Opinie o European Work First w Poznań

European Work First jest prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 5492. Nasza aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu projektów polskich i zagranicznych Klientów. Od 2007 roku skutecznie realizujemy potrzeby naszych Klientów oraz Kandydatów. Z dużą starannością podchodzimy do spełnienia oczekiwań obu tych Stron. My jesteśmy dla Nich a Oni dla nas. I aby ta relacja trwała jak najdłużej... Zachęcamy do zapoznania się z nasza stroną www.ewfpraca.eu

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Work First w Poznań

galuuuu

Witam Jedzie ktoś za miesiąc/ dwa do szklarni? Jakie są tam warunki , i ile płaca?

turtles@wp.pl

50€wystarczy na tydzien na najpotrzebniejsze rzeczy tj.jadlo,fajki i piwo

kokoeurospoko@com.

Ogolnie niezle,ale czytajcie umowy,bo sa punkty np. z pobieraniem zaliczek, (usunięte przez administratora) Zanim wyjedziesz dowiedz sie jakie sa warunki placowe i jak rozlicza sie godziny,bo z tym roznie bywa.

Xinja

Jak chcecie sie dowiedziec jak jest w EWF piszcie na GG 4318173 bylem w tmatym roku w Leuwarden to wam powiem ;p

logo firmy Magazynier
Frac Detal Sp. z o.o.
adam

Jak ktoś jedzie teraz na dniach do holandii prosiłbym o info pawel15516@wp.pl

lukas

Witam mam wyjechac do pracy za posrednictwem tej firmy w okolice leeuwarden przy pomodorach. Napiszcie coś wiecej o tej firmie jak placa jakie warunki mieszkania itp. Pozdrawiam

Uczeń

Wiadomo, że Holendrom na takim samym stanowisku płacą dużo więcej i wszyscy dobrze o tym wiedzą. Wygrywa prosty rachunek (usunięte przez administratora) Polsce za minimalna krajową czy w Holandii za Euro. Przynajmniej wiem za co robię. Nikt nie mówi że będzie łatwo, ale trzeba spróbować. Pozdrawiam

sibiasz

Jak ktoś jedzie 20/21 kwietnia przez tą firme do holl to dawać znać ; ) paintsibi@gmail.com

Patryk

Witam 13.04.2013 mam wyjazd właśnie z Tą firmą. Mógł by sie odezwać kto też wyjezdza niedługo bądź kto tam juz siedzi? pozdrawiam. patrykprzybyla11@gmail.com

Uczeń

Witam, do mnie też dzwonili w sprawie wyjazdu w tym tygodniu. Mam pytanie odnośnie wypłaty, napisano, że po 3 miesiącach wypłata, a co 2 tygodnie możliwość wzięcia zaliczki, dokładnie napisali tak: •Możliwość otrzymania zaliczki na bieżące potrzeby co dwa tygodnie w wysokości 100€ Nurtuje mnie czy nie powinni płacić co tydzień lub co miesiąc? Pozdrawiam

oni

tomek - 2013-04-06 14:35:25 aha.ok.dzieki bardzo.ja narazie jeszcze nie wyjerzdzam ale sie dowiaduje.a za transport i chate nie wiesz nic jak jest?i jak ty jedziesz na mormalna umowe?no jako osobna nie ucząca się ... i dostaje wtedy normalną umowę

tomek

sibiasz

tomek - 2013-04-05 14:14:59 witam ,jak to jest jak napisali w ogloszeniu,ze niezbedne jest zaswiadczenie o kontynuowaniu nauki?czyli co?i jak jest z transportem na miesce?czy potracaja pozniej?i za zakwaterowanie tez?prosze o szczerosc.dzieki.Ja wlasnie tam dzwonilem wczoraj czyt. piatek i mowili ze zaswiadczenia ze szkoly nie trzeba jestes wtedy na normalna umowę (usunięte przez administratora): ) ja zamieżam jechać w tym tygodniu .... jak coś to pisać może jakoś się zgadamy kto ma zamiar jechac moj mail paintsibi@gmail.com

tomek

lukaasz 993

prosze o jakies oinie jade na umowe zlecenia teraz w sobote bardzo mi zalezy na opiniach

NORMAN

Witam wszystkich polecam ta firmę jest bardzo fajnie i można zarobić przynajmniej dla mnie bo nie ukończyłem nawet gimnazjum wiec bardzo Polecam Kamil Gądrys

zenek

Witam jak wyglada sprawa zjazdu szybszego z holl tak po 8 tyg a nie po 12 ? placi sie kare ? pewnie jest w umowie ale czy scigaja potem za nia ? itp ? cos wiecej co sie teraz tam dzieje

tez dostałem propozyje wyjazdu do szklarni,ale sie zastanawiam

Izabela

Witam wszystkich korzystających z tego portalu . Chciała bym powiadomić iż ktoś podszywa się pod moją osobę \" izka \" w ostatnich dniach nie zamieszczałam żadnych opinii na temat firmy w której obecnie pracuje już od 3 lat sezonowo . Pracowałam i w menaldum i jak w tym momencie klazinnavein . Każdy człowiek w jakiej pracy by nie był będzie narzekał taka nasza natura . Osobiście wole pracować w tej Firmie niż w Polsce . Jeżeli ktoś chciałby uzyskać jakiekolwiek informacje na temat pracy w tej firmie piszcie na maila izka098@autograf.pl . P.S Do podszywającego : nie jestem pewna kim jesteś prosiła bym o nie robienie takich numerów i zastanowienie się jak bardzo możesz zaszkodzić drugiemu człowiekowi jeżeli jesteś na tyle odważny to napisz kim jesteś i dlaczego to robisz na adres mailowy który podałam powyżej . Pozdrowienia dla wszystkich byłych jak i obecnych pracowników EWF .

misu

no witam ja jade w wtorek do ewf naprawde jest dobra firma musisz zadz do poznania i się dogadaci pojedzez

Zostaw merytoryczną opinię o European Work First - Poznań

• Jak się pracuje w European Work First?

Zobacz opinie na temat firmy European Work First tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy European Work First?

Kandydaci do pracy w European Work First napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

European Work First