dziewczyne na okresie próbnym potem obgaduje przy nowej dziewczynie.

Naprawdę nie polecam tej firmy. Nie wiem jak dużo osób już dokładnie przeszło tam "okres próbny", ale chcę Was ostrzec, bo ten okres próbny to tylko strata czasu w tej firmie.

Pozdrawiam i życzę owocnego poszukiwania pracy.

W razie jakiś pytań proszę pisać, chętnie odpowiem na każdego maila.

ona.gdansk.85@wp.pl
Zostaw swoją opinię o Biuro Doradcy Podatkowego - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Doradcy Podatkowego