Opinie o Małkowski Martech S.A. w Kórnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Małkowski Martech S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Małkowski Martech S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małkowski Martech S.A. w Kórnik

asdfg

zastanawiam się nad zmianą pracy, więc rekonesans po rynku pracy wydaje się być czymś naturalnym i mimo że wiem, że gowork nie jest zbyt wiarygodnym źródłem informacji to jednak ciekawość zwyciężyła i powiem wam, że pomimo, mówiąc delikatnie mieszanych opinii na jakie można tu natrafić, dochodzę do wniosku, że chyba jednak warto aplikować do was, skoro macie czas na takie dyskusje tutaj, część zdaje się, że nawet napisana w czasie pracy, chociaż to te pisane po pracy bardziej mnie przekonują, że chyba nie jest u was najgorzej skoro po 8 godz pracy człowiek wraca do domu i odpala goworka i dalej się tu udziela :D

@asdfg

Muszę przyznać że konkluzja jest zaskakująca

@asdfg

Na początku chciałabym wyprowadzić Cię z błędu. Serwis GoWork jest istocie wiarygodnym źródłem wiedzy, co oznacza, że spokojnie uzyskasz tu wiarygodne i rzetelne informacje na temat, w tym wypadku, firmy Małkowski Martech. Po drugie, trzeba powiedzieć, że powody, dla których chcesz tam aplikować są bardzo oryginalne. Jakie stanowisko konkretnie by Cię interesowało?

@asdfg

Wygląda to jak kryptoreklama Napisana przez (usunięte przez administratora)lub pod dyktando (usunięte przez administratora). Do czego to już doszło?

uran
@.....mm....

...mm... idąc twoim tokiem rozumowania to wszystkie komentarze to ściema ! pozytywne opłacone przez drużynę jasnych, negatywne przez ciemnych. Gdzie leży prawda? Czym właściwie ona jest?! Widzisz do czego zmierzam ? Odleciałeś trochę kolego @były pracownik usuwane są komentarze niezgodne z regulaminem portalu gw czyli przeważnie negatywne bo przeważnie ludzie w nerwach mają niewyparzoną japę i piszą rzeczy które nadają się tylko żeby o nich szybko zapomnieć zanim ten kubeł frustracji ujęty w sposób nieparlamentarny wypali się na siatkówce - mam nadzieję, że udało się wyjaśnić. Jedna zagadka życiowa mniej ;)

Helena

Tylko wpisy, które w jakiś sposób naruszają zasady spisane z regulaminie GoWork, zostają usunięte przez administratora. Nie ma zatem znaczenia, czy ukazują one w pozytywnym, czy też negatywnym świetle firmę Małkowski Martech. Regulamin znajdziesz pod tym adresem: https://www.gowork.pl/regulamin Bardzo Cię proszę, żebyś nie przekazywał tu błędnych informacji, a zaczął kulturalnie opisywać warunki pracy we wspomnianej firmie. Nadal tam pracujesz, czy może już postanowiłeś odejść?

@uran

(usunięte przez administratora) P.s. Nie jesteśmy ( na szczęście ) kolegami

ZM

Przecież napisał: BYLY PRACOWNIK

@Helena

Nie przekazuję błędnych informacji. (usunięte przez administratora). @Heleno opisałem kulturalnie, że za nadgodziny nie zostały mi wypłacone należności ale ktoś usunął wpis.... I kto tu nie zachowuje kultury ? Odpowiadając na zadane mi wcześniej pytanie: nie pracuję już tam (o czym świadczy nazwa mojego Nick'a)

jan nowak

Nie wiem kto nie zachowuje kultury wiem że męczysz trochę. Rozumiem napisać na profilu byłej firmy stosowny komentarz ale to byłoby na tyle, teraz to już trochę syndromem sztokholmskim daje.

jan nowak

ZM wiesz co to rodo?

ZM
@jan nowak

Ja wiem A Ty?

Bły pracownik
@jan nowak

Obrońca Martechu się znalazł. A Ty każdego kto negatywnie o firmie się wypowiada pod syndrom sztokholmski posądzasz? Na przyszłość: Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą na temat firmy więc się nie wypowiadaj. W tej firmie było (za moich czasów) wielu takich jak Ty co nic sensownego do powiedzenia nie mają ale muszą zawsze wtrącić swoje zdanie (najczęściej nie związane z poruszanym tematem).

zuzula

Byłoby lepiej gdybyście mniej przeżywali zmiany na dyrektorskich stanowiskach.

Obserwator

Też nie jestem pracownikiem a odpowiedź dotyczyła wypowiedzi na którą Ty zareagowales. Wspomniana pokazuje że aspiracje firmy nie wystarcza by być profesjonalnym. Podtrzymuję stwierdzenie że takie osoby jak wspomniana (usunięte przez administratora)niszczy potencjal firmy co finalnie powoduje że osoby omijaja ta firmę pomimo że jest to ciekawa, inspirująca firma

@Obserwator

W takim razie dobrze, że wyjaśniłeś Nam tę kwestię. Wspominasz, iż nie jesteś pracownikiem Małkowski Martech, ale może chcesz coś jeszcze powiedzieć o tej firmie? Jeśli znaleźliby się tu jeszcze jacyś pracownicy Małkowski Martech, to niech wyrażą opinię o tym pracodawcy. Czy poziom zarobków w ostatnim czasie trochę się tam poprawił?

XXX
@Helena

Powtórzę się, ciekawa firma ale z potwierdzonych opinii z beznadziejnie (usunięte przez administratora)

ZYX
@XXX

Rozumiem,że jesteś na bieżąco z nowościami,czyli jesteś pracownikiem i możesz przekazać nam więcej informacji o firmie. A może jesteś jednym z tych których ta Pani rozpoznala i usunęła jako bioracego kasę za nic....

@ZYX

Można się tak długo licytować(usunięte przez administratora) Ciekawa rola w tej firmie. Cóż jaka firma taki(usunięte przez administratora)

@.....mm....

Dobrą robotę robi tutaj tłum zgromadzonych. Nie dziwne, zarobki na wysokim poziomie powodują, że niektórzy będą robić wszystko, żeby nikt bardziej wartościowy do firmy nie przyszedł. Nie bać się i nie czytać tej sterty bzdur od zranionych dzieci. Firma się rozwija, a ci co tego nie widzą są ślepi, bądż głupi, bo żaden nawet najgorszy HR PARTNER tego rozwoju nie powstrzyma.

DD
@ZZZ

Tak się przygladam i zgadzam się że firma będzie się rozwijać z beznadziejnym (usunięte przez administratora) Pytanie na ile ona blokuje ten rozwój. Może warto jej się przyjrzec

@DD

Doceniamy to, że postanowiłeś się dołączyć to obecnej dyskusji. Byłoby jednak jeszcze lepiej, jakbyś powyższe kwestie już pozostawił i zaczął wypowiadać się tu na temat zarówno specyfiki, jak i samych warunków pracy w firmie Małkowski Martech. Dostajecie tam, oczywiście oprócz normalnej wypłaty, jakieś dodatkowe benefity?

@ZZZ

Jak widać w tej firmie mówi się o tłumie a nie zespole pracowników. Występują w nim mądrzy ale również (usunięte przez administratora)A , I jeszcze jest grupa zranionych dzieci. Można samemu się zlokalizować. Cóż cały (usunięte przez administratora)w pigułce

@.....mm....

Niestety trochę inteligencji zabrakło i nie zrozumiałaś/eś mojej wypowiedzi. Nie szkodzi, potwierdza to moje domysły. Benefity w firmie są i to wszystkie te, co powinny być a firma dba o swoich pracowników.

@ZZZ

No jasne, zapomniałam że jestem w grupie tych (usunięte przez administratora) jakby inaczej. Z tym ze ludzie potrafią czytac i zobaczyli to co ja. Benefity, znaczy kasa jak zrozumiałam? A jeszcze grill szefa raz w roku. Powtórzę się caly wielki HR program. Pozdrawiam i kończę ta polemikę kim kolejek jesteś (usunięte przez administratora)

DD
@.....mm....

.. niby firma wydaje się OK , jednak jest coś na rzeczy

@.....mm....

O żadnym z pracowników firmy Małkowski Martech nie powinieneś wypowiadać się w tak obraźliwy sposób. Najlepiej byłoby, jakbyś w tym momencie zapoznał się z regulaminem serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Proszę Cię, aby Twoje posty był już ściśle związane z warunkami pracy w tym przedsiębiorstwie. Czy po okresie świątecznym planują powiększyć swój zespół o nowych pracowników?

isp

Znów wesoło w firmie... Najpierw wyrzucili(usunięte przez administratora) a później chcieli go zatrudnić, bo poprzedni okazał się niewypałem :) Widać jak wybierają kadrę , która totalnie się nie zna. (usunięte przez administratora)

xxx

Czyli ciągle tak samo...... cóż niektórzy nigdy się nie uczą...... NAJPIERW ZŁOTE GÓRY A POTEM........ CÓŻ......

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Biura Sprzedaży oferowane przez firmę Małkowski Martech S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Jasiek

Gdyby było źle to na forum byłoby dużo wpisów!

Wiki

Jak dobra firma to i trudno się dostać.

@Wiki

???????????????????????? Skąd ta pewność co do oceny firmy??????????????????

Sprawdzający
@Wiki

(usunięte przez administratora) Na jakim stanowisku jesteś? Jakie masz wykształcenie i kompetencje ?

xwz

Dochodzą mnie słuchy, że w firmie nic się nie zmieniło. Do pracy dostają się ludzie (usunięte przez administratora) więc składanie CV mija się z celem. Poza wypłatą firma nie oferuje pracownikom żadnych dodatkowych profitów. Do tego panuje tam totalny bałagan, bo (usunięte przez administratora) nie ma przeważnie kompetencji ani wiedzy w kwestii zajmowanych stanowisk. (usunięte przez administratora) Jeśli nie, to szkoda Twojego czasu.

@xwz

Takich bzdur już dawno nie czytałem.., po prostu żal

@Nie ulegajacy sluchom

Cóż ..... niestety to prawdopodobnie nie bzdury...... czyli "chaosik" się pogłębia...... żal........

@xxx

,, prawdopodobnie,, hmm, a co to właściwie znaczy?

@Nie ulegajacy sluchom

Polecam Słownik Języka Polskiego.........

Co Ty powiesz...

Agata

@Obserwator, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Małkowski Martech, tak? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @STOP, forum wymiany RZECZOWYCH opinii na temat pracodawców nie jest najlepszym miejscem na tego typu wypowiedzi. @Były pracownik M., jeśli jakieś z Twoich wypowiedzi zostały częściowo usunięte przez administratora, to widocznie miał ku temu widoczny powód. Pisałam już o nich wcześniej.

@Agata

Agata, tak z ciekawości-jesteś pracownikiem f-y MM, czy może kimś z rodziny Prezesa? A może ty jesteś administratorem?

Mo

Obserwator

To mu to powiedz w oczy. A tak swoją drogą skoro jesteś taki super zrób to za niego i zgarnij jego kasę. Zakładam się że nie wiesz jak to robić a ta tabelka jak piszesz jest czymś czego nigdy nie zrozumiesz. Trzeba było nie rzucać kamieniami w szkole. Spawaj dalej :)

Agata

@STOP, dobrze że patrzysz na to jak prezentuje wynik wspomniany Dyrektor. Zakładam że rozumiesz na czym polega praca Dyrektora, managera. Skąd wiesz czego oczekuje Prezes? Ale to dobrze że zainteresowały Ciebie prezentowane wyniki. Czy Twoim zdaniem Ty i Twoi koledzy daliście z siebie wszystko? Czy z tej tabelki wynika że zrobiliście wszystko co do Ciebie i innych należało? ... A może warto się bardziej wysilic i poprawić wyniki. Przemysl to, proszę

Były pracownik M.

Pisząc o (usunięte przez administratora)miałem na myśli właśnie takie relacje o jakich pisze Iwona. @ Agata moje wypowiedzi są merytoryczne. Widzę że cenzura wypowiedzi tutaj obowiązuje, zwłaszcza gdy wypowiedzi dotyczą wad jakie są w firmie. (usunięte przez administratora)

Ccc

Naucz się najpierw pisać po polsku. Jak tak piszesz faktury jak ten komentarz to nie dziwię się że Tobie nie płacą

Czytelnik
@Ccc

... fajne rozumowanie ... na fakturach są kwoty netto i tzw brutto do zapłaty ... nigdzie nie ma obowiązku poprawnego pisania po polsku jako warunek płatności .... faktycznie żenada lub słoma z butów :))))

Ccc
@Czytelnik

Jesteś w błędzie. Poprawny opis jest składową faktury który definiuje dlaczego faktura jest wystawiona. Żenada to to że trzeba to tlumaczyc

dkks
@Ccc

a co ma piernik do wiatraka? naucz się ustaw i przepisów prawa a później wygarniaj innym, wcale nie trzeba znać polskiego czy wystawiać faktur w języku polskim.

Irek

Podpowiedzcie gdzie można znaleźć oferty pracy. Słyszałem sporo dobrego o firmie.

Walduś
@Irek

Słyszałeś wiele dobrego i nie wiesz gdzie znaleźć oferty pracy ??? Jakaś kpina - kryptoreklama. Może najpierw napisz gdzie (lub od kogo ) "słyszałeś" i co takiego dobrego. Czy firma chciałaby tak "(usunięte przez administratora)" pracownika ?

Były pracownik M.
@Irek

Słyszałeś wiele dobrego? Kpisz sobie tym stwierdzeniem ! Pracowałem tam kiedyś i cieszę się że już nie pracuję w M.

@Były pracownik M.

Firma się zmieniła na lepsze bo odeszli tacy jak ty, były pracowniku

@Irek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy

Były pracownik M
@Puzon

Portal gowork jest nie rzetelny. Gdzie jest moja opinia, że w firmie były konejsje rodzinne? Moja wypowiedź miała ponad 50 ocen "pomocna" i została usunięta. Go work schodzi na psy cenzurując i usuwając wypowiedzi byłych pracowników. A to oni mają prawo wypowiadać się dlaczego odeszli.

Agata

@Pracownik, czy możesz napisać, dlaczego nie polecasz pracy w Małkowski Martech S.A.? W tym momencie Twoja ogólnikowa wypowiedź niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Observator, admin usunął kawałek wpisu, ponieważ był niezgodny z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). @Irek, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Na stronie internetowej firmy znajdziesz aktualne oferty pracy: http://www.malkowski.pl/pl/slusarz-spawacz @Puzon, możesz napisać coś więcej o zmianach na lepsze o których mówisz? Twoja opinia może być bardzo ważna dla osób rozważających aplikację do pracy.

Zdegustowana

jesli ktoś szuka pracy w finansach to nie w tej firmie chyba ze zmienia (usunięte przez administratora)

Walduś
@Zdegustowana

A jakieś konkrety ?

Abc

A co do magazynu to napiszcie jak tam wygląda sytuacja? Warto przyjść tam do pracy?

Qwerty
@Abc

Praca w magazynie jest ciężka i uciążliwa . Często trzeba zostawać w robicie po godzinach.(usunięte przez administratora) Przez co praca tam nie jest fajna.

Xyz

W firmie następuje ciągła rotacja pracowników. (usunięte przez administratora)Powoduje to stały spadek jakości wyrobów. Długoletni pracownicy zwijają żagle. Nigdy nie widziałem tak absurdalnej sytuacji, żeby magazyn podlegał (usunięte przez administratora). Nie pomaga to w sprawnym funkcjonowaniu firmy.(usunięte przez administratora) tylko cud mógłby to zmienić. Po (usunięte przez administratora)serwisu można by oczekiwać więcej, jest bowiem starym pracownikiem. Rzeczywistość jest niestety inna, bywa bardzo niesprawiedliwy i tendencyjny. To bardzo demotywuje. Cieszę się że już tam nie pracuję. Szczerze nie polecam.

Agata

@Pracownik to już kwestia subiektywnej oceny - stanowisko samo w sobie jest dla wielu osób zachęcające. A Ty jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana? @xxx czy Twoim zdaniem w Małkowski Martech S.A. pracownicy rotują? Na jakich stanowiskach? Czym może być to spowodowane?

Agata

@xxx a gdzie widziałeś te wszystkie ogłoszenia o pracę? Ja obecnie widzę jedno - na stanowisko księgowe. @Pracownik a Ty jesteś zainteresowany stanowiskiem sekretarki, czy inne również wchodzą w grę?

@Agata

pracuj.pl - polecam sprawdzić - obecnie kilka ofert pracy. Czyli rotacja trwa.

Ostatnio sporo pojawilo sie ogloszen, firma sie rozwija czy jest taka rotacja? Stanowisko sekretarki , rozumiem, ze sie zwolnila? Czy znowu rotacja :)

Agata

@xxx, w takim razie przyjmuje to dość specyficzny obrót, bo aktualnych ofert pracy brak, więc jak interpretować to, że cały czas jest wymieniana kadra? Czy dzieje się to bez dodawania ogłoszeń? Jeśli możesz to wyjaśnić to, wtedy może zrozumienie całej sytuacji będzie łatwiejsze.

@Agata

Cóż nowe ogłoszenia jeszcze kilka dni temu były. Nie na wszystkich portalach są ogłaszane. Ostatnio poszukiwano konstruktora i sekretarki. Czasem po prostu bez ogłoszeń. O tym, że wymieniono (usunięte przez administratora)produkcji w ogłoszeniach nie było.... Zrozumienie jest raczej proste-prywatna firma i (usunięte przez administratora)zawsze ma racje, a jak jej nie ma to patrz pkt. 1. (usunięte przez administratora)

@xxx

Może wymienia tylko po co?

Szwagier
@Puzon

W piłce jeśli kiepski trener podejmuje złe decyzje i wymienia dobrych zawodników na marnych to się go degraduje tu niestety "trener" zostaje a dobrzy "zawodnicy" patrzą odejść

@Szwagier

W piłce liczy się zespół a nie grupa dobrych zawodników którzy nie potrafią osiągnąć cel skupiając się na swoich celach i cudzych błędach. Zupełnie jak przed obecnymi zmianami

Bęben
@Puzon

To może chcesz powiedzieć, że przed zmianami nie bylo dobrego zespolu? Że ludzie mieli w (usunięte przez administratora) innych i patrzyli sie tylko na siebie? To nie wiem w takim razie gdzie pracujesz

@Bęben

Zapominali zbyt czesto o jednym z kluczowych zawodnikow zespolu, a mianowicie wlascicielach.

Zostaw merytoryczną opinię o Małkowski Martech S.A. - Kórnik

• Jak się pracuje w Małkowski Martech S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Małkowski Martech S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małkowski Martech S.A.?

Małkowski Martech S.A.