Opinie o Red Med Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Red Med Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Red Med Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Med Sp. z o.o. w Chorzów

Aleksandra

Taie wypowiedzi dyskwalifikują cię w oczach przyszłych pracodawców, no i na dodatek możesz zostać podany do sądu o zniesławienie. Tak tylko piszę, bo ostatnio byłem na rozowie kwalifikacyjnej w tej firmie, i bardzo profesjonalnie była przeprowadzona. W rozmowie uczestniczył również prezes, który w moich oczach jest osobą bardzo, profesjonajną i z pewnością nie zasługuje na taie opinie i wypowiedzi w twoim tonie. Jak domnie wam, ty jeszcze nadal prezesem nie zostałeś, hi hi hi. Pozdrawiam

Adamo

Nudzi mi się w pracy więc piszę. A na chłopski rozum chyba lepiej jest zatrudnić kogoś z rodziny niż obce osoby, które potencjalnie po zwolnieniu bedą psy wieszać na byłym pracodawcy, choć to w Polsce wydaje się standardem, przeglądając wpisy na tym "Psełdo portalu rekrutacyjnym" na dodatek takie łosie jak "MY" wypisując tutaj różne żeczy na tak lub nie, przynosimy korzyści firmie "Gowork" która zarabia na wyswietlających się reklamach. Jesteśmy ich DARMOWYMI pracownikami, którzy ZA DARMO rozwijają im portal. Dlatego to bedzie mój ostatni wpis tutaj. SzczęśliwyByłyPracownik'u - zyczę ci powodzenia w obecnej pracy przedstawiciela handlowego.

SzczęśliwyByłyPracownik

Adamo dziwi mnie że wypowiadasz się o firmie z którą nie masz nic wspólnego i nie szkoda Ci na to czasu... Skąd wiesz, że wybór osób z rodziny jest w tym przyadku trafny skoro piszesz że nie masz nic wspólnego z tą firmą? Jak to napisałeś Żenada... Kura znosi złote jajka gdy otrzymuje cos w zamian i nie są to tylko obietnice. A orły takie jak Ty piszą "pracóją". Jeszcze raz napiszę: ze swojej strony nie polecam tej firmy nawet jeśli byłem tylko wróblem! I dla Twojej wiadomości z firmy odszedłem sam i nie zostałem zwolniony.

adamo

Czytam, te wpisy i przychodzi mi tylko jedno do głowy, zaznaczę że nie mam nic współnego z firmą, że były pracownik który został zwolniony za lenistwo próbuje oczernić firmę na forum. Dlaczego zwolniony, bo gdyby sam odszedł, to nie wypisywał by informacji które negatywnie by świadczyły o byłym pracodawcy. Dlaczego za lenistwo, bo gdyby pracował i przynosił zyski firmie, to nadal by był "obecnym zadowolonym pracownikiem w firmie RedMed", zadna firma nie pozbywa się kury znoszącej "złote jajka" !!!. Żenada. Nie wiem jakie znaczenie ma fakt iż w firmie pracóją osoby spokrewnione. Moim zdaniem jest to naturalne zjawisko, ze należy się otaczać osobami zaufanymi, i jak pokazuje ten właśnie przypadek, jest to trafny wybór. Moim zdaniem "SzczęśliwyByłyPracownik'u" nie byłeś orłem, a raczej marnym wróblem.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Red Med Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
piotr

tyś widział 3,5 tysiąca chyba rubli :D

Stanowczo odradzam prace w tej firmie, musze pracowac i zarabiam tylko 3,5 tys., żenada.

GG

Kazdy zarabia tyle ile jest warta jego praca. Jezeli chcesz udawac ze pracujesz, szukasz pracy latwej i przyjemnej, . Odradzam prace w tej firmie.

adamo

To jepiej pracuj a nie rozpraszaj sie, bo jeszcze wylecisz z tej pracy.

Pioter

(usunięte przez administratora)komentarze negatywne są prawdą, pisane są żeby przestrzec ludzi przed stratą czasu, ps tam gdzie dostałem pracę jest internet i mogę i chce mi się pisać bo chodzę do niej z przyjemnością i nie przychodzę styrany jak od was. pozdrawiam czytelników

Anka1234

Czytając te wszystkie negatywne opinię o Red Med, to przychodzi mi tylko jedną myśl do głowy. Nieszczere pisane że zemsty przez niedoszłych niezatrudnionych pracowników. Oczywiście pisze obiektywnie, bo i cuż tym z tego miała.;) A może nie wypadles dobrze na rozmowie, może w oczach przyszłego pracodawcy nie byłes osoba na tyle wartościową by jej zaproponować więcej. Widać po czasie w którym piszesz iż dalej nikt cię nie zatrudnił. 16:11 to raczej wraca się z pracy i nie ma się ochoty pisać o niedoszłych pracodawca, widać więc iż nie tylko pracodawca Red Med ale również inni pracodawcy nie chcieli cię zatrudnić. Powodzenia w poszukiwaniu pracy dla wszystkich rozgoryczonych bezrobotnych.

marcin

Moja obiektywna opinia nie mam powodu by kłamać: (usunięte przez administratora) zgodzili się zapraszając mnie na kolejną rozmowę na którą miałem zrobić prezentacje produktu, wypadłem dobrze , zaprosili mnie na kolejną gdzie przedstawili mi śmieszne warunki czyli (usunięte przez administratora)netto aż mi kopara opadła nie szanują czasu ani ludzi na to wychodzi, wole pracować jako stróż chociażby, bo i kasa większa i mniej obowiązków, pozdrawiam i oczywiście odradzam

Dzial HR

Oświadczenie Piotr i Mariusz nigdy nie pracowali w firmie Red Med Poland Sp. z o.o. - bezpodstawne pomówienie. Sprawa zgłoszona do administratora serwisu.

Grzegorz

Pracowałem w firmie RedMed i nigdy moje zarobki nie były na poziomie najniższej krajowej. Nie były wysokie ale zarabiałem na rękę około 2500, do tego telefon, laptop oraz samochód bez limitów. Wiem że gdybym pracował więcej zarabiał bym więcej. Miałem niską sprzedaż więc postanowiłem zmienić branże. Powyższe opinie są bardzo krzywdzące i kategorycznie nie zgadzam się z nimi, pewnie pisane przez byłych pracowników, nieudaczników życiowych, którzy by tylko ręce wyciągali nie dając nic w zamian.

Mariusz

Potwierdzam słowa Piotra. Szkoda Czasu. Najniższa krajowa plus ewentualne premie według widzimisię przełozonych. Zero szacunku dla człowieka i jego pracy. Odradzam.

Poszukujący

Piotr czy mógłbyś napisać coś więcej? czy rzeczywiście oferują najniższą krajową, czy to możliwe w tej branży? Firma wygląda na niezłą... duży i chyba niezły asortyment. Jak z premiami dla handlowców, narzędziami do pracy? Jaka atmosfera między pracownikami etc... dzięki za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Red Med Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Red Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Red Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Med Sp. z o.o.?

Red Med Sp. z o.o.
  • 3 Maja 130 lok. 1A