Solid Service Flexwork sp. z o.o. (Agencja Pracy nr rej. 1365)

Łódź

Opinie o Solid Service Flexwork sp. z o.o. (Agencja Pracy nr rej. 1365)

Jurek 2010-09-11 11:54:21
Prosze o wypowiedzi na temat tej firmy.
xx 2013-11-20 14:20:43
Nie pracowałem w tej agencji ale już po rozmowie z pracownikiem biura w łodzi moge przypuszczac ,że to niepoważna agencja.dzwoni do mnie w czwartek po południu pan biura i pyta czy chce wyjechac do pracy,wyjazd w sobote.Zdecydowałem że jade,wiec pan ma mi przesłac w ciagu godziny reszte informacji i zarezerwowac transport.W piatek po poludniu telefon z biura,że jednak nie pojade w sobote bo cos sie zmieniło ale pojade napewno w przyszłym tygodniu.Na wszelki wypadek dzwonie w poniedziałek żeby potwierdzić ten wyjazd i okazuje sie że jednak nie ma pewności bo znowu coś sie zmieniło i poinformują mnie w środę.To była ostania rozmowa z biurem w Łodzi.
Zostaw swoją opinię o Solid Service Flexwork sp. z o.o. (Agencja Pracy nr rej. 1365) - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Service Flexwork sp. z o.o. (Agencja Pracy nr rej. 1365)