Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Puszka

Może pan prezes skometuje jak to jest, że zwolniono tylu pracowników sprzedaży(mówi się nawet o 20 reprezentantach). A w lustrzanej strukturze marketingu, zaczęły powstawać nowe biura i departamenty? Firma handlowa, która ma tyle samo osób w sprzedaży co w marketingu - brawo MY!

Hela
@Puszka

W tej firmie nie liczy sie już Polak tylko Ukraina.... Jest ich od ..... i tak Polacy muszą za nich zapierniczac ale co się dziwić ukraina pracuje ile chce robi co chce ,a Polak jak murzyn po godzinach zap..... bo Ukraina przyjechała na wczasy.....

@Hela

Jeszcze lepiej zarabia .A Polaków straszą Ukrainą

@Puszka

bo teraz za reprezentantow całą robotę bedzie odwalał telemarketing kogoś trzeba obciążyc

@Puszka

Prezes od Sprzedaży i Marketingu jest z Coca Coli. Może tam panują takie standardy i stąd te proporcje.

coca cola
@Gość

hehe, już nie jest w zarządzie

Pan Coca Cola
@coca cola

No to świetnie! z jego inicjatywy zostało wywalonych kilkadziesiąt osób, bo sobie tak zamieszał w garze. Jak można powierzać odpowiedzialną funkcję człowiekowi, który nie zna tego biznesu, nie rozumie co się wokół niego dzieje

zmartwiona.

Czy prawdą jest, że w kolejnych krokach restrukturyzacji i redukcji ilości pracowników zamknięty będzie TM Kraków? Nikt nic nie mówi a w firmie od 2 miesięcy same zwolnienia i zamykanie lokalizacji.

lolix
@zmartwiona.

powiedzą ci wyedy, kiedy firmie będzie na rękę, żebyś nie szukała pracy wcześniej i tyrała do końca

@zmartwiona.

nie tylko krakow moze sie bac firma ma bardzo dobre dochody z przychodni gdzie promuja swoja marke innaczej zmuszaja do kupowania jeszcze troche a zostanie nas garstka no moze torun zostanie

Apokalipsa.
@telemele

Chodzą plotki, że z końcem roku znika Kraków i Gdańsk. W Krakowie już zlikwidowali biuro sprzedaży więc i TM idzie na zieloną trawkę.

@Apokalipsa.

słyszałam że nie tylko Biuro sprzedaży ale też magazyn ma zniknąć

qaz
@ja

Mamy magazyn w Krakowie?

sdsadsa
@qaz

Punkt przeładunkowy.

Magda

Cześć, znalazłam ofertę pracy przy odbieraniu połączeń w Katowicach od aptek. Czy ktoś może wypowiedzieć się w tym temacie? Jaka praca, jak ludzie? Czy liderzy są ok? Serio, proszę konkrety, i te dobre i złe. Pozdrawiam

NEUCA poszukuje osób do pracy. Na ich stronie internetowej pojawiły się następujące oferty: Lekarz stomatolog https://skk.erecruiter.pl/Offer.aspx?oid=2704342&cfg=368F717E96044511A0382F8359EB1FDA&ejoId=19257&ejorId=35402&comId=20073848 Pracownik Magazynu https://skk.erecruiter.pl/Offer.aspx?oid=2705375&cfg=368F717E96044511A0382F8359EB1FDA&ejoId=19391&ejorId=35580&comId=20073848 Młodszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa (Operator Monitoringu) https://skk.erecruiter.pl/Offer.aspx?oid=2704188&cfg=368F717E96044511A0382F8359EB1FDA&ejoId=19233&ejorId=35372&comId=20073848 Czy ktoś z Was będzie aplikował? Jeśli zostaniecie zaproszeni na rozmowę o pracę, podzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Każda sprawdzona opinia będzie cenna dla zainteresowanych osób. @Polski polak proszę Cię, abyś w swoich wypowiedziach pamiętał o zachowaniu szacunku do współrozmówców.

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Nie ma ludzi niezastąpionych firmo ale ciekawe jak poradzidz sobie z UKRAINĄ jak zbraknie polaczków.Powodzenia zobaczymy jak zaczną odchodzić osoby które mają doświadczenie i chęci do tego żeby coś jeszcze robić w tej pracy.

@anonymous

Chyba nigdy Polaków nie zabraknie w neuce bo widać że są cały czas zwolennicy tej pracy mimo tego że bardzo słabo płaci ta firma cały czas nadgodziny weekendy pracujące i Ukraina górą ale widać nic Polaków nie przeraża

@Marta

Prawda jest taka że skoro można Cię zastąpić pracownikiem z Ukrainy tzn że jesteś taki sam jak oni. Wykonujesz prosta czynność której można nauczyć szympansa. Złóż wypowiedzenie wylej swoje żale na tym forum i fb i idź do innej firmy narzekać, szympansie :)

@Polski polak

Uważaj żeby Ciebie nie zastąpili Ukrainą bo wtedy stracisz pozycję i będzie płacz. I nikt nie wylewa tu żadnych żali tylko piszą wszyscy jaka jest prawda. I zostaw sobie jakieś zbędne komentarze na później.

@Marta

Ok załóżmy że stracę pozycję Ale zdobędą ja w innej firmie A Ty dalej będziesz szympansem którego może zastąpić nawet toster. Jeżeli nie zmienisz myślenia to naprawdę zostaniesz z ręką w nocniku szympansiku

szczęśliwa_uwolniona

Dla tych co myślą o pracy zdalnej w tej firmie w Katowicach na Porcelanowej...Pracownik z 3,5 letnim doświadczeniem w telemarketingu i ogólnie prawie 10 lat w branży farmaceut.to dla tej firmy za mało...obiecują Ci zdalną po miesiącu, a ja po 3 nie uzyskałam jeszcze zgody, żeby tak pracować, mimo tego, że kierownicy wiedzieli jaki mam kiepski dojazd i mam autobusem 40min + 3 km pieszo do tej firmy...bo bez auta to jest tam dramat z dojazdem, ale nikogo to nie obchodzi..po 9,5 godz w pracy (głównie takie zmiany) + ok 3 godz na dojazd, to cały dzień po za domem, ucierpiało tylko na tym moje dziecko, któremu nie miałam czasu poświecić na przypilnowanie w lekcjach...obiecanki cacanki...Po za tym w ciągu miesiąca zwolnili 3 osoby ze zdalnego...na szybką pracę z domu nie ma co liczyć...3 m-ce to minimum, żeby Cię puścili łaskawie a to wszystko tylko, dzięki Pani Gosi B., która egzaminuje po szkoleniu, która sama od siebie daje 2 dni po jakieś 3 godziny, żeby szkolić a reszte zwala na pracowników, którzy mają Ci wszystko ogarnąć...trudno się tak perfekcyjnie wyszkolić na ich wymagania, skoro nie możesz siedzieć koło tej osoby, obok na komputerze tylko się musisz prosić o 2-3 godziny dziennie, żeby Ci coś ktoś pomógł....po prawie 3 m-ch takiej męki z dojazdem do firmy to było za mało, czego się tam nauczyłam i dają Ci możliwość wyboru, czy chcesz rozwiązanie umowy z wypowiedzeniem czy bez...Nikomu nie polecam pracy w tej firmie...na szczęście bardzo szybko znalazłam inną...blisko tylko na rano i z wolnymi weekendami!!!!!!! Pozdrowienia dla p.Gosi oraz kierowników firmy... szczęśliwa

@szczęśliwa_uwolniona

Jeśli wychodzi się z pracy w trakcie godzin jej trwania to trudno się dziwić że firma nie chce podjąć dalszej współpracy z takim pracownikiem. Jaki byłby to przykład dla reszty podopiecznych.

Anonim 2
@Anonim

I poza tym , jeśli nie jest się w stanie czegoś nauczyć w 3 miesiące , często prostych rzeczy , które są tłumaczone wielokrotnie i w kółko powtarzane, gdzie inni już po miesiącu szkolenia sobie jakoś radzą to wybacz , miej pretensje tylko do siebie a nie zwalasz winę na innych !!! Tyle.

amelia
@szczęśliwa_uwolniona

wyjątkowy przypadek nam się trafił ;-) rzadko tak jest, że adaptacja kończy się taką porażką. Niestety praca wymaga czasem myślenia i kilku ważnych kompetencji - a tego u Ciebie zabrakło. Dbając o dobro klienta, nie pozwalamy wszystkim jak leci przyjmować zamówień - nie wszyscy się nadają. Musisz się już z tym pogodzić :-) pozdrawiam :))

NickCave

Oszczędności, oszczędności....ale macie moi drodzy nowy magazyn w Toruniu. Cieszmy się wielkością naszej firmy, pierwszej na rynku. Ja jestem dlumny.

Gryps

Ukraina przejmuje magazyn Kato. Polaczków już niewielu zostało.

@Gryps

I nie tylko... Ołtarzew również....porażka

Jogi

Ołtarzew idzie na dno jak Titanic każdy następny dzień Polak tonie aż nastąpi katastrofa już niebawem

@Jogi

Niebawem.... może do listopada dotrwa. Potem będzie ostra selekcja

Eve

Jak myślicie kto z pracowników w ołtarzewie zostanie a komu podziękują?? Biorąc pod uwagę że część ma umowe na stałe a część do listopada .Są jacyś pewniacy którzy nie mają się czego obawiać mimo końca umowy oraz Ci bez których ten odzdzial wcześniej czy później padnie

Hela
@Eve

Jasne że są pewniacy w Ołtarzewie Ci co wchodzą w d....kz donoszą na swoje koleżanki i kolegów i Ci którzy nie chodzą na L4 ani uż a reszta to jest dobry moment żeby już się rozglądać za pracą bo ta firma w każdej chwili może Ci podziękować za pracę

@Gryps

Ukraina przejmuje magazyn Pabianice... Ludzie masowo odchodzą... Na wszystkich magazynach to samo.

Nihc

Neuca robi sie jak jedna wielka Ukraina smieja sie nam w twarz a polacy uciekaja jaka jest (usunięte przez administratora) polityka w tym kraju .... Zachcialo sie zasrancow to mamy.

Rafi

Co tam nowego na magazynie w Ołtarzewie...? Bo jakoś nikt się nie rozpisuje chyba jest miód po podwyżkach i każdy zadowolony

Robo
@Rafi

Jak co roku. Pracownikom doswiadczonym na kilku stanowiskach i obszarach odechcialo sie starac za 50zl. Mlodsi stazem pracownicy malo elastyczni dalej wala w ch*** za 200. oplaca sie kolejne l4. Swoja pensja juz przewyzszaja niektorych dluzszych stazem a nie robia nic poza jedna czynnoscia na magazynie. Brawo za motywacje..

Lefik
@Rafi

Chyba nie jest to juz temat tabu ze do konca roku polowa magazynierow nie dostanie kolejnej umowy a pracownicy rozgladaja sie za nowym miejscem pracy.. masowo zaczynaja zatrudniac obywatelow ukrainy. To juz nie jest przyjazna neuca..

Jakie zakazy obowiązują na magazynach Neuca ?

ważniak
@.

Kilka lat temu a teraz to przepaść. Zakaz noszenia szortów, kanapek, przekąsek, napojów kolorowych, telefonów, biżuterii czy obowiązek idiotycznych koszulek z numerkami to tak w skrócie. Pewnie wpłynęło to rewelacyjnie na wydajność i zadowolenie pracowników ;) Najlepsze że taki lider telefonu mieć nie może, nawet jakieś stare cegły można im rozdać służbowe dla komunikacji ale za to niektórzy SM czy zwykli magazynierzy noszą bo mają pozwolenie po co ?

MP
@ważniak

Tu w sumie jest więcej zakazów niż pozwoleń, powiedzieć co myślisz i iść do domu jak jest hasło zostajemy godzinę lub dwie też nie możesz bo Cię zwolnią, o tu szczegolnie ,,pozdrawiam " KZ Pawła Włodarczyka mając nadzieję że i na Ciebie przyjdzie czas mimo że tyle lat piołeś się po szczeblach kariery

pozdrowienia
@MP

Piąłeś się piszę. Dobrze że już Cię nie ma z nami.

niko
@.

Zasady jesli nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) nie masz nic.... Zakaz telefonow jakos nie zauwazylam u nie ktorych nawet uzywaja prywatnych

Anioł

Uwaga! Nie dajcie sie zwieść!!! Praca jako medyczny w pseudo firmie farmaceutycznej Synoptis Pharma należącej do Neuca to pomyłka. Bałagan, zamordyzm,obłuda,kolesiostwo i niekompetentni przełożeni... Uwaga na Sz.L. i jego koleżankę M.Sz. która wszystko przykrywa kapeluszem...

Klacz
@Anioł

Potwierdzam.

On

Atmosfera super. Praca nie ciężka. Integracje działu handlowego super. No i te napalone mężatki....

ważniak

Mam nadzieję że pomysł uzależnienia części premii od pozycji lub jak kto woli akord to jakiś sen wariata. Przecież jak praca nie idzie kolektywnie gdzie raz bierze się na siebie zadania łatwiejsze a raz bardziej czasochłonne to wszyscy będą starali się nabić na te mulące skanery tylko te łatwiejsze zadania. Tyczy się to wszystkich działów. Posłuchajcie czasami pracowników a nie tylko d...o włazów, gaduł i skarżypyt nadających na kolegów i koleżanki - chociaż może jest to jakaś droga do odblasku z literami SM. Wspomniane skanery. Nie da się pracować. Te starsze to po prostu złom nie łapiący zasięgu. Nie widzicie tego czy tylko was interesuje donos od swoich nowych SM ??!!

Andrea
@ważniak

Jak nie masz czym pracować to sobie schowaj skaner pod pachołkiem, jak ja.

Ona

,,Najlepsza para czerwonych brygadzista m i brygadzistka m. " potwierdzam pewno Marta i Mariusz ustalają co zjedzą na obiad jeden związek na jednej zmianie i oboje funkcyjnii to dopiero nie etyczne, zresztą jak i całą firma

Ukrainka to już polkA
@Ona

Chodzi o Marte i Mariusza ? bo jest też druga para Sylwia i Mariusz i też są na jednej zmianie także o co kaman ???

rambo#
@Ukrainka to już polkA

Już chyba brygadzistka Sylwia i Mariusz to już nie para hehe

Ukrainskie polki
@rambo#

Normalna sprawa ona dawała on bral, pobawil się znudził i wrócił do domu. No cóż ten zamek można otworzyć wieloma kluczykami :D

Olo
@Ukrainskie polki

A komu Sylwia nie dawała ????

Antykorpo

Wiecie dlaczego puścili wam mecz w magazynie ? Bo się bali że nie przyjedziecie do pracy

xxxxx
@Antykorpo

tak nam puscili mecz ze jak zaczeli siedziec i ogladac co nie ktorzy to wylaczyli

Praca za 2300 brutto

Podwyżki dla magazynów będą po 50 60 zł nieliczni 100 oczywiście brutto. Pracownicy czekają na aneksy z niecierpliwością zobaczymy jaka będzie ich reakcja biorę leżak popcorn i będę oglądała ta komedię

kato.
@Praca za 2300 brutto

Prawda jest taka że jakby nasze ruskie które stanowi może już z 30% personelu umiało coś więcej niż tylko proste prace czy stać w grupkach i gawędzić, to Neuca chętnie wywaliłaby wszystkich Polaków i zostawiła ich. Aneksy po kilkadziesiąt złotych a co z nimi bo w tym zastoju(kwiecień-maj) ciągle robią po 10h dziennie jak gdyby nigdy nic(to nie generuje kosztów ??) . Nie mówiąc już o ich wydajności. Ktoś widać nie zadbał o prawidłową konstrukcję umów i można spokojnie skasować pensję ze sporymi nadgodzinami.

Nie9 robot
@Praca za 2300 brutto

Szkoda ze dostaja podwyzki wieksze ci ktorzy robia tylko jedna rzecz albo prawie nic

Neto
@Nie9 robot

Z tego co wiedzę to masz rację. W (usunięte przez administratora) zwalniam się. Po cholere biegałem rok jak (usunięte przez administratora)

Anonymu
@Praca za 2300 brutto

Podwyżki dla wsparcia są nawet 200 zł brutto ale zabrali z premii... Czyli po roku pracy podwyżka podstawy ale zabrali to co się dostało po "awansie" na eksperta. Rok pracy a człowiek nadal zarabia poniżej 2000 tys. Musi sprzedawać promocje za które się nie dostaje żadnych pieniędzy a kampanii na wsparciu tyle się wgrywa, że tylko głowa od tego puchnie a żadna sprzedaż za tym nie idzie. No i ten zakaz aktywnej sprzedaży co o tym sądzicie?

Dr
@Anonymu

Zanim zaczniesz pisać głupoty to naucz się liczyć.

P.O.
@kato.

Nikt nie będzie musiał Polaków wyrzucać z Neuci to co tam się dzieje to wszystko było przemyślane oj długo nad tym główkowali aż wpadli na genialny pomysł: wprowadzimy trzy zmiany bez możliwości dorobienia nadgodzinami to Polscy sami będą się zwalniać a na ich miejsce wdrożymy Ukrainę co oczywiście jest już widoczne w magazynach Polacy grupowo się zwalniają tylko jeszcze du....powłazy mają cichą nadzieję, że coś się zmieni no ale cóż, nadzieja matka głupich, ech, ech jakoś mi nie szkoda tych wazelinek...

ewcia
@P.O.

w Szczecinie jedna zmiana ale tez zostaly tylko du...powłazy i emeryci.

xy
@ewcia

Aa przyjaciele z za wschodniej granicy to nic ?

nnm

co powiecie na temat stanowiska młodszy spec. ds obsługi klienta (customer care)? warto aplikowac?

lolix
@nnm

Nie ma takiego stanowiska w Neuce. Możesz być najwyżej młodszym niewolnikiem do naq...wiania promocji po 10 godzin za goownianą stawkę :)

Wszechwiedzaca
@lolix

ZKM Oltarzew dostali podwyzki a jedyna chyba osoba ktora sie najwiecej angazuje jest Klaudia a nie ktore to maja tylko w glowie FB smsy itp

@Wszechwiedzaca

Nieprawda tam nikt się nie interesuje praca

Halutek
@nnm

młodszy specjalista ds.obsługi klienta to po prostu praca w BOK czyli w biurze obsługi klienta,min przyjmowanie reklamacji,zwrotów ,skarg czyli bezpośrednia praca z klientem

R

Tak jak i ten kiero od medycznych...

Pracownica
@R

Potwierdzam! Z tym kiero zdecydowanie jest coś nie tak...

ktoś tam

Ktoś pracował na stanowisku konsultanta telefonicznego w Toruniu? Zdalna obsługa aptek? Jak to w praktyce wygląda? Czy są nadgodziny? Jakieś wysokie cele sprzedażowe? Bo miałem wstępna rozmowę i powiedzieli, że praca polega na odbieraniu połączeń przychodzących z aptek i realizacja zamówień, po jakimś czasie dochodzi informowanie o promocjach i później w wolnej chwili sprzedaż nieagresywna- czyli poł. wychodzące. Ciekawe jak tak naprawdę tą sprzedaż nieagresywną sobie wyobrażają? Bo nie sądzę, że powiedzą: " nie uda się to trudno".

Jadwiga
@ktoś tam

A jaką Pani stawkę miesięczną zaoferowali na tego konsultanta telefonicznego?

@Jadwiga

to była tylko wstępna rozmowa i nie było nic o wynagrodzeniu. A Pani też miała taką rozmowę? może drugi etap?

Jadzia
@ktoś tam

Nie właśnie pierwszy etap.. Myślałam,że tylko mi nie powiedzieli o zarobkach. Chciałabym pracować zdalnie więc nie wiem czy po prostu nie dostane mniejszego wynagrodzenia... Mówili Pani na jaki czas umowe dostaje Pani pierwsza? Pozdrawiam

@Jadzia

Jeśli chodzi o umowę to powiedzieli, że na rok, ale już nie pamiętam czy po 3 miesięcznym okresie próbnym czy od razu na rok. A pani składała do oddziału w Toruniu? Ma Pani jakieś info jak tam się pracuje?

@ktoś tam

oj dziewczyny gdzie wy się pchacie praca obciązająca psychicznie ale skoro chcecie proszę bardzo co niektórzy uważają że spokojna ciekawa praca no cóż dużo by tu pisac.......

ktos tam
@telemele

a można coś więcej?

@ktoś tam

Pracowałam w Poznaniu Super firma.super zarobki.super klimat.spotykalam się z ludźmi z Torunia .wspaniała wiara !

@ktos tam

nie wiem czy az takie super zarobki premie jak w prawie w kazdej firmie trzeba sobie wyracowac nie jest łatwo kiedys było o wiele lepiej najgorsze są zmiany j.w wspomiane praca obciążająca psychicznie ale probujcie dziewczyny a przekonacie się same

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.