logo Global Business

Global Business

Bydgoszcz

Opinie o Global Business

malinka 2010-08-31 17:20:09
A kto jest właścicielem tej firmy wiesz jak on sie nazywa?bo ja chyba tez miałam styczność z tą firma?
mietek 2010-12-13 05:25:06
Najniższa podstawa to ( usunięte przez administratora ) wiec beznadzieja. A planu wyzszego i tak nie wyrobisz wiec 80% ludzi w tej firmie wlasnie tyle zarabia. Zreszta ( usunięte przez administratora ) ( usunięte przez administratora ).Nikomu nie zycze pracy w tej firmie, juz lepiej pracowac na kasie albo w magazynie.
anonim 2011-02-12 15:49:02
Czyli wniosek oczywisty lepiej nie tracić czasu [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-02-18 18:40:22
Jak uzasadniłaś pismo, po którym zrezygnowali ze ściągnięcia tych należności? Odniosłaś się tylko do zwolnienia, czy napisałaś coś jeszcze?
anonim 2011-02-19 08:20:28
Sądze, że nie ma sie czego bac jesli chodzi o ta niby kare umowna. Zasady firmy równiez nie naleza do najuczciwszych (kto pracowal ten wie) wiec "mamy haka na raka".
Anonimka 2011-02-21 09:12:39
A czemu zrezygnowalas? Ja rowniez wypowiedzialam umowe jakis czas temu i tez czekam na odzew...
..... 2011-02-25 09:54:18
I słusznie :) Kara jest zbyt wygórowana to po pierwsze po drugie nie mogą cie zmusic abys przepracowala 3 miesiace grożąc kara. Ogolnie zdala od firm telemarketingowych...
anonim 2011-03-24 12:24:50
Szukasz stałej pracy? Jesteś dobry/a w tym co robisz? Szukasz spokoju i stabilizacji? Jeśli jesteś pewny/a, że zasługujesz na coś lepszego, przyślij cv i pochwal się swoimi dotychczasowymi wynikami. ( usunięte przez administratora ) Czekamy na Was!
ciekawski 2011-04-06 08:47:02
Poszukują teraz Koordynatora czyli jak ktoś wyżej napisał ( usunięte przez administratora ) Może ktoś napisać coś więcej? tzn. czy jest sens składać cv, czy rotacja koordynatorów wygląda tak jak telemarketerów no i czy dobrze płacą? ( usunięte przez administratora )
franc 2014-03-15 13:33:32
@gregory, za to w zakładce oferty pracy Global Business ma oferty na stanowisko Doradca Klienta oraz Koordynator działu sprzedażowego, może to Cię zainteresuje.
Mirek 2014-05-31 02:04:32
Te rekrutacje w ogóle fizycznie istnieją, bo na stronie Global Business nadal sa oferty pracy na oba stanowiska, troche mnie to niepokoi.
v8 2014-06-26 10:24:03
Witam, a jak wygląda realizacja usług dla klienta, czy ktoś wie?
luczak 2014-12-01 20:10:20
Zapoznaliście się już z nową ofertą pracy firmy Global Business? Akurat szukam pracy i wydaje się strzałem w dziesiątkę. Ktoś skomentuje sprawę? Logistics isn’t just systems, supply chains, and epic infrastructure. It’s a diverse team of individuals who...
kreatywny 2015-02-17 20:04:15
Hej, czy wiecie czy w Łodzi coś się dzieje z rekrutacją? Aplikowałem na Junior Accountant i do tej pory nie dostałem żadnej informacji zwrotnej. Ktoś jest w podobnej sytuacji?
JarząbekAKAJaszczomb 2015-10-18 19:56:46
ODRADZAM. W Bydzi nikt już nie chce tam pracować to właściciel (osobiście) jeździ do Torunia aby rekrutować naiwnych na pracowników. Spotyka się po kawiarniach okupując stoliki a nie zamawiając nawet głupiej kawy czy herbaty (o poczęstowaniu nią kandydata zapomnij). Facet wygląda jak bankier czy inny "VIP" z reklamy TV: dobry but, gajer, dobry telefon, drogi zegarek, modna fryzura itd ale pamiętajcie KRÓL JEST NAGI (skoro go na zamówienie nie stać pomimo że okupuje stolik w lokalu). Bardzo zarozumiały typ, opryskliwy, wyniosły proponuje najniższą krajową 1200zł. umowę śmieciówkę (zlecenie) i nikłe prowizje przy czym mało prawdopodobne do grubszej realizacji (praca telemarketera i wciskanie ludziom laptopa z internetem na umowe w orange). Przy dobrych lotach gdybyście dużo sprzedawali tego szajsu to może z 1900 zobaczycie finalnie z prowizjami. Jak dla mnie śmiech na sali żeby dojeżdżać i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na słuchawkach za taką marną kasę. Aha i typ od razu informuje że jak sprzedaż nie ten tego będzie to wypad hehehe. ODRADZAM SZKODA NERWÓW - ZDROWIEJ I ŁATWIEJ JEST NA BUDOWIE ZAROBIĆ TAKĄ "MEGA KASIORĘ" ;))
JarząbekAKAJaszczomb 2015-10-19 18:51:55
Rekrutuje i to jako jedyna osoba rekrutująca - wiem bo byłem na rozmowie ... W zasadzie to cały czas namawia Cię do podjęcia u niego pracy. Szkoda tylko że typ nie rozumie iż ludzie używający mózgu nie podejmą pracy na um. zleceniu na najniższej stawce krajowej plus marny prowizyjny ochłap heheh...
scooby 2015-10-29 21:15:09
Żenujące jest to, że wypowiadasz się, a nie masz pojęcia o tym jak działa firma, jaki produkt jest sprzedawany i jakie uzyskiwane są rzeczywiście wyniki. Skąd np. informacja, że max to 1900zł. Pracowałeś w tej firmie człowieku? Jak ci się nie chce pracować, to przynajmniej nie pisz bzdur w sieci, bo obniżasz poziom.
JaSoN-X 2015-11-05 15:58:33
Tak się składa że ja pracowałem w GB i coś w tym co napisał Jaszczomb jest.
Oznacza to że Scooby to jakiś lizus Tomasza G. Przezabawne :D
ano 2016-02-21 15:56:28
Firma jest beznadziejna. Nieprofesjonalny kontakt właściciela z aplikującym o pracę. Strona firmy pozostawia wiele do życzenia, pełno pustych zakładek, szczególnie tam gdzie powinno być napisane coś odnośnie 'współpracy' czy 'kariery' w firmie. Stanowczo odradzam. Na olx ogłaszają się jako 'przedstawiciel handlowy' a oferta nie jest dokładnie sprecyzowana, przez co można wiele myśleć... potem się okazuje że z przedstawiciela robi się 'doradca handlowy' w call center. ODRADZAM.
ktoś 2016-07-05 11:12:50
Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie w Bydgoszczy. Brak organizacji pracy, brak pomysłu na zarządzanie i sprzedaż, praca po omacku bez zasad i konsekwencji. Umowy o prace to mit w tej firmie zasady zatrudnienia i prowizje pod wielkim znakiem zapytania….
Magda 2016-07-14 19:50:55
Firma liczy 2 osoby! Byłam na rozmowie, jakaś niewykwalifikowana panienka od rekrutacji, totalna porażka. Stawka 13zł to fikcja.
Milka 2016-07-18 10:26:00
Odradzam pracę w tej firmie jako specjalista ds. rekrutacji. Będziesz zmuszony okłamywać kandydatów oferując gruszki na wierzbie i niezwykłe perspektywy rozwoju. Realne warunki są takie, że ludzie pracują za najniższą krajową, muszą wciskać klientom umowy...a o chorej atmosferze już nie wspomnę. Pan Tomasz właściciel to bardzo nieprzyjemny człowiek, cyniczny, z kompleksami, strasznie sztywny emocjonalnie i sztuczny. Mówię to wszystko z doświadczenia.
lola 2016-07-18 22:03:23
Pracowałam 4 miesiące w tej firmie płaca 12 zł, ale atmosfera beznadziejna. Pani Manager traktuje ludzi z góry moim zdaniem pojęcia zielonego nie ma o zarządzaniu. Zachowuje się nie profesjonalnie, żeby nie powiedzieć głupio. W myśl zasady nie przekreślajmy ludzi, powinna zmienić swoje zachowanie wobec innych.
Aga 2016-07-26 22:11:10
Potwierdzam słowa Milki, szef Tomek ma jakieś problemy emocjonalne.
Patri 2016-07-27 18:00:18
Atmosfera straszna, można się psychicznie wykończyć!!!
MrJ 2016-08-09 21:48:21
Jak dla mnie atmosfera nawet dobra, dlatego nie przesadzajcie ;) najlepiej iść osobiście sprawdzić niż słuchać obcych ludzi na forum, którzy często zamiast szukać opinii bądź tez wydawać je a przede wszystkim obiektywnie, mszcza się i wyolbrzymiaja pewne rzeczy.. Także pozdrawiam tych mniej zawistnych dających rzetelne informacje!;)
Ola 2016-09-03 13:45:38
Nie dziwię się, że firma ma problem ze znalezieniem pracowników. Byłam na rozmowie w tej firmie Pani rekruter, z która rozmawiałam była kompletnie nie przygotowana i raczej nie ma nosa do ludzi, nie prowadzi dialogu, tylko zadaje pytania, nie udziela najbardziej podstawowych informacji. Ja powinnam być wspaniale zapowiadającym się zaangażowanym pracownikiem, mimo że Pani rekruter nie zachęca wcale do tej pracy. Rekrutacja na bardzo niskim poziomie NIE POLECAM!
hgfc 2016-09-03 17:12:33
no jest caly czas rekrutacja bo pewnie jeszcze nie znaleźli odpowiednich ososb trzeba się jakos może bardziej do tego wszystkiego przylozcy nie? @Ola moze po porstu TY na taka osobe trafilas i tyle ..?
Zostaw swoją opinię o Global Business - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Business