Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

On123

Szykanowanie ludzi niezgodne z przepisami zastraszanie i zabieranie premii dla siebie. Wszystko niezgodne z przepisami i kodeksem ale każdy kto ma odpowiedzieć to za to odpowie:) Sprawa zostaje zgłoszona tam gdzie powinna i nie wpisy a działanie tutaj jedynie pomoże. Ciekawe czy Pan Wiśniowski wie co się dzieje i jak przełożeni zniechęcają ludzi do pracy których i tak brakuje. Napewno się ucieszy. Miłego!

Szary
@On123

Jakby się dowiedział to pół kadry by wyleciało. To jest tak, jak chodzi wycieczka to wszystko wspaniale działa, a te wzniosłe opowieści jak to pracownicy się mylą. To wszystko kłamstwo. Jeśli w tym siedzisz to myślisz co ten kierownik opowiada, oczywiście, żeby siebie tylko wybielić. W rzeczywistości kluczowe elementy nie spełniają tak swojej funkcji jak się je kreuje. Owszem jakąś tam na pewno, ale ile pracownicy mają przez to utrapienia to ich, żeby na pozór to wyglądało przyzwoicie. Nikt nie chce spaść ze swojego stołka, więc nigdy nie przyzna się do złej decyzji czy inwestycji. Szkolenia na których bywa kadra zarządzająca są niezłe. I pod względem jak w pozytywnym świetle przedstawić ubytki i pod względem prowadzenia zebrań, by sprytnie je zmanipulować na swoją korzyść. Sztuka manipulacji nie jest trudna. Zwłaszcza wobec kogoś, kto się nie zna na danym temacie lub się czegoś boi.

Witam. Po tym jak zobaczyłem dzisiaj kwitek z wypłaty ręce mi opadły. Drogi zarządzie czy wy zdajecie sobie sprawę z tego jak trudno dziś żyć za tak marną wypłatę jaką oferujecie swoimi pracownikom? To jest niedopuszczalne żeby w firmie która na prawo i lewo wychwala się jaka jest to porządna i szanująca swoich pracowników zarabiać marne grosze. Chyba widzicie jak wszystko poszło do góry więc najwyższy czas dźwignąć też stawki. Chyba że tego nie macie zamiaru zrobić to powiedzcie to otwarcie bo trzeba będzie zmienić pracę i to nie tylko moja opinia.

Fizol

Ale czemu te 90% z hali nie idzie do biura skoro są tak super wyszkoleni i kompetentni? Czemu nie złożycie chociaż CV skoro praca w biurze to usłana różami droga kariery polegająca na siedzeniu i nic nie robieniu? Nie pierdziel o plecach, bo do biura możesz się dostać na luzie jeśli masz kwalifikacje i potrafisz obronić się wiedzą na rozmowie kwalifikacyjnej. Co? Ferszalunek do pleców ci przyrósł czy jaka inna wymówkę masz? Zacznijcie szanować się między stanowiskami, a nie tylko patrzycie ile kto zrobił chociaż widzicie może z 5% wkładu w firmę innych osób.

Dyzma Nikoś

Wytłumaczy ktoś dlaczego panowie z k003 a dokładnie tych dwóch zajmujących się fasadami przychodzi wcześniej i zostaje dłużej, nic nie robiąc przez ten czas? A nadgodzinki lecą

@Dyzma Nikoś

Jest dużo innych działy ci naciągają godziny a w tygodniu roboty dużo a nadgodziny zostają i soboty ci co dostali więcej jak 2 zł podwyżki wybrani przez kierownika i majstra

Zębaty

Zarobki oraz benefity sprawiają że w porównaniu do konkurencji (może poza Fakro) praca w tym miejscu jest całkiem dobrym wyborem. Jedyny mankament to niesprawiedliwość na stanowiskach gdzie jeden siedzi na telefonie cały dzień a drugi haruje, a często ten pierwszy więcej zarobi. Opinia oczami pracownika K27.

Pracownik FAcRO
@Zębaty

U nas jak najbardziej jest super, firma kondycyjnie jest super i życzę Wam również tego. Jesteśmy poniekąd mocarstwem produkcyjnym w Polsce i na świecie więc możecie się "wiśnioki" od nas wiele nauczyć. Dobrze myślący, perspektywicznie i przewidywalnie myślący zarząd to podwalina sukcesu firmy teraz, zaraz i kiedyś.

Kulturalny Nowy wpis

Co to 2 maja mają wypłacać pieniądze

WróćDoSzkoły Nowy wpis
@Kulturalny

Pieniądze maja wypłacać 2 mają wypłacać ot co

Ochrona

Witam zapytanie do ochrony jak to jest ze zwykli pracownicy parkują od 6 rano na parkingu dla biura a mianowicie rano parkuje tam osoba z produkcji z działu okleiniarki Panela pod kierownictwem Rębilasa parkuje samochód seat Ibiza kombi srebrne o numerach 5819F i koło niego Ford focus 2 kombi przy wyjeździe koło warsztatu samochodowego i czy są to osoby uprzywilejowane czy każdy pracownik może tam stawać i nie ma segregacji że tylko dla biura bo czasem miejsca brakuje albo trzeba iść daleko z samego tyłu parkingu to może moglibyśmy zaparkować wszyscy tam dla biurowych

@Ochrona

Bardzo dobrze, że to mówisz. Przez takich jak opisani wyżej pracownicy administracji przychodzący na 8 do pracy nie mają gdzie zaparkować i trzeba jechać do tyłu za ochronę. Pracownicy produkcji mają pokaźny parking i każdy się tam zmieści.

Parking 2+1
@Ochrona

To samo tyczy się parkingu 2+1. Idea była zacna ale szkoda że banda wieśniaków przyjeżdżających pojedynczo lub w dwójkę zajmuje miejsce osobom dojeżdżający w trzy, czy cztery osoby. Na tym parkingu to można na palcach jednej dłoni zliczyć ile samochodów przywiozło więcej niż 2 osoby…

Cry
@Parking 2+1

Ojej, otrzyj łzy

Zal Nowy wpis

Najlepiej zrobić płatny parking ???? o jej dlaczego on stoi tam a ja niemoge haha ludzie bata nawas bata jak w takimi głupotami się zajmujecie to naprawdę współczuje wam

ZjebanyWiesiek Nowy wpis
@Ochrona

8 godzin siedzisz na du.pie to sie mozesz przejsc z parkingu nierobie nawet spod schorniska dla zwierzat o ile Cie z klatki wypuszcza

Misiek

Kiedy bd roczna wypłacana coś słyszałem że w maju

Jaja
@Misiek

Te ochłapy? 2 maja

@Jaja

13 nastka ma być na przełomie czerwca z lipcem

Super
@Ania

Ile tej 13 będzie? Na wszystkich działach tyle samo? A będzie coś na 35 lecie firmy?

@Super

Będzie tyle ile widzi się majstrowi. Szarak mało, przyd.pas dużo, prosty schemat. Z roku na rok coraz mniej. Powoli oswajają ludzi, że bieda na firmie i za rok nic nie będzie z rocznej. Mydlenie oczu. Na 35 lecie? Oczywiście. Kubek i plecak z wielkim logo W żebyś nie zapomniał gdzie pracujesz. Pozdrawiam smacznej kolacji.

Że co ooo?!
@Wyrocznia

Że upominek na 35 lecie to rozumie ale dlaczego 13 też ma być uznaniowa myślałem że chodzi tylko w gre L4 że w tedy można mieć trochę gorzej

Można się tu z kimś dogadać?

Wie ktoś ile tej rocznej podobno w tamtym roku było 3200 w tym ma być podobnie? Od czego zależy ta roczna wszyscy mają tak samo czy nie jak to. W końcu jest

Wyrocznia
@Można się tu z kimś dogadać?

Już pisałem wyżej. Zależy od majstra i co wypierdzi w stołek. Jak jesteś kobietą to mniej, jak jesteś przydupasem to więcej.

@Można się tu z kimś dogadać?

Jakie 3200 w tamtym roku. Skąd o tym wiesz niby? Nie było aż tyle

"Grzeszna" Anielcia

Było tyle a i może więcej i wcale nie zależy od majstra a od tego jak solidnie pracowałeś i czy chorobowe było. Miłego niedzielnego wieczora w domowym ciepłym zaciszu

@"Grzeszna" Anielcia

To jak pracowałeś wcale się nie równa temu co dostajesz. Jak już wspominam po raz trzeci, jak jesteś przyd.pasem majstra masz więcej, jesteś ZWYKŁYM PRACOWNIKIEM KTÓRY MA WIĘKSZĄ WIEDZĘ I JEST BARDZIEJ PRACOWITY OD ZASTĘPCY masz mniej. Oto cała pracowitość i sprawiedliwość. Tutaj się liczy tylko jakie masz znajomości i jak głęboko wejdziesz. #lakierniathings

Wera

Bardzo patrzą na to, kto jaki ma dyplom? Niby w ofercie Technolog Przygotowania Produkcji poziom szkoły tak nie ma znaczenia ale mam nadzieję, że nie patrzą gorzej i nie segregują ludzi co studiów nie mają tak jak to było w mojej poprzedniej firmie niestety. Dużo pytań o to w ogóle?

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

racjonalny

Pora na parę przemyśleń w związku z ostatnimi informacjami dotyczącymi m.in. premią roczną. Zgodnie z informacją kondycja firmy nie jest najlepsza, mniej zamówień itd. Ok. To, że jest ich mniej może i jest, ale czy zyski firmy są mniejsze? Chyba niekoniecznie. Najdziwniejsze jest to, że mimo mniejszej liczby zamówień liczba osób zatrudnionych w administracji stale rośnie, najgorsze jest, to że nie widać końca tego procederu. W ramach restrukturyzacji rozwalono Wydział Inwestycji i co z tego wyszło? Pewnie +10 kierowników I innej maści menadżerów dodatkowo kolejne wakaty do obstawienia... mózg paruje. Co tutaj się wyprawia??? Ktoś nad tym panuje? Wydawanie kasy na jakieś platformy szkoleniowe, które nie przyniosą żadnych korzyści, no ale ktoś to wymyślił...Taka mała rada od szarej myszki, której i tak nikt nie posłucha. Jeśli chcecie aby były wzrosty sprzedaży i zamówień, docencie tak naprawdę tych, którzy mają REALNY wpływ na sprzedaż i zyski. Niektórym odbiera się zapał i chęci do pracy. Dodatkowo szukacie ludzi na zewnątrz zamiast zaproponować pracownikom zmiany stanowisk w ramach nawet małego awansu? Też i tak by morale można było pracowników podnieść. Wyjść z inicjatywą i zaproponować nowe warunki na nowym dziale skoro są wakaty? Niektórzy po prostu nie mają odwagi wysłać CV. Tak na luźno napisane...

@racjonalny

Dobrze powiedziane, rozdawnictwo w tej firmie na linii dyrektor-brygadzista aż po zastępcę jest zatrważające. Nie doceniają pracowników którzy posiadają większą wiedze i umiejętności niż przełożony, nie widzą „problemu” (bo nie widać jak siedzą po kiblach i na fajeczce) tylko rozdają kaskę swoim pupilom w białych czapeczkach. Dodatek za to, dodatek za tamto a Ty na to wszystko pracuj. Nie będzie w tej firmie lepiej, chyba że ktoś się w końcu za to weźmie, bo tyle pieniędzy co wewnątrz firmy ucieka w skali rocznej to na pewno niezła sumka.

Chyba czas się wynosić ? Jak roczna okrojona a za rok może już nie być, bo wciskają bajki o słabej kondycji firmy.

@Marcin

A kiedy będzie premia roczna ?

Nowe hale buduje
@Marcin

Wszystko po to by zatrzymać pracownikow na kolejny sezon. To nic że teraz obcieli o kilka stówek wypłate wyrównają roczną premia i będzie.... W tym miesiącu prawie najniższa krajowa wyszła... Jak można tak traktować pracowników... przeciez dookoła wystarczy po ofertach pracy looknac minimum 4000 na rękę jest, polecam isc na L4 wypłata podobna a cały miesiąc w domciu

@Nowe hale buduje

Mimo dni wolnych wypłata bardzo cienka..schodzimy coraz berdziej na psy

Wąski Odyniec

Co Ty bredzisz? Jaka cienka wypłata? Pensja bardzo ładna mile zaskoczyła Mnie , jak można takie kłamstwa pisać oszczerstwa. Ciesz Się że Masz szanse pracować w solidnej firmie, pensja zawsze na czas ,socjal,kuchnia, kasa na święta i 13 pensja. Pozdrawiam

Krzych

4 tysie to dużo Twoim zdaniem na obecne czasy? W tym premii prawie połowa

Serwisant
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Witam, chciałbym się zatrudnić na serwis, ile proponują ?

Stolarka Aluminiowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Witam , mam pytanie do pracowników tego działu zważywszy na to że chciałbym się zatrudnić na tym dziale. Mam kilka pytań, jaka występuje atmosfera na dziale? Na jakie zarobki mogę liczyć? I czy to jest praca od poniedziałku do piątku ?

Wpadło kilka ofert pracy dla specjalistów w ostatnim czasie. Dacie mi znać jak mam to rozumieć, chodzi mi o to, czy to przez rozwój czy rotację. Mam zamiar wysłać cv na stanowisko Specjalisty ds. oferowania na rynki zagraniczne, ale mam mieszane uczucia jak czytam wątek. Miał ktoś styczność konkretnie z tym stanowiskiem lub działem i podpowie mi, na jakie widełki płacowe można liczyć, jak wygląda proces rekrutacyjny i weryfikacja biegłości w językach?

Kizu K006

Najlepiej pytaj w kadrach tu ludzie wylewają tylko Hejt???? firma naprawdę dba ale o ludzi wykwalifikowanych ????

kiziomizio
@Kizu K006

tak dba sami się zwalniają, składają wypowiedzenia w kadrach i nawet kierownik czy dyrektor nie przeprowadzi rozmowy z takim człowiekiem żeby go zatrzymać tylko mówią idź. tak dbają o pracownika jak by dbali to rozmowa ewentualnie by była zaproponowali by lepszą stawkę albo przeniesienie na inny wydział a tak to nic nie ma i ludzie z kursami i uprawnieniami na wózek odchodzą z firmy.

@kiziomizio

Ale czemu się zwalniają? Wiem, tu jeden przed świętami pisał, że musi za 300 zł wykarmić dzieci, ale nic z tego nie zrozumiałem. Pracownik na produkcji stolarki na pewno nie ma tyle, może chodziło o świąteczną premię. Ty piszesz do rzeczy, może oświeć mnie, co za przyczyna tych odejść?

Przyjdź na produkcję panela to zobaczysz jaki klimat ludzie tylko narzekają jeden drugiego buntuje chory klimat ci co mówią że się zwolnią cały czas robią, nowych tepia niema zgrania jedna osoba zwolni to cała linia zwalnia tu się wytrzymać nieda przez parę ludzi nic im nie pasuje i cały czas za te pieniądze nie opłaca się robić po prostu człowieku zwolnij sie tak to jest jak robotę załatwili albo rodzinka K006 (usunięte przez administratora)

wqrwiony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Jak to jest że Zarząd ustala Wielki Piątek dniem wolnym od pracy za Święto Trzech Króli a "członek" zarządu ustala sobie że wydział K064 będzie pracował w tym dniu jako jedyny na całej firmie??? Reszta będzie spędzać czas z rodziną, szykować się do święcenia pokarmów, sprzątać...a jeden gość wbrew Wszystkim Wielkim robi z ludzi (usunięte przez administratora) w takim dniu wbrew ustaleniom zarządu. Kim Ty (usunięte przez administratora) jesteś by jeden człowiek miał w (usunięte przez administratora) cały zarząd firmy i wszystkich pracowników na wydziale? My będziemy jeba.ć a Ty będziesz spędzać czas z rodziną? logistyka zrobi załadunki w czwartek, kasa będzie się zgadzają, piątek wolny i gitara? Są lepsi i gorsi? Całą firma wojnę o Oni mają pracować bo jakiś uj nie jest ponad Wszystkichi czuje się Wszemogącymw tej firmie? Zawsze ryba psuje się od głowy...a od tej śmierdzi już od dawna...

K006

To powinieneś się z tą (usunięte przez administratora)spotkać zastępcą jak masz takie traktowanie ludzi była tam robota to był taki dobry że zestawy oddał na inny wydział tam zatrudnili człowieka do tych zestawów a swoich ludzi pozbawił pracy taką zasługą jego a tu po prostu przychodzą ludzie do pracy bo chcą zarobić na rachunki i chleb dla dziecka a jak ma zarobić jak urlopu nie mam bo na dziecko musiałem wybrać a pieniądze są potrzebne na rachunki za 300 zł mam żyć cały miesiąc chce przychodzić i zarobić żebym mial do do garczka włożyć dziecku ty może masz to się ciesz że nie musisz żebrać że twoje jedzą dostatek a moje suchy kilku dniowy chleb z masłem bo jeszcze na masło dla nich mama a taka świnia siedzi tu na stanowisku i się obżera naszymi wypłatami i jeszcze się pcha do urządu a urząd to się powinien za niego zabrać ale skarbowy tyle lat nie odprowadzał podatku jak grał po imprezach i weselach tyle w temacie postawcie się na moim miejscu stań przed dzieckiem swoim popatrz mu w oczy i powiedz dziś jedzenia nie będzie bo nie ma za co kupić

K006

Mnie to tylko jedna sprawa zastanawia jak ten człowiek może spać jak jest tak jak o nim opowiadają co robi z wami że wysyła na wolne a sam kombinuje razem z kierownikiem to znaczy że dyrektor to musi mu na to pozwalać i ukrywać pewne sprawy pewnie. Jak on może iść do kościoła do spowiedzi jak trzeba przeprosić osoby które się skrzywdziło żeby była ważna spowiedź a on pewnie jeszcze w pierwszej ławce jaki on to przykładny a za soba nie widzi że ciągnie krzywdę innych ludzi co robi z nimi jak on może patrzeć w lustrze może to prawda jak piszecie że świnia to i on tak patrzy w lustro jak świnia na niebo, będę patrzył na niego w kościele czy chodzi do komunii bo to grzech iść jak się nie przeprosi za grzechy. Ale jedno nas łączy w pracy to może i jest przełożonym waszym i to wykorzystuje ale poza pracą to jest taki sam człowiek ja my a może i gorszy bo ja mogę zobaczyć w lustro i powiedzieć mogę iść do komunii a on to tylko na pokaz. Ale to też jest dobre że firma nie chroni za to co robi poza firmą może warto to przemyśleć niech się ogląda za siebie idąc ulicą z duszą grzesznika na ramieniu

Gruby Dżej Dżej ze wsi

Majom byc w pszyszlym tygodniu a mogli dac teroz bo niedzielo handlowa a moznaby srobic zakupy w niedzielo na spokojnie

Mieczysław

Stołuwka dobra jedzenie super tylko miały być sosy a tu keczupu jak nie było tak nie ma....

Brawurowa posada do wzięcia - konsultant techniczny z dwoma językami obcymi, doświadczeniem (usunięte przez administratora) w obszarze ślusarki, a wykształcenie - elektronika, automatyka. Myślę, że bez 12 tys. brutto znalezienie kogoś takiego w Nowosądecczyźnie nie będzie możliwe, chyba, że ktoś się relokuje. A teraz proszę o ściągnięcie mnie na ziemię. Ile realnie firma przygotowała wynagrodzenia na to stanowisko?

Cisza

Ale tutaj cisza , nic się nie dzieje. Jak tam sytuacja na firmie?? Wszyscy chyba ciężko i ambitnie pracują. Już się pogodziliście z podwyżką w czerwcu że nic nie działacie w tej sprawie?

K006

Czemu niektórzy mogą pracować w sobotę nawet a inni są wysylani w piatki na wolne? Chyba coś tu nie gra w tych głowach które rządzą

K006rich
@K006

Na k006 sa uklady. Sa osoby kture caly tydzien spowalniaja prace zeby mogly przyjsc w sobote ale nikt tego nie widzi. Swienta trujca pozbywa sie wszystkich ludzi do pomocy zeby nie wykonac za szybko powiezonych zadan. W skrocie mowiac kopia dolki pod innymi.

Kizu K006
@K006rich

Nie jeden boi się powiedzieć ile ma premii a co o pokazaniu kwita i gdzie tu solidarność majsterek powie nie chwal się ale ci dorzuciłem 100 zł i (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora)ludzie jeden z drugim robicie po 10 lat razem a się nie szanujecie zamiast sobie stawkę powiedzieć premie to wami manipulują jak małymi dziećmi a jak wykonujecie tą samą prace powinniście mieć tyle samo

K006 KIZU
@K006

Staraj się jak będą widzieć że ci zależy zaproponują ci sobote pracującą niepotrzebnie zrobili te soboty lepiej płatne bo ludzie się tylko w (usunięte przez administratora) Że tego wzieli a tego nie lepiej jak było kiedyś ale żeby wszyscy mogli chodzić w sobote bo i tak zjadło się posprzątało i11 do domciu

K0006

Niestety. Nie zwracaja uwagi na ludzi. Zamiast w nich zainwestować i miec mniej ale wydajnieszych to trzymaja/przyjmuja takich leserow i wtedy tym wydajniejszym odechciewa sie robic. A lesery wtedy na sile nadgodziny i soboty. Wtedy 2 osoby kosztuja tyle co 1 porządna robiaca taka sama jak nie wieksza ilosc roboty.

Xyz
@K0006

Dokładnie tak jest. Nie wiem czemu nikt nie interesuje się tym co dzieje się na k006. Kierownik Bo.ko.wy podejmuje decyzje które kiedyś w końcu odbiją się na nim. Uparł się na obszar pakowania i co chwilę wolny piątek. Cały dział pracuje. Wytłumaczy ktoś z innych działów czy Wy też macie wolne jakieś dni? Czy urlop planowany też wpisze nam kierownik kiedy bedzie miał ochote? Nie obrażając nikogo gdy jest sezon i nie ma ludzi do pracy może na nas liczyć, ale jeśli trochę mniej jest pracy my nie możemy liczyć na niego. Może w sezonie trzeba będzie zwalać że 2 czy 3 osoby są na chorobowym i zwolnić tempo pracy? To chyba będzie sprawiedliwe

@K006rich

są układy zastępca brygadzisty który to się tak afiszuję na fb oddaj głos na mnie, a dlaczego nie powie jak traktuje ludzi w pracy, wysyłanie na urlopy gonienie ich, krzyczenie na nich aż na magazyn słychać jego taki szczery uczciwy a co z ludźmi wyprawia w pracy on ludzi wyśle na urlop a sam przychodzi ściemniać żeby godziny leciały. a jego ten malutki przełożony metra sięgający i z tymi zapachami jego to go na pół hali czuć pozwala mu na takie coś w zamian za informację o ludziach żeby być na bieżąco. i jako 3 dopełniający trio ten śmieszny kierownik co się na niczym nie zna pracowałem z nim na linii jak był jeszcze szarakiem i on kompletnie nic się nie orientował ale dyrektorowi był potrzebny taki człowiek koło siebie bo po odejściu poprzedniego dyrektora trzeba było pewne sprawy ukryć przed dyrekcja co zrobili na wydziale ale kozła ofiarnego na ofiarę trzeba trzymać

Mmm

Mniej roboty to rzucają ludźmi z lakierni na lakiernie ilez można poniewierac ludźmi?? Za niedługo nie będą juz mieć kogo przezucac bo dużo ludzi planuje uciekać stad bo firma i zarobki zeszły na (usunięte przez administratora). Kierownictwu ktoś kiedyś podziekuje za to co robią z ludźmi a zarząd dopiero dostrzeganie jak juz nie będzie kim pracować

Wypłata
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Widzieliście już kwitki? Przecież to śmiech na sali jaka wypłata, jutro leci wypowiedzenie, pracować za takie pieniądze to nawet się nie chcę, zero motywacji. Powodzenia

Okiem

Sle dziadostwo się w tej firmie porobiło... Tylko kierownicy się cieszą bo jedno ze mają kasę a drugie jeleni pod sobą a do tego skłóconych a jak dobrze wiecie skłóconym narodem łatwiej się rządzi. Jeszcze parę lat temu stary sam przyszedł na wydział, przywitał się z uśmiechem poklepał po ramieniu a teraz ma wyrąbane na nas...a jego żołnierze czyt.kierownicy tym bardziej. Kiedyś to był prestiż, wynagrodzenie jak nigdzie indziej tylko zazdrości a teraz nieco ponad najniższą krajową, śmiech a do tego notoryczne szukanie nie powiem czego ale doprowadza to do wręcz obrzydzenia i niechęci do na prawdę fajnej kiedyś firmy. Pewnie gdyby zarząd wiedział że to ja piszę już bym dawno poleciał tak jak to do tej pory robiono z osobami którzy poza fachem posiadali ambicję a przede wszystkim marzenia- ta firmą powoli je niszczyć...

K015

Na malarni jest (usunięte przez administratora) ze strony zastępcy majstra chodzi wydziera się nic mu nie pasuje to źle zrobione to źle położone może ktoś się zainteresuje i przyjrzy tej sytuacji

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 257, z czego 46 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 140 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.