Opinie o AWP POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AWP POLSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AWP POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AWP POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Meh

Anita pracownik sieci jest niemila i niepomocna

S_tech
@Meh

Anita jest konkretna, rzeczowa i (usunięte przez administratora)

@Meh

Potwierdzam. Na pytania odpowiada jak za karę i zawsze jest nieuprzejma.

ciechanowianka
@S_tech

jest niekonkretna, nierzeczowa, niemiła i niedouczona To jakaś rodzina kulawego kalafiora?

S_tech
@ciechanowianka

Pudło :) wyobraź sobie, że nie każdy wystawiający pozytywną opinię jest zarządem, liderem, pracownikiem HR etc. Weź pod uwage, że mając kontakt z kimś tylko i wyłącznie przez telefon nie jesteś w stanie dokładnie określić jego nastroju, intencji. Ja będę Anity bronić mimo, że też zdarzyło się dostać od niej "zje*ki" Była też okazja poznać ją osobiście i jest to naprawdę pozytywna babka.

SharySharak

Halo halo Lockdown pewnie do końca marca... To czy powtórka ze zwolnień? Czy w końcu liderzy lub ktoś z zarządu out?

Krzysztof

Pracodawca poszukiwał kandydata na stanowisko młodszego specjalisty ds. assistance. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej otrzymałem merytoryczne informacje na temat stanowiska jak i kwestii finansowych dot. wynagrodzenia. Byłem świadom pracy zmianowej i tego, że jest to przychodzące CC. Rekruter przedstawił informacje rzetelnie, w miły, zrozumiały i jasny sposób. Niestety, kwestia wynagrodzenia, tj. 3000zł brutto na umowie o pracę, do tego ewentualny dodatek w wysokości 200zł brutto za język angielski (ze względu na kontakt głównie z klientem zagranicznym) przy pracy zmianowej 24/7, w tym minimum dwa weekendy pracujące w miesiącu, to nieśmieszny żart o którym wolałbym zapomnieć. Dla mnie neutralnie - bardzo pozytywny za proces rekrutacyjny, a negatywny za warunki jakie zapewnia pracodawca.

ZdelegalizowacHR
@Krzysztof

Potwierdzam, jeśli chodzi o rekrutację, pani z HR była miła, kompetentna i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Bardzo pozytywne doświadczenie. Natomiast po zatrudnieniu było już tylko gorzej, zarządzanie i organizacja pracy to dno, głównie gaszenie pożarów, zamiast im zapobiegać, ocena pracy - sam bełkot, szczucie ludzi na siebie, itp, itd. Brawo HR, który nic z tym nie robi, a wręcz popiera. Zdecydowanie odradzam.

Ktoś

W ten sposób firma rozwiązuje problem :) nie ma wpisów tzn że nie ma problemów

logo firmy Serwisant rowerowy

Zgłoszenie szkody

W innych firmach jak coś się dzieje złego - idziesz do hr. W Mundialu nigdzie nie idziesz bo nikogo Nie obchodzisz proste

Kolega

No o co Ty(usunięte przez administratora) przeciez oczywost, że dobry szef broni podwladnego, który tż jest OK. (usunięte przez administratora)

Bożek AR

@kolego Izy, a jakie wprowadziłeś zmiany na platformie w tym roku? Masz to przecież wpisane w swoje kompetencje liderskie. czy tylko odświeżasz taski i krzyczysz: "kto się może zalogować?!"

TSL
@Bożek AR

Pewnie gdyby pracował z kompetentnymi ludźmi a nie przegrywami, którzy sami wiedzą, że powinni być zalogowani to miałby czas na inne zajęcia niż pokrzykiwanie "kto się może zalogować".

Beka z Hr
@TSL

No tak, gdyby tylko mogli komuś zapłacić żeby znalazł kompetentnych ludzi do pracy.. gdyby jeszcze taki dział istniał w firmie to może by przyjmowali dobrych pracowników .. Ale przecież nie mamy działu hr i pracownicy sami misza z ulicy przychodzić ;D

ZdelegalizowacHR
@Beka z Hr

Ludzie przestańcie się dziwić, że HR w tej firmie nie działa, skoro tzw dyrektor HR sam ma wszystko gdzieś...A swoją drogą ciekawe dlaczego ciągle ktoś z tego HR znika... przypadek???

Bożek AR
@TSL

Gdyby miał trochę ambicji i inteligencji, to wiedziałby, że rozwój jest poza strukturami firmy Mundial. Ale to szybko wychwyciłby kierownik, który nie lubi ludzi inteligentnych i z własnym zdaniem. Albo sam by mu pomógł w rozwoju poza strukturami firmy - najpierw poprzez poniżanie i mobbing albo odszedłby w p*izdu. Ludzie ze słuchawy odbierają awans na pożal się Boże Lidera jaką największą szansę swojego życia i tak płynie 5..10...15 lat.. a tu wciąż odświeżanie tasków, sprawdzanie AR i TSL, porywające zmiany w OWU ze auto przysluguje juz nie na 5 a na 8 dni i to w klasie nizszej! (wow ożywionym dyskusjom na ten temat nie ma końca!) tak, tak - emocje jak na grzybach, rozmawia się o OWU w pracy i poza pracą, bo poza pracą nie ma się nic lepszego i ciekawszego do roboty.

kokoty

Hahahaha Nie No Lidka jest spoko to fakt. Naprawi błędy grafikowe polmozgow jak dadzą ci 7 wolne 15 wolne 7. I wszystko działa bo liderzy nic nie robią. Jakby zaczęli to wtedy bałagan nie do ogarnięcia. Ale Lidka kompletnie nie wie co liderzy robią. Zwykle nieuki i przegrywy. Jedynie potrafią donosy dobrze zbierać a tak to dziwne ze jeszcze pracują. Wiec jest w czym wybierać, cały przekroj chorób wenerycznych: - kubus znany zwolennik feudalizmu - Lidka miła ale wszystko w samopasie - Olka tez miła ale z zerowa wiedza na każdy temat - i ta Rosjanka co pare lat temu ludzie uciekali po miesiącu tak było fajnie

HR and mondial
@ZdelegalizowacHR

szczękościsk jest debesciak i jego haerowa (usunięte przez administratora) tez jest debesciak. powiedzieć o hr Ziobro i o kierownikach i liderach Ziobro to i tak za dużo. Po prostu mniej niż Ziobro

Do rozwoju
@kokoty

Piter, be The Clever ONE Naucz :)))

zwyczajni

Przestańcie jechać po sobie. (usunięte przez administratora) Przesadzacie. Wiem że mało kto przepada za romkiem ale są jakieś granice. On sam też przegiął z Iza ale jej już dawno nie ma. A jak bardzo wam źle to jest prosta droga (usunięte przez administratora)i tutaj proponuje kierować swoje uwagi. Wypisywanie bzdur tutaj to dziecinada, pamiętajcie że liderzy specjalnie tutaj wypisują bzdury.

Hr respondent
@zwyczajni

To samo chciałam napisać. Proszę o nieobrażanie nikogo, bez znaczenia czy to zarządu, kierowników, liderow i oczywiście operatorów. Pamiętajcie to bezpośrednio nasi zdolni liderzy nieustannie dbają o Wasz dobrostan i rozwój. Jesteśmy liderem rynku. Wyniki corocznych ankiet pokazują że jesteście bardzo zadowoleni. Dodatkowo dodam że w ostatnich 6 latach żadne zgłoszenie do działu HR nie potwierdziło nieprawidłowości

Up
@Hr respondent

Nic dziwnego, bo każde zgłoszenie problemu totalnie olewaliście. Na wszystko argumentem jest opowiadanie coachingowych bzdur o samorozwoju i opuszczaniu strefy komfortu. Natomiast Ci którzy w "anonimowej" ankiecie zgłaszali jakieś nieprawidłowości to następnej ankiety już nie doczekali. Pomimo tego, ze mój problem nie został rozwiązany przez ówczesną HR biznes partner to pomimo rozgoryczenia potraktowaniem sprawy byłem pełen podziwu jak płynnie można odwrócić kota ogonem. Takich przykładów jak mój jest na pewno więcej.

Mondialowebagienko
@Up

to fakt, znam pare osób które tzw anonimowej ankiety nie przetrwali. A powiesz coś więcej o Twoim zgłoszeniu czy boisz się że nie dotrwasz do kolejnej ankiety?

Up
@Mondialowebagienko

Już nie dotrwałem więc nie mam się czego bać. Powiadomienia o wpisach zostały z czasów poprzednich awantur kiedy wpisy rozgrzewały platformy do czerwoności. Od mojego zwolnienia bez względu na to czy władza ma logo czerwone czy niebieskie, nie zmieniło się nic.

ZainteresowanyZestresowany

Co mondial ma w planach w związku z olbrzymią falą zachorować na COVID? Dziś 1500 za tydzień 2500, poczekamy aż będzie 5000 i wtedy cyk wszyscy powrót do biura.

Kubuś
@ZainteresowanyZestresowany

Zaloguj się lepiej i przestań ściemniać z punktami bo najpierw po premii a potem wypowiedzenie

@ZainteresowanyZestresowany

Eeee.... Nic? Sklepy dalej będą otwarte, kluby też. To co, z powodu pandemii jak rozumiem siedzisz cały czas w domu? Jest jesień, duży spadek temperatury to chyba oczywiste że grypa się pojawia. Rok temu też była, 3 lata temu tak samo.

czarny

dalczego(usunięte przez administratora) kierownik platformy technicznej serwisowej jako jedyny kierownik zmusza swoich pracowników do przychodzenia do biura w takcie trwania pandemii covid19? bo mobbing zdalnie gorzej dziala? reszta osob w firmie jakos moze pracowac zdalnie, ale platforma techniczna serwisowa nie.

Inn
@czarny

Bo się zdalnie opieprzasz a reszta osób w firmie nie

Mob
@Inn

Wszyscy musza przychodzić, bez względu na wyniki

Ale ściema
@czarny

Ja rozumiem, że w dzisiejszych czasach sztuka czytania że zrozumieniem zanikła. Nie ma obowiązku, tylko była prośba. Czy ktoś was na siłę wpisał na listę i kazał przyjść? Czy uważacie ze ktoś by na siłę was ściągnął, jakbyście w biurze się nie pojawili przez 2 tygodnie? Po knajpach, domówkach się chodzi, ale raz w tygodniu do biura, to nagle Covid, jeszcze może się przyczepisz, że kawa kiedyś była lepsza. Za 3 tygodnie cała firma będzie musiał pojawiać się w biurze i to też tragedia? Niektóre firmy od ponad miesiąca zniosły pracę zdalna.

Ale ściema

I tu się mylisz, bo były osoby które przychodziły

Hipochondryk
@Ale ściema

Zniosły, po czym wprowadziły z powrotem, bo ilość zachorowań wzrasta. Nawet w niektórych z tych odważnych firm pojawiły się zarażenia covidem. Przychodzenie do pracy takiej jak assistance do biura powinno być PRZYMUSOWO zdalne w aktualnej sytuacji, a "proszenie" o przychodzenie do biura to skandal.

czarny
@Ale ściema

obym zachorował podczas przyjazdów do biura to załatwię was wszystkich :D

Dobre dobre

Dobre A kartę żywieniowa masz? No nie masz To już wiesz ile

WciążaTuPracuję

Ciągłe narzekanie na Mondial, na płace, na kadrę kierownicza na brak mleka w kuchni i nie wiadomo, co jeszcze nic nie zmieni. Pójdzie się do innej pracy i się będzie takim samym leniuchem z takim samym brakiem ambicji. To nie jest kwestia złej korporacji , ale kwestia tego ,że ludziom się nie chce pracować. Przychodzą do pracy i gapią się tępo w telefon, albo ostentacyjnie czytają Pudelka. Nie dają nic od siebie, a wiele wymagają. Zmiana pracy nic nie zmieni, trzeba zmienić mentalność I nabrać pokory. Albo założyć własną działalność na swoich zasadach i nie pracować dla kogoś. W każdym miejscu można się rozwijać trzeba tylko chcieć. A że trzeba się przy tym trochę narobić, no przykro mi...:)

AntyMondial
@WciążaTuPracuję

@WciążaTuPracuję zapraszamy na PTS, tutaj nie ma czasu na nudę bo musisz przy 5 otwartych sprawach odebrać jeszcze X telefonów, inaczej karaluchy Cię postraszą zwolnieniem i nie omieszkają zapytać co robiło się w kiblu 5 min!! Po koronnych zwolnieniach, kierownik K.G. stworzył obóz pracy. Mały jeba*iutki PL esesman. I jeżeli ktoś myśli, że osoby które wylewają szambo na swojego pracodawcę robiąc to anonimowo są tchórzami, to niech spojrzy w lustro i je*nie się kilka razy między oczy. Mam nadzieje, że prezes firmy czyta te komentarze i wyciągnie odpowiedzenie wnioski. Odejścia ludzi z platformy jednak o czymś świadczą...

Trzy wiszą

Mondial- Wielka firma, mali ludzie

Kolega, koleżanki byłego koleg

Trochę się żłobek ludziom załączył widzę. Straszny rynsztok w tych komentarzach, a najbardziej przerażające jest, to że większość jutro pojedzie do pracy z fałszywym uśmiechem na twarzy. Atmosferę w tej pracy tworzymy, my pracownicy i przeraża mnie, że pracują u nas ludzie tak pełni jadu, anonimowo jest łatwo każdego obrazić, dlatego tak ładnie lecą imiona i inicjały, szkoda ze nie macie na tyle odwagi żeby powiedzieć to wszystko komuś w twarz. Coś się dzieje lub coś nie pasuje, przecież można to zgłosić do odpowiedniego urzędu, do skrzynek wiszacych w kuchni, ale po co? Przecież idealnym sposobem komunikacji jest go work, na prawdę brawo dla wszystkich.

Henry

Jak czytam wasze negatywne komentarze to krew zalewa. Dzieciom nie dano obiecanej zabawki i focha strzelają, do PIP chcą zgłaszać, strajk włoski urządzać. Ludzie opamiętajcie się. Zachowujecie się jak obecna władza, która nie widzi krzywdy innych ludzi i zajmuje się sprawami blahymi. Nie rozumiecie, że mamy ciężkie czasy, firma chce zadbać o naszą przyszłość, byśmy nieli gdzie wrócić do pracy! Żałosne jest czytanie waszego jadu, trochę pokory. Zacznijcie dostrzegać co macie, a nie czego nie dostaliście. Ile tutaj jest subiektywnych opinii, może czasami warto spojrzeć na inne ludzkie tragedie by dostrzec swoją sytuację i ją docenić. A poza tym ta dodatkowa oremia jest dobrowolna, to dzielenie się z nani pracownikami, z tego co wiem nie ma jej w regulaminie pracy.

Serio?
@Henry

Pip to oceni, jak i inne nieprawidłowości!

@Henry

Kwestia premii jest tu najmniej istotna, jak dla mnie z okazji kryzysu mogliby premii nie wypłacać wcale i poparłbym taki pomysł. To co się w tej chwili dzieje w kwestii zwolnień - to jest powód do zalewania się krwią. (usunięte przez administratora)

@Serio?

Jak tak źle w firmie to drzwi otwarte. Nikt siłą nas tu nie trzyma. Na miejsce narzekających znajdą się w dzisiejszych czasach chętni, którzy docenią pracę.

@Henry

Przykro mi, ale to nie jest argument, tylko szantaż. A szantaż też nie jest przewidzianą w kodeksie pracy formą komunikacji z pracownikami.

@Człowiek z marmuru

Szantaż? A kto kogo szantażuje, każdy ma prawo wyboru czy chce, czy nie chce pracować dla firmy. Ponizej definicja szantażu: Szantaż (fr. chantage) – przestępstwo przeciwko wolności, polegające na próbie zmuszenia osoby do określonego działania lub zaniechania pod groźbą bezprawną zastosowania przemocy lub ujawnienia pewnych, częściowo lub w pełni prawdziwych informacji, których ujawnienie byłoby w opinii szantażującego dużą dolegliwością dla ofiary. Ja nie czuję szantażu, jak mi się przestanie podobać to mam prawo rozwiązać umowę i poszukać innej pracy. Jak widać, ty nazywasz to szantażem.

@Henry

O, widzę, że poziom dyskusji jednak idzie w górę, zaczęły się definicje wrzucane z Wikipedii. No to pójdę o oczko wyżej i posłużę się wiarygodnym źródłem - SJP PWN: szantaż «wywieranie presji na kogoś i wymuszanie czegoś za pomocą zastraszenia lub groźby kompromitacji» zastraszyć — zastraszać «wywołać w kimś uczucie silnego, ciągłego zagrożenia» I nie, nie twierdzę że mówimy tu o czynie karalnym. Uważam tylko, że mówienie komuś że ma się dostosować i nie siedzieć cicho albo iść na bezrobocie jest nieładne. Oraz nie stanowi żadnego argumentu.

nieukrywajciesie
@Henry

proszę liderow, kierowników i pracowników hr o nie ukrywanie się pod pseudonimami miejcie raz przynajmniej odwagę podpisania się

MMM
@nieukrywajciesie

Żaden z nich prawdopodobnie się tu nie udziela, natomiast z pewnością każdy z nich to czyta. Zatem proszę HR o ustosunkowanie się do omawianych tu tematów w mailu do pracowników. Prezes napisał 31.03, że ustosunkujecie się do niektórych kwestii zawartych w Prezesa wiadomości w ciągu najbliższych dni. Mamy 09.04. Jak się u nas w firmie definiuje termin "najbliższe"?

Serio? Serio
@Henry

Ale Ty chyba nie rozumiesz! Nie narzekam na prace, narzekam na to jak traktują mnie! (usunięte przez administratora)

nieukrywajciesie
@MMM

w mundialu nie raz się widziało lidera na gowork albo demotywatorach

@nieukrywajciesie

Zarówno jedno jak i drugie jest bardzo zabawne.

seriozarokdoplacasz
@Serio? Serio

Brawo! Za rok będziesz musiał dopłacić do straty a prezes coś obiecał coś zabrał i cała historia nie pierwszy i nie ostatni raz mundial zawiódł

Luk
@Serio? Serio

To chyba nie z platform jesteś bo tu akurat nadgodziny zawsze płatne.

Warhlag
@Henry

Ja tam widzę, że minimalna rośnie co roku, a pensja w mondialu stoi, albo wręcz się obniża (karta żywieniowa). Co roku wielkie spotkania jak to nie jesteśmy liderem rynku itp. Wystarczyły 2 miesiące lockdownu i już nagle nie jesteśmy tacy dobrzy? Coś mi tu śmierdzi złym zarządzaniem zasobami. Po co remonty i jakieś głupoty jak nie ma na pensje dla pracowników. Obecnie od kilku miesięcy ruch jest większy niż w latach poprzednich, więc nie widzę tutaj uzasadnienia na wszystkie cięcia. Chciałbym tylko przypomnieć, że minimalna znowu rośnie od 2021, a pensja w mondialu nie. No ale zakres obowiązków na pewno się zwiększy bo czemu nie.

Mimini

Pracowałam dłuższy czas w Mondialu i nie było żle, zarobki były znacznie wyższe niż obiecane na spotkaniu rekrutacyjnym. Miałam życzliwych przełożonych. Zgadzam się że niewypłacona premia roczna jak cios w brzuch. Ale poza tym, dobrze wspominam pracę w Mondialu

martek

podzielę się krótko moja opinia. Zarobki: jak na warunki toruńskie nie jest zle a w Toruniu wyboru dużego nie ma albo mondial albo za trochę większa kasę lidl lub biedronka. Słabo ze mało kto wyrabia premie a wszelkie dodatki od pół roku zamrożone. Przełożeni: zle lub bardzo zle, brak wiedzy, brak decyzyjności, brak pomocy, brak obecności, błędy w rozliczaniu czasu pracy, chamskie żarty Zespół: jak wszędzie są grupki ale ogólnie jest dobrze. Jak wszędzie są jakieś czarne owce i donosiciele ale nie ma na co narzekać, bywało gorzej. A najgorzej jest na innych działach tam donoszenie na innych to wręcz obowiązek i chyba liderzy wpisali im to w celach premiowych. Przyszłość i rozwój: w czasach covidu o to trudno, na awans nie ma tez co liczyć skoro z góry idzie na to przykład. Często sobie zadajemy te pytania co oni tam robią i jakie były kryteria wyboru? legenda już jest ze awanse i liderzy to tylko za odpowiednie donoszenie ale tak jest w sumie wszędzie a szkoda bo mieli się wyróżniać jako super fair firma. Dobrze ze leniwego chamskiego tłuściocha wywalają No i szkoda ze w Warszawie likwidują powoli wszystko i wynoszą do Torunia. Ocena ogólna: 3/5 w wielu miejscach jest gorzej i w wielu pewnie lepiej. Na razie przez covid rynek pracy jest ciężki ale jak tylko pojawi się coś ciekawego to zmieniam.

Czy firma Mondial Assistance Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nasz

Nie wiem, ale firma na pewno sponsoruje naszemu tf raty leasingu z naszych kart zywieniowych

Cenzor
@Nasz

I jeszcze wycina komentarze o tym, że wycina komentarze. Bardzo profesjonalna postawa.

Mądrala

Niektórzy jak mondial ucierpieli przez własną głupotę, zwolnili ludzi i dali im miesięczne odprawy, gdzie w danym momencie już by mogli normalnie pracować. Gratuluję logiki xD. A co do cierpienia w związku z koronką to ucierpiał tylko rynek usług, wszystkie produkcje, budowy itd mają się dobrze i jeśli mają jakieś straty to minimalne :)

KarmazynowyPiekarz

Jak lubisz pracować za trzech, a zarabiać praktycznie minimalną to zapraszamy

Karmazynowy
@KarmazynowyPiekarz

Update: teraz pracujemy za pięciu

Sss
@Karmazynowy

Jeżeli uważasz, że teraz pracujemy za 5 to chyba pracujesz od niedawna i nie wiesz jak to wcześniej wyglądało. Co do wynagrodzenia to jest to zależne od Twoich wyników i stażu pracy, i nie oszukuj się że pracując na słuchawie i organizując pomoc raz na pół godziny ktoś zapłaci Ci 10k na rękę.

Karmelek
@Sss

Od wyników? Konkursu miesięcznego już nie ma, każdy ma taką kasę jaką na umowie.

Walu
@Sss

No kolega chyba z zarządu. Witamy witamy

szczymonkałownia
@KarmazynowyPiekarz

nie liczcie na więcej pasywne gnomy. jesteście nic nie warci. Siedzicie na platformach cicho jak mysz pod miotłom. A później się dziwicie że niemrawi liderzy was dojeżdżają. Sami jesteście sobie winni ze jest jak jest. Wstyd mi za was i niedobrze mi jak patrzę na to z jakimi nieudacznikami przyszło mi pracować. Wiec jeszcze raz do was. Przegrywy, porażki, niedojdy nie wypisujcie tutaj tylko idźcie do długowłosego, kapusia, starej, grubego czy innego lidera ze jest nic nie wart i powinien stad wylecieć w podskokach a jak nie pomoże to do kierownika.

DużySzu

naszło mnie coś na napisanie opini, bo ludzie powinni znać konkrety a nie tylko żale osób zwolnionych albo osób za słabych żeby powiedzieć to co powinno się mówić przełożonym i innym pracownikom Wiec w punktach o mnie i to co myśle - odejście z własnej woli - ponad 1,5roku stażu - praca w 2 zespołach - w jednym zespole paru przełożonych i pare różnych opinii - współpracownicy w jednym zespole nie potrafili butów zawiązać a co dopiero obsługiwać klientów - w drugim zespole nic nie wiedzący przełożeni i dodatkowo (usunięte przez administratora) - w drugim zespole kapusie i współpracownicy czychający na podrzucenie świni - przełożeni nie panują nad zespołami, często śmieją się wspólnie z innymi pracownikami z ciebie i to ze wszystkiego z wykształcenia ubioru fryzury i błędów - przełożeni (usunięte przez administratora) obiecują ze będziesz miał taki grafik a na drugi dzień masz kompletnie co innego - rekrutacje wewnętrzne to nie rekrutacje a wybór najlepszego kapusia albo wybór kolegi - przełożeni kłamią na premiach - przełożeni jak cię lubią to maja cię za zapchajdziurę, swoim kapusiom dają proste zadania a tobie najgorsza robota - przełożeni napuszczają innych na ciebie jak jesteś lepszy - firma rozliczająca pensje robi mnóstwo błędów (usunięte przez administratora) - miały być lekcje języków obcych a nie było - na imprezach firmowych żal patrzeć na kadrę zarządzająca - archaiczny sprzęt - brud wszędzie, toalety, stanowiska - system i komputery wiecznie zawieszone - jak masz jakiś dobry pomysł to nikt cię nie słucha Pozytywy: - pare fajnych miłych koleżanek - przełożonym można wmówić i ściemnić wszystko - przełożeni nierozgarnięci - można się obijać (usunięte przez administratora) Ocena na koniec nie polecam, zmarnowany czas ale cenne doświadczenie na przyszłość żeby nie utonąć w takim bagnie. Współczuje osobom które pracują tutaj długo już szlam wszędzie wlazł

@DużySzu

Lekcji nie ma bo nikt z nich nie korzystał...

Wędkarz

Ryba psuje się od głowy, naturalna kolej rzeczy.

łebski
@Wędkarz

jak możesz tak oczerniać kadrę zarządzająca ;)

Wędkarz
@łebski

Odpowiadam już po raz trzeci: bo jestem szczery.

jarecki
@Wędkarz

Stulcie ryje i się cieszcie ze macie robotę miernoty jedne i niedojdy drugie gdzie w Toruniu znajdziecie prace? i pamiętajcie SV zawsze patrzy i zawsze jego na wierzchu

GrubyRoman

Smieszna firemka, ktora mysli, ze jest jakims microsoftem, a nie zasluguja nawet na okreslenie "kolos na glinianych nogach", predzej zwykla januszera. Mam nadzieje, ze juz wiekszosc szuka czegos nowego.

Zmarnowanakasa

wiecie na co mundial wydaje oszczędności np z karty żywieniowej? Na edycje i kasowanie niewygodnych wpisów W kwietniu i w maju raptem 35000 brawo zarząd

Zostaw merytoryczną opinię o AWP POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AWP POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 5 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AWP POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AWP POLSKA Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 139 ocen.

AWP POLSKA Sp. z o.o.