Opinie o WG Call Center w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WG Call Center. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WG Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WG Call Center w Poznań

lejdis76

zgadzam się!!!motywacji nie ma wogóle,mimo,ze jest sie na szkoleniu i sprzedaż wizytówki to nic za to nie masz!!!jedna wielka ściema!!!atmosfera tagedia!!!!niby mówia,ze można zarobić od 3 do 6 tysiecy zlotych chore!!!!!!

NuNu

Pracuje w tej firmie juz dość długo i cały czas wynagrodzenie trzyma się na poziomie 2-2,5 tys więc jak widać idzie tylko coś za coś tak??? Nikt Wam nie da 2 tys ot tak sobie trzeba się wykazać a naprawde potrafią docenić człowieka. A to że kierwoniczki naciskają no co od nich też wymagają więc nie ma się co dziwić....a z drugiej strony teraz wszędzie wymagają więc nie rozumiem dlaczego tak negatywnie się wypowiadacie....ktoś kto pracuje tydzien lub dwa nie ma pojęcia jak tam może być fajnie ;-)))

acbd

ja tam obecnie pracuje od kilki miesiecy, atmosfera jest bardzo dobra, jest napiecie na target zeby wyrobic-ale szczerze gdzie dzisiaj nie ma presji zeby wyrobic plan sprzedazowy??? zarobki bardzo dobre, a strony wg maja coraz wyzsze pozycjonowanie dzieki czemu tych ludzi sie juz nie oszukuje..

rudeboy

jestem dokładnie w takiej sytuacji jak przedmówca... jakieś nowsze opinie na temat tej firmy?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie WG Call Center? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dam pracę?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Właśnie dzisiaj zadzwonili do mnie z tej firmy, i w poniedziałek mam tam iść na rozmowę kwalifikacyjną. I tak postanawiając sobie sprawdzić cokolwiek o tej pracy trafiłam na to forum. Teraz czytając te wszystkie komentarze aż mi się odechciewa i chyba zrezygnuję. Nie mam doświadczenia w pracy w żadnym call center i jak tu ktoś napisał, że rzeruja na młodych po niedawno ukończonej szkole to już w ogóle straciłam nadzieje bo na pewno bym się zgodziła, gdyż już od kilku miesięcy szukam jakiejś fajnej, dobrze płatnej pracy ale z tego co tu widzę to 900zł czy nawet mniej, mnie nie zadowala wogóle :/ Czy naprawdę jest tam aż tak źle???

master

Ale wy opowiadacie głupoty!!! Pracuję w WG Call Center od połowy lipca. Praca jest super. Atmosfera mega luźna. Zarobki bardzo dobre. Robiąc 3 zamówienia dziennie można mieć ok. 2000 wypłaty. Nikt nikogo nie wyzywa. Nikt nikogo nie zwalnia, gdy komuś spadnie wynik sprzedażowy. Często prace kończy się już w czwartek, a piątek wtedy też jest opłacony. Wypłaty są na czas. A, żeby Wam udowodnić, że jest naprawdę fajnie to napiszę, że w grudniu pracę skończyłem 16 grudnia, a otrzymałem ponad 2000 wypłaty. A co do naciąganie starszych biednych ludzi to weźcie nie róbcie jaj. Przecież każda firma te 200 zł może sobie w całości odciągnąć od podatku dochodowego.

;))

Nie wiem jak wy ale ja jestem mega zadowolona z tej pracy naprawde idzie tam zarobic całkiem fajne pieniądze trzeba tylko chciec.Atmosfera jest spoko ;-))

Właśnie miałam iść na rozmowę kwalifikacyjną, ale po przeczytaniu tego wolę nie ryzykować..jest wiele innych firm, wolę tam spróbować. To straszne.. Jak się cieszę, że teraz tego się dowiaduję, a nie późnej.. Ech..ten świat schodzi na psy ..

ktos

no to jestem załamana, bo byłam dziś na rozmowie w WG, ale po tych opiniach wszystkich o tej firmie po prostu rece opadają totalny szok... więc chyba nawet nie spróbuje i nie pójdę na to szkolenie... MASAKRA ;((

Potwierdzam opinię przedmówców. Co atmosfery panującej w pracy- jest ok, ale już samo n[usunięte przez administratora] klientów co do wpisu na portalu już nie jest. Pracowałem tam przez półtora miesiąca i szczerze odradzam każdemu poszukującego pracy. Wizytówki jak już wcześniej wspomniano są marnej jakości, nie dziwi więc fakt, że klientów jest mało. Pozycjonowanie tych wizytówek jest koszmarne (zazwyczaj 5 strona lub dalej), co oznacza pieniądze wyrzucone w błoto dla klientów, którymi najczęściej padają osoby starsze lub naiwne. Omijać szerokim krokiem!!

ja byłam na rozmowie w tej firmie,kilka dni temu...pierwsza rzecz,oni chcą przyjmować tylko naiwne,młode osoby,najczęściej bez żadnego doświadczenia,po LO itp...takich pewnie najłatwiej naciągnąć...poszłam no to ich śmieszne szkolenie...miałam sprzedawać wizytówki internetowe,i to jest śmieszne,bo kazali nam wyszukiwać kontakty do firm na różnych różnych portalach a właścicielom tych firm wciskac kit,że mieli wcześniej wizytówke na ich własnym portalu tym erfp.pl,gdzie tak naprawde tam tych wizytówek nigdy tam nie było!!zwykli oszuści i tyle,naciągacze.o pensjach już nie wspomne-900zł podstawy+prowizje,głupie konkursy itp...robienie w balona ludzi,po szkoleniu nie zdecydowałam sie na prace,i całe szczęście...

Piszę ponieważ byłam dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy i przyznaję że coś mnie wieczorem natknęło aby sprawdzić dokładne informacje o firmie i jestem przerażona jakie są opinie. Może kilka opinii jest pozytywnych. To koszmar! Nie ukrywam pytałam o dużo na rozmowie, odpowiedzi były całkiem zadowalające. Na rozmowie pytałam o stanowisko kierownicze bo mam duże już doświadczenie w sprzedaży Pani odpowiedz mnie zdziwiła ponieważ powiedziała ze jeśli po dwóch miesiącach będzie Pani miała dobre wyniki no to będzie Pani miała zmianę umowy i inne stanowisko wydało mi się podejrzane że tak szybko mówi o awansie skoro mnie nie zna. Faktycznie opinie są przerażające aż strach pomyśleć gdybym tam rozpoczęła prace.Zawsze myślałam że będę utrzymywać dwie prace później zrezygnują z jednej. Jednak ostrożność musi być! Serdecznie współczuję osobą które tam pracowały i próbują odzyskać swoje pieniążki. Życzę powodzenia. Jak firma będzie się do mnie kontaktować to z pewnością Panią nieźle wypytam, stracę nawet 30 minut na pytanie a na końcu podziękuję i ją wyśmieję. Ale to już są osoby tresowane stworzone do oszustwa! tacy będą kombinować do końca! więc trzeba takie firmy gnębić ale to i tak nie pomaga heh życie :)

sylwia

Chyba mnie ktos nie zrozumiał. Zaden telemarketer przy zdrowych zmuslach :) nie powie klientowi "ja panu przysle proforme, ale nie musi jej pan oplacac" Nie chodzilo mi o siedzenie z zalozonymi rekami. Bo to oczywiste, ze klientowi jak najbardziej nie zawadzi (a nawet nalezy :) przypomniec o oplaceniu proformy, jesli skladal zamowienie powiedzmy dwa dni temu. Ale jesli wydzwania sie do klientow, bo nie oplacili wstepnie zadeklarowanej proformy sprzed kilku miesięcy dajmy na to u 2 niepracjacych telemarketerow to jest to juz naciagactwo. A podawanie, ktora z pan byla moim kierownikiem zupelnie nie potrzebne :)

:):)

Sylwia a chcialabys sobie siedzieć z założonymi rękami zeby klienci sie tobie prosili? No w każdej pracy musisz cos dac od siebie. Nikt nie jest swięty tak samo jak ta firma. Ale jezeli chodzi o proforme? to jak ja tam bylam to milismy zakaz mowienia ze proforma nie zobowiazuje do niczego zeby klienci wedzieli jak jest.Wiec nie wiem dlaczego ty mowilas ze proforma nie zobowiiazuje ddo niczego.W tym przypadku to jes oszustwo....Może twoj kiierownik chcial sobie podciagnac srednia i dlatego kazal ci tak mowic zeby bylo wiecej zamowien. a kogo mialas za kierownika jak mozna wiedziec?moze ta sama osoba so u mnie. pozdrawiam

powiem wam, ze pracowalam kilka miesięcy w WG CALL CENTER i praca na poczatku byla swietna...dopoki nie pojelam sama o co chodzi. Rzeczywiscie jest presja wyrobienia targetu, kiedys dawalo sie rade i naprawde mialam dobra wyplate jak na taka prace, bylam zadowolona. Pozniej szlo mi coraz gorzej, zaczelam miec wyrzuty sumienia ze namawiam i oklamuje tych ludzi. Tych naiwnych, starszych...bo bogaci jak maja niech placą. Odeszlam bo mi nie szlo. Kierownictwo tez mnie nie chcialo. Jak odeszlam poczulam sie lepiej :) aktualnie szukam uczciwej pracy w branzy biurowo administracyjnej :) nie moglabym pracowac tam na dluzsza mete, z powodu zarobkow, oklamywania ludzi i rzeczywiscie w trakcie przerwy nawet nie zdazylam sie posilic ;/ szukajcie innej pracy ludzie, to juz nie ta sama firma co kiedys

sylwia

i chcesz nam powiedzieć, że działają w 100% uczciwie? :) że pracownicy nie mają obowiązku nagabywania klientów do zapłacenia proform, które tak naprawdę do niczego klienta nie zobowiązują? Pracownicy gadają bzdury na temat pozycjonowania, skuteczności itp. itd. Prawda jest taka, że możesz mieć jako tako sprzedaż w przypadku gdy 95% opisu wizytówki nie będzie się zgadzało z rzeczywistością. A to już jest jednak przesada...

:):)

A ja pracowałam w firmie WG CALL CENTER i powiem wam ze nie jest tak źle. Napewno nie jest to praca dla osób leniwych. Ale nie jest tez obozem pracy tak jak ktos napisal. Jezeli ktos ma mozliwosc pracy tam, to najlepiej niech sprobuje sam. I wtedy sie przekona czy sie nadaje czy nie. Ja niestety musialam wyjechac do rodzinnego miasta i musialam przerwac prace. Ale naprawde nie byla zła. Jedyne co, to naprawde trzeba się napracować żeby wyrobić target i dobrze zarobić. Wiadomo że czasami są dobre miesiące kiedy się dobrze zarobi a czasami złe i jest kiepska wypłata. Ale tak jest w każdej pracy gdzie jest podstawa+prowizja.

rozmawiałem dno
@:):)

Blokuje numery ich na listę blokowania wrzucam i jest spokój nigdy więcej nie zadzwonią do mnie. Oszukują klienta nie chcą ustalić z kąd biorą numery telefonów.

joszko

Potwierdzam w 100% poprzednią wypowiedź. Firma ma z miesiąca na miesiąc coraz gorszą pozycję na rynku, która z resztą od początku dobra nie była. Oszukują i klientów i pracowników. Targety są tak określane, że prawie nikt ich nie wyrabia. Nie dają też żadnego rozliczenia nigdy. Jeśli spóźnisz się do pracy, albo nie przyjdziesz - nawet w sytuacjach losowych, na które nie masz wpływu - masz obcinaną pensję - a przy tak małej kasie jest to odczuwalne. Atmosfera kiepska - ogromny nacisk na target zero motywacji. Trzeba dzwonić non stop przerwy w ciągu dnia są dwie - za krótkie w stosunku do charakteru pracy. (Normalnie przysługuje 5 minut przerwy na godzinę pracy - zabierają około kwadransa).

Pracowałem w tej firmie i zdecydowanie odradzam podstawa to 900 zl za 160 godzin pracy co w przeliczeniu nie daje nawet 5 zł na godzine . Ludzie są oszukiwani , sprzedajesz coś co rownie dobrze kazdy moze zrobic sam bo pozycjonowanie i wyszukiwanie strony wg call center jest zerowe .Jest duża presja masz zrobić target , jesli nie patrza hna ciebie krzywo nic nie zarabiasz a nawet wychodzisz na lekki minus .Dzięki akcjom w telewizji i internecie i liczym skargom przedsiębiorcy nie chca kupować tych wizytówek. Spróbowac można ale nikt nie wytrzymuje dluzej niz tydzien :-)

Techcyn

Witam Mam sprawe, bo dostałem od nich propozycje pracy i lekko się przeraziłem twoją wypowiedzią, jak długo tam pracowałaś

Zostaw merytoryczną opinię o WG Call Center - Poznań

• Jak się pracuje w WG Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy WG Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WG Call Center?

WG Call Center
  • Starołęcka 7