Opinie o Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)) w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) w Płock

zgred

podstawowym problemem osób wylewających tu pomyje jest totalny brak wiedzy o działalności korporacji.. myślicie, że dyrektor sam decyduje o podwyżkach? Od tego są grube ryby z centrali, to oni rozdają karty i mają głęboko w poważaniu inflację w takim małym kraju jak polska. U prywaciarza możecie sobie życzyć, ile chcecie podwyżki, a pewno janusze biznesu wam dadzą 100% podwyżki każdego roku. korpo rządzą się swoimi prawami, dokształćcie się. A propo inflacji - reklamacje zgłaszać do rządu, a nie prywatnych przedsiębiorców.

Jak prezentują się możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny))?

Z awansem jest różnie ale właśnie dostaliśmy całkiem fajna podwyżkę 4.5% a nawet jeszcze raz w roku bonus. Trzeba przyznać że dyrektor mile zaskoczył wysokością podwyżki.

@Tomek

No faktycznie od 2500 netto będzie całe 112,5 PLN... Podwyżka 4,5%, a inflacja +/-20% - jak tu żyć??? I gdzie jest w tym wszystkim (usunięte przez administratora)

Mieszkaniec Płocka 2
@Tomek

@Tomek jeżeli chciałbyś swoim wpisem przekonać nas, że to godna podwyżka te 4,5% (no zawsze to lepsze niż 2,0 %) to zestaw to sobie z kosztem spodni, które produkujecie. Przeciętne zarobki na poziomie 5 par spodni, a podwyżka na +/- 12 litrów paliwa. Gdzieś wasz pracodawca (i ten w USA i ten w Polsce) zatracili skalę ważności. Tutaj najważniejszy powinien być człowiek, a nie spodnie i zysk... Pomyśl następnym razem zanim zaczniesz głupoty wypisywać

od sasa do lasa
@Mieszkaniec Płocka 2

to zmień pracę na taką, w której dostaniesz 30% podwyżki co miesiąc

Dip
@od sasa do lasa

Oooo kadry na rozkaz dyrektora działają widać. Mina jak został wygwizdany na zebraniu bezcenna. Szkoda że tylko tyle osób miało odwagę wyjść. Reszta tylko szczekać na odległość potrafi.

xxx
@od sasa do lasa

przyznaj sie ile zarabiasz ile podwyżki dostałeś (łaś) bo godzinowi mają albo najniższą krajową albo ciut więcej mimo uczciwej ciężkiej pracy bo obijać to tylko mogą się (usunięte przez administratora) brygadzistki (B2 zm A)

Wp

Jak ma być dobrze jak w Levisie 80 % ludzi to że wsi tablice WSE WPL CLI WGS normalny z miasta tam nie pracuje. Wprowadzić winiety za wjazd do miasta!!!!!!

Ewa...
@Wp

Słuchaj kolego..... Nie ważne kto jest z miasta/wsi...należy zrobić porządek z ludzmi co nic nie wnoszą a zarabiaja kupe kasy Przykład ? Proszę Zofia B,Grzegorz(mech) Paweł K. itd ..wszystkie brygadzistki.....kupe kasy (od Zofii ,,emerytki-od 12 do 5 tys. brutto-m-c) Pytam Nowego p.dyrektora >>>ZA CO ???

Xxxx
@Wp

Buraku z Płocka milcz bo wstyd że Twoja głupota nie zna granic

XXX
@Wp

Kolego masz rację dobrze nie będzie jak przychodzą nowi tak jak mówisz WP i kładą na wszystko lache a płacz ze mają mnie podwyżki jak pracownicy którzy pracują po 10 lat . A winietki powinni wprowadzić jak jedziesz do lasu na grzyby i syfon zostawiasz po sobie lub gdy jedziesz na wieś do baby po jajka bo lepsze lub do mamusi na obiadek niedzielny bo czyste powietrze i mama da słoików

Równi
@Wp

Kim ty jesteś że dzielisz ludzi ze wględu na pochodzenie?Ile działek na których SIĘ budują ludzie z miast przybyło w tym roku?My przyjmujemy do nas z uśmiechem a tylko Tacy jak Ty mieszają Nas z błotem. Jesteśmy Równi choć nieco Różni.

Pondzio
@Wp

Nie ważne ze większość ludzi pracuje ze wsi ale zalezy im na pracy i chcą pracować a ty buraku miastowy wstydz się za to jak nazywasz ludzi(usunięte przez administratora)

Maro
@Ewa...

Tepa jesteś..... Może jeszcze zapytasz,za co Dyrektor bierze pieniądze! Leczyć się.....

XxXx
@Wp

Pracują ludzie ze wsi bo ludzie z miasta nie dają sobie rady z ciężką pracą i najzwyczajniej w świecie wymiękają tam gdzie chłop ze wsi się jeszcze nie rozgrzał.

Pracownica

Masz rację.

@Wp

Poszukaj sobie pracy gdzie tylko miastowych przyjmują .

@Wp

To ty jesteś nienormalny Żal mi ciebie skoro tam pracujesz.

@Wp

Ja mam wpl i co mi zrobisz

@Ewa...

Gadasz głupoty jakich mało. Moja brygadzistka jest the jest. Cały czas na nogach. Pomaga nam ile może . Jestem na sekcji 114 a . Wiem co piszę. Nie wyobrażam sobie pracować z inną brygadzistą więc nie mów w imieniu innych.

Jacek
@Wp

NIe czaje aluzji , przecież wszyscy z Płocka tak naprawde są ze wsi

Izabela

No to może Twoja jest super, ale inni mają prawo ponarzekać. Chociaż też uważam że nie wolno wszystkich wrzucać do jednego worka!

jajko
@Wp

też mam wpl. a urodziłam się w Płocku. Uciekłam ze smrodu i ciasnoty. u ciebie pewnie wszyscy z miasta tylko babcia ze wsi.

xd
@Wp

Jakiego miasta? Płocka? xD hueh xD

@Ewa...

A cały dział niby rozwoju...co chodzi parami i zagląda po kątach szukając roboty...

Luz Maria

Jaki dyrektor,taka podwyżka.On poza noszeniem przypinek i gadżecików nic nie zrobił dla ludzi pracujących na produkcji

Starsza
@Luz Maria

W piątek na zebraniu z dyrektorem poczulam się upokorzoną jak nigdy dotąd. Pracę zaczęłam jeszcze w końcówce PRL¬u i nigdy tak się nie czlam jak po słowach pana dyrektora. Nie życzę źle temu Panu ale karma wraca.

Starsza

Jeżeli człowiek wykształcony menadżer po roku pracy daje podwyżkę 4.5%. To poniżanie człowieka szwalnia pracuje w akordzie 50% wyrabia ponad normę to po roku jaki jest zysk . Firma planuje np. ( 1000) par spodni w roku produkcyjnym . Pracujemy na szwalni w picie czoła żeby godnie żyć i z całej nadprodukcji dostajemy 4.5% podwyżka i 2% bonusa .. Teraz sama zrozum chyba że jesteś z innego wydziału i masz o wiele lepszy etat

@Luz Maria

Popieram, wszystko co jest robione służyć ma tylko pokazaniu, ile to ja zrobiłem...czarna dziura przed i jeszcze czarniejsza po...niedługo to tylko będzie materiał do kroniki czyli historia

szwaczka

REKRUTACJA PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE PO KILKU SŁOWACH WSTEPU PANIE Z KADR ROZDAŁY KARTKI Z KWADRACIKAMI W KTÓRE NA CZAS TRZEBA BYŁO POWPISYWAC ,,U'' potem kazdy był zapraszany osobno na rozmowe o przebiegu pracy zawodowej i dlaczego chce tam pracowac. Panie od razu uprzedzają ze to cięzka praca. wszyscy sie zakwalifikowalismy a było nas 10 osób.

nie było takiego pytania

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy w Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)) wypłacane są dodatkowe nagrody dla pracowników?

He he he he, ale mnie rozbawiłeś.

Pracuś

Jeżeli okazjonalnie otrzymane spodnie do tego wliczać to tak ???? ???? ???? O czymś innym można pomażyć

Nie

Franciszek

a otrzymujecie jakieś benefity? zniżki na ubrania, karta multisport?

@Franciszek

Masz 40% zniżek na wszystkie ubrania w sklepie internetowym, i wybranych sklepach stacjonarnych, informację w których można uzyskać na stronie internetowej, karty multisport nie ma, masz opłacany pakiet medyczny w medicover, na święta dostaniesz 1000 zł, na urlop jakieś 600, opłacają też ppk w całości, ubezpieczenia grupowe też są atrakcyjne, z czego za jedno z nich dopłacasz tylko 1 zł

@Anna

I co z tego? Kazda szanujaca się firma ma dla swoich pracowników pakiety zdrowotne, zaplecze socjalne z ktorego są dopłaty do wczasow czy dodatki swiąteczne. W tych najbardziej dbających o pracowników sa jeszcze dofinansowania dla dzieci i było wypłacane tzw. ,,inflacyjne'' ktore było nie małe. Nawet w małych hurtowniach pracownicy dostali takie dodatki. Najnizsza krajowa poszła juz w górę o 400 zlotych a pojdzie jeszcze więcej a tu co dostaniesz? W grudniu urlop na żądanie byl udzielany jesli przełożony się zgodzi. To jakies kpiny są.

I po co ta złość, ktoś zapytał więc udzieliłam odpowiedzi, zamiast wyrzucać tu swoje niezadowolenie idź na górę, co do urlopu nie wiem gdzie macie takie problemy, najwidoczniej każdy dział rządzi się swoimi prawami, druga rzecz jest Ci tu tak źle, nie dobrze, to po co pracujesz w tym zakładzie, jeśli są firmy które tak wszystkim walą to idź tam, nadmienię tylko że też jestem pracownikiem produkcyjnym- akordowym, bo zaraz będą komentarze że pewnie siedzę za biurkiem, każdy jest kowalem własnego losu, to Ty decydujesz co robisz, gdzie pracujesz, nikt Cię nie zmusza do siedzenia w tej fabryce, zamiast tracić energię na to vo się tu dzieję, po prostu idź tam, gdzie jest tak super

Bartek

Nie

@Anna

Nie uważasz że po ponad 20 latach pracy podwyżka na poziomie 100 zlotych jest jak najbardziej w porządku? Jesli ktos pyta to należy mu powiedzieć prawdę jak jest. Jakie kokosy zarabiamy za swoja ciężką pracę. Kazdy ma prawo do walki o lepszy byt. Jesli wszyscy będą siedzieć cicho i nie będziemy reagowac to byc może za dwa lata wszyscy bedziemy zarabiac najniższą krajową. Jeszcze raz przypomne ze od stycznia najniższa krajowa wzrosła ponad 400 zlotych a lipcu wzrosnie o kolejne 100 a u nas w firmie wzrost płacy na najnizszym szczeblu tzn na 2 stopniu 120 złotych. Zauważ rowniez że w chwili obecnej kazdy mlody człowiek ktory przyjdzie do nas do pracy wytrzymuje do pierwszej wypłaty. Nie wiem kiedy Ty przyszłaś ale jak ja się zatrudniałam to testy były robione co najmniej raz w miesiacu i do pracy przystepowało po kilkanascie osób. Na dluzej zostawało 80%. Teraz nowe osoby pojawiają się raz na kilka miesięcy i zostają tak jak napisałam wyzej do pierwszej wyplaty.

No cóż

Szkoda jest tych wszystkich koleżanek które pracują jak mróweczki . Kobiety w fabryce są tak przerażone utrata pracy że będą pracować nawet za połowę tej stawki .

Aktywny pracownik

Pracownicy akordowi startują ze stawką 17 zł śmiech na sali.Po wyrobieniu 100% wchodzą na najniższą krajową a wyrobienie tych 100% na szwalni jest nie możliwe więc proszę samemu wyrobić sobie opinie o tym zakładzie.

@Aktywny pracownik

To się trzeba zwolnić A nie narzekać.Prace jak ktoś chce to sobie ogarnie wszędzie.

@Aktywny pracownik

W ubieglym roku było startowej 17,48 więc jakim cudem w tym jest 17?

Jesli to odpowiedź na mój wpis to sie mylisz i to bardzo. Pracuję na szwalni i tak jak kilka innych osob czekam na ogłoszenie ,,podwyżki'' żeby podjąć ostateczna decyzję.

Po pierwsze nie ma nikogo kto by reprezentował pracownika. Trzeba założyć nowe związki i zacząć działać. Na początek 6 luty 2023 wszyscy po ćwiczeniach stop praca przez godzinę.. Jedna jak i druga zmiana jak się zjednoczymy to wspólnie wygramy godne place. Teraz do tych wszystkich mądrych co nie pasuje to się zwolnij ujawnij się to zobaczymy jaki masz etat.

Czy firma wypłaci pracownikom inlacyjna rekompensatę.?. Znaczące fimy w Płocku zadeklarowały jednorazowe wsparcie w kwotach 800 PLN do 1400pln.. Pytam na portalu gowork żeby ta informacja dotarła do większego grona. Jutro napisze pytanie na ping i pewnie zostanie bez odpowiedzie jak większość pytań.

Pracuś

Pewnie powinna śladem innych Pracodawców, którzy wspomagają swoich cennych Pracowników...

Teresa

A były jakieś pogłoski, że wypłaca czy wnioskujesz tylko po zachowaniu innych firm? Wiesz już coś konkretnego na ten temat? Ktoś w ogóle wie czy szykują się jakieś podwyżki?

Job

Co to za wynalazki są przyjmowane ostatnio na suszarki?Na L4 chodzą i umowy przedłużają na okresach przystosowawczych.Nie do pomyślenia kiedyś.Nikt tego nie widzi Czy to po znajomości ?

@Job

A to tam aż tak dobrze płacą, że tylko osoby po znajomości mogą się dostać do pracy?

Agnieszka
@Job

A to na L4 iść nie można jak człowiek chory jest, co Ty gadasz? To chyba dobrze, że jest inaczej, nie tak jak ty byś ustanowił. Czyli nie ma kierownictwo z tym problemu?

Zainteresowana pracą
@Agnieszka

Widać z Waszych wpisów, że zmienia się podejście do Pracowników, bo kiedyś to jak Pracownik chodził na zwolnienie to po powrocie do pracy go i tak zwalniali...szczególnie na szwalni takie praktyki były dozwolone

Job
@Agnieszka

Chory hyba na lenistwo i leserstwo

Jedziemy
@Job

Hehe musiał bym mieć etat mistrza hehehe

Na maksa
@Jedziemy

Już go posiadasz

@Na maksa

Czy dobie wysokich cen i wysokiej inflacji pracodawca podniósł płacę wszystkim Pracowników czy tylko wybranym? Czy zakład z tradycjami przetrwa w 2023 r. zapowiadaną falę podwyżek?

Joanna

zero przeciwskazań? jakieś badania, potencjalna przeszłość kandydata itp? praca osób z grupą to jak tu wygląda w takim razie?

Prawda
@Zainteresowana pracą

Tak się Daliscie w Levisie akord i ogień choroba nie wybiera a wy pracujecie 10 godzin a płacą za 8 np scraping szwalnia hahaha

jola

Mam pytanko jak przedstawia sie sytuacja pracy na szwalni jaka jest atmosfera pracy ile najwięcej normy można wyrobić ,4 tyś da rade wyciągnąć na miesiąc ?czy warto wrócić po latach????????

Bartek
@jola

W dwa miesiące tak. Moja Rada z daleka omijaj ten zakład.

@Bartek

Chyba nie chcesz przez to powiedzieć, że 2 tys w miesiąc niby jest i nie więcej? Nie zaokrągliłeś za bardzo w dół przypadkiem? A atmosfera i ludzie?

Aga
@Joanna

W pracy akordowej na 100% jest mniej niż najniższa krajowa. Są stanowiska na których jest trudno wyrobić więcej normy tak ustalone ze szkoda gadać. A i przerwy które są ustawowe te 20 minut to są tylko fikcyjne. Bo norma ustalona jest na 8 godz . pracy. Ale są stanowiska w zakładzie gdzie zarabiają 30 zł brutto i robią ludzie po 140%tak zależy gdzie trafisz.

@Aga

No to słabo jeśli faktycznie tak z normami zawyżają... A te stanowiska, o których wspominasz, że 30 brutto zgarniają to jakie?

@Joanna

@Joanna i jeszcze słabsze jest to, że jak nie ma pracy z winy zakładu i pracodawcy to tenże pracodawca zabiera nasz urlop zamiast zapłacić postojowe. A jak chcę się urlop to nie ma. To słabe jest i szkoda wszystkich.

@Pracuś

A na jakiej to umowie niby w takim razie się dzieje? Bo odnośnie KP to tak w ogóle można, pracownik nie mógłby się przeciwstawić?

@Joanna

@Joanna Zdroworozsądkowo to Pracodawca powinien w taki sposób zorganizować i pracę i ewentualny przestój, abyśmy jako Pracownicy nie byli na tym stratni, ale w levis-ie zawsze inaczej. Sprawdziliśmy w internecie i: "Czy pracodawca może wysłać na urlop z powodu braku pracy? Nie można zostać zmuszonym przez pracodawcę do wzięcia urlopu w firmie z przyczyn technicznych lub organizacyjnych. Za okres niewykonywania pracy przysługuje wynagrodzenie..."zawsze my - Pracownicy jesteśmy wyrolowani, a zakład się cieszy, że ma postojowe za darmo...

Czy w mieście Płock da się zarobić więcej niż 11000 pracując jako planista produkcji?

Tak...pewnie w Levi Strauss Poland Zakład produkcyjny

Byłam na rozmowie o pracę, po której obiecywałam sobie wiele, a tu po prostu dno dna. Szkoda, bo niby firma z tradycjami, a jednak porażka

Były

Przychylam się do wielu poprzednich wpisów - naszczęście zakończyłem pracę w Levi lata temu...ale tam nigdy nietraktowano pracowników inaczej niż jak najemników (usunięte przez administratora) - mieli, mają i (pewnie do zamknięcia) będą mieli tylko (usunięte przez administratora) w pocie czoła od poniedziałku do piątku... Kandydaci szukajcie pracy w normalnych miejscach

Wiarygodna firma

Poczytaj komentarze poniżej, a dowiesz się, że tutaj nic nie ma.

Pola

Pracowałam tam ponad 20 lat i teraz wiem że to jest jeden wielki wyzysk ludzi. Szkoda mi tych zmarnowanych lat,gdzie czułam tylko zmęczenie. Teraz wiem jak można pracować i mieć czas dla rodziny,nie martwić się co będzie jutro.

Aaa
@Pola

Też tam pracowałam i wiem jak było

@Aaa

ojej a czemu tak uważacie? na czym polegał ten rzekomy wyzysk?

Analny terrorysta
@Monika

Czy 2,5 do ręki za taki (usunięte przez administratora) to nie wyzysk? To była kasa, ale 20 lat temu.

Sławomir
@Analny terrorysta

Czyli można pracować prawie 20 lat i mieć dalej minimalną? Rozmowy o podwyżki jakieś były?

@Pola

Ja też przepracowałam tam ponad 27 lat i żałuję że można innaczej pracować. Po levisie nie miałam na nic siły, teraz wiem że żyje i po pracy normalnie funkcjonuje.

Ona
@Pola

Pracowałam ponad 20 lat, zawsze niedoceniona, zestresowana. Teraz chodzę z chęcią do pracy i jest super !!!

Pracowałem w tym zakładzie przez osiem lat od 2000 roku. Było spoko, na tamten czas zarobki 3tyś. Lub więcej z nadgodzinami. W latach 2008 dobrze zarabiali Ci co (usunięte przez administratora)i tak jest do teraz. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)......lacze mają dobrze w tym zakładzie. Gdy się zwolniłem zarabiałem 2200 zł. Ledwo normę wyrabiałem.

@Piotr

To prawda zarobki zatrzymały się już dawno.

Torgo
@Piotr

Ja pracowałem ciut dłużej prawie 25lat .Po zwolnieniu miałem wielką pretensje do siebie Czemu tak późno się zdecydowałem na zmianę, naprawdę jest mnóstwo możliwości mimo już "średniego" wieku.

Agi
@Torgo

Jest za najniższą krajową akord(usunięte przez administratora)

@Agi

Kiedyś już pisali o tym złym traktowaniu i widzę, że dalej ludzie o tym wspominają. Czemu każdy dalej na to sobie pozwala? Może czas na jakieś skuteczne zgłoszenie tego do odpowiedniej instytucji, chyba że tym co tu aktualnie pracują to aż tak jednak nie przeszkadza?

Nowy pracownik

Czy są przyjęcia do Levisa? Tam gdzie badają materiały i spodnie?

@Nowy pracownik

Nie ma przyjęć, tylko na szwalnię są przyjęcia

@O&&

O, a ja właśnie się szwalnią interesuję. Powiesz ile się zarabia? Jakoś za godzinę czy akord?

Yhy
@Marta

akord, ale też jest tam straszny (usunięte przez administratora)

Było minęło
@O&&

To są przyjęcia czy nie ma?

@Yhy

Straszny... ruch?xd A powiedz mi ile tak średnio w sumie daje radę wyrobić na tym

@Marta

Stawka wyjściowa to 17,48 i jest to akord

@O&&

A jakie są godziny pracy na szwalni?

mario
@Monika

6:14 i 14:22

Siemaneczko. Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Liczę, że dowiem się więcej o firmach z Płocka. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)? Czy mają wysokie stawki? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Pozdrawiam Tomek

lilka
@Tomek

Szukaj gdzie indziej ,teraz to najgorszy pracodawca w Płocku.

@Tomek

Czołem Tomku. Jest dobrze, zarobki porównywalne z okoliczna konkurencją więc dramatu nie ma. Jeśli idzie o dofinansowane posiłki w pracy to sugeruję firmę Dachser Poznań z Gądki. Pracownicy (wiem to od przyjaciela bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Anna.

Jam jest on
@Anna

Haha, co to za brednie? Nie ma tu żadnego jedzenia, stołówka z posiłkami dawno zamknięta. Płaca marna, zero perspektyw na podwyżki. Ciągle czepialstwo o wszystko co się da

Wiedźma
@Anna

Chyba nie o tej firmie piszesz ????

@Jam jest on

Napisana prawda

@Anna

Nic takiego nie ma miejsca

Szukający pracy

Czy są przyjęcia do pracy do levisa na stanowisko brygadzisty? Albo mistrza? Dla mężczyzny.

Hahahaha
@Szukający pracy

Na prezesa szukają. Zgłoś się.

@Hahahaha

Rozumiem, że to żart? Szkoda że nikt nie potrafi pomóc. Może warto po prostu zadzwonić do firmy?

Szwalnia

Brawo lasery!!! Przynajmniej Wy mieliście jaja pokazać swojemu malemu kierownikowi gdzie macie jego śmieszne dodatki. Nawet jak nic nie ugracie to niech sobie kupi chociaz za to nowe ciuchy bo łazi ciagle w tym samym. Szwalnia jest z Wami!!!

Redboy
@Szwalnia

Co chcecie od krecika to najbardziej oddany człowiek dla fabryki. Jest jeszcze kilku ale jest RODO to nie wymienię ale wiecie o kogo chodzi,

Najbardziej w porządku jest pani Ewelina S. Świetna w swoim fachu i mega sexy.

Amor
@Paweł

Nie prawda najbardziej była w porządku Ewa N szkoda ze odeszła.

Zostaw merytoryczną opinię o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) - Płock

• Jak się pracuje w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Zobacz opinie na temat firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 8 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Kandydaci do pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)