Opinie o Global Business w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Global Business. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Global Business o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Business w Bydgoszcz

Aneta

Nie liczą czasu połaczeń, jest na luzie, prowizje bez zadnych progów

velasqez

Chyba jedyna firma call center jaką znam ktora płaci prowizje za wysłane umowy, a nie tylko za aktywacje. Bez cisnienia,Osobiście polecam

lela

Firma na poziomie

aventi

Bzdura! beznadzieja, ze na takich portalach wypowiadaja się ludzie, którzy nawet w firmie nie pracowali....

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Global Business? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
kicia96

Z prowizjami jest calkiem spoko, bo nawet jak umowy odpadają to kasa za nie jest tylko podstawa troche marna. Ktoś pracował i wie po jakim czasie można liczyc na umowę o prace????? Ja już sie nie ucze i zależaloby mi....

Aneta

@nicol - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Global Business? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? Piszesz, że pracodawca daje czas na zapoznanie się z zasadami panującymi w firmie - czy na początku zatrudnienia są organizowane szkolenia wstępne? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

nicol

Jak ktos lubi korpo klimat to sie tutaj nie odnajdzie. Bardzo mały zespoł, na pewno jest spokojniej niż w innych miejscach w których pracowałam. Nie ma takiego cisnienia i jest dużo czasu żeby się rozkręcic. Polecam tym, którzy lubią sprzedaz.

Aneta

@anonim34 - czyli jesteś zadowolony z zatrudnienia w Global Business? Piszesz, o systemie prowizyjnym, a czy firma zapewnia dodatkowe benefity w formie np. prywatnego ubezpieczenia medycznego?

Nikiniki
@Aneta

Nie nie nie! Nic nie zapewnia. Prowizja na poczatku jest od kazdej spisanej umowy, a od drugiego miesiaca pracy trzeba spisac juz kilka umow, zeby wyplacili prowizje...

anonim34

prowizje sa tak jak mowili na rozmowie 50 zl netto za kazda umowę nawet jesli ona odpadnie i to jest inne niz w reszcie bydgoskich cc. Mogloby być wiećej wczesniejszych wyjsc. to chyba jaedyny minus. Ludzie bardzo w porzadku

Ello_Z

A jak tam jest z prowizjami? Mozna zarobić?

Vera

Wcale nie jest tak zle jak piszecie .. Gdybym miala kierowac sie opiniami przy wyborze pracy to chyba bym nigdzie nie poszla. Dla mnie firma spoko.

Aneta

@Jaromógłbyś powiedzieć więcej na temat swojej pracy? Rozumiem, że jesteś z niej zadowolony. Jakie są według Ciebie plusy z pracy w Global Business. @Tom jak dawno pracowałeś w firmie? Również chętnie usłyszymy o Twoich doświadczeniach. W jaki sposób pracownicy byli przygotowywani do pracy? Czy mogli liczyć na szkolenia wprowadzające?

zimarz1

Pracowałem tam na początku gdy firma powstała i widzę że nic się nie zmieniło nadal to dno i 3 m mułu. :)

Jaro

Kto robi umowy ten zarabia. Mi się podoba, że mają zasady, do których się stosują. Możesz pracować 6 godzin dziennie, wtedy dają ponad 17 zł brutto za godzinę i płacą od każdej umowy, która wychodzi z firmy - i to 50 zł do ręki. Mi to wystarcza. I nie obchodzi mnie wynik grupy.

Tom

Właściciel powinien zrozumieć, że ludzie przychodzą do pracy zarabiać pieniądze! Firma zajmuje się sprzedażą usług Orange, a cały zespół robi dwie umowy tygodniowo. Od koordynatorki usłyszysz jedynie żeby uśmiechać się do klientów, bo sama nie posiada umiejętności i nie ma doświadczenia w sprzedaży. W tej firmie niczego się nie nauczysz i nie zarobisz. Teraz pracuje w innej firmie telemarketingowej i nie ma porównania.

Aneta

Śledzicie stronę internetową firmy? Znajdziecie tam informacje na temat aktualnych ofert pracy. http://www.globalbusiness.com.pl/kariera/ Zamierzacie aplikować? Czego mogą spodziewać się kandydujący na te stanowiska?

Sandra

Firma na niskim poziomie. Pani koordynator rzeczywiscie traktuje ludzi z gory, atmosfera wrecz odrazajaca ze tak powiem. Pracuj, sprzedawaj,zarabiaj . Sa nie mili i opryskliwi. Wytrzymalam tam 5 dni. Kare dostalam a gdy pokazalam to prawnikowi wysmial ich i do dzisiaj cisza.

Sandra

hgfc

no jest caly czas rekrutacja bo pewnie jeszcze nie znaleźli odpowiednich ososb trzeba się jakos może bardziej do tego wszystkiego przylozcy nie? @Ola moze po porstu TY na taka osobe trafilas i tyle ..?

Ola

Nie dziwię się, że firma ma problem ze znalezieniem pracowników. Byłam na rozmowie w tej firmie Pani rekruter, z która rozmawiałam była kompletnie nie przygotowana i raczej nie ma nosa do ludzi, nie prowadzi dialogu, tylko zadaje pytania, nie udziela najbardziej podstawowych informacji. Ja powinnam być wspaniale zapowiadającym się zaangażowanym pracownikiem, mimo że Pani rekruter nie zachęca wcale do tej pracy. Rekrutacja na bardzo niskim poziomie NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Global Business - Bydgoszcz

Global Business
2.4/5 Na podstawie 79 ocen.

Global Business