Opinie o Orsay (Ordipol Sp. z o.o.) w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ordipol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ordipol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ordipol Sp. z o.o. w Wrocław

Imię

Potrzebują teraz do pracy czy raczej nie ? Wysyłając cv da się tam dostać na rozmowę bo wysłałam i cisza ? Bo nie chce pracować przez agencję raczej wolę przez firmę :)

Magazyn

Jak wygląda praca na magazynie?

Helena
@Magazyn

Na magazynie, to tylko serwisanci od dachu pracują. A w magazynie praca wygląda normalnie. Zbiera się towar, sortuje, pakuje i wysyła do klientek oraz do sklepów. Niektóre procesy są zautomatyzowane, niektóre - całkowicie manualne. Pracy jest sporo, nudzić się nie będziesz. Załoga jest dość młoda, w większości kobiety. Panów też mamy.

Jaki dress code obowiązuje w Ordipol Sp. z o.o.?

Kresz

Żaden dres i żaden code. Ludzie chodzą normalnie poubierani.

Tam pracują same ułomki bez szkoły

@Marek

Piszesz sam o sobie ?

Xyz
@Marek

Ja tam pracuje i koncze magistra wlasnie :) praca dorywcza na studia jak kazda inna, zamiast siedzenia na (usunięte przez administratora) i ciągnięcia pieniędzy so rodziców. Pozdrawiam i wiecej życzliwości oraz kuktury życzę :)

Kierownik Sklepu

Pierwszy etap to była rekrutacja grupowa. Selekcja została przeprowadzona jawnie. Następnie każda z dziewczyn czekała na rozmowę indywdualną - która trochę trwała (ok 40 min każda) a było nas 6 - wyobraźcie sobie ile czasu trzeba czekać. JA czekałam ponad 2 godziny.. totalna porażka współczuję dziewczynom, które wchodziły ostatnie.. bo mi się już odechciało. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim - widać jak szanują czas człowieka. Przykre

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Agatka

Dzień dobry Czy potrzebują u was do pracy?

Nickalp

Masakra, nie polecam Jak chcesz iść do toalety to trzeba czekać na zaakceptowanie. Nie można rozmawiać, bo jest zakaz, masz tylko pracować i robić statystyki. Liderzy i liderki gnębią cię jak nie masz zrobionych statystyk a hajs to szkoda mówić w sklepie więcej zarobicie.

AX
@Nickalp

pracuje tu od 2 lat nigdy nie musiałam się pytać żeby skorzystać z toalety trochę to śmieszne jeśli piszesz takie bzdury online, a skoro tak tam masz to powinnaś napisać do ludzi którzy zajmuja się prawnie takimi sytuacjami a nie online

Konsanty

Zamknąć zakład !!! Życie jest ważniejsze !!!!!

Annka

Cześć czy do ordipol są wstrzymane rekrutację czy potrzebują do pracy?

Wuskowy
@Annka

Potrzebują do pracy.

M-ka

Witam. Mam pytanie dotyczące zmiany 4 x 10h. Jak wyglądają przerwy. Ile ich jest i jakie. Chce się też dowiedzieć czy macie obiady a jeśli tak to za ile. Jaka stawka godzinowa?

@M-ka

Przerwa jest jedna o 11:30 i trwa pół godziny. Obiady są tylko trzeba trochę postać w kolejce czasem tracę 10 minut na dostanie obiadu. A kasa to 3000 brutto i jeszcze nikt nie mówi na rozmowie o statystykach a są strasznie wysokie. Można je wyrobić jak była by praca ciągle a tutaj zawsze czegoś nie ma. Logistycznie zakład w tyle. Teraz nawet zwalniają za brak statystyki i robią to nawet w okresie próbnym który trwa 3miesiace.

M-ka
@Fiona

Dziękuję za odpowiedź

Stefan
@Fiona

Mogłabyś napisać coś o ewentualnych awansach w tej firmie? Napisałaś o wynagrodzeniu na poziomie 3000 zł brutto, dlatego chciałbym wiedzieć, czy istnieje szansa, aby z czasem wzrosło ono znacząco. Liczę na Twoją odpowiedź.

Pirat
@Stefan

Wcześniej raczej nie dało się liczyć na awans, no może po 5 latach, czy 2-3 bo się "należy" przez co szybko pieniądze się rozeszły i wiele osób niekompetentnych do swojego stanowiska pracuje od dawna. Teraz firma raczej chce przeżyć, więc wątpię, by do 2022 był jakikolwiek awans w firmie bez koleżeństwa. Co prawda obiecują, ale nie zazwyczaj nie dotrzymują słowa, ewentualnie dają grosze. Na magazynie bardzo mała szansa na awans. W "centrali" mała szansa. Zazwyczaj o 400zł brutto po ponad roku pracy podwyższają premię, przy awansach dają nawet 1000zł brutto więcej, a dla prezesów może i 2000zł. Nie mniej to raczej trzeba liczyć do wyjątków, zazwyczaj osoba ma farta, nie umiejętności.

@Pirat

Bredzisz. Skąd masz takie informacje ? W HR pracujesz, że o pensjach piszesz ? Są przypadki osób, które awansują szybciej. Trzeba znać języki, być zdolnym i chcieć rozwijać się w międzynarodowej firmie. Jak tych warunków nie spełniasz, to możesz się jedynie wyżalać na forach takich, jak to.

wtf

a dali chociaż środki do dezynfekcji?

B. P

Nic tam nie jest zgodne z prawem.

Bożena
@B. P

Nigdy nie było i raczej nie będzie!

Fiona

Ten zakład potrzebuje zmiany kierownictwa bo przy tym lepiej nie będzie tylko gorzej. Tylko patrzą żeby ulepszyć system a i tak to im nie wychodzi wtedy zaczęli ograniczać toaletę. Żeby iść do toalety trzeba zapalić lampkę i czekać na lidera az wyrazi zgodę i wcale im się nie spieszy żeby podejść. A przecież pracujemy na komputerach można było by mieć program do tej informacji. Dlatego zastanówcie się nad pracą tutaj stoisz cały czas na nogach i nawet nie myśl o chwili przerwy a i nawet nie wolno ci z nikim w pracy rozmawiać.

Tetiana

dobry dzień szukam pracy we Wrocławiu bardzo zainteresowany firmą Orsey Umowa o prace Będę wdzięczny za wszystkie informacje Dziękuje, czekam tanusakolpak@gmail.com

Praca sama w sobie ciężka nie jest i to trzeba przyznać. Do 10h zmian można przywyknac. Jednak nie można przywyknac, do całej reszty. Czekanie az liderka po kilkunastu minutach przyjdzie i łaskawie pozwoli isc do toalety, jest absurdem. Sama bylam świadkiem jak jedna z pań dostała opierdziel, bo po 15 minutach czekania sama poszła, bo by nie wytrzymała... Do tego są raptem 3 toalety na krzyż, więc jeszcze śmieszniej jest... Ogólnego traktowana pracownic jak ludzi gorszego sortu, szczególnie jeśli chodzi o Polki. Smutno mówić ale Ukrainki mają tam high life i nikt nie zwraca im uwagi. Nikt też z liderów nie reaguje jak ktos zgłasza, że panie z Ukrainy zostawiają (usunięte przez administratora) na stacjach, które później z rana dziewczyny muszą sprzątać, zamiast mieć gotowe stanowisko do pracy (gdzie stosowny "dokument" był zdaje się podpisywany przez każdego...) Ciągle tylko szybciej i szybciej na przekór zawieszajacym się komputerom, które ciągle wydłużają pracę, awarii systemów etc. Rotowanie paniami po stacjach, by te które, są w dobrych relacjach z liderem miały fajne miejsce do pracy, a dziewczyna, która była na tej stacji wcześniej, wg rozpiski, zostaje wyrzucona byle gdzie i traci możliwość podniesienia statystyki... Brak jakiejkolwiek kontroli zdaje się (znów) nad paniami z Ukrainy, które tłumem lecą na przerwę nim jeszcze dzwonek na nią w ogole zabrzmi. Do tego w dużej mierze są to panie które przychodzą później do pracy. Czym to skutkuje? Osoby pracujące od 6, mające przerwę po 5,5h muszą nieraz połowę swojej przerwy spędzić na staniu w kolejce w kantynie i nie mogą później na spokojnie zejść obiadu, bo ledwie się spóźni minute albo dwie, niektóre liderki już czekają z reprymenda. Można by wymieniać... Praca w głównej mierze dla studentów, bo niby soboty wolne, ale z tym też różnie bywa...

Maks

Wszystko jest ok

Fion

Tak, z pewnością dostał. Tak, jak wszyscy pozostali pracownicy.

Pracownik magazynu Bielany

Zrozumienie i lojalnosc wobec pracownika tutaj nie obowiazuje. Mam wrazenie, ze ludzkosc tutaj zamiera. Brak podejscia przełożonego do pracownika. Szacunku tu dawno nie bylo. Nie polecam! Nie mydlcie sobie oczu ta jedna zmiana,gdyz wszystko sie tu zmienia jak w kalejdoskopie.

@Pracownik magazynu Bielany

Zgadzam się to co się dzieje tutaj przekracza ludzkie możliwości. Żeby iść do toalety to trzeba czekać aż lider pozwoli.

Pan

Jest tam przesrane 10h chodzenia do tego liderki 10h siedzące na (usunięte przez administratora) nic nie zapytają czy nie pomogą i jeden pracownik faworyzowany kiedy wszyscy pracują on piję kawę z liderkami i robi to samo co ja to tego cwaniak taki że szok pracowałem tydzień i odszedłem

@Pan

To prawda z tym faworyzowaniem niektórych pracowników przez liderki

Szukam kontaktu do p.(usunięte przez administratora)chyba z Dzialu Marketingu. Zapomniałam jak on się nazywa a miałam oddzwonic w sprawie biznesowej. Ktoś z pracownikow moze mi podać do niego numer wewnętrzny?

Sandra

Ogólnie wypowiem się o przesyłkach online. Sklep jako firma i produkty super bardzo podobają mi się odzież oferowana w tym sklepie. W moim mieście jest bardzo okrojony sklep osray więc musiałam zamówić koszule do pracy praktycznie na następny tydzień. Jest informacja że wysyłka trwa do 5 dni roboczych ALE nie ma informacji że trzeba czekać jeszcze po tych 5 dniach kolejne 4 na dostawę. Jestem zła ponieważ potrzebowałam do nowej pracy je już na następny tydzień i muszę czekać kolejne dni. Absolutnie nie polecam zakupów online.

Kinga

Polecam pracę w Monnari. Możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia. Praca od zaraz na terenie Galerii Handlowych. Możliwość pracy po 8 lub po 12h.

Za taką pensyjkę to nikt nie jest w stanie się utrzymać

Zostaw merytoryczną opinię o Ordipol Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ordipol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ordipol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ordipol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ordipol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ordipol Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ordipol Sp. z o.o.