Opinie o Małkowski Martech S.A. w Kórnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Małkowski Martech S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Małkowski Martech S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małkowski Martech S.A. w Kórnik

Pytajacy

Mam pytanie odnośnie stanowiska automatyk, a mianowicie dlaczego tak często pojawia się ogłoszenie? Kierownik jest wymagający czy o trudnym charakterze, czy może kandydaci nieodpowiedni? Proszę o konkretną odpowiedź.

Filemon
@Pytajacy

Poprzednio było dwóch automatyków, później jeden na barkach którego była cała odpowiedzialność działania systemu. Przełożony spoko, czasem stanowisko wymaga wyjazdów w delegację.

Aaaaa

Widać koniec dobrych zarobków w Martechu... Co sądzicie o tym jak to się rozwiąże?

Bbbbb
@Aaaaa

A Ty co prorok? Gdzie widać ten koniec? Masz na myśli fakt, że firma będzie się bronić przed kryzysem związanym z załamaniem gospodarki? Ciekawe gdzie będą zatrudniać zamiast zwalniać za miesiąc.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Małkowski Martech S.A.?

iza

w postaci pączków :)

Gimli

Dobra, powiedzcie mi, jak z przyjęciami do pracy w nowym roku? Czy coś się szykuje na horyzoncie? Jakieś zintensyfikowane przyjęcia?

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Biura Sprzedaży oferowane przez firmę Małkowski Martech S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
HołHołHoł

Z okazji zbliżających się świąt chciałbym wszystkim życzyć spokojnych, radosnych świąt BN :)

Miks
@HołHołHoł

Tobie też wesołych!

Czy to ogłoszenie na automatyka jest aktualne? bo wysłałem jakiś czas temu cefałkę i żadnej odpowiedzi, a teraz sprawdzam i dalej jest na stronie?

inn

jakby Ci to powiedzieć...

Czy w firmie Małkowski Martech zdarzają się nadgodziny?

ramm

tak

@ramm

W jaki sposób są rozliczane?

ramm

zgodnie z Kodeksem Pracy.

Kraft
@ramm

a tak w mniej oficjalnej formie, mozna dorobic na nadgodzinach czy raczej na to nie liczyc?

Sławek

Jestem pod wrażeniem Państwa realizacji. Imponująca liczba.

qwerty
@Sławek

miło to czytać.

zxc

w zależności od przerobu na produkcji

why?
@zxc

Czemu zniknęło pytanie o premie?

Bojack
@why?

To już nie do nas pytanie. Ale grunt, że z kontekstu idzie wywnioskować

Ile trwa okres próbny w firmie Małkowski Martech?

3 miesiące

Pytanie2
@Dasvi

Czy pracownicy podczas okresu próbnego mogą liczyć na specjalne przygotowanie do pracy?

@Pytanie2

Tak, jest program indywidualnej adaptacji i trwa zazwyczaj tyle ile okres próbny stanowiska techniczne mają dłużej

Pyt2
@Dasvi

Dzięki. A "dłużej" to znaczy ile?

@Pyt2

Rok z reguły

Pyt2

Dziękuję ;)

...

Cały czas ta sama oferta

Wearo
@...

Co masz na myśli?

Wearo
@Wearo

W sensie chodzi o jakąś ofertę pracy, czy ofertę firmy z perspektywy klienta?

...
@Wearo

Pracy

Czy Małkowski Martech S.A. praktykuje "luźne piątki"?

Ezio

Na czym polegają "luźne piątki?"

asasin
@Ezio

Polegają na tym, że w danym dniu nie obowiązują zasady dress-code i można się luźno ubrać, w sytuacji, gdzie na co dzień wymagany jest strój biznesowy

Pytanko

Czy firma zapewnia szkolenia swoim pracownikom?

Rayman
@Pytanko

Tak

Partigiano
@Pytanko

Nie, liczy na to, że pracownicy sami się wdrożą w branżę, w końcu jest taka pospolita.... no oczywiście, że są szkolenia ;)

@Partigiano

Jak często organizowane są te szkolenia? Chciałbym dowiedzieć się również, czy każda z osób zatrudnionych w firmie Małkowski Martech może bezpłatnie brać w nich udział? Z góry dziękuję za informację.

Xxx

Witam! Chciałbym się zorientować jak wychodzi się na produkcji? (PLN) pasuje mi jedna zmiana i chciałbym się dowiedzieć jak to wszystko wygląda? Obecne moje zarobki to 3.500 (+/-) chciałbym zarabiać podobnie czy jest to możliwe w tej firmie? Pozdrawiam!

@Xxx

Nikt nie zarabia mniej niż 3tys. do tego wpada jakaś premia, nie powiem Ci ile zarobisz ale raczej nie mniej niż 3.5tys, praca na jedna zmiane

Mecho
@pracownik

wygląda to w takim razie całkiem spoko

Teresa
@Mecho

Masz stu procentową rację. Wynagrodzenie, o którym wspomniał wcześniej @pracownik niewątpliwie zachęcają do aplikowania do Małkowski Martech. Czy również chciałabyś podjąć pracę na produkcji w tej firmie? Znalazłam informacje, iż na tym stanowisku - oprócz atrakcyjnych zarobków - będziesz mógł liczyć na umowę o pracę oraz ubezpieczenie medyczne. Daj zatem koniecznie znać, jak już podejmiesz jakąś konkretną decyzję.

Mecho
@Teresa

tak planowałem, bo wygląda elegancko i myślę, że to zrobię w końcu. Dam znać.

Mieciu
@Xxx

Wychodzi się drzwiami koło magazynu

śmieszek
@Mieciu

hehe :D

smoko

W jakich godzinach pracuje się w biurze?

kju
@smoko

od 7/8 po 8h

@kju

Dziękuję

pigi
@smoko

a co, aplikujesz do pracy?

@pigi

Na razie robię rozeznanie

@kju

Zdarzają się może nadgodziny na stanowisku pracownika biurowego? W niektórych firmach są dni, że trzeba zostać dłużej, dlatego chciałbym ustalić, jak wygląda to w przypadku firmy Małkowski Martech.

Magazynier

A co tam w magazynie? Słyszałem że wróciła stara super gwardia z tymi co już raz wylecieli za przekręty i z "Algidą"na czele... też jest to zasługa Pani HR?

Niko

I jeszcze jaka jest stawka?

@Niko

Minimum trójka

Kazimierz

Trójka do ręki? Daj znać, proszę, czy poza pensją podstawową można liczyć na ewentualne nagrody bądź premie. Ciekawi mnie ta kwestia.

Nikodeusz
@Kazimierz

W biurze nie wiem, a na produkcji zależy od przerobu

Edna

Jaki stopnień zaawansowania angielskiego trzeba mieć na export menagera?

mio

B2 będzie okej :)

Dzięki za pomoc :)

Baqi
@Baqi

Luzik. Daj znać jak będziesz po rozmowie co i jak :)

@Baqi

Jasne, jeśli tylko nie zapomnę :P

Niko
@Edna

Co prawda nie na eksport menadżera ale myśle, że skład osób rekrutujących jest w miarę podobny. Czy możesz jednak powiedzieć jak było, jakie miałeś wrażenia po?

Zxy2

Szukają kolejnej sekretarki. W ciągu roku chyba już z 3. Tam nie da się normalnie pracować. (usunięte przez administratora)Żadna kobieta nie wytrzyma na tym stanowisku dłużej niż pół roku!

Kaśka
@Zxy2

Możesz bardziej rozwinąć? Zastanawiam się czy nie wysłać CV. Chodzi o przełożoną? Czy ta osoba ma bezpośredni kontakt z tym stanowiskiem?

@Kaśka

(usunięte przez administratora) A firma nic z tym nie robi mimo że każdy wie jak jest i gdzie leży problem. Dopóki ona tam będzie dział HR i biuro zarządu czekają ciągłe rotacje pracowników.

ZM
@Zxy2

Ten ( W sumie to TA ) problem istnieje od dawna. Nie tylko sekretarki traciły pracę. Wszyscy się zastanawiają kiedy z kolei jej przełożony wpadnie na pomysł żeby jej podziękować. Ma się wrażenie że w momencie kiedy otwarty parasol ochronny przez Prezesa seniora przestanie działać. Cóż firma rodzinna.. , nic dodać nic ujac

Nowa
@Zxy2

A czy w księgowosci też ma się dużo wspòlnego z tą Panią? Jestem ciekawa opinii o pracy w księgowości. Jakby zwolnilo się stanowisko księgowej to chciałabym aplikować.Jaka jest atmosfera w tym dziale? Polecacie czy raczej duży stres? Z góry dziękuję za odpowiedź :).

@Nowa

Tam przełożonym jest Pan Dyrektor. Bardzo ciepła i miła osoba. Dobra dla pracownika. Myślę że praca w księgowości może być jak najbardziej ok.

zwk
@Nowa

Jedynym problemem personalnym firmy jest HR BP. Zdumiewające i zadziwiające to takie są niestety fakty.

Ciekawy

Na targach będziecie tylko jako prelegent, czy będziecie mieć normalne stoisko? Bo nie widziałem informacji na poście facebookowym, tylko o zaproszeniu jako gość specjalny, a chętnie się dowiem.

karuzo
@Ciekawy

Tak, będzie stoisko

grinch
@Ciekawy

na stronie w aktualnościach masz troszkę więcej informacji jak coś

Zostaw merytoryczną opinię o Małkowski Martech S.A. - Kórnik

• Jak się pracuje w Małkowski Martech S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Małkowski Martech S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małkowski Martech S.A.?

Małkowski Martech S.A.