Opinie o Małkowski Martech S.A. w Kórnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Małkowski Martech S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Małkowski Martech S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małkowski Martech S.A. w Kórnik

Agata

@xxx czyli od jakiego czasu jest wymianianybskad kadry? Czyli twoim zdaniem był on już wymieniany kilkakrotnie? Z czego to może wynikać?

@Agata

Niestety stan permanentnej wymiany kadry trwa już dość długo ( kilka lat). Z czego to wynika? nie wiem.

Agata

@xxx, zmiany w firmie zawsze wiążą się z chaosem, zanim wszystko zostanie uporządkowane może minąć trochę czasu. Małkowski Martech, nadal jednak utrzymuje się na rynku i prowadzi działalność, może warto przeczekać na stabilizację?

@Agata

Tylko, że zmiany w firmie trwają już tak długo, że nikt nie pamięta kiedy się tak naprawdę zaczęły. Nie można ciągle wymieniać kadry......... I nie ma to nic wspólnego ze zmianą Prezesa, owszem po w/w zdarzeniu przybrały na sile....... i to na tyle.

Zestresowany

Wynika to z tego, że dużo ludzi odeszło. Firma ma zamówień w pyte i jeszcze trocę. Najlepiej przyjdź i porozmawiaj wiesz ? Z mojego punktu widzenia przynajmniej jest uczciwie. Są pakiety sportowe i medyczne i wypłata co miesiąc punktualnie. Umowa o pracę bez żadnych kombinacji. Wiesz, na rozmowach kwalifikacyjnych nie gryzą, a obowiązku podjęcia pracy nie masz, więc po co pytać tu?

@Zestresowany

Duzo ludzi odeszlo bo?? Pakiety sportowe i medyczne, a szcegolnie wyplata co miesiac to jakis cud w dzisiejszych czasach? Kazda wieksza szanujaca sie firma chyba to ma. Pytam tu bo tutaj wiecej ludzi moze sie wypowiedziec a na rozmowie kwalfikacyjnej to zawsze jest oh i ah jaka to nasza firma jest super. btw czym tak zestresowany jestes?

Odstresowany
@Zainteresowany

Bo mają swoje problemy. Skoro wszystkie firmy mają to co piszesz i wszystko jest gdzie indziej takie super to sobie tą firmą głowy nie zawracaj. Tutaj dzieci po studiach nie wytrzymują, więc szkoda czasu :) Firma nie jest super, ma swoje problemy, ale każda ma.

Niezainteresowany
@Odstresowany

Moim zdaniem punktualna wyplata to cos normalnego, a nie jakies wymysly takze argumentem to dla mnie nie jest. Nie jestem dzieckiem po studiach jak Ty to okreslasz takze ten problem mnie nie dotyczy ;) Tak, kazda firma ma jakies problemy ale wlasnie dlatego skierowalem tutaj swoje pytania.

I dobrze
@Niezainteresowany

Tak tak wiem, jesteś poważnym konstruktorem, który o tym czy do danej pracy warto przyjść decyduje po opiniach na takich portalach. Masz racje - pozostań niezainteresowany. Firma ma nowe rządy, formuje się na nowo. Jak chce się rosnąć z firma jest okazja, ale trzeba dać coś od siebie, bo sama branża jest mega wymagająca. Jest mały chaos ale moim zdaniem wszystko idzie ku lepszemu pewno jeszcze z rok to potrwa. Dużo nowych ludzi ale to nawet fajnie bo nie ma jakiś starych zgredów. Poziom zamówień jest tak duży, że ludzie nie wiedza kiedy iść na przerwę. Renomę firma ma, niestety psuje ją mnóstwo zwolnionych "starych" pracowników, którzy poza tą firmą świata nie widzieli. Mnie się pracuje dobrze i ostatnio nawet klima się pojawiła.

I źle
@I dobrze

Skoro Ty jestes powaznym konstruktorem to co tutaj robisz? Po co zabierasz glos "na takich portalach?"

Psssss
@I źle

A czytać ze zrozumieniem nauczyli ? Chyba nie.

@I dobrze

(usunięte przez administratora) Bardzo dobrzy fachowcy odeszli z logistyki, projektowania, ofertowania, realizacji, produkcji i innych działów. To chyba nie świadczy o stabilnej sytuacji w firmie. Jedyną stałą jest "ciągła zmiana". A nie jest to komfortowa sytuacja dla pracownika, który nie zna dnia ani godziny kiedy zostanie zwolniony albo nie wytrzyma presji i sam złoży papier. A ten mały chaos ,czyli tzw. reorganizacja, jak piszesz to jak na taką firmę to trwa trochę długo........... a klima to już dawno się skończyła, zaczęły się korposzczury panoszyć.....

Hahaha
@Psssss

Tak uczyli

Jest tutaj ktoś kto mógłby się wypowiedzieć jak wyglada praca w biurze, a dokladnie na stanowisku konstruktor /projektant. Firma poszukuje pracownika na to stanowisko, z czego to wynika? Firma sie rozwija czy ludzie odchodza? Jakie sa warunki i specyfika pracy, co z nadgodzinami, są jakieś premie?

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Biura Sprzedaży oferowane przez firmę Małkowski Martech S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Agata

@rozwalony czyli rozumiem, że ty osobiście jesteś zadowolony w pracy dla firmy? To cenna opinia dla kandydatów szukających tu pracy. Wszystkim na pewno przyda się informacje o tym, jak wyglàda tu w praktyce system premiowania. Możesz rozwinąć trochę ten temat?

Zenon

@Romek to prawda, przejrzałeś nas ! O matko gdzie kluczyki do mojego luxusa ?

Rozwalony

Anonim firma płaci uczciwie, co miesiąc i jakoś mi za nadgodziny płacą może jestem wyjątkowy :D:D:D:D Cieciów powyżej warto posłuchać, dzięki temu obronią swoje posadki i będą mogli dalej się (usunięte przez administratora). Co(usunięte przez administratora)za chodzenie po hali uuuuuu jak mi przykro. Przyjdź i popracuj i nie daj się przegonić.

@Rozwalony

Naucz się pisać bo nie wiadomo o co tobie biega...

Mam pytanie, czy to prawda ze za nadgodziny nie sa wyplacane kompletnie zadne pieniadze? Slyszalem ze na magazynie i na produkcji robi sie nadgodziny i chcialem zapytac jak to wyglada z wyplata ich??

Puzon

Juri pisz co chcesz a ja wiem swoje. Facet jak dla mnie wie o czym mówimy. Myślę że dzięki niemu jest szansa wycisnąć więcej kasy z tej firmy

@Puzon

Puzon podgonisz i co dalej? Dalej to i tak nie usłyszysz o kasie za nadgodziny tylko, że dalej są tyły, kasy nie ma, będzie później... a później to nie zdzierżysz i sam się zwolnisz albo ciebie zwolnią i zapomną o tym, ze mieli ci dać jakąś kasę.........

xxx

Nie tylko na produkcji tak jest, biuro za nadgodziny (przymusowe) w zeszłym roku nic nie dostało, a owszem - opeer, że nadal są tyły......... Konstruktorów albo pozwalniano albo sami odchodzą . Logistyka jeszcze istnieje? Cięcia kadrowe mają poprawić sytuację ekonomiczną firmy, a pracować mają garbate aniołki?

Puzon

Prawda jest jednak taka że jak to nowy szef powiedział że pieniądze nie biorą się z bankomatu. Dajmy mu szansę. Pokażmy mu że potrafimy podgonic zlecenia a może to zmieni sytuację

Usatysfakcjonowany

Nie jaki Adam pyta "No i co z systemem premiowym?" Już odpowiadam żeby tak zwany system premiowym istniał musi on spełnić podstawowy warunek musi się on utrzymać przynajmniej jakiś czas a to ekipie rządzącej się nie udaje Ale spokojnie spokojnie w zamian za to co jakiś czas pod zegarem dostajemy dobre słowo za które serdecznie dziękujemy nasze rodziny są z nas dumne kiedy idziemy do sklepu i kupujemy za ładny uśmiech.

xyz

Hah ciekawe dlaczego odchodzą...

Romek

W ogłoszeniach pracuj.pl firma szuka coraz więcej pracowników - ściemniają, że w związku z dynamicznym rozwojem firmy, a prawda jest taka, że coraz więcej długoletnich pracowników ucieka i rzuca wypowiedzenia.

Czy ktoś w ogóle tu zagląda ?

@Gość - No i co z tym systemem premiowym ? A na montażu to dalekie te wyjazdy ? I na jak długo ?

Zenon

Chyba firma mi się sypie ?

Nie zastępuje, tylko uzupełnia bo są braki w ludziach jak -wszędzie. Na dniach zobaczymy jak działa system premiowy, jeśli będzie z tego kasa to będzie ciekawie. Jeśli chodzi o montaż to słyszałem ze stawki są ok No ale praca wyjazdowa.

JackD

Witam, widzę że różne opinie na temat firmy krążą. Jak wygląda kasa na montażu (chociaż podajcie widełki)? Jest sens zostać na nadgodziny? Czy to prawda że umiejętnych pracowników zastępuje się importem zza wschodniej granicy?

lego

Witam firma byla bardzo dobrze prosperujaca i rotujaca (usunięte przez administratora) zamiast ludzie ktorzy mieli pojecie o pracy moze zamiast wyjezdzac w trudnych chwilach firmy na wakacje wycieczki itp. A zajac sie dorobkiem ktory sie dostalo

Darino

Do @44 Jakieś kpiny ??? Zmiany na bylejakość mają sprostać rosnącym wymaganiom rynku ? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Małkowski Martech S.A. - Kórnik

• Jak się pracuje w Małkowski Martech S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Małkowski Martech S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małkowski Martech S.A.?

Małkowski Martech S.A.