Opinie o Romanik S.A. w Trzeciewiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Romanik S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Romanik S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romanik S.A. w Trzeciewiec

tata

W tym jest jedno mądre że jak jest zile i nie pasuje to pracę można zmienić.Przez firmę wiele osób przeszło i wiele znalazło pracę więc nie ma co ludzi straszyć że jest o pracę ciężko tylko jak komuś się nie chce ruszyć 4 liter to jego strata.Nie jedna osoba pluje sobie w mordę że mogła odejść dużo w wcześniej.a co do Przedstawiania się to sam się przedstaw że by wiadomo jakie pytania zadawać cwaniaczku.:-)

PH2

brawo kolego PH, popieram madre wypowiedzi.. czas na zmiane zasad..

PH

Jak tak czytam wszystkich wypowiedzi to zastanawiam się na jednym- biadolicie i nic z tych biadoleń nie wynika. Po pierwsze jeśli jest wam tak zle u JR to znajdźcie sobie inna pracę. Człowiek was na siłę nie trzyma droga wolna. Zapewniam Was, że tak szybko pracy nie dostaniecie. Po drugie jest wredny kryzys w gospodarce - nie tylko w naszej branży. JR i tak ma wiele na głowie i widzę że chłop się stara, ale czasami głowy murem nie rozwali, a wy tylko sadami i inspekcją szczujecie. Po trzecie jeśli opiniujecie firmę ROMANIK napiszcie swoje imię i nazwisko i konkretne zapytanie a nie same no name. Po piąte firma ROMANIK była jest i będzie więc jak jesteście tacy mądrzy to zapraszam to dyskusji. Tylko proszę inteligentne pytania-czas start.

jdryjdfyjdffu

Po wizycie inspekcji pracy w Przedborzu u R. nic się nie zmieniło, brak ubrań brak płacy, ogrzewania. Dostała do wiadomości inspekcja pracy Piotrkow Łodz i Warszawa i nic nie zrobili. A on dalej robi z robotnikami co chce i jego kierownicza załoga. Niech ogłosi upadłość jak nie umie rządzić, ktoś sie powinien tym zajac. Sprawdzić faktyczny stan czy go stać czy nie. Kiedy pracodawca ma wyplacac zasilek chorobowy a kiedy ZUS prosze o odpowiedz. Nie ma ani na jedzenie ani na leczenie. Niech nie oszukuje ludzi ze bedzie lepiej niech zamknie ten cyrk.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Romanik S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
123456+

to wylicz mi mózgu jeden z drugim ile tych odsetek bedzie z 1250 a raczej za 500 zł z tego grudnia , no dalej kuźwa śmieszny jesteś !!!!! żal mi was, jak tak źle to w nogi a nie pierniczyc w mózgach!!!!!!!!!!!!!111

@123456+

z 3lat tak już zrobiły osoby nie są to małe pieniądze mózgu a jak robisz i ci pasuje to tu nie w chodź bo on tak czy tak nie ma kasy już na nic.

tato

A co ci da że mu kare dadzą jak przez sąd ludzie mogą trochę grosza odzyskać a dla niego jest to kara bo on chytry.

Piotr W.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 4 25-314 Kielce centrala: 41 34 38 276 fax: 41 34 03 201 kancelaria@kielce.pip.gov.pl Skargę można wysłać przez formularz na stronie http://kielce.pip.gov.pl/pl/formularz/100 W Krasnej wpłynęły już 3 skargi dot. niewypłacania wynagrodzeń. Zachęcam do kolejnych. Również w pozostałych zakładach. Nie macie już nic do stracenia im szybciej tym lepiej. Pozdrawiam

trt
@Piotr W.

Jaka skarga człowieku to ich nie interesuje.Takim czym zajmuje się sąd pracy i tylko można uzyskać odsetki za nie terminowe wypłaty.Wygrana murowana.!!!!!Jeszcze dojdą wam dodatkowe pieniądze a tak to nic.

Piotr W
@trt

Nie martw się już odpowiednie osoby OIP Kielce się tym zainteresowały. Ponieważ jest to nagminne łamanie kodeksu i w dodatku pan R. był już karany, upominany ... Teraz będzie trudniej się wymigać.

PAL
@Piotr W

No nadałeś do Inspekcji i tera zamiast nam wypłate dać to bedzie kary płacil darmozjadom biurowym!!! a Ty mi dasz na chleb dla dzieci....

tr
@PAL

Kare to tobie powinni dać że masz dzieci i je głodzisz pracując u niego.Zmień pracę i nie pisz że pracy nie ma bo jak ktoś chce to ma!

gargamel

nie zapłacił za grudzień - szkoda słów

tato

Tak to Prawda to przez takich jak on jest zile w firmie!!!!!!!!!!!!!i w okolicy!!!!!!!!!!Precz,Precz!!!

smerfik
@tato

haha, ale Wam bije :) :) :) To się nazywa brak zajęcia hihi... Niektórzy to już przesilenie wiosenne odczuwają..

gigk

Nie zaplacone jeszcze za grudzien. Precz z brodaczem bo nie bedziesz mial z czego zaplacic ktos juz chcial to zrobic, tylko prezes takich najgorszych leserow slucha a nie konkretnych osob.

hella

Precz z brodaczem!!!!!!!!!!!!!!!to najpierw trza zrobić.

;(
@hella

może zamknąć zakład poczujesz się lepiej?

nick
@;(

Wy wszyscy chyba nie macie co robić. Co niektórzy nie znają nawet zasad pisowni. Jak się Wam coś nie podoba to się zwolnijcie z pracy. Tacy odważni jesteście to podajcie swoje nazwiska. Większość z Was jest ze wsi i się żali, to że nie macie wykształcenia na lepsze warunki albo zmianę pracy to nie wina J.R. Lepiej zajmijcie się robotą a nie wypisujecie swoje marne żale na potrtalach internetowych. Co za żenada.

;(

siła firmy jest w jej pracownikach, miał dobrych pracowników to i firma prężnie działała a teraz zostało może 5 dobrych i oddanych to nie zarobią na wydatki. To nie kryzys czy konkurencja to zła polityka firmy!

piort
@;(

i ty właśnie jesteś tym piątym dobrym pracownikiem ?

zwolnijcie się wszyscy w piz..du

informator

wyplata jest juz w drodze za 3 2 1......... moze jednak pozniej beda .....

hej

kiedyś to był dobry samochód:-)Dziś jest tak zile na rynku że jeden drugiemu nie płaci.Mamy po prostu wojnę ekonomiczną.Jak firma stała dobrze i wypłaty były przed czasem to nikt nie pisał pozytywnie tylko jak jest zile.Albo szukacie nowej Pracy albo robicie tak jak jest bo pisanie tu nic nie da a inspekcja to ma w (usunięte przez administratora) i jeśli chcecie się dochodzić to jest sąd pracy i tam możecie się starać o odsetki za nie terminowe wypłacanie wypłat.Macie daty przelewów lub kwitki albo jest lista płac i świadków nie brakuje przecież we firmie.Sprawa murowana i wygrana 100%.

zorro

Parę miesięcy temu zatrudnili PH na Polskę Północną. Kolesia widziałem dwa razy u nas-nawet sympatyczny. Ponoć przyzwoicie mu idzie. Ale samochód -biedna skorodowana skodzina -to widziałem przy ładowaniu towaru przez niego do klienta tragedia-złom. Że on się godzi jeździć takim samochodem do klientów-wstyd.

hgdfhdf

Obowiazkiem pracodawcy jest za wykonana prace wyplacic wynagrodzenie w odpowiednim terminie, kazdemu pracownikowi nalezy sie to jak psu zupa. Pracodawca powinien byc zadowolony z tego ze jeszcze ktokolwiek chce tam pracowac. A moze wynagrodzenie bedzie z gory placone a robota bedzie za tydzien a jak nie to za miesiac zrobiona. Takimi firmami powinna sie inspekcja pracy zainteresować.

Premier

A wy ciągle o tych pieniądzach,pieniądze w życiu nie są najważniejsze ważne żeby praca była i robota była zrobiona a kasa kiedyś tam będzie może za tydz może zacmiesiac to nie istotne .

witam

Witam wszystkich,do tego sami doprowadzacie bo nigdzie w Polsce nie ma nakazu i obowiązku tu pracować.A jak jutro szef umrze i firma stanie to tez bedziecie pisać?????????????Więc jak za darmo chcecie robić to róbcie bo pisanie wam nic nie da ha.ha

rfde

Panie (usunięte przez administratora)okresl sie Pan kiedy zaplacisz za grudzien bo my musimy sie okreslic kiedy zaplacimy za zywnosc w sklepach, i za lumpex z ciuchami bo nie dales. I nie doprowadzaj nas do tego zeby nam tez prad wylaczyli.

Zostaw merytoryczną opinię o Romanik S.A. - Trzeciewiec

Romanik S.A.
2.2/5 Na podstawie 240 ocen.
  • 40
    86-022 Trzeciewiec