Opinie o Małkowski Martech S.A. w Kórnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Małkowski Martech S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Małkowski Martech S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małkowski Martech S.A. w Kórnik

Karenina

Hej, wysyłam właśnie CV na sekretarkę, jak myślicie czy przez to, że nie umiem zbyt dobrze angielskiego moje szanse znacznie spadną? Wiem, że nie jest wymagany, tylko "mile widziany", ale jednak...dużo korzysta się w pracy a z angielskiego? Czy poziom B1 (na taki uczyłam się w szkole, ale od tego czasu minęło trochę lat, więc pewnie realne możliwości są niższe) wystarczy?

Elemental
@Karenina

Nie wyklucza cię to, wciąż masz szansę

Karenina
@Elemental

Hmm, dobra. Zobaczymy jak będzie.

Pozdrowienia

Pracowałem kiedyś w MM i wspominam ten czas całkiem dobrze ;) Pozdrawiam obecnych pracowników! (Byłych też, jeśli tu tylko zaglądają) :)

@Pozdrowienia

Jaki bezsens, ktoś pozdrawia kogoś. Kiedy ludzie skończą z ta anonimowościa. Chyba że to fake

Armi
@Automatyk

Kiedy ludzie skończą z anonimowością?! Lol. Nie ma czegoś takiego jak anonimowość jako automatyk powinieneś coś tam ogarniać z informatyki

@Armi

Rozumiem, że Twoim zdaniem ktoś teraz sobie zada trud dotarcia do personaliow. Gratuluję logiki . Mam wrażenie że to jasne ale napiszę wprost skoro tak trudno to załapać. Pisze że dobrze by było żeby ludzie nauczyli się podpisywać z imienia, chociaż tyle.A teraz sobie poszukaj w necie kim jestem , przecież to się wie z informatyki

Armi
@Automatyk

Jak się podpiszesz to też się będę podpisywał. Wszędzie i zawsze łącznie z adresem i nr pesel

@Armi

To może inaczej, kłania się czytanie że zrozumieniem. Widać jest z tym problem szanowny Armi ( choć zgodnie z Twoja sugestia zadałem sobie trud i dotarłem do Twoich personaliow i teraz już wiem kim jesteś.... )

Kazimierz
@Automatyk

To forum jest z zasady anonimowe i nie trzeba podawać nazwisk. Ważniejsze są informacje o warunkach pracy w firmie. Mógłbyś napisać jakie umowy o pracę tu obowiązują i czy nowi pracownicy mogą dostać od razu stabilny i długoterminowy kontrakt?

Hmmm
@Automatyk

Tak, ale trzeba też dodać, że jest RODO i zawsze masz ryzyko, że twój komentarz zniknie, tak jak znikają wszystkie linki, bo jak komentarze łamią regulamin, to admin je usuwa. Poza tym takie czepianie się na siłę i o nic. Nie ma nic złego w anonimowości, nie każdy chce ujawniać swoje personalia na forach publicznych. I słusznie, bo internet bywa bezlitosny. Koleś już nie pracuje, rzuca pracownikom pozdrowienia w jakimś przypływie nostalgii i już zostaje zaatakowany bez powodu. No bezsens moim zdaniem, ale masz prawo uważać inaczej.

@Hmmm

Coz pozdrawiam również Ciebie., Hmmm. Pomijam wartość tego co napisałem dla Ciebie . Czytam czasami te wypowiedzi i raczej nie reaguje jeśli ktoś pisze choćby pseudo konkrety: typu MM jest super. Kończę wątek niezależnie od tego czy teraz już mi znany z imienia i nazwiska ARMI zrozumiał to co napisałem.

stokrotka

Z czystym sumieniem polecam firme Malkowski Martech S. A. . Znam kilkunastu wieloletnich pracownikow (wiekowo 60+, ale nie tylko), studentow ktorzy przyszli na praktyki I zostali na dluzej. Oczywiscie wszystko zalezy od ludzi w zatrudnionych w Danym okresie, przelozonwego itd

Bernie
@stokrotka

Wiadomo, że to wszystko zależy, czynników jest zbyt wiele. Ale w ogólnym spojrzeniu jest naprawdę w porządku. Raz lepiej raz gorzej - jak w życiu, ale złego słowa nie powiem

;)
@Bernie

co do wkręcenia się po praktykach do pracy to chyba każdy by tak chciał tylko nie każdy może

Rajs
@;)

No wiadomo, do pracy trza się jednak nadawać.

Kazimierz
@Rajs

Dobrze zrozumiałem, udało Ci się po zakończeniu praktyk zostać na stałe w firmie? Napisz jaką umowę Ci zaproponowano i czy wynagrodzenie jest na odpowiednim poziomie.

Iglo

czy na produkcji pracuje sie na zmiany?

Dede
@Iglo

Praca jest jednozmianowa

Justyna
@Dede

Dede z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś Pracownikiem Małkowski Martech. Pojawiło się na wątku wiele niepochlebnych wpisów na temat pracy w tej firmie. Czy jesteś w stanie podzielić się swoimi odczuciami tak dla odmiany w kwestii superlatywów idących za podjęciem się współpracy? Na pewno Twoje informacje pomogą zainteresowanym Kandydatom w podjęciu stosownej decyzji.

POoL
@Justyna

Jakie wiele niepochlebnych? O czym ty mówisz?

??
@POoL

No właśnie gdzie niby?

@Dede

super dzięki, a powiesz mi jeszcze w jakich godz?

Shou
@Iglo

Jestem pewien, że gdzieś niżej ktoś podawał, ale trudno, najwyżej się powtórzy. 6-14

@Shou

dziękuję!

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Biura Sprzedaży oferowane przez firmę Małkowski Martech S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
XY

Wiem kto napisał tak szeroko komentowany tutaj post. Na pewno nie była to osoba wskazana przez naszego najwyższego. Jestem ciekaw czy hejterów i żarliwych strażników moralności byłoby stać na słowo przepraszam.PS. Wpis zrobiła osoba pracująca w firmie a nie osoby, których dawno już nie ma .

@XY

Zastanawiam się jakie to ma znaczenie?

Moud

Nieznaczne.

@Nowy

Jeżeli jesteś Nowy to faktycznie dla Ciebie może nie mieć to znaczenia, tym bardziej, że konwersacja została usunięta. W tak małej firmie plotki żyją latami. Nie pochwalam tamtego wpisu, ale był zrobiony w emocjach, przez rozczarowanie pracą, każdy może mieć kryzys. Wystarczyło zgłosić to do administratora z prośbą o usunięcie. Nie zgadzam się na obrażanie niewinnych osób, tym bardziej, że ona stała murem za swoimi ludźmi, nie wdawała się w dyskusje, nie zajmowała się plotkami. A hejterzy gdyby mogli to by jej nóż wsadzili w plecy z zazdrości ? złośliwie? czy z wyrzutów sumienia ? Stop mowie nienawiści, bo do naszej firmy to nie pasuje. Może tak jak w niektórych firmach zrobić ankiety nastrojów, albo konkurs wyników i zgrania działów ?

ZM
@XY

... do naszej firmy to nie pasuje ... , hmm ciekawe.

@ZM

Hejt i złe emocje nie pasują do naszej firmy, bo jest ogólnie dobrym pracodawcą

@XY

No właśnie, " ogólnie dobrym " . Myślę że ukryta w tym stwierdzeniu duża dwuznacznosc pokazuje całą prawdę. Ogólnie Ok, a te kilka sytuacji to pomijamy.

dci
@Automatyk

Automatyk i ZM nie wiem jakie macie doświadczenie zawodowe ale życze powodzenia w szukaniu utopii jaką jest idealna firma. Firmę tworzą obcy ludzie spędzający chcąc nie chcąc mnóstwo czasu razem, czego się spodziewacie? powodzenia w mrzonkach, śnijcie dalej

@dci

W tej firmie faktycznie nie ma znajomych są tylko znajome twarze. Tak zawsze było a szeroko komentowane sprawa tzw. Pani Iwony to potwierdziła. Z pewnością ta firma nie jest obecnym standardem zachowań i relacji

Stary
@Nowy

Przysłowiowa Pani Iwona nie sra we własne gniazdo, niczego nie komentuje, nie zajmuje się plotkami. Niech Ci co wrócili przypomną sobie kto dał im zwolnienie, bo nie ona. To dzięki niej mogli tutaj wrócić, taką wyrabiała opinię swoim ludziom jako dobrym pracownikom. Kupcie jej kwiaty, zamiast zgrywać urażonych. Ona nikomu do łóżka nie zagląda, nie ekscytuje się tym kto jest rozwodnikiem a kto starą panną.

Były konstruktor

Najwyższego... , dobre sobie

Słuchajcie, proszę Was, zostawcie prywatę na płaszczyźnie prywatnej...nie uważam, żeby gowork był dobrym miejscem na szeroko rozwinięte dyskusje o danych osobach..to nie wygląda i nie świadczy zbyt dobrze.

Django
@123

też uważam, że najlepiej uciąć ten temat

M.

Często szukają księgowej... Co o tym myśleć...

KillBill
@M.

Serio tak często? Nie zauważyłam.

Justyna
@M.

To, że firma Małkowski Martech często szuka Księgowej, nie oznacza jeszcze niczego złego. Może po prostu żaden z kandydatów nie wpisywał się w profil firmy. Ale, co ciekawe, przejrzałam wszystkie strony z ofertami pracy od nich i nie natknęłam się na ogłoszenie, które dotyczyłby pracy w księgowości. Obecnie chcą zatrudnić między innymi: Eksport Manadżera, Serwisanta - Konserwatora, Automatyka czy Magazyniera. Tu masz te strony: https://www.malkowski.pl/pl/aktualne-oferty-pracy https://pracodawcy.pracuj.pl/malkowski-martech-s-a,21907 Może zainteresowałabyś się którąś z tych ofert?

Merylin

Nie planujecie w najbliższym czasie przyjęć do działu marketingu/PR, ewentualnie handlowego? Mam doświadczenie w obu sektorach, a praca lokalizacyjnie bardzo by mi odpowiadała i chętnie rozejrzałabym się za pracą u was.

gonzo
@Merylin

mi nic o tym nie wiadomo

Nomolk
@Merylin

Raczej nie, niestety.

Merylin
@Nomolk

No nic w takim razie, chciałam się po prostu zorientować.

Monia

Dzień dobry, rozważam ofertę pracy jako księgowa u Was, chciałabym zapytać o jeden szczegół, gdyż widzę, że firma zapewnia ubezpieczenie medyczne. Możecie zdradzić w jakiej firmie? Z jedną mam bardzo złe doświadczenia i przez to wolę się zorientować. Pozdrawiam!

Aleksander
@Monia

Myślę że takie pytania warto zadać już na rozmowie kwalifikacyjnej, tam najłatwiej dowiedzieć się o takich sprawach. Jednak jeśli już znajdzie się ktoś obeznany w sprawach firmy i odpowie na moje pytanie, to prosiłbym też o opisanie jak wygląda praca w tym miejscu. Jeśli Ty zdecydujesz się pójść na rozmowę, to napisz też proszę jaki był jej przebieg i jakich pytań można się spodziewać.

@Aleksander

Oczywiście, jeżeli będę po wszystkim, to dam znać co i jak ;)

Aleksander
@Monia

Super, w takim razie czekam na jakieś informacje i trzymam kciuki. Zachęcam też innych ludzi odwiedzających ten wątek do dzielenia się swoimi opiniami, im więcej wpisów tym dokładniejszy obraz firmy mają potencjalni pracownicy, warto dodać coś od siebie!

Mika

Monia, widziałam gdzieś, że Medicover, ale nie wiem czy to aktualne.

@Mika

Dziękuję :) z nimi akurat do czynienia nie miałam. Jak ktoś potwierdzi czy nadal aktualne, to będę wdzięczna.

wodnik

Tak, Medicover

Diamond

Witam jak w tej firmie płacą soboty i nadgodziny? Uczciwie? Oplaca się pracować po godzinach? Na jakiej zasadzie to wszystko działa, pozdrawiam!

p.tak
@Diamond

tak tak tak tak tak

Mika

Dzień dobry, chętnie przeczytam jakie opinie na temat tej firmy mają księgowe. Każda wypowiedź będzie dla mnie pomocna. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Krawcowa

Mieszkam w okolicy. Wiem, że były przyjmowane do pracy krawcowe w ostatnim czasie a nie było ogłoszeń o pracę. Czy krawcowe są jeszcze potrzebne ? Czy dużo jest takich rekrutacji, których nie ma oficjalnie w ogłoszeniach ? Ze względu na dzieci pasuje mi praca w waszych godzinach.

Jestem studentem Politechniki gdzie firma jest bardzo rozpoznawalna. Czy w firmie jest dofinansowanie do studiów ? Na jakich zasadach ? Czy są szkolenia językowe, zwłaszcza techniczne branżowe ? Jest jeszcze kwestia dojazdów, bo firma jest na uboczu . Czy pracownicy zabierają się nawzajem i dojeżdżają razem, czy jest autobus firmowy, czy dofinansowanie do dojazdu ?

Pracuję jako przedstawiciel handlowy. Czekam na ogłoszenie do działu obsługi klienta. Chciałabym zapytać czy wprowadzanie zamówień jest trudne, czy odbywa się to przez konfigurator ? Czy osoby z działu obsługi klienta zajmują się windykacją należności ? Tak jak Mirek na bieżąco obserwuję wpisy. Uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania. Żyjemy w wolnym kraju. Nie podobał mi się bardzo hejt jaki się tutaj wylał. Nigdy na takich portalach nie powinno podawać się imion. Żenujące były dociekania kto to wpisał. A jeszcze bardziej żenujące były osoby, które hejtowały, pisały ujawnij się a same robiły to anonimowo. W pracy często słyszymy za mało, za wolno, źle to zrobiłeś, znowu czegoś nie dopilnowałeś i ktoś po prostu miał tego dość i po ludzku się zdenerwował czemu dał upust.

Maciej
@Ania

Masz rację nie wolno podawać danych osobowych innych osób, także hejt i obrażające innych wpisy są nie na miejscu. Piszesz, że chcesz przenieść się do działu obsługi klienta. Czy już znalazłaś odpowiednie ogłoszenie rekrutacyjne? Chętnie dowiem się od Ciebie jeżeli będziesz zmieniać stanowisko jakie doświadczenia miałaś w pierwszych dniach pracy.

Marian
@Maciej

Napisz lepiej , że obowiązuje RODO.

Strażnik

Doszły mnie słuchy że puszczacie disco polo !!! Powtarzam to nie remiza !!!

ZM
@Strażnik

Wreszcie ktoś z poczuciem humoru

Naprawdę
@ZM

uśmiałem się po pachy

Były konstruktor
@Naprawdę

Brawo Ty...

mike

jest teraz prowadzona u was rekrutacja? patrzyłem na pracuj.pl, ale nie ma ofert, ktoś coś wie?

Baki
@mike

Na stronie jest zakładka "aktualne oferty pracy", tam się pojawiają, więc tam się rozglądnij.

@Baki

nie mogę wejść na tę zakładke, wrzucisz link? ni wiem, może jak wkleje bezpośrednio to się załaduje, czy coś

Baki
@mike

Wybacz za zwłokę, ale może nadal się przyda. Proszę: https://www.malkowski.pl/pl/aktualne-oferty-pracy

@Baki

dzięki, działa mi już normalnie wszystko

tylko na stronie są?

Elojz
@Kenny

Nie, nie wiem jak szukacie, ale na pracuj.pl są oferty, ze 3 chyba nawet z tego co mi się rzuciło w oczy

Tom
@Kenny

Są normalnie ogłoszenia tylko trzeba poszukać już bez przesady

@Tom

już znalazłem to co chciałem

Teresa
@Kenny

Super, że udało Ci się znaleźć to, czego szukałeś. Jednak dla pewności wklejam Ci odpowiednie linki, pod którymi znajdziesz aktualne oferty pracy od Małkowski Martech: https://www.malkowski.pl/pl/aktualne-oferty-pracy https://pracodawcy.pracuj.pl/malkowski-martech-s-a,21907 Jak widzisz - poszukują tam obecnie wielu pracowników, którzy wesprą ich w codziennych działaniach. Na jakie stanowisko chciałbyś właściwie aplikować? Jestem bardzo ciekawa.

@Teresa

Dzięki Teresa :)

Wuszu

praca sama w sobie jest naprawdę w porządku

Zink
@Wuszu

Firma sama w sobie również

buddy
@Wuszu

No tak, są + i - ale w ogólnym rozrachunku ok

Pracownik2

Szczyt głupoty przypisywać wpis osobie, która nie pracuje w firmie kilka lat, nie zajmowała się plotkami, nie łaziła po biurach, tylko pilnowała swojej roboty. Z nikim nie wdawała się w dyskusję z szacunku (usunięte przez administratora)

Daniel

Kiedyś próbowałem sił w Małkowskim, nie wyszło, tzn nie ma co się czarować, rozmowa mi nie poszła, chwilę już minęło czasu. Myślicie, że można spróbować jeszcze raz? Sporo się nasłuchałem opinii i na prawdę chciałbym u was pracować

Xxx
@Daniel

Pewnie, próbuj; jest taka rotacja pracowników, że już nikt Cię nie skojarzy????

mix
@Daniel

Jasne, czemu niby nie? Tu już nie chodzi o to, że nie będą kojarzyć, ale po prostu...przygotujesz się lepiej, wiesz czego się spodziewać i tyle.

@Xxx

Dzięki za słowa otuchy, mam szczerą nadzieję, że już zapomnieli

@Daniel

Stary, wiesz ile ludzi się przewija przez rekrutacje? Musiałbyś naprawdę coś odwalić, żebyś się dał zapamiętać. Luzik.

@12321

Teraz zaczynam się zastanawiać, czy faktycznie czegoś nie "odwaliłem" :P Ale nie przypominam sobie, w każdym razie dzięki jeszcze raz, trochę mnie jednak przekonaliście

@Daniel

Daj potem znać jak poszło ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Małkowski Martech S.A. - Kórnik

• Jak się pracuje w Małkowski Martech S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Małkowski Martech S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małkowski Martech S.A.?

Małkowski Martech S.A.