Opinie o Morsy Walaa Cafe-Bar w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Morsy Walaa Cafe-Bar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Morsy Walaa Cafe-Bar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Morsy Walaa Cafe-Bar w Lublin

Karol Nowy wpis

Czy firma zapewnia Wam maseczki?

Kozieniczaninka Nowy wpis

Polecam. Wszystko ok Jedzenie kosmos. Obsługują mega miłe panie zawsze uśmiechnięte i pomocne. Właściciel złoty człowiek zawsze pozytywny. Jeszcze Raz polecam czy jako pracodawcę czy jako lokal.

Ad Nowy wpis

Stały klient jedna osoba w restałracji 40 min na posiłek

Mirosław Nowy wpis
@Ad

Długi czas oczekiwania na danie na pewno może rozczarowywać, jednak warto dać tej restauracji jeszcze jedną szansę. Jak długo oczekiwałeś na danie w trakcie swoich wcześniejszych wizyty w tym miejscu? Może twoją opinię przeczyta właściciel firmy Cafe Bar Mors i poprawi sytuację. Jak myślisz - jest to możliwe?

Dziś poszedłem z żoną i dziećmi na obiad o koło godziny 16-17 wchodząc kelnerka nie była zadowolona gdyż musiała odłożyć telefon. Zamówiłem w sumie 3 dania z czego 2 to menu "Chińskiego". Otrzymałem moje ulubione danie wieprzowinę z warzywami żona swój ryż zasmażany z kurczakiem a dla dzieci tradycyjny polki schabowy z frytkami. Zadowolony przystąpiłem do konsumpcji i tu niemiłe zaskoczenie otrzymałem chyba warzywa z ryżem i niewielką ilością mięsa do tego smakowało to jak niedorobione chińskie warzywa z mrożonki. Prawdopodobnie szef kuchni powinien się ograniczyć do rzeczy które potrafi robić. Poszedłem więc z reklamacją do obsługi. Usłyszałem że nikt nie narzeka, mięsa jest 100g (ale chyba w dwóch porcjach razem z żony) a wściekłość kelnerki przemawiał przez jej wyraz Twarzy. Chyba już tam nie będę chodził bo to strata pieniędzy zapłaciłem za swoją porcję zgodnie z cennikiem 19 zł warte to było z 5zł i wyszedłem głodny szkoda gadać.... chyba u żyda by się lepiej zjadło przynajmniej szanowałby klienta.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Morsy Walaa Cafe-Bar. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Julita

Czy wiecie coś o pracy w firmie? Jaką umowę dostaje się na początek?

Żenada

Obsługa jest fatalna! Te nowe dziewczyny to jakaś porażka,niekulturalne i wiecznie zajęte sobą...Nie polecam tego lokalu nikomu

Andi
@Żenada

Tragedia dziewuchy to dzieci a nie obsluga tylko za facetami sie uganiaja i zaniedbane z brudnymi pazurami ???????????? zenada!!!

Olek

Szkoda, że nie zaglądacie na forum, miałem nadzieję że dowiem się coś więcej.

Dostałam piękniętą szklankę na rogu i po wypiciu drinka oskarżono mnie o jej rozbicie

Degustator 3000

Witam serdecznie. Z tej strony „stały” klient. Przychodzimy ze znajomymi tutaj dość często, a dokładnie co piątek. Za każdym razem zamawiamy te same drinki, również za każdym razem smakują inaczej. Staramy się nie krytykować, bo jak to jest w Kozienicach po prostu nie ma w czym wybierać jeżeli chodzi o bar knajpkę. Ale muszę wreszcie wyrazić swoją opinie na temat jakości pracy obsługi. Znajduje się tutaj jedna z gorszych obsług jaką można sobie wyobrazić. Gdy zwróci się uwagę, że jest coś nie tak to Panie unoszą się dumą i pyskują. Jedzenie jest w miarę ok, ale podawany przez nie alkohol, a przede wszystkim drinki to jakaś kpina, dziś zamówiliśmy dwa takie same drinki i co? Jeden był innego koloru od drugiego, po zwróceniu uwagi Pani, która przyniosła nam drinki odpowiedziała z oburzeniem „to co? co jest nie tak? Mam Ci iść dolać?” Pracuje tutaj jedna wielka dzieciarnia bez umiejętności robienia drinków.

Lol

Czekałem na pierogi 30 min

Klara

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Luck

Najgorsza obsługa na świecie. Nie można sobie nawet wyobrazić jaka patologia tam pracuje. Omijajcie szerokim łukiem.

Fuuuu

Masakra fuuuu!!! pełno kłaków w pizzy. Nie polecam . Jakieś niechluje to chyba robią. Wstyd!!

Zostaw merytoryczną opinię o Morsy Walaa Cafe-Bar - Lublin

Morsy Walaa Cafe-Bar
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.

Morsy Walaa Cafe-Bar