Opinie o BP Gwarek w Tarnowskie Góry ul. Zagórska 222

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BP Gwarek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BP Gwarek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BP Gwarek w Tarnowskie Góry ul. Zagórska 222

ola

Czysty macius:) pracowales tam? Znadz upierdliwego kuca? A moze jestescie przykaciolmi? Nic dodac nic ujac:)

ala

Nie licz na ugody tam od zawsze utrudniali zycie jak masz zajecia w szkole to do roboty,atmosfera niemila, zapier.... A o kase nie pytaj, czesc wyplaty bedziesz musiala przezmaczyc na dozywianie kierownictwa ,nie zawracaj sobie glowy odradzam

ermag

To napiszcie tak szczerze, czy w BP Gwarek jest coś powyżej minimalnej krajowej albo można dorobić nadgodzinami, czy jakos podobnie.

mk
@ermag

powyzej moze nie, ale ponizej juz predzej

zawiedziona

tragedia... szefostwo ma jedną zasadę - albo stacja przyniesie zyski, albo obetną Ci z wypłaty i TAK CZY SIAK przyniesie zyski! dodatkowo zero uszanowania klienta, w trakcie obsługi pracownicy rozmawiają na głos o innych przypadkach albo o ludziach z innej zmiany... jestem zawiedziona : /

Kasjer

Oj na stacje do Buców nie jest się ciężko dostać. Trzeba mieć zerowe ambicje, zero poszanowania do siebie i brak godności. Jeżeli zapewnicie szefową, że jesteście uczciwi i nie brzydzicie się myc obsranych kibli po klientach - jesteście przyjęci.

Pytanie nr 1. Czy będzie Ci przeszkadzało łamanie godzin pracowniczych? -Nie. Lubię pracować po 80 godzin w tygodniu jak na dwa etaty. Pytanie nr 2. Czy będzie problem jeżeli nie zarobisz nawet na cały etat najniższej krajowej? -Oczywiście, że nie, po co mi 1300 zł 900zł w zupełności wystarczy za 200 godz. Pytanie nr. 2. Czy nie będą Ci przeszkadzać obelgi, wrzaski, krzyki, wyzwiska ze strony mojego męża którego mianowałam tu kierownikiem? -Oj skąd że znowu. Przecież jestem śmieciem i robolem. Uwielbiam gdy mi się pluje w twarz. JESTEŚ PRZYJĘTY/A. Gratuluje.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
...

porażka, jedna wilka pomyłka... najlepszy pracownik to taki który robi za darmo... brak szacunki i traktowania pracowników jak ludzi!

Odradzam, lepiej nie próbuj, wielka kicha , tylko patrzą za co by ci potrącić!!!!

hehhh

najlepsze jest to jak patrzy ludziom do kanapek ........... smie (usunięte przez administratora) warte, on żywi się na stacji a pózniej braki i zdziwiony, jakbyś płacil za to co jesz to remanenty wychodziły by bez strat!!!! kapujesz ???

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Niestety nic się nie zmieniło, Kuc dalej nic mądrzejszy , skarpet dalej nie zmienia :) katastrofa, syf , porażka decydowanie odradzam!

elvan

Po raz kolejny wchodze na te forum by uaktualnic. Jestem ze starej ekipy z Bp, która była tam lata długie za czasów Mariolki.. I wracam do branzy po dośc długim czasie. Tym razem znalazłam dla siebie miejsce w sieci COCO, i to z pocałowaniem w reke,kierownictwo naprawde super, zarobki jak i warunki wszystko czarnoi na białym, jesteśmy wszyscy na równi, czy to kasjer czy kierownictwo.(usunięte przez administratora)

all

jakieś stare dane masz, bo kubki są już dawno rozliczone i nikt za nie nie płacił ;P

alibaba

nie martwcie się w tym roku na swięta dostaniemy po kubku... Londyn, Paryż , Rzym, pozniej zrobi remanent i zapłacimy za nie:) hahaha

Przeczytałam te zabawne komentarze, które w 100% ukazują prace na BP Gwarek....zgadzam się ze wszystkimi i dodatkowo pragnę wpisać swoją. Pracowałam już jakiś czas temu, w ekipie która nie zmieniała się od KILKU LAT!!...(usunięte przez administratora) Kilka pierwszych dni pracowałam na dniówki i już pierwszego dnia SZOK(usunięte przez administratora)

hmmmm

Z WIELOMA OPINIAMI SIĘ NIE ZGODZĘ 1 PREMIA JEST DO WYROBIENIA ,2RĘKAWICZEK JEST PEŁNO JAK NIE MA LATEKSOWYCH TO SĄ FOLIOWE 3 PRACOWNICY SIĘ ZMIENIAJĄ BO SĄ PO PROST NIEREFORMOWALNI (NIE WSZYSCY)ALE WIĘKSZOŚĆ 4 JAK NIE CHCE CI SIĘ NIC ROBIĆ TOSIĘ TAM NIE NADAJESZ I TYLE 5 (usunięte przez administratora) 7 JAK ROBISZ CO DO CIEBIE NALEŻY TO JEST OK 8 DODATEK NOCNY JEST ZA TO ŻE SIĘ SPRZĄTA ( A NIE ZA TO ŻE SIĘ NIE ŚPI)

Co sądzicie o pracy na tej stacji ?? czy warto zawracać sobie głowę??

Zostaw merytoryczną opinię o BP Gwarek - Tarnowskie Góry

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BP Gwarek?

Kandydaci do pracy w BP Gwarek napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BP Gwarek