Opinie o S-Lab w Mirków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy S-Lab. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S-Lab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Lab w Mirków

A grubej czemu nie wezmie znowu na kierownika i tak mu słuzy

Mery

Bo Gruba to zero umie …

Wrocław
@Mery

Oj trafione w punkt

Robertto

Magazyn/Piker Praca prosta nie wymagająca większych umiejętności, atmosfera miedzy pracownikami w miarę pozytywna, liderzy zmiany widomo mają swoich pupilków ale są do zniesienia. Praca na stanowisku Pikera nudna i powtarzalna - jest norma do wyrobienia . Magazyn/Pakowanie Praca bardzo prosta i bardzo powtarzalna lepiej było by zrobić taśmę zrobotyzowaną bo tak wygląda praca na tym stanowisku. Stoisz i cały czas pakujesz. Produkcja/Operator produkcji Produkcja jak dla mnie leży pod względem zespołu dowodzenia(kierownik i liderzy) brak doświadczenia w produkcji. Niby coś tam wiedzą ale i tak jak dla mnie to mają braki w umiejętnościach związanych z produkcją. Sama praca nie jest trudna, kilka dni i można opanować wszystkie maszyny oraz przepływ produkcji suplementów przez maszyny. Warunki pracy są najgorsze jakie miałem jako doświadczony pracownik produkcyjny. Produkcja jest nastawiona na CLEAR ROOM, ale w budynku w którym się odbywa produkcja to jest masakra (gorącą brak wentylacji, podobnie jak w 3M przy produkcji plastrów) Co prawda woda dla pracowników jest dostępna cały czas ale i tak nie rekompensuje to pracy w tym miejscu NIE POLECAM PRACY NA PRODUKCJI !!!

Przedstawiciel
@Robertto

Jak wszystko w tej firmie do poprawki Pozoranci kreują sie na firmę z duzym F a tak naprawdę to popelina na każdym poziomie (usunięte przez administratora)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w S-Lab?

LD

Żadne pieniadze nie są warte takiej atmosfery....odradzam

Sołtys

Czytam i czytam i reakcja może być jedna, to strona dla wrednych osób a nie rzetelne wiadomości o filmie. Widać wpisy osoby która ma spory problem ze sobą, zazdrości każdemu i każdej byłej koleżance. Skoro jest tak źle to dlaczego ludzie pracują w tej firmie. Jak można udawać kogoś kim się nie jest i nie było. Z czystej ciekawości wysyłam swoje CV bo aż jest to miejsce i ludzie intrygujący.

Prezes
@Sołtys

Jest wakat na kierownika wysyłaj

Przedstawiciel medyczny

Rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze, pełen profesjonalizm. Bardzo miła pani, spotkanie odbyło się na czas.

-czego oczekuje pani od firmy? -gdzie widzi się pani za kilka lat? - jak pani sądzi,co będziecie tej pracy dla Pani najtrudniejsze/najbardziej problemowe -czym przekona pani lekarza?konkurencja jest przecież duża -czego oczekuje pani od firmy

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Miła

To ze klamie manipuluje przekracza granicę slużbowe ale ze jeszcze (usunięte przez administratora)to wariatuńcio

Ale on nie jest od lubienia tylko(usunięte przez administratora)

Ewa masz rację, też poczułam się urażona, tym bardziej ze oprócz rubasznego sposobu bycia nigdy nie poczułam się jako obiekt seksualny tego pana. Ma za uszami dużo, jest podły, manipuluje, przekracza granice szef-podwładny ale stwierdzenie ze bzyka przedstawicielki jest naciągana. Tak na marginesie….ta która by się zdecydowała była by totalna desperatką a takich przynajmniej w moim zespole nie było ????

Obecny

Król nafty mysli ze nowi nic nie wiedzą jak tankował do kanistrów ta historia wciąż zyje na cyklówkach wiele mozna się dowiedzieć

Julka

Dopuki jest klika z krki nie polecam pracy w tej firmie

Aplikant

Czy ta rekrutacja na RKSa, się już rozpoczęła? Trwa ? a może już się zakończyła?. Czy prowadzą ją HRy, a może sam Kierownik ? Jakie standardy rekrutacyjne panują w S-Lab ?

@Aplikant

Jakie standarty HR ubaw po pachy Wiadomo ze gruby się pastwi

@Aplikant

Tam nie ma HR ????

MałaM

Czytając komentarze nasuwa się pytanie: Jeżeli nie ma działu HR, to kto wdraża ścieżki rozwoju pracowników ?, przecież to nie jest firma krzak. Czy nie ma tam kompetentnego dyrektora który bałagan poukłada? Kierownik to zapewne sługus, więc jego przełożony musi być również ćwierć inteligent skoro akceptuje i kryje działania podwładnego pracownika bez umiejętności i kompetencji. I co na to Zarząd ? Czy aby przywrócić odpowiednią pozycję firmy, nie pora na głębokie zmiany ?

MM
@MałaM

W punkt nic dodać nic ująć to klika z Krki jeden kryje drugiego

Pojawiło się ogłoszenie kierownik regionalny OTC czy moze ktos cos podpowiedzieć warto nie warto?

@Kandydat

Chcesz wylecieć za 3 msc startuj z MK nikt dłuzej nie popracuje

Była
@Nowy

Czas na zmiany już nastał ? M.K to jeszcze pracuje ?, to on rekrutuje ? Czy już się na nim poznali i jak lubi mówić innym, teraz sam będzie kontynuował karierę poza strukturami firmy. ( Jak poprzednio ). Prezes S-lab dostrzegł że zamiast rozwoju ma zacofanie i rozpad zespołu sprzedaży ? Czy Marek dalej opowiada mu bajki ?

@Była

Pracuje i dalej robi to samo prezesi wiedzą o wszystkim i nic nie robią taki standart pracy im odpowiada i najwyrazniej maja gdzieś opinie najważniejsze zeby koryto było napełnione

Julka

Tak zdrowie jest bardzo nie zdrowa atmosfera )

Właśnie mija rok od kiedy s-lab wbił sobie gwóźdź do trumny, zatrudniając Marka K. Kierownika, który w białych rękawiczkach uprawia mobbing , uśmiechając się przy tym od ucha do ucha, lejąc miód na skołatane ze strachu i obrzydzenia serca swoich podwładnych. Firma sama w sobie jest bardzo fajna, zespół OTC stale konkurujący i wydzierający sobie z rąk apteki z zespołem Medycznym - wygląda to nadzwyczaj profesjonanie, biorąc pod uwagę opinie farmaceutów. pełen profesjonalizm. wracając do meritum problemu, czyli MarekK. naprawdę profesjonalnie prowadzi swój zespół do celu - wrzucanie przez WYBRAŃCÓW towaru do grup zakupowych, gdzie reszta ryje po małych aptekach, wywyższanie tych gwiazd sprzedaży, resztę rąbiąc jak się da, wprowadzając zamordyzm,o wyskakiwaniu zza krzaka, aby odbyć wizyty podwójne już nie wspomnę. Nie powiem, aby omijać firmę szerokim łukiem , bo można naprawdę fajnie popracować z bardzo fajnymi ludźmi - Marketing, okulistyka ludzie z zespołu OTC (stara gwardia) bo nowa jest wymieniana jak rękawiczki - na samym zachodniopomorskim w trakcie kariery Marka K. przewinęło się tam 4 przedstawicieli :), natomiast przeczekałbym ten okres, kiedy zepół OTC jest zarządzany i rozliczany przez Marka K. nadmienię, że (mogą to być tylko plotki) w/w Pan jest znany z mobbingowania swojego zespołu. Powodzenia

Mistrz

Bo M.K wpuszcza swoich jak tego nowego na Wlkp z krka. Kumpelstwo nie daj się . Ale jak robi cyfrę to kto mu zabroni :)

@Mistrz

Ta laska z mazowieckiego też dobrze wrzuca, nie wspominając o wątpliwej reputacji kolesia z łódzkiego i Śląska. Dramat, mam nadzieję, że ktoś się za to weźmie

Jerry

Ale kto ma się wsiąść ? Cyfra jest dla Prezesów ? Jest. A to ze ktoś z nieświeżym oddechem robi z siebie pajaca na wizytach z Tobą to nie ważne.

@Jerry

Mysle, ze jeśli się obsadza kogoś na takim stanowisku, wymagałoby się od niego chociaż odrobinę wiedzy sprzedażowej i przede wszystkim umiejętności zarządzania ludźmi, nie zastraszania i mobbingowania.

Jerry

Jeszcze jakby umył zęby rano .... ale nie idzie gadać z nim nawet ....

Wiesława
@Jerry

To może kupcie mu pastę i szczoteczkę z premii.

hm

Nie rozumiem was , a od czego są sady pracy i inne instytucje do których powinno się zgłosić w takiej sytuacji . (usunięte przez administratora) jest karalny

Julia

Czy do tych Mercedesów oprócz podatku trzeba dopłacać?

hehe
@Julia

przedstawiciele wyglądają jak pajace pod aptekami w tych autach , naprawdę słaaaabo to wygląda , to taki policzek farmaceucie w twarz , raczej na większą sprzedaż się to nie przełoży hehe

Maria

Jest ogłoszenie na Warszawę. Na jakie zarobki można liczyć? Czy 5 tys. to realna kwota?

Alojzy

Aż tyle?

@Maria

Idz byle gdzie nawet do biedronki byle z dala od tej firmy ...tu nikt Cie nie bedzie szanował pełna inwigilacja wizyty z zakrzaka nagrywanie..plotkowanie...zakaz rozmow pomiedzy pracownikami ...regulaminu pracy nie dostaniesz do reki (usunięte przez administratora)..opoznienia z rozliczeniami i dla Ciebie i klientów ....logistyka leży ..(usunięte przez administratora) ...wystawianie faktur itp....jak zniszczysz opony płacisz ????niby samochody ubezpieczone ale i tak placisz kary (500/1000) (usunięte przez administratora)..wyzysk ...zastraszanie ....wybór należy do Ciebie....

Maria
@Basia

To już wolę Biedronkę.

Ejo
@Maria

Jak jezdzà super wypasionymi furami ktorych zazdrosci nie jeden farmaceuta to kasa napewno też gruba

Pompon

Nowa Pani kierownik OTC pewnie juz się pakuje z grubym ministrantem nikt nie wytrzyma.....

Fanka Marka

A gość z Torunia dalej robi wały w neuce ?? Dziwnym trafem co miesiąc robi plany . Było 30 tys robil 30 było 80 robil 80 zastanawiające sztuczne pompowanie farmapromu na co grubas pozwala Tomasz mu klaszcze a prezesi cieszą ryja. Wstyd panowie wstyd !!

Nowa

Chciałam aplikować ale juz sobie podaruję.....upewniłam się ze to co mowią w terenie to prawda.....

SłuchajMnieWMesiuKolesiu

Nie ma co strzępić języka, firma to istny (usunięte przez administratora). Może za tydzień będą sprzedawać tureckie dywany. (usunięte przez administratora)... Ludzie zastanowicie się dwa razy zanim dacie się poniewierać.

Jak się pracuje z ludźmi z S-Lab?

Xyz

(usunięte przez administratora) zastraszanie,szantaż, opóźnienia w płatnościach, brak wypłacanych premii.

Kajko i kokosz

Strategia firmy domek z patyczków. Żaden podkreślam żaden szanujący się przedstawiciel tam już nie pracuje i nie będzie pracował. Sami spadochroniarze z reszta co się dziwić (usunięte przez administratora)

Bh

Beznadziejna firma która wcale nie liczy się z ludźmi, o nie przedłużeniu umowy dowiadujesz się z mejla 2 h przed końcem dnia pracy. Do tego leki bardzo słabej jakości, brak premii, wypłata i zwrot kosztów nigdy nie na czas, Omijajcie szerokim łukiem takiego pracodawcę!!!!

Stivi
@Bh

Dodam tylko tyle że ludzie nadal czekają na ciężko wypracowaną premie za Q4 o której nikt nie mówi, po prostu nie ma tematu Nabrano wody w usta. Wiem że obecnie sytuacja w Polsce jest ciężka ale minimum przyzwoitości nakazuje by chociaż coś w tym temacie prezesi czy dyrektor powiedzieli. Co do info. o nie przedłużeniu umowy lub jego braku to współczuje. Jest takie przysłowie Nosił wilk razy kilka to ponieśli i wilka. W odróżnieniu od reszty ja polecam pracę w firmie S-Lab może produkty ente generyki ale za to niejednokrotnie najtańsze jakaś przewaga jest. Firma dla ludzi chcących ciężko pracować nie oczekując wiele od pracodawcy "oby pensja była na czas" bo zawsze była no raz był mały poślizg. Większość ludzi w firmie przyjazna i pomocna kierownicy też normalni ludzie. Jeśli jesteś ambitny to omijaj jeśli pracowity to polecam, a jeśli ambitny i pracowity to zawsze będziesz miał rękę w nocniku - nie zagrzejesz tam miejsca.

Truteń
@Stivi

To wy nie wiecie ze brak wypłaty należnej premii to standard tej firmie ? Pewnie nikt o tym wam nie powie ale w pewnym sądzie toczy się sprawa za niewypłacenie bonusa. Co więcej. Sprawa jest wygrana i jest kolejne 11 osób które czekają na wyrok i ruszają do sądów po swoje. To nie jest firma w której panują uczciwe warunki pracy. Uważajcie. Róbcie screeny, nagrywacie rozmowy wszystko się może przydać.

Byly
@Bh

Porwieedzam Skad sie biara tacy desperaci ze ulegaja ich obietnica ...

Zenek Wichura

Jest ogłoszenie na PMa na Warszawę. Czy dostanę Mercedesa?

@Zenek Wichura

To moze zatrudnij się w salonie mercedesa????????

Wichura Zenek
@Basia

Droga Barbaro, wyczuwam w tej wypowiedzi delikatne śmieszki. Tylko nieliczne firmy mają tak dobre auta. Także to musi być wyjątkowa firma.

@Wichura Zenek

Jak ze bym mogła śmieszki urządzac to cudowna kraina mlekiem i miodem płynąca....a mercedes to fakt swietny samochód ktory w firmie s-lab jezdzi na wodę .....

Gruby
@Wichura Zenek

Tak jestesmy bardzo wyjatkowa firma wyjatkoq traktujemy naszych pracowników. Mobbingujemy, oczerniamy kiedy odchodzą, mówimy o nich bzdury. Dodatkowo z długim stażem wynagradzamy krótkimi umowami na czas określony, taki bonus

Zostaw merytoryczną opinię o S-Lab - Mirków

• Jak się pracuje w S-Lab?

Zobacz opinie na temat firmy S-Lab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Lab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S-Lab?

Kandydaci do pracy w S-Lab napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S-Lab
2.4/5 Na podstawie 431 ocen.
  • Kiełczowska 2
    55-095 Mirków