Opinie o Radio Park Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Radio Park Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Radio Park Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Park Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

mike544 Nowy wpis

To radio powinno dostać nagrodę najgorszej stacji na świecie. Powinni karać za muzykę, którą puszczają i przynoszą wstyd lokalnej społeczności. Kędzierzyn-Koźle - miasto możliwości - Radio Park i telewizja "Dla Ciebie" gdzie emitują obraz wyprodukowany Nokią 3310 z dołączanym aparatem. Czasem chciałbym się urodzić w Somalii - przynajmniej nie byłbym świadomy.

x Nowy wpis

Najlepsze radio :D

Kim Nowy wpis

Niedawno odbyłem praktyki - polecam, bez wazeliny, zawsze coś można poprawić, ale spędziłem czas z miłymi i kompetentnymi ludźmi, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą. Fajny zespół, nowa technologia i pozytywna energia.

Zofia Nowy wpis
@Kim

Brzmi spoko a czego konkretnie się na nich nauczyłeś? I ile trwały?

Agata

W te wakacje muszę odbyć praktyki na kierunku dziennikarstwa i komunikacji społęcznej, ktoś wie czy przyjmują praktykantów/stażystów? :) Może jakis pracownik wypowie się o atmosferze i ogolnie pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Radio Park Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Alex

Radio lokalne na bardzo przeciętnym poziomie. Dawniej byli nawet znośnym radiem, od kilku lat jest coraz gorzej. Jeszcze rano i do południa od biedy da się tego słuchać, wieczorem jest całkowicie niestrawne głównie przez żenujący poziom muzyki i niektórych pozdrowień oraz wejść prowadzących. Pełno tandetnego i obciachowego disco polo oraz jakiejś rypanki. Wieczorem i w weekendy próżno szukać rocka, bluesa, evergreenów sprzed lat. Do tego w nocy katują disco polo do granic obłędu zamiast zagrać jakieś spokojniejsze ładne nagrania. W weekendy to już porażka na całego. Pełno disco polo i rąbanki. Kiedyś były audycje autorskie z różną, mniej komercyjną muzyką. Obecnie nie zostało z tego nic, w zamian mnóstwo disco polo. Nie polecam, w okolicy są inne o wiele bardziej ciekawsze, ambitniejsze i mniej obciachowe radiostacje.

Toma

Wspaniała stacja, zawsze słuchałem w trasie będąc przejazdem na opolszczyźnie, teraz słucham przez aplikację - jest bomba, w końcu mogę was słuchać wszędzie ! Grajcie tak dalej!

@Toma

Apka płatna jest? Trzeba jakieś konto zakładać?

Toma
@Zofia

Pobrałem ze sklepu, jest za darmo i działa zajeb****szczo!

@Toma

Sztos, widzę że podjarany jesteś.xd A podaj nazwę to obczaję

na temat

Bardzo wysoka skuteczność reklamy - polecam od serca serio, szczerze.

zippon

BARDZO DOBRA STACJA! Nie chcesz, nie słuchaj! Nie ma przymusu....

@zippon

pełna zgoda - mi idealnie pasuje

Zofia

Ale słuchasz ich sobie codziennie? Jaki jest Twój ulubiony hit, który teraz puszczają? I którego spikera najbardziej lubisz?

Największe (usunięte przez administratora) w Polsce, w żadnym radiu nie ma tak beznadziejnej muzyki jak tu, disco polo cały czas... 24 na dobę.. radio dla wiejskiego grania ????

@Gość

100% racji nie da sie tego sluchac juz, tyle jest nowych fajnych nutek a radio park magluje wiecznie te same starocie jednym slowem dno...

Agnieszka
@Job

Nie ma opcji by jakoś zgłosić im swoje sugestie? Byłoby fajnie jakby raz w tygodniu puszczali coś innego :D

Bo ma racje

@Gość

Jakie Dico Polo o czym ty mówisz? Normalna muzyka leci, Tobie się chyba z jakąś telewizornią pomyliło

Zofia

Co rozumiesz poprzez "normalną muzykę"? Wiesz tamten komentarz napisali ponad pół roku temu, może wtedy akurat katowali to wiejskie granie?

Kędzierzynianin

Wiejskie granie bez jakości

Job

Dlaczego wszystkie negatywne wpisy sa na bieżąco usuwane? A co do radia park to powino zmienic nazwe na "radio reklama i starocie"

@Job

Skąd pomysł, że negatywne opinię są usuwane? Wpis może być usunięty wyłacznie, jeśli jest niezgodny z regulaminem. Może powiesz jaka jest Twoja opinia o pracy w tym miejscu?

bum bum
@Job

Bo to jest radio skierowane do wiejskiej remizowej elity i zgodzę się z tobą, że komentarze są usuwane (sam tego doświadczyłem). Wiadomości z każdej wioski nawet jak sołtys przysłowiowo strzeli bączka to już piszą a jak coś się dzieje pod ich pseudo radiowymi oknami to cisza. Bank pracy i dział reklamy to porażka, więcej zapytań otrzymuje z olx niż płacić 500 zł za reklamę gdzie nikt nie dzwoni.

X
@bum bum

Usunięto bo widocznie naruszały regulamin podobnie jak ten wpis. Tak dla przypomnienia, bo zapewne Pan wie, tu zamieszcza się opinie o pracodawcach a nie swoje subiektywne odczucia o skuteczności radia jako medium. W przyszłości sugeruję też nie obrażać i nie wylewać swoich frustracji, to że Pana ogłoszenie nie przyniosło oczekiwanego rezultatu może nie jest winą niskiej słuchalności czy też "remizowego odbiorcy", a po prostu Pana oferta była słaba, tak słaba jak Pana poprzedni wpis. Szanujmy się. Życzę wszystkiego dobrego.

@bum bum

@ja

Zawsze zastanawiało mnie, jakimi kryteriami kierują się osoby prowadzące rekrutację do radia? Trafiłem do wątku dotyczącego Radio Park i chcę dzięki Wam kwestię tę ustalić. Trzeba mieć dobrą dykcję i odpowiedni głos, aby móc w ogóle w takim charakterze pracować? Proszę o informację.

Witek

@IKS czy chcą koniecznie wykształcenie kierunkowe czy może same umiejętności wystarczą tu do podjęcia pracy jako spiker?

Ilona

@IKS Zdarzają się nadgodziny?

IKS

Super atmosfera w zespole, kilka pomocnych szkoleń, obiektywnie bardzo polecam!

@IKS

Jesteś zadowolony ze swojej pracy i podałeś kilka plusów, nie wspomniałeś natomiast nic na temat wysokości wynagrodzenia. Możesz mi powiedzieć na jakie zarobki można liczyć w Radio PARK FM? Szukam informacji na ten temat, mam nadzieję że mi pomożesz.

IKS
@Franciszek

Zarobki powyżej standardowych w branży, no i zawsze na czas....co nie jest takie oczywiste mając na uwadze moje inne doświadczenia z lokalnymi rozgłośniami.

Milena

Chciałabym odbyć praktyki związane ze studiami. Czy to radio daje taką możliwość?

Patrycja

@Andrzej a jak atmosfera w firmie?

Nie polecam nic ciekawego. No ale każdy ma swoje zdanie nie komentuje bo niema czego.

Konrad

Może zamiast pisać na forum to porozmawiamy w firmie i coś dobrego z tego może wyjść.

Maria
@Konrad

Konrad, pracujesz w Radio PARK FM z Kędzierzyna - Koźlego? Na temat zmian na lepsze zawsze dobrze jest rozmawiać w firmie - masz rację, jednak tu zachęcam Cie do napisania na temat tego, czy do firmy poszukiwane są nowe osoby? A może można przyjść tam na praktyki?

jason

Rewelacyjna muza tak trzymać !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Park Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Radio Park Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radio Park Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radio Park Sp. z o.o.?

Radio Park Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Piastowska 1
    47-200 Kędzierzyn-Koźle