Opinie o Bonus Eurotech Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bonus Eurotech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bonus Eurotech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonus Eurotech Sp. z o.o. w Łomianki

zadowolony

O firmie można powiedzieć, że jest dobra a do tego jest również dobrym pracodawcą, polecam pracę.

Ziggy
@zadowolony

A mozesz coś o zarobkach napisać na produkcji?

@zadowolony

Można też powiedzieć, że jest dobrze zarządzana tylko po co skoro to nieprawda?

Andrzej Nowy wpis
@zadowolony

Skąd masz takie informacje, ze firma jest dobrym pracodawcą?? Od kad firme przejęła grupa ADDEV MATERIALS wszystko idzie systematycznie w dół.. Z dobrze prosperujacej firmy grupa stara sie zrobić (usunięte przez administratora) z pracownikami którzy slepo wykonują nawet najbardziej bezsensowne pomysły kolejnego dyrektora z francji ,który nie ma pojęcia o pracy.. Na jakikolwiek rozwój, premie, dodatki lub coś w tym stylu nie ma szans, Firma ma ludzi za nic i jest slepa i glucha na ich potrzeby.. Więc prosze nie wprowadzac ludzi w błąd, ze jest tu dobrze poniewaz nie jest i juz raczej nie bedzie. Pozdrawiam

Kukuryku Nowy wpis
@zadowolony

To chyba pracujesz w innej firmie ????

Magda Nowy wpis

@biedak a jakieś dodatki do wypłaty?

Ziggy

Witam, jakie zarobki na produkcji. I jak wygląda ta praca?

biedak Nowy wpis
@Ziggy

ok 300o netto

Sylwia

Generalnie firma jest dobra a każdy chciałby zarabiać lepiej. Może nie stać firmy na podwyżki?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bonus Eurotech Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku praca dla spawaczy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Heniek

Jeżeli chodzi o bony na świeta to ich nie ma, firma przelewa pare złotych 100-300.Nie ma żadnych dopłat do wypoczynku. Możliwość awansu tam jest niemożliwa. Robisz jako operator lub magazynier, na wyższe stanowiska wolą zatrudnić osobę z zewnątrz(która oczywiści zanim się wdrąży w temat to trochę potrwa, często jest tak że jest nadal zielona) niż awansować pracownika , który ma już nabyte doświadczenie. Jeżeli chodzi o szkolenia to tylko tylko z zakresu BHP , PPOŻ itp. Żadnej możiwości podniesienia kwalifikacji bynajmniej takowej nie zauważyłem pracując tu.

Grzegorz
@Heniek

Mógłbyś napisać, jaka jest według Ciebie atmosfera w pracy? Jesteś z niej zadowolony? Jakiego rodzaju umowy o pracę proponuje pracodawca? Zlecenie, czy na czas określony? Na stronie http://www.bonuseurotech.com.pl/praca-w-bonus,39.html firma szuka operatora maszyn na produkcję, przedstawiciela techniczno-handlowego i młodszego księgowego. Jesteście zainteresowani?

@Grzegorz

Umowa o pracę na 3 miesiące tzw próbne, później na rok lub dwa. Jeżeli chodzi o atmosferę to poniżej komentarz mój i poprzedników. W skrócie jest tak sobie. Koledzy z produkcji i magazynu spoko. Jednak nie wszyscy, trzeba na niektórych uważać co się mówi i robi bo zaraz doniosą. Ale to jak w każdej pracy.

Hubert
@Grzegorz

A czy ten operator maszyn musi mieć jakieś konkretne certyfikaty, czy firma sama wysyła na szkolenia?

Rafał
@Hubert

Operator jest szkolony na produkcji. Żadnych kwalifikacji. Oczywiście jeśli pracował np w firmie produkującej materiały samoprzylepne to ułatwi mu zaznajomić się z produktami.

Kamil
@Grzegorz

A co powiedzie na temat przedstawicie techniczno-handlowego? Jakieś konkretne wymagania?

Heniek

Umowa pracę na okres 3 miesięcy (próbne) później na rok lub 2 , praca na 2 zmiany, zarobki przeciętne, socjalu brak, brak jakichkolwiek premii uznaniowych, chyba że wyrobi się kwartał. Praca ogólnie ciekawa, atmosfera średnia. Nowe osoby z zarządu ciągną poniekąd firmę w dół, długi czas oczekiwania dla klienta, brak rozmów z pracownikami powoduje częste niepowodzenia firmy.

@Marvel, piszesz, że dodatki do wynagrodzenia nie są duże. Czy można liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy w sprawie podwyżek można indywidualnie negocjować z pracodawcą? Przybliż na czym polega plan kwartalny, o który piszesz? Czy wcześniej udało się go zrealizować i pracownicy dostali premię kwartalną?

@Smutna, ozumiem, że jesteś rozczarowana współpracą z firmą. Wynagrodzenie jest czynnikiem bardzo motywującym pracownika. Czy firma za wyrobienie planu przewiduje premie? Piszesz, że pakiet socjalny nie jest rozbudowany. Czy są bony na święta lub dofinansowanie do letniego wypoczynku? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane w firmie? Zlecenie, czy na czas określony? Często długoterminowa umowa rekompensuje inne braki przy zatrudnieniu.

Marvel
@Ewa

Umowy na czas określony na początek na 3 miesiące potem na rok, ale kasa słaba, dodatki prawie żadne. Obiecali podwyżki, ale na razie nic z tego. Premia uznaniowa za wykonanie planu kwartalnego, ale to cięzko zrobić.

@zawiedziona, rozumiem z Twojej wypowiedzi, że pracownicy nie mogą liczyć na awans. A czy jest możliwość na podwyżkę? Czy można negocjować warunki zatrudnienia? Jak według Ciebie wygląda atmosfera w pracy? Czy jesteś zadowolona z relacji z przełożonym? Czekam na Twoją opinię.

@Ewa

Przypominam że już tam nie pracuje Atmosfera jest średnia. Ludzie nie mają zapału do pracy Jeżeli chodzi o podwyzkinto jak ja tam pracowalam to kwoty podwyżek były małe. Tak małe że aż śmieszne. Znając zarząd tak pewnie jest i dziś.

Smutna
@Ewa

Podwyżek nie ma , socjal na słabym poziomie, ogólnie motywacja mała. Kierownicy dbają tylko o siebie.

@Zawiedziona, dzięki za Twoją opinię dotyczącą firmy. Jeśli forum odwiedzają inni pracownicy firmy proszę dodawajcie swoje opinie. Jak czujecie się w firmie, jaka jest atmosfera pracy i relacje pracownik-przełożony? Osoby z odpowiednim wykształceniem i stażem pracy mogą liczyć na awans i podwyżkę? Wasze opinie będą bardzo cenne dla osób poszukujących pracy w tej firmie.

Misia
@Ewa

Awansują osoby które już długo pracują, a ci z krótszym stażem to raczej nie mają szans. Z szefem raczej relacje dobre, chyba, że się podpadnie.

zawiedziona
@Misia

Misia - ale w Bonusie to chyba nie ma już szefa stacjonarnie, jest Prezes ale we Francji a z nim pracownicy powiedzmy szeregowi nie mają do czynienia. Co do awansu to nie pamiętam żeby osoba jakoś awansowała, raczej firma zatrudniała jakiegoś zarządzającego np. działem handlowym niż awansowała pracownika

@Zawiedziona, a czy razem z umową o pracę przysługiwały jakieś benefity pozapłacowe? Rozumiem, że szkolenia wdrażające były prowadzone przez bardziej doświadczonych pracowników, a czy firma organizowała czasami szkolenia zewnętrzne?

@Ewa

Firma oferowała prywatną opiekę medyczną i tyle. Szkoleń zewnętrznych nie było.

@zawiedziona, mam na myśli konkretne przykłady, wspominasz między innymi o wydłużeniu terminów na realizację zamówień, mogłabyś opisać konkretną sytuację? Wiesz może, czy większość pracowników otrzymuje umowę o pracę, czy jest to raczej rzadkość?

@Ewa

Przykładów jest mnóstwo Jakiś czas temu termin na zamówienie wynosił od 2 do 5 dni Teraz jak zrealizują zamówienie w 7 to masz szczęście. Klienci nie chcą lub nie mogą czekać tak długo. Większość ma umowę o prace, tak było jak ja tam pracowałam. Tak jak pisałam z firmy odeszli dobrzy, doświadczeni pracownicy a nowych nie ma kto szkolić. Co też ma wpływ na jakość obsługi.

@Zawiedziona, a jak dokładnie objawiają się zmiany, o których piszesz? Czy poza kadrą zarządzającą masz jeszcze jakieś zastrzeżenia? Możesz powiedzieć, jaki rodzaj umowy jest oferowany przez pracodawcę? Czy można liczyć na premie uznaniowe? @tar1, możesz wyjaśnić, co dokładnie masz na myśli, pisząc, że to, co zostałeś, to "koszmar"? Jakich informacji udzielili Ci pracownicy?

zawiedziona
@Ewa

Co znaczy jak objawiają się zmiany? Jeżeli chodzi o rodzaj umowy - ja miałam umowę o pracę Premia uznaniowa - jak firma wykona plan kwartalny, jednak rzadko kiedy udało się to zrobić.

tar1

przez wiele lat byłem kierownikiem produkcji w Bonusie. Ostatnio przyjechałem jako klient. To co zastałem po sprzedaży firmy to koszmar. Znani mi pracownicy boja się cokolwiek powiedzieć , bo nie wiedzą gdzie są mikrofony czy kamery. Każdy z nich szukał jakieś innej pracy. Koszmar!!!

Jerzy

Słyszałem, że firma ma opinię świetnego pracodawcy

Zawiedziona

Witam Pracowałam w firmie BE przez kilka lat. Firma od momentu przejęcia przez francuski koncern znacznie straciła we wszystkich obszarach swojej działalności. Źle dobrana kadra zarządzająca pociągnęła firmę w złym kierunku. Wydluzyly się terminy realizacji zamówień, doświadczeni pracownicy zaczęli odchodzić, brakowało inwestycji. Ci którzy zostali w BE stracili chęć do pracy i są tam bo są. Jeszcze przed przejęciem firmy poleciła bym ja z czystym sumieniem, nawet znajomym. Teraz tego nie zrobię. Pewność siebie i arogancja osoby zarządzającej BE jest tak duża że można ją porównać do Misiewicza???? Niestety dobre czasy tej firmy się skończyły

Na forum do tej pory nie pojawiły się żadne wypowiedzi mówiące o pracy w Bonus Eurotech w Łomiankach. Może jednak któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy skusiłby się i napisał coś na temat warunków proponowanych przez tego pracodawcę? Widziałam, że aktualnie firma przeprowadza rekrutacje na kilka stanowisk - między innymi poszukiwani są przedstawiciele techniczno-handlowi oraz młodszy specjalista do spraw obsługi sklepu stacjonarnego i internetowego (http://www.bonuseurotech.com.pl/praca-w-bonus,39.html ). Co sądzicie o tych stanowiskach? Będziecie aplikować na któreś z nich?

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Bonus Eurotech Sp. z o.o.? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonus Eurotech Sp. z o.o. - Łomianki

Bonus Eurotech Sp. z o.o.
  • Pancerz 6
    05-092 Łomianki
  • NIP: 1181682066 KRS: 0000159261

Bonus Eurotech Sp. z o.o.