Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Mały diabeł

Haloooo ołtarzew co to się wyrabia Specjalistka paula spaceruje po magazynie jest nie miła dla pracowników co chwila kafka fajeczka przerwunie i to jakie.. A na starcie szary ms-owy pracownik Chyba czas zamienić dziewczyny kamizelkami :D No lepiej się ma niż nie jeden BR :D

Msowiec
@Mały diabeł

Każdy się zastanawia co ona robi na tym stanowisku, praca z nią nie idzie dlatego może spaceruje heh

Szoszon
@Mały diabeł

A która to taka Paula nie dobra?????????

Ms
@Szoszon

Paula (usunięte przez administratora) Mniej spacerów fajeczek więcej pracy organizacji to i zostawać nie będzie trzeba teraz Szantaż że wolnego nie dostaniesz bo nie zostałeś, kolkoz.

Czarna
@Szoszon

Panna łagodna Dajmy ją na pojemniki, normę robić Może zacznie szanowac pracowników

Hoz
@Czarna

To jak piszemy o problemach to trzeba wspomnieć o Hannie co nie na widzi swoich na obczyźnie. To jest dopiero tyran mało kto chce u nas zostawać na nadgodziny przez co my mamy prze.. razem ze swoim mężusiem pankosza się w magazynie jego wydajność zobaczcie dlaczego on może stać i gadać z kolegami 40cmin a my nie nawet mu uwagi nie zwracają bo jest kryty (usunięte przez administratora)

Ms
@Czarna

Każdemu (usunięte przez administratora) obrobi. Lepiej robotą idzie jak łagodnej w pracy nie ma.

Kin

Ale musisz mieć wyprany łeb skoro piszesz ze jest pracowita

Covid covidem ale ... Nie mieliśmy w tym roku żadnej imprezy centralnej w Toruniu ani lokalnych dla poszczególnych magazynów . Co z funduszem socjalnym z którego są finansowane takie wydarzenia?? Dostaniemy jakiś bonus na święta u moich znajomych tak właśnie rozwiązano tą kwestię że teraz dostają więcej do bonów świątecznych które u nas i tak są skromne.

Analfabeta

Wycofali już imprezy w Toruniu. Każdy magazyn dostał budżet na zorganizowanie w swoim gronie imprezy integracyjnej.

Kotek
@Analfabeta

Której i tak nie było. Dlatego pisze że powinniśmy dostać na święta te pieniążki to by było uczciwe a nie kolejne oszczędności w firmie.

Magazynier
@Analfabeta

Imprez nie będzie bo covid, więc pracownicy nic nie dostaną, a właściciel znowu się wzbogaci i kupi sobie kolejny bajecznie drogi samochód.

Rasputin

Wicie rozumicie... Kryzys je we świecie, ni mo piniendzy na takie rozpuste. Poza tym wszystko pozamykane, gdzie ty byś te pieniądze miał wydać?

@Magazynier

Proponuję zostać właścicielem jakiejś hurtowni :) i kupić sobie taki bajecznie drogi wóz. Nic prostszego,prawda?

On
@Magazynier

Nie ma imprezy niech dołożą ludzia do.pensji chociaż po 200zl netto.... Ale po co pracujesz w Neuszwic to (usunięte przez administratora)..... Takie.maja.podejście do ludzi....

Adam Molde

Od tej firmy z daleka. Pracownik to śmieć. Liczy się tylko zysk. Śmieszne są komentarze pracowników liczących, że coś otrzymają. Jedyne co można otrzymać to kopa.

A co powiecie o nowym systemie premiowania ??

Julia

Cześć, czy możesz coś na ten temat napisać? Fajnie, że w Neuca S.A. można liczyć na premie. Zawsze są to dodatkowe pieniądze do podstawowego wynagrodzenia. Czy mogłabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki by się na taką premię załapać oraz na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć w firmie?

Juh
@Julia

Jaka premia? Te 12% od najniższej krajowej? Nie ma premii zabierają za wszystko praktycznie, dostajesz najniższa krajowa chyba że jesteś z Ukrainy to masz na godzinę

@Juh

Robol zawsze ma się najgorzej. Pracuje na siebie , przełożonych i dywidendę dla Kazika. Nie wiem jak Wy ale ja zarabiam 2 rok z rzędu mniej.

Zenua

Mowisz o systemie premiowania zaleznego od wydajnosci? Normy zostaly podniesione, system wydajnosci wprowadzony po to by nikt ich nie wyrabial. Szkoda, ze gora nie ma zielonego pojecia co robi. Pracownicy co roku zarabiaja mniej. Pilnujcie swoich pensji, wiecie co robic, a ze praca bedzie stala to juz nie nasz problem.

ALEX
@pracownik

Od kiedy to ktoś pracuje za Kazika? Przedstaw się i zrobimy konfrontację

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Olek

Połowa załogi w Katowicach chodzi zasmarkana .Kierownictwo nic z tym nie robi bo liczy się tylko norma. trzeba by to zgłosić do sanepidu.

Kato
@Olek

To zgłoś

K?

Czy ktoś mógłby coś powiedzieć na temat pracy jako koordynator/asystent badań klinicznych itp? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?

Ola

A co ciekawego dzieje się w telemarketingu?nadal w strachu biegnie się do toalety?

ona
@Ola

Dziękuję. jest całkiem przyjemnie. Były nagrody za 2019, ale rozumiem, że Ciebie już nie było? ups...

Kapusta
@ona

Dogryzać komuś, że nie pracuje w Neuce to jak dogryzać, że ktoś się wyleczył z nowotworu. Tu są potrzebne gratulacje :)

robert

Traktowanie ludzi w tej firmie jest karygodne, zabrać , dołożyć roboty ,uwalić weekend.ale karma wraca pozdychacie z tej dobroci.

Magda

Pracowałam w Neuce w dziale obsługi zamówień przedstawicielskich. W tej firmie na wszystko są standardy, normy, trzeba robić wszystko kropka w kropkę tak jak ci każą, nie ważne czy coś jest logiczne czy zupełnie logiki pozbawione, ale żeby nie było tak prosto wymagają żeby być kreatywnym, żeby wnosić swoje sugestie i żeby się udzielać. Jak już te swoje sugestie chcesz wnieść to widzisz niezadowolenie i słyszysz od kierownika że to jest odgórnie ustalone, że wszyscy tak robią, Katowice i Toruń i my też tak musimy robić. Najlepszą strategią w tej firmie na przetrwanie jest przytakiwać i uśmiechać się, jeśli oczywiście komuś nie przeszkadza że robią z ciebie debila za pieniądze ( i to nie najlepsze).

Obiektywnie
@Magda

Bazujac na moim wieloletnim doswiadczeniu z firma Neuca jestem pewien, ze Twoi przelozeni nawet nie zrozumieli jakie pomysly chcesz wprowadzic. Neuca preferuje na stanowiskach kierowniczych ludzi malo inteligentnych.

@Obiektywnie

Zawsze możecie próbować "kierować" i "kreować" rzeczywistość w innych firmach. Czytając to jestem pewna, że inteligencją nie grzeszycie. Powodzenia :)

I co mamy widoczny wzrost zachorowań covid 19 na magazynach , ale nie możemy o tym mówić, a jak ukraińca nie na w pracy to nagle nikt nie wie co się, z nim dzieje . Polacy też chorują ale dla firmy jest wszystko ok . Nikomu nie mówcie z kim jeździcie ,busem formalnie każdy ma własny transport itd jest nakaz co vamy mówić a czego nie ,a tym czasem sytuacja jest inna , szczepienia pracowników to fikcja

Firma musi sie jeszcze wiele nauczyc w podejsciu do rekrutacji. Calkowity brak odpowiedzi po zlozeniu CV. Troszke to dziwne na obecne standardy. Przez wiele lat pracy skladalem CV miedzy innymi do Bosch, Apple i kilku mniejszych i zawsze odpowiadano. Mozna kandydata nie przyjac ale calkowity brak odpowiedzi swiadczy tylko o firmie Neuca.

ważniak

Szczepionka trafiła na magazyny a tam 3/4 ledwo duka po Polsku albo w ogóle. Fajnie że takim języczkiem u wagi mediów i tematem którym żyje świat będą obracać ludzie oderwani od pługa albo wyrwani ze swoich po sowieckich wiosek. Pozdrawiam nielicznych Polaków na magazynach.

***
@ważniak

Jestem byłym pracownikiem. Nie podoba mi się, że firmy zatrudniają więcej obcokrajowców niż Polaków. Ale dlaczego wszystkich dajecie do jednego worka. Przyjeżdżają ludzie wykształcenie znają po kilka języków. Obrażacie ludzi tylko dlatego, że taka jest polityka firmy. Polacy też jeżdżą po świecie za pracą i też różni. Po studiach, wykształceni i nie ale czy też mają ich obrażać, że są oderwani od pługa. Mi nie odpowiadała polityka firmy to pracuje teraz w innej. Pewnie pojedziecie po mnie ale mam to gdzieś. Ciekawe jakie ma wyks, tałcenie osoba która pisała ten komentarz..... Pozdrawiam wszystkich pracowników Neuci bez wyjątku i tych uczonych i oderwanych od pługa:)

@***

Biorąc pod uwagę gramatykę wypowiedzi, nie ma szału. Też jestem byłym pracownikiem. Dopiero zmieniając miejsce zatrudnienia, widać gdzie się było.

Gif

Dlaczego brygadzistka ms z Ołtarzewa Halina K. dyskryminuje Polaków a z ukraińcami żyje jak z rodziną ?? Dodatkowo oferując im w pracy katalogi z kosmetykami tak się dorabia na stanowisku ,widocznie za mało jej płacicie . Myśli że karierę zrobi .Ale tak to jest musi kredyt hipoteczny spłacić który zaciągneła.

Hahaha
@Gif

Uuu Chyba komus żal (usunięte przez administratora) ściska. To praca. A nie szukanie znajomych....

Sis
@Gif

Ooo widać, że ktoś jej mocno zazdrości. Ja jestem Polką a nie czuję się przez nią dyskryminowana. Człowieku zanim zaczniesz wypisywać takie głupoty o kimś to puknij się najpierw w ten swój pusty łeb

Szoszon
@Sis

A niech zazdroszczą I wypisują. Zabawne że każdy myśli że jest tu anonimowy. Warto najpierw pomyśleć co się pisze.

Malyszatan
@Szoszon

Żałosne w tej firmie jest to że ludzie są zawistnie zazdrośni... Nie trzeba nic o sobie mówić bo i tak ludzie stworzą historie nie z tej ziemi, ale chociaż człowiek ma się z czego pośmiać Wkoncu na magazynie idzie robotą, kierownicy i brygada pełna para dają radę.

@Sis

Tak to jest... Jak sięw gównie pracuje i (usunięte przez administratora) zarabia to zazdrość jest nawet o te trochę (usunięte przez administratora)co kto inny więcej dostał...

Magazynierka

Czy w związku z rekordowym zyskiem spowodowanym COVID19 firma przekaże nam jakąś premię, mile widziana 13-sta pensja :-) Podejrzewam że nasza firma jako nieliczna w Polsce znacznie zwiększyła zyski w porównaniu do firm które rzeczywiście mają kryzys. Pozdrawiam serdecznie i 8w Nowym roku wszystkiego naj naj naj oby nasze zarobki wzrosły. :-)

Neuca
@Magazynierka

A niby dlaczego chcesz cos dodatkowo poza tym co masz w umowie?

Kaska
@Magazynierka

Myslisz, ze ktos sie toba przejmuje w firmie? Dostajecie minimum, jak wam sie nie podoba to mozecie szukac innej pracy. Tylko w firmie wiedza, ze sie nie zwolnicie bo nikt inny was nie zatrudni. Dlatego placa wam najmniej jak mozna i wyciskaja z was ile sie da. A tobie sie trzynastka marzy. Po co mieliby was motywowac do zostania w Neuce?

ciekawy
@Magazynierka

A czy jak firma będzie miała np. rekordową stratę, to wtedy dopłacisz do ratowania tak? Zauważyłem, że zawsze jak są jakieś duże zyski to wszyscy chcą premie podwyżki a jak jest źle to... uciekają z tonącego okrętu.

Neuca
@ciekawy

No wlasnie, skad to przekonanie, ze stanowicie dla firmy jakakolwiek wartosc? Cieszcie sie, ze rosnie placa minimalna, bo byscie nawet nie dostawali 2000 na reke, na tyle Was wycenia firma. Lepiej mamic was bajkami jacy to jestescie super i och, ach raz do roku przed swietami. A na co dzien Neuca pokazuje, ze ma was gleboko w...

Ruskie

U nas na zmianie to ruskie tak opanowali magazyn że brygadzista ma u siebie żonę na obszarze

Ślepy
@Ruskie

Z etycznego punktu widzenia nie powinni razem pracować, że są małżeństwem a hierarhicznie on jest brygadzistą a ona magazynierem na tym samym dziale .

Mateusz

Czy wysyłacie dyspozycyjność do grafiku?

Mohave

A co to się stało się w oltarzewie. Jakas dobra nowina ze Apacza zwolnili? Ktoś coś wieb? Jak to prawda to idę na tace rzucić kto teraz jest

Mhm

Z Ołtarzewa zwolnili, do Katowic zatrudnili

Eliza
@Mohave

Może by się w Katowicach za p Horemskiego wzięli i przestał by obstawiać Kawalskiego jak nie daje rady nigdzie??? Czy o tym musi być głośno???

Apacz Niszczyciel
@Mhm

Ja zawsze swoją Neucę znajdę.

Xxx :-)

A zgadnij..... Jedna z Panien ze stanowiska KZ

N.K.

Chyba tak źle wszędzie nie jest. Wrocław chyba nie narzeka ...

Criss
@N.K.

We Wrocławiu garstka Polaków, Ukraina na stanowiskach SM Mało kompetentni więc ludzie zaczęli odchodzić

Witam Panowie i Panie. Tak z ciekawości, bo pensja magazyniera to te 2200 netto. A ja mam pytanie. Ile zarabiają Ci u góry? Mam tutaj na myśli MENADŻERÓW, nie brygadzistów.

Kto następny ??

Niedawno został zwolniony brygadzista MR M.B czy słusznie są różne zdania .Nie mniej czy taki jest cel firmy żeby osoby funkcyjne zastąpić ukraińcami tak jak jest w tym przypadku wszyscy są w szoku z powodu takiej decyzji która odbiła się szerokim echem na wszystkich działach i zmianach . Kto będzie następny ? nie wiem ale mieć ukraińca za brygadziste, lidera czy specjaliste jednak się w pale nie mieści .

Oczami "czerwonej kamizelki"
@Kto następny ??

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest samemu rozwiązać umowę. Ja tak zrobiłem i poza satysfakcją, mam też czyste sumienie. Znam swoją wartość i nie pozwolę nikomu zrobić z siebie (usunięte przez administratora) Lepiej jest odejść z honorem niż pozwolić po sobie jeździć ludziom pokroju apacza itp.

Xxx :-)
@Kto następny ??

Kto by pomyślał, że tak przejmujecie się dobrymi pracownikami. Ps. Tak.o NICH dbacie ,że sami się zwalniają i z dnia na dzień firma podpisuje bez żadnego ale.... Wolą takiego nygusa Ukraińca bo rzad dopłaca firmie niż Polaka dobrego pracownika. Wstyd przyznać się do takiej firmy....!!!

@Oczami "czerwonej kamizelki"

Mówiąc o Apaczu/Indianinie macie na myśli długowłosego Ł. miłośnika terenówek?

Qba
@Rasputin

Nie mowa o królu magazynu,a zresztą jednego i drugiego już nie ma

Bartek
@Qba

O jaka szkoda że ich nie ma wielki smutek i żal. Kariera nie trwa wiecznie ale jeszcze jest kilka osób u nas w Ołtarzewie nic nie robią a siedzą na stołkach. Taka małolata br jest bo jest ale zero pojęcia i pytanie czemu jest br.

Eh
@Bartek

Małolata? Może mimo wieku ma coś w głowie...2 ręce czasem to mało

Xs
@Eh

Tak ma w głowie- siano

O co kaman
@Eh

O której mowa o Ewelinie F , czy o kimś innym ??

Hugo
@O co kaman

Tak o niej mowa a o kim innym. Nie zastanawia Was fakt dlaczego została br.? Tu nie chodzi o to że donosi bo każdy br i kz donosi. Otwórzcie szeroko oczy ot tak nie zostaje się br jak się jest taką małolatą do tego z małą wiedzą.

Eh
@Hugo

Teraz została garstka ludzi z jakim kolwiek doświadczeniem na br, specjalistę czy kz. Nie da rady wszędzie wsadzić UA

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.