Opinie o Grupa G3 w Turkowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa G3. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa G3 o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa G3 w Turkowy

Jim

Praca w tej firmie to coraz większą porażka.

Stare czasy...

Robiłem tam trochę i w sumie mogę się co nieco wypowiedzieć na temat tej firmy. Firma sama w sobie jak to firma. Bracia nastawieni są na jak największe zarobki i szybki przyrost kasy oraz duże przeskoki w rankingu "FORBESA" na coraz to wyższe miejsca w lidze 100 najbogatszych Polaków. Szacun za to! Teraz wróćmy do okrutnej rzeczywistości jaka panuje na hali w Dobroszycach(tam pracowałem dlatego wypowiem się na jej temat). Po przyjściu musiałem robić w swoich ciuchach więc nie liczcie na to, że dostaniecie od razu swoje "umundurowanie" :D. Po dłuższym czasie zacząłem obserwować, że baby, które tam robią są strasznymi plotkarami. Newsy na tej hali rozchodzą się szybciej niż RS6 osiąga 100, a to już jest wyczyn! Ludzie z którymi robiłem byli zróżnicowani, ale wiadomo, że w każdej firmie trafi się dobry ziomuś i jego przeciwieństwo czyt. zwykła gnida społeczna. Co do kierowników to trzeba by napisać o nich jakąś krótką książkę. Tytułem byłoby stwierdzenie "Po trupach do celu". Ci goście w ogóle nie powinni być na swoich stanowiskach. Jeśli chodzi o mnie to robiłem swoje i nie przejmowałem się nimi kompletnie bo nie było nawet sensu. Po krótkim czasie nauczyłem ich, że jeśli chodzi o mnie to nawet niech się nie pytają czy przyjdę na nadgodziny. Jakiś czas próbowali jeszcze robić podejścia, ale z czasem im się to znudziło. Jak mnie wkurzali to chodziłem sobie po hali i rozmawiałem z innymi ludźmi. Ogólnie ciekawa praca dla kogoś kto dopiero skończył szkołę i chce zobaczyć jak wygląda zwykły szary świat człowieka, który musi się nauczyć jak mniej więcej pracować. Idzie sobie tam wyrobić charakter i sposób pracy. Większej przyszłości nie ma co wiązać z zakładem. Zero związków zawodowych, socjalu dla pracownika czy porządnego zaplecza. Szatnia zimą to istny dramat. Jak nikt nie nagrzał po weekendzie to temperatura w szatni była nieciekawa. Brak pryszniców żeby zmyć z siebie ten pył, który można wywozić raz na tydzień tonami z hali. Przy czyszczeniu kontenerów kierownicy nie uznawali czegoś takiego jak maska ochronna. Niech sobie sami wymieniają i czyszczą te kontenery. Jeśli chodzi o awarię to też było nieciekawie. Najpierw trzeba było się użerać samemu przez pół zmiany po czym kiedy kierownik widział, że nie da rady to wołali gościa z Turkowej. Ogólnie polecam tym którzy chcą doznać trochę egzotyki w swoim życiu. Pozdro dla kontrolerów jakości którzy tną komara podczas nocek na końcu hali :D Podoba mi się wasze podejście do pracy.

DRWAL

Witam. Co sadzicie o Paniach z formatyzerki z hali komplement?

Jajaja
@DRWAL

Chodzi o komplement w dobroszycach ??

DRWAL
@Jajaja

O komplement w turkowy

Yolo

Praca na linii jest bardzo nudna, ale za to ludzie dookoła dostarczają atrakcji. Ciągłe obgadywanie za plecami to norma na tym zakładzie, może na jedną zmianę znajdą się 3 normalne osoby, które ni interesują się cudzym życiem. Kierownicy są ok, można sie dogadać, urlopem nie ma problemów. Największy problem jest z wszechobecnym kurzem na komplemencie podczas sprzątania maszyn sprężonym powietrzem, to jest sytuacja niedopuszczalna. Podsumowując praca jest OK, zarobki też w porządku a resztą nie warto się przejmować bo szkoda nerwów. :-)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa G3 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
LAFIRYNDA

Grupa G-3-dyskryminacja kobiet,wyścig szczurów, donosicielstwo,chamstwo.Ciekawe czy Panowie Gugała zdają sobie sprawę z tego jaką opinię swoim zachowaniem wyrabiają im kierownicy zmianowi oraz kierownik M....n.Zakład nie należy do najgorszych,ale traktowanie kobiet , które pracują na ich pensje jak gorszego sortu jest warte przemyślenia!!!!!!!!

@LAFIRYNDA

Jeszcze troche ! Wsród kobiet słysze ze mysla o zwolnieniu sie z tego zakładu.Co rusz sa jakies oferty parcy w duzuch okolicznych zakladach i mozliwosc przyuczenia.Moze te strsze panie nie odejda ale mlode na pewno. Niestety tak jak sie traktuje kobiety to prawda.Kierownicy chamscy,gburowaci i lekceważący.Ciekawe czy swoje kobiety w rodzinie tak traktuja??Ciekawe czy chcieliby takiego traktowania dla swoich matek/żon/córek???

Jaa23
@LAFIRYNDA

Od Mar.... To ty się odp....!!!

Lafirynda
@Jaa23

Trochę już pracuję w G3, przychodzę do pracy bo chcę (nie dlatego że muszę)i ciągle decyzjami Pana M.....a jestem straszona oczywiście finansowo, że chyba za wszystko będą zabierane pieniądze-chyba że takim jak ty je dodaje.Moje zdanie jest takie-jak chce mieć uczciwych,solidnych pracowników powinien trochę chociaż zmienić swoje nastawienie -nie jesteśmy obibokami ciężko pracujemy na swoje wypłaty

Potrzebuje opini na temat pana Jacka Żak

@anonymous

na pewno zero szacunku do kobiet w zakladzie pracy.

@anonymous

a o co konkretnie pytasz???

Firma zewnętrzna

Dobrze poczytać budujące opinie od ludzi najbardziej wtajemniczonych zanim zaproponuje się współpracę z Państwem G. Dziękujemy za otwartość w.wypowiedziach A wlascicielom wspilczujemy braku walki o własny wizerunek.

@Firma zewnętrzna

O co mają walczyć??? Prawda czysta wiec nie ma z czym walczyc

Operator

Ukrainki nadal pracują? Znam parę osób chętnych..

@Operator

Pracują ? hm..... no mozna tak powiedziec .Im nowszy towar przybywa to sie ucza od starszych że można obijac sie albo poskarżyc kierownikowi ze ciezka "robotu" jest.Im młodsze przyjezdzaja tym mnie chca pracowac

Aga

Jaka macie stawkę na godzinę? W biurze nie idzie się dowiedzieć..

@Aga

w tej chwili 12 zl na h. i stali pracownicy i nowi co przychodza taka sama stawka

Jakaja

Jaka macie teraz stawkę? Kiedyś miałam okazję pracować w g3, czy jak bym się teraz przyjęła dali by mnie na tą samą hale? Czy rzucili tak gdzie potrzeba.? Co myślicie.?

OSZUKANY

Zna ktoś panią M.J. Z Miechowa która ponoć tam kiedyś pracowała i dostarczała rozrywki co niektórym. Potrzebuje namiary na kogoś kto ja zna i miał z nią do czynienia i naj lepiej ma jakieś filmy i zdjęcia z tych rozrywek. Jeśli ktoś coś to daj znać jestem gotów nawet zapłacić rozsądną cenę za informację z jakimś dowodem. Pozdrawiam.

Jaaaa
@OSZUKANY

Znam

@Jaaaa

A masz jakieś dowody jak w temacie albo wiesz kto może mieć lub ma. Mogę zapłacić rozsądną cenę jak by co.

Iza

@OSZUKANY forum gowork służy do prowadzenia dyskusji o firmach, ale wszelkie posty muszą być zgodne z regulaminem forum. Nie jest dopuszczalne używanie inicjałów i innych danych pozwalających zidentyfikować pracowników. Takie posty zgłaszane są do moderacji. Regulamin można przeczytać pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Zeta

Co do wypłaty, fakt, przegięcie, skoro przychodzę na czas do pracy i wykonuje swoje obowiązki to pensja też powinna być na czas. Co do pracy, nie jest zła,ani ciężka jak dla kobiety,w sumie zależy jeszcze gdzie, bo są stanowiska gdzie się "mało robi"i sa tez takie na których sie " zasuwa".(chodzi tu o Dobroszyce) A co do całej reszty poprostu trzeba się dostosować chyba jaj wszędzie w każdej pracy. Trzeba umieć się bronić, nie dać się wykorzystywać, ani zastraszać zwłaszcza kierownictwem, bo kierownicy widza dużo kto jaki jest i jak pracuje. Ten. Kto robi ma u nich dobrze,a ci co się opierdzielają wiadomo jak wszędzie będą poganiani bo sobie żaden szef czy kierownik nie pozwoli na takie rzeczy, żeby stać i udawać że się pracuje, i wykonywać swoją pracę na odpier**ol , krótko podsumówując, temu komu zajleży na pracy bedzie pracował.

7lat

Prawo pracy!!! Nie wyplacanie wynagrodzenia za nadgodziny i okradanie w ten sposob swoich pracownikow nadaje sie do sadu pracy panie R G. A za nie podpisywanie listy obecnosci w soboty i niezetelne prowadzenie ewidencji pracy pracownikow ktore nalezy do pracodawcy pan bedzie musial sie tlumaczyc i udowodnic nie ja choc gdy zaistnie taka potrzeba to znajde nawet 10 swiadkow ktorzy mnie popra ze mnie pan R G okradl, mam dowody za przepracowanie wiecej godzin niz etatu chodzby przez nagranie pani kadrowej w ktorym to bardzo dobrze slychac i widac jak przekazuje mi godziny przepracowane przezemnie w danym miesiacu co wiecej na filmie slychac ze zostala powiadomiona o nagrani tej rozmowy gdyz wiedzialem ze ani od kadr ani od szefa nie dostane karty z potwierdzeniem przepracowanych godzin na nagraniu slychac zarowno pana R.G jak i kadrowa jak stanowczo odmawiaja wydania i podpiania karty z godzinami w ten sposob majac zarobione 3600zl otrzymalem tyle co na umowie czyli najnisza krajowa(dla swiadomosci 2000brutto + premia = 1570zlnetto i jest to zgodne z prawem nie liczy sie stawka godzinowa, premia i zadne dodatki) w ten sposob pan R G okradl mnie z mojich zarobinych 2tys zl wiec idac pracowc a pozniej zwalniajac sie przepracujcie do dnia wyplaty zebyscie nie utracili pieniedzy zarobionych miesiac wczesnij. Pozdrwienia dla milionera okradajacego zwyklych pracownikow i do zobaczenia w sadzie. Wpisane kuprzestrodze dla przyszlych pracownikow Grupy G3

wkurzona
@7lat

coraz częściej zdarza się, że wypłata po terminie!!!!!!!!!!!

linia pak.

Co do pracy nie mam zastrzeżeń, jednakże według mnie mają tam chory system. Jakim prawem dopychający, mają premię za coś, co robią kobiety? Za ilość spakowanych paczek i wyrobionej normy, premię powinny mieć kobiety, które wkładają do paczki elementy, a nie dopychający, którzy tylko otwierają palety, nie wspominając o widlakowych, którzy nie robią tam kompletnie nic. Mówię tu o hali z kuchniami. Ciężko im wysiąść z widlaka i przełożyć 5 elementów, tylko łaskawie czekają, aż kobiety to zrobią. (gdzie nie dość że musimy nieraz dźwigać ciężkie elementy do paczki, to jeszcze przekładać za szanowych panów z widlaka, bo im się d.. nie chce ruszyć). Mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni, bo kobiety robią najwięcej, a najmniej mają za to płacone. Nie wspomne już o "cudownych" elementach z maszyn, gdzie dla facetów liczy się ilość (oczywiście za premię), a nie jakość.

lejama
@linia pak.

a niektóre baby by się zesraly żeby bylo jak najwiecej szt zrobione!!! Aby jedna zmaina od drugie wiecej zrobila!! CHore !!!!

linia pak.
@lejama

Tu się z Tobą zgodzę, ale to nie jest zależne od kobiet, tylko właśnie od dopychających, bo ledwo się linia zatrzyma to oni już lecą i patrzą czemu linia stoi i wtedy robią się nagle pomocni byle tylko ruszyła. I to im najwięcej zależy na ilości i na tym, która linia spakuje więcej, bo mają za to premię. Chociaż według mnie to niesprawiedliwe.

Jakaja

Czy jest możliwość pracy w g3 tylko na 2 zmiany?

myszka
@Jakaja

Raczej nie,Praca na 3 zmiany

aaa
@myszka

zależy gdzie.j

Aaaaaaa

Zaczynajac tam prace nie sądziłam ze spotkam tam miłosc mojego życia.. juz 8 lat w sercu ????

jaaa23

a co powiecie o kierowniku Marcinie...;D

jaaa23
@jaaa23

?????

Jaa23
@jaaa23

Hm..???

muchomor sromotnikowy

Praca jest ok , zarobki takze spoko.o ile sie nie trafi na stare babsko z lini pakowania barbare g . Babsko ma wielkie mniemanie o sobie .Obgaduje niemiłosiernie wszystkich na okolo.Myśli ze je jest tam chooj wiem kim! Obrabia tylek kazdemu .Złośliwa i fałszywa.Jesli chcecie tam pracowac to nie polecam być w ekipie tego starego grzyba!!!Połowa zakladu jej niecierpi.

Kk.

G3 najlepsze! Zawsze w moim sercu bedzie ???? pozdro z nowej hali . a najwieksze pozdro dla kierowników ????

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa G3 - Turkowy

• Jak się pracuje w Grupa G3?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa G3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa G3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa G3
2.6/5 Na podstawie 156 ocen.
  • 65 A
    63-642 Turkowy