Opinie o WG Call Center w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WG Call Center. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WG Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WG Call Center w Poznań

Maurycy123

Firma proponuje wpisy bardzo niskiej jakości zarówno w domenach erfp.pl i medindex.pl. Firma nie korzysta z własnej bazy danych, korzysta zamiast tego nagminnie z danych eniro (panorama firm), business navigator i pkt. Naciągają ludzi (najczęściej starszych i takich, którzy się za bardzo nie orientują na funkcjonowaniu reklam w internecie). Właściwie ten wpis z reklamą nie ma nic wspólnego, bo pozycjonowanie mają zerowe i równie dobrze tych 200 złotych z groszem klienci mogliby w ogóle nie wydawać.

Jedno wielkie oszustwo,jeśli chodzi o prace i płace,śmieszne pieniądze,naciąganie ludzi,sprzedawanie beznadziejnych wpisów do europejskiego rejestru... brak własnej bazy danych,informacje ściągane z innych katalogów branżowych,szczerze odradzam tą firmę..Pozdrawiam:)

Załamana

Zaczęłam tam pracę całkiem niedawno. Rozmowa kwalifikacyjna, szkolenie, a praca .... zupełnie coś innego. Podobno nowy pracownik ma mieć tak zwany tydzień ochronny. Pytanie tylko po co tak mówią, jak tak nie jest? Stoją nad Tobą, nie możesz się odwrócić do koleżanki, napić, wyjąć telefonu. To jest istny [usunięte przez moderatora]pracy. A wynagrodzenie? Boję się tego, bo jest 5,60 za godzinę. Chyba odwiedzę inspekcję pracy...

Zbulwersowany

firma WG call center z siedziba w Poznaniu, ul. Starołęcka 7 jest wysocxe podejrzana. Moja ciocia padła jej ofiarą, celowo wprowadzonoją w błąd podając zaniużoną cene produktu a potem okazało się, że jest to tylko pierwsza rata., Umowa nie zawiera nawet numeru telefonu ani nie informuje o warunkach opdstąpienia. W internecie brak ważnego numeru telefonu! Mozna im zarzucic wyłudzenia, celowe wprowadzanie w bład klientów i stwarzanie szeregu utrudnień, by produkt zwrócić. Niewykluczona jest moja wizyta na policji i zgłoszenie całej sprawy

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie WG Call Center? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dam pracę?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

wyłudzają pieniądze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam fakturę mimo, że nie wyraziliśmy zgody na świadczenia usługi i nigdy nie wyrazimy. Kasy też nie dostaną - źle trafili. Poinfor. odpowiednie służby.

xx - 2010-04-19 08:07:48 Widze że nie masz pojęcia o tym co się dzieje w firmie WG Call Center. Prezesem nie jest zadna Aleksandra Ani Michał tylko są inne osoby.Senova a WG to dwie odrębne firmy które nie mają ze sobą nic wspólnego.Osoby pracujące w WG Call Center są zadowolone a co do Senova to nie wiem. to sprawdź na stronie www.ktokogo.pl nazwiska A[usunięte przez moderatora], tak jest wyraźnie napisane kto jest prezesem zgodnie z KRS w obu firmach. tja, te firmy nie mają ze sobą nic wspólnego poza: rodzinnymi powiązaniami, powstaniem mniej więcej w tym samym czasie i pod tym samym adresem. Ktoś jeszcze ma wątpliowści ?

kaśka

cytat z ogłoszenia: "WG to call center usługowe prowadzące zewnętrzne projekty sprzedażowe . Profil pracownika WG to telesprzedawca oraz doradca telefoniczny . WG jest nową szybko rozwijającą się firmą w branży Call Center." Poszukiwany - Trener/ manager ds. jakości w Call Center. Jakość u Pana DG ? ? ? Ludzie nie dajcie się nabrać !!!

życzliwa

ja pracowałam jakiś w WG i szczerze tego żałuję. Już pomijając ten fakt, że niestety jest ona prowadzona przez te same osoby co KAJA, w której również pracowałam, więc nie wiem po co ktoś próbuje zaprzeczać. Zarobki na rozmowie są przedstawiane bardzo kolorowo co niestety mija się z rzeczywistością. Wymagania są zwiększane wprost proporcjonalnie do zmniejszających się zarobków. To, że podają iż jest tam podstawa 700 bądź 900zł (zależna od projektu) nic nie znaczy bo oni potrafią wypłacić nawet od 500zł w dół za cały miesiąc pomimo tego, że chodzi się codziennie. Były przypadki, że wypłaty wynosiły 300zł. Nie dają też żadnego rozliczenia nigdy, więc spokojnie mogą ludzi robić w konia jak chcą. Nawet jeżeli ktoś nie szuka pracy typowo zarobkowej tylko chce sobie dorobić lub sezonowo popracować to już bardziej opłacałoby się iść gdzieś na pół etatu, bo mniej godzin a pieniądze te same albo i nawet lepsze. Co do atmosfery to kiedyś była lepsza, teraz jest głównie presja żeby robić jak najwięcej( to i tak nie oznacza wysokiej wypłaty) i naprawdę jest ona odczuwalna. JAK NAJBARDZIEJ SZCZERZE ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIR. Jeśli ktoś chce jednak spróbować to niech się nie sugeruje pierwszymi dniami... Po pierwszej wypłacie na pewno nie będzie myślał pozytywnie o tej firmie. Swiadczy tez o niej ilość pracowników, która na początku była naprawdę duża a teraz... przychodzą nowi na chwilę i odchodzą... pozdrawiam

ha

Pracowałam w firmie kaja i niestety tak jak wszyscy pracownicy tej firmy dochodzę swich pieniedzy w sądzie.Do dziś pamiętam dzień w którym zostaliśmy zaproszeni na spotkanie z panem M na którym była bardzo ciekawa gatka albo przechodzisz do WG albo dostajesz wypowiedzenie z firmy Kaja.Towarzyszyli mu również pani K[usunięte przez moderatora] (niby też pokrzywdzone przez firmę Kaja odeszły do WG).A jak przekonywał "jak przejdziesz do WG to on sie postara,pieniadze z kaji bedziecie mieli pierwsi , ja o was zadbam"-Kłamca.Ci co zdecydowali sie przejść do WG niezobaczyli ani grosza od Kaji, mieli nawet problem żeby porozmawiać z D[usunięte przez moderatora] bo nie było już sie jego pracownikami. a dodam jeszcze że jak chciał ktoś przejsc do wg to trzeba było napisać, ze zrywa sie umowe z kaja. i tak ułatwili panu D[usunięte przez moderatora]życie ile to osoba nie musi wypłacać odpraw ani wypowiedzeń. I nadal twierdzicie ze oni nie mieli z tym nic współnego - naiwni.

Gizmo

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą!!! Jedna wielka ściema. Wykorzystują jak mogą a pieniądze są śmieszne. Liczą na to że zachęcą nowych pracowników konkursami na wcześniejsze wyjście. Sprzedają tam lanoline za 139zł, która w rzeczywistości kosztuje koło 10 zł. Naciągają starszych ludzi jak mogą. Jeśli jesteś studentem musisz zrobić 15 sprzedaży dla firmy a jeśli nie jesteś studentem to 25. CHORE!!!! Reszta wypracowana jest dla ciebie. 17 lub 20 zł za sprzedaż. Masakra. Mnóstwo jest zwrotów bo albo klienci nie odbierają przesyłek albo kurier nie dojeżdza. Dziennie nowy pracownik jest w stanie zrobić 3 góra 5 z czego polowa to zwroty za które nie masz zapłacone!! Oczywiście umowa zlecenie na pół roku za marne 700 zł których możesz nie dostać jeśli nie wyrobisz normy 15 lub 25 sprzedaży!!! Wszyscy najlepsi pracownicy uciekają gdzie mogą. Kierownictwo się pozwalniało. Wiadomo jak skończyła firma Kaja. Historia lubi sie powtarzać, tym bardziej ze firmą kierują ci sami ludzie.

gringo

tu nie chodzi o status prawny,ale o to z jakimi ludźmi będziesz pracować. A prawda jest taka ze w firmie Senova i WG Call Center pracują Ci sami ludzie-chociażby prezesi.W momencie kiedy Kaja zaczęła tonąć , zaczęli Cie robić w wała. Na zasadzie odczepnego uzyskiwaliśmy informację o wynagrodzeniach i o sytuacji w firmie. Firmy Senova i WG Call Center to oczywiście ze Kaja, tylko pod innym szyldem.Powstały w tym samym miejscu co Kaja, na Starołęckiej 7. Zabawne jest to , że ogłaszając się teraz w internecie,jest ten sam tekst "w związku z prężnym rozwojem" (jak na stronie Kaji, w dziale praca,dziwne ze jeszcze jej nie zamknęli,tylko sie kompromitują) Ta prężnie rozwijająca się Kaja wiadomo jak skończyła.To firmy krzak, wszyscy ze sobą powiązani. Kręcą biznes do czasu kiedy będzie się palić, wtedy zostaniecie na lodzie i będziecie jak pracownicy firma Kaja dochodzić swoich praw w inspekcji pracy i sądzie.Pan B[usunięte przez moderatora] tak tak ,tylko wykonywał polecenia...hehe,tylko wciskanie ludziom ciemnoty w kwestii wynagrodzenia, zostanie wciskaniem ciemnoty.On bardzo dobrze znał sytuację firmy, bo był dyrektorem finansowym tej firmy i robił przelewy.

Noe tylko o firmie nie ma pojęcia. Pan [usunięte przez moderatora]pracował w Kaji ale przekazywał informacje takie jak miał i to nie zależało napewno od niego tylko od Prezesa bo to on zarządzał firmą.Więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj co sądzisz o WG

xx

Zostaw merytoryczną opinię o WG Call Center - Poznań

• Jak się pracuje w WG Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy WG Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WG Call Center?

WG Call Center
  • Starołęcka 7