Opinie o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

A.L

To ty nie jestes jego kolega ? Myslalem ze kumpel pomoże kumplowi a ty sam masz stracha mu o tym powiedziec. Kto tutaj jest leszczem. Chlopy po trzydziestce i jeszcze chcą sie tłuc jak dzieciaki. Szkoda zdrowia. Później nie daj Boze jak tu wrócić do domu, gębą obita, dzieciak na to patrzy. Zastanów sie stary koniu co piszesz. No i jeszcze to jakże sławne osiedle. Dobrze ze to napisałeś, robisz bardzo zla reklamę normalnym ludzia którzy tam mieszkaj. Jak widac trafi sie co jakis czas "hóligan" JP i takie tam. Czekam na wperdol. A znajdziesz mnie w pracy. Nie wiesz kim jestem ? Jestem tymi osobami co obrabasz tylek, wiem, ciężka sprawa, tyle ich było.

adwokat

to mu coś polec. może jakiegoś lekarza oczywiście jak masz jaja leszczu. bo jak znam jego. twojej opinii wysłucha ale za obrazę to masz takie lanie jakiego sobie nie zdawałeś. wiem co pisze. pozdrawiamy osiedle. ps lepiej zeby tego nie czytal

A.L

Heh andrzejki robią za trzech. Chyba pod siebie. Jestem w pracy i widzę czasami jak robią. Ale racja. Zazdroszczę bo jak nie zazdrościć. Trochę narzekania trochę lizania i po sprawie. Ktoś napisał żeby iść do tomka, zamiast pisać tutaj. Tomek sam tutaj pisze, myslisz ze nie ? A dla nie kumatch polcam przeczytanie definicji co to jest "forum". Później mogą dalej pisać teksty typu- po co tutaj piszecie, powiedzcie to tej osobie w twarz. Widać jacy ludzie pracuja u nas w firmie. Milej pracy rodacy. Teraz każdy będzie mial oczy z tyłu głowy w pracy. Bardzo dobrze, sztuczni wielcy kumple, a jak co do czego to jeden drugiego sprzeda patrz np. andrzejek. Przy tomku to wielki kolega, a z kumplami to mu (usunięte przez administratora) obrabia i odwrotnie. Zresztą pracują ludzie co go znają. Co do mączki, jeśli chłopak ma taka chorobę, niech odwiedzi lekarza. Sa suplementy diety, sam uzywalem i pmagaja zmniejszyć potliwość. Tylko jest jedna różnica, czlowiek czysty jak sie spoci inaczej pachnie, niz niedomyty.

Znam prawo

codo tematu pocenia: Nadmierna potliwość jest bardzo uciążliwa, nieprzyjemna i krępująca dla osób, które na nią cierpią. Charakteryzuje się nadmierną aktywnością gruczołów potowych, należących do gruczołów wydzielania zewnętrznego. Zlokalizowane są one niemal na całej powierzchni ciała, ale najwięcej ich znajduje się na dłoniach, stopach i w okolicach pach oraz pachwin. Te miejsca są właśnie najczęściej dotknięte nadpotliwością. Być może jest to chotoba: Bywa, że z problemem wiąże się choroba, która powoduje takie objawy. Przyczyn możemy szukać w zaburzeniach gospodarki hormonalnej (nadczynność tarczycy), chorobach metabolicznych (cukrzyca, otyłość, nadwaga) lub infekcjach wirusowych i bakteryjnych. Zdarza się jednak, że za stan rzeczy odpowiedzialne są stres i silne emocje. Jeszcze innym powodem może być zatrucie. Powody są różne

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca techniczno-handlowy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

O tym całym Mączce to jest prawda co jest napisane wyżej, już kiedyś miał szafke do kibla wystawioną , bo tak z niej śmierdziało że kazdy ją w strone kibla wypychał, chyba trzeba bedzie mu ją postawić przy oczyszczalni , w sumie pewnie by mu to pasowało, przystosowany jest chłopak do takich zapachów , a pracuje już tam dosyć długo i nie widać u niego żadnej poprawy jeśli chodzi o Higiene, chyba trzeba bedzie powiadomić inspekcje sanitarną żeby go umyli porządnie , może sie poprostu chłopok wody boi.

sp

Ale macie ludzie na prawdę problemy tu wam śmierdzi tu wam źle to pójdźcie do Tomka i powiedzcie co kto pisze zobaczymy kto ma jaja ;)

adwokat

Jeśli chodzi o andrzejkow to ktoś jest chyba bardzo zazdrosny że robią za trzech i nie wydaję mi się żeby na kogo kolwiek donosili.

popeye

ja tam nie narzekałem w nf. na wózku jeździłem towar zrzucałem. nic nie robiłem bo nic nie umiałem. ale ktoś się dopatrzył ze len i nygus jestem i mnie zwolnił. ale za rysunek na szafce z góry dziękuje. utożsamiam się z nim.

on

ja mam szafke obok tak zwanego maczki i nic nie czuje.jesli ktos cos ma do kogos to niech mu to w oczy powie ale mysle ze ma na to za male jajca.

hmóra

Widzę że zamiast pracować chcecie kierowników sobie wybierać. Proponuję jeszcze związki zawodowe, a potem strajki.

półpasiec

Mączce to powinni sie wszystcy na mydło zrzucić, w jego szafce to chyba coś zdechło, jak ma otwartą i sie obok niej przechodzi to wytrzymać nie idzie ..taki z niej smród zalatuje.

szmina

Zwolnic to powinni gumowe ucha, które toksyczne wpływają na atmosferę. Zacznijmy od Andrzejka i jego kolegi Mączki.

ortopeda

Ciekawa sprawa. Bo pracuję tutaj już nie jedną wiosnę i czy miałem lepsze wyniki czy gorsze to pensja była taka sama. Nie wiem, moze w innych oddzialach jest inaczej. Ale jak sama nazwa wskazuje magazyn centralny, to nie oddział "starszy" chłopcze. Wiec zastanawiam się wielce, jakie ty możesz miec pojęcie jak wygląda praca w MC. Nie wspomnę o tym jak chłopaki zostają po godzinach i gimnastykuja sie aby zapakowac te smiesznie male auta abys ty mógł miec towar na magazynie. Zobaczyl bys to i uwierz mi, nie narzekal bys. Odrazu byś sie zwolnił. Nie wiem co za dziecko porownuje jakikolwiek MC z oddzialem. Nie wazne czy to hurtownia elektryczna czy miesna. Zawsze w centrali jest wiecej pracy ośle.

gonzalo

(usunięte przez administratora)Tu jest kontakt do Dyrektora zarządu i piszemy maile !!! Trzeba zrobił porządek z tym sweterkowy kierowniczkiem. Sam napisze jeszcze na tego zakłamanego ołysiałego narkomana z magazynu, żeby i nim sie zajęli(usunięte przez administratora)

Nico

Szkoda czytać .Piszecie tylko o magazynie centralnym gdzie ludzie nie mają pojęcia o pracy a chcieli by nie wiadomo co. W oddziałach w całej Polsce jest naprawdę dobrze tylko trzeba chcieć i przełożyć to na pracę - wtedy naprawdę jesteście docenieni i nie martwicie się że do " pierwszego" Wam nie starczy. Macie zapał, chęci i chcecie pracować, spróbujcie a na pewno potwierdzicie moje słowa. Pracuje w NF niedługo ale narzekać - nie narzekam - bo pracuję a jak będę się obijał to czy z NF czy innej firmy których tysiące wyleją mnie - to chyba normalne. Więc 90% wpisów z narzekaniami to "ekipa" "młodzieży" bez motywacji i chęci do pracy . Miłego narzekania !!! Urzędy pracy czekają...

WAŁĘSA
@Nico

problem jest cwelu w tym ze w oddziałach w całej Polsce sa normalni przelozeni na magazynach,a tak długo jak będzie ten nieudolny kierownik nieumiejący zarzadzac zasobami ludzkimi,i nie chodzi tu o wydajność w postaci jego statystyk i durnych tabelek tylko począwszy od umiejetnosci rozmawiania z ludzmi a nie ubliżania bo nie jesteśmy jego kolegami;sluchania co mamy do powiedzenia;naszych rad co do polepszenia nam pracy bo my mamy o tym lepsze pojecie niż on siedzący za szyba nie znajcacy tej pracy od PRAKTYCZNEJ strony;az do normalnego podejścia do ludzi a nie typowo podwładnych.Bo jedyna rzecza która tu ludziom nie odpowiada i ryje łeb jest ta jeb#na atmosfera stworzona przez okularnika zjadającego gile.Wiec nie narzekajmy wkolo na tym dziecinnym forum tylko się wezmy za poprawe naszej pracy bo spędzamy tu polowe zycia i szkoda zdrowia się tak meczyc,i postarajmy się pozbyć tej zakały ze wsi,piszac odpowiednie pisma do zarządu bo tu nie idzie ujechać!! WYJE#AĆ pseudoKIEROWNIKA!!! kontakt do zarządu jest na stronie Nowej i pisać jeszcze raz pisać,wkoncu ktoś się zainteresuje,i zechce Nas wysluchac.I nie chce widzieć już zadnego tutaj wpisu typu jak mi zle jak mi szaro tylko do roboty panowie!

ołysiały

I co ja bidny teraz poczne, gdzie ja teraz bede jarał te moje dopalacze , do namiotu już chodzić nie moge bo przypał , może u mojego kochanego kierownika w biurze ? doradźcie mi chłopaki , bo nie wiem co mam zrobić ;)

sp

a jeśli komuś nie pasuje że tu pracuje to po co pracuje zwolnić się zawsze można a w necie każdy taki odważny bo anonimowy a taka prawda że realnie cicho siedzicie czy siedzieliście bo bo sracie w gacie jak wkur..aja mnie tacy ludzie nie pasuje praca to ją zmień a z tym że kasa jest jaka jest takie polskie realia cóż a nie obrażacie kogoś przez go worka powiedzcie mu to prosto w oczy ale pewnie posrani byscie byli leszczyki

sp

haha dorośli ludzie a jak dzieci dobrze że zwolnili te dzieci ;)

wow

Skończy się L4, skończy się kasa, a potem odetną internet.

Brygadzista

Jestem Narkomanem musze iść na odwyk , bo już nie wytrzymuje tej presji jaką wywiera na mnie kierownik , jak sobie nie przyćpam w pracy to mi główka nie pracuje jak trzeba, liczą sie dla mnie tylko kliknięcia i statystyki. Ma ktoś odsprzedać mi działke ? CENA NIE GRA ROLI !!!

Zostaw merytoryczną opinię o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.