Opinie o S-Lab w Mirków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy S-Lab. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S-Lab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Lab w Mirków

Dorotka

@rep i tyle?

Na jakie benefity można liczyć w S-Lab?

rep

karta medyczna

Wanda co nie chciała...

Czy Ktoś wie o co chodzi z tą dziewczyną z Olsztyna, która poszła do sądu pracy przeciw S-lab?

@Wanda co nie chciała...

Wygrała! Potem bracia dosypali kasy adwokatom, jakiś guru prawniczy to przygotował i Ania obeszła się smakiem. Na domiar wszystkiego imperium przystąpiło do kontrataku i wytoczyli dwie sprawy Ani. Jeśli wygrają - do końca życia, będzie musiała żyć z komornikiem. Ale to nie wszystko - wytoczyli sprawę przeciw koledze Ani, który zeznawał dla niej. Jeśli wygrają - tez będzie musiał się przyzwyczaić do komornika. Tacy są:( Pilnujcie wszystkich dokumentów, które podpisujecie, bo potem w takiej sytuacji na pewno użyją ich. Najciekawsze jest, że na sześć spraw które pamiętam, pięć razy wygrywali w apelacji. Coś w tym dziwnego.

Przegrała w apelacji! I ma dwa procesy przeciw sobie :(

@Zorientowana

Wiem, że przygotowują proces gościowi z północy Polski, który wygrał jakąś premię. Idą do apelacji i przygotowują coś przeciw niemu. Tacy są :( Wydadzą na prawników pięć razy więcej niż ta premia, a nie popuszczą. Omijajcie tą firmę lepiej z daleka.

Tyno
@Wanda co nie chciała...

A co z Ania?

Krecik
@Zorientowana

Bzdura. Nie maja szans na wygraną, i grają na czas. Jest zbyt wielu świadków zeznających przeciwko prezesom a i oni sami kręcili w zeznaniach. Zapłacą premie z odsetkami i wiem, że jest jeszcze kilkoro chętnych do złożenia pozwu o wypłatę premii.

Filli
@Krecik

To kasa odzyskana hahaha

Xyz
@Krecik

Taka kwiatki w tej firmie ? Poza niewyplacaniem premii coś jeszcze mają na sumieniu?

Kołodziejczyk

a kto by tam mobing mógł wprowadzić z doskolanieniem siebie ?? Jak tak wszystko się cofa ?! Pozdro laska :)

gigi amoroso
@Zorientowana

hmmm dziwne te wygrane apelacje....

Radosław

@Drako to osoby które awansują dostają tzw. 'sodówki' wg ciebie ?

Przedstawiciel medyczny

Rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze, pełen profesjonalizm. Bardzo miła pani, spotkanie odbyło się na czas.

-czego oczekuje pani od firmy? -gdzie widzi się pani za kilka lat? - jak pani sądzi,co będziecie tej pracy dla Pani najtrudniejsze/najbardziej problemowe -czym przekona pani lekarza?konkurencja jest przecież duża -czego oczekuje pani od firmy

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Drako

Źle to wyglada, banda z KRKA szykuje kolejne piekło ludziom. Szkoda, ze nie uczą się na błędach i nie pamiętają jak sami byli traktowani w w/w firmie i teraz robią to samo innym. Szkoda słów bo tu się nic nie zmieni widać za sile są naleciałości zamordyzmu i braku szacunku. Na szczęście teraz pracuje w normalnej firmie i uwierzcie mi ze są takie nadal na Polskim rynku. Pozdrawiam Team z Krka hasłem S-lab to nie bankomata ;)

Martyna

S-lab szuka PM na mazowieckie, napiszcie jak atmosfera, kasa, plany, wizyty. Dzięki.

Łam rynek
@Martyna

kasa za mala plany za wysokie atmosfera koszmarna zarzadzajacy bez wiedzy i klasy i mysla ze mercedesami przykryją kompletne braki profesjonalizmu. Ale mozesz spróbować

Martyna
@Łam rynek

Dzięki za info. A kasa to jaka?

Łam rynek
@Martyna

Widzę że się nie szanujesz z takim podejściem to na trasę.

Joanna

W domu pracujecie czy w terenie?

Grażynka

Witam, pojawiło się ogłoszenie na apteczną do Łodzi. Ktoś napisze na jaką podstawę można mniej więcej liczyć, jak kierownik i ogólnie jak praca ? Żabka z gwiazdą dla nowych też ?:)

Kaja

Jak tam u Was? Już lock (usunięte przez administratora) Jak wszędzie?

Czy można liczyć w S-Lab na prywatną opiekę medyczną?

K22

Tak- enelmed

HR

Nie, nie ma

Mack
@K22

Analmed

Lato

Widzę, ze moje wpisy są usuwane. Każdy nie chce usłyszeć prawdy. To jak kadra zarządza firma. Płyny jakie są w sprzedaży to nieporozumienie takie samo jak(usunięte przez administratora) czekamy Prezesi aż otworzycie oczy i zaczniecie Nas słuchać . Nas co przynosimy Wam pieniądze.

zima
@Lato

Propozycja dla tych kilku wiecznie narzekających - załóżcie firmy ( albo spółkę wspólnie) , zatrudnijcie ludzi takich jak WY i powodzenia życzę, na pewno odniesiecie sukces! A jeśli jest Wam tak strasznie źle w firmie, wyzysk, trzeba chodzić do pracy, niedobrzy prezesi nie chcą płacić za siedzenie w domu ( a przecież powinni - nawet pożyczki powinni wziąć po zastaw wszystkiego co mają i płacić, aż zbankrutują, a wtedy jeszcze będzie wpis że mało...) Jest rozwiązanie - przecież można odejść, pójść do cudownej firmy gdzie nie trzeba będzie wychodzić w teren...cudownie będzie! - więcej odwagi, wystarczy napisać wniosek o wypowiedzenie umowy. w Polsce póki co nie ma niewolnictwa i każdy może robić to na co ma ochotę! Szkoda normalnych osób, bo działania takich trucicieli uderzają nie tylko w firmę ale i wszystkich normalnych pracowników...

Żenada
@zima

Żenujący wpis ... nie ważne ze narażacie ludzi na chorobę, nie ważne jest to ze jest zakaz wchodzenia PM do przychodni Najważniejsza jest kasa. Tylko to się liczy. Wszystkim zasilającym szeregi tej rodzinnej firemki szczerze współczuje ...

Szef TN
@zima

Panie prezesie co pan za bzdury wypisuje . Zawsze był wyzysk i zawsze mało. To i tak że ktoś kupował te generyki generyków to duży sukces. Ci co mieli głowę tk uciekli a inni dalj się złapać na mercedesy dla wybranych:) te 100 mercedesów to komu jak firma nigdg tylu ludzi nie zatrudniała. Chyba ze 5 rary byly wymieniane to tak. Ta firma to porażka i szkoda czasu na nią.

Gary
@Szef TN

PF a Wy co nabraliscie wody w usta ?

Franek Bocian

Czy były u was zwolnienia?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w S-Lab?

Bardzo dobrze. Wszyscy są zadowoleni.

Mery
@Monika

Kto jest zadowolony ? Bo My napewno nie Styl zarządzania jest niepoważny

Juliusz

Co tam u Was słychać? Wszystko dobrze?

ajajaj

czy to prawda,że są kolejne zwolnienia?

adela

No tak ...widać prezio- miernoty bez pomysłu...bez własnego zdania. Ta szalupa od Titanica już płynie ku przeznaczeniu - już na jednym wiośle.

Pytanko

ktoś może mi powiedzieć dlaczego ta, w końcu nie za duża firma, ma tyle negatywnych opinii?

Hans z Bremen

Jak tam moi drodzy w polu? Lekarze przyjmują?

Oskar
@Hans z Bremen

Gołębiewski zastawił swoją firmę żeby chronić wypłaty pracowników....to jest Pracodawca, a nie kombinator podatkowy ....Polecam pokoje w hotelach Gołebiewskich !!!Warto wspierać!! Nie warto za to kupować produktów firmy S -lab skoro nie szanują pracowników!

Koleżanka zeusa

Dzisiaj kolejne zwolnienia? Co się dzieje w tej rodzinnej firmie? Przecież tutaj człowiek był zawsze na pierwszym miejscu!

Radek
@Koleżanka zeusa

Kasa kasa misiu i tyle w temacie. Ponoć Gardloxy są dobre na Covid 19..... Masakra a Mesie takie piękne były amerykańskie.....

Znajomy znajomego kolegi Zeusa
@Koleżanka zeusa

Jakie zwolnienia, przecież to dynamiczna firma. Aha, czy ma już nową siedzibę?

Zniesmaczony

Ta firma nie szanuje ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o S-Lab - Mirków

• Jak się pracuje w S-Lab?

Zobacz opinie na temat firmy S-Lab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Lab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S-Lab?

Kandydaci do pracy w S-Lab napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S-Lab
2.4/5 Na podstawie 431 ocen.
  • Kiełczowska 2
    55-095 Mirków