Opinie o Drukarnia KEA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia KEA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KEA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KEA w Wrocław

noworocznie

Pomyślności w Nowym Roku. Wizji i siły w rozwijaniu biznesu, by pracownicy mieli z czego wykarmić rodziny i spłacać swoje kredyty. Dla właścicieli zdrowia, bo lat przybywa, a jeszcze wiele można zrobić.

5654hgrf

van holden w 100% masz racje i dobrze że wyczułeś to już na rozmowie kwalifikacyjnej. Thor nie wiem w jakim dziale pracujesz ale to co piszesz to same bzdury. Praca jest, tylko nie wszyscy ludzie są odpowiedni, a z takim podejściem jak twoje może lepiej nie szukaj i zostań w KEA. Tam uwielbiają takich ludzi jak ty.

Thor

Boże kto tu piszę... ci co piszą, o jakimś niszczeniu życia zawodowego i prywatnego w KEA to zapraszam do dobrego lekarza:) Jeżeli tu was zniszczą to boję się jak pójdziecie do innych zakładów - samobójstwo gwarantowane. Ja nie narzekam, ale może to moja odporna psychika a może tu wcale nie jest tak tragicznie jak te anonimy piszą? Raj to nie jest, ale jak ktoś mi znajdzie obecnie lepszą pracę to oddam mu 10 pierwszych pensji :) A co do tekstu: Fajki na czas, do sklepu w przerwie - i bardzo dobrze, rzucisz palenie to zaoszczędzisz. A do sklepu - ciekawe w której firmie, mogę sobie tak o wyjść ...

763j94y

w ogłoszeniu powinno być jeszcze napisane chcesz zniszczyć sobie życie zawodowe i prywatne? to zapraszamy do KEA, szybko zrobimy z ciebie kukiełkę do sterowania. Poszukujemy ludzi bez własnego zdania i wartości.

van holden
@763j94y

763j94y zgadzam się z Tobą, byłem jakiś czas temu na rozmowie "kwalifikacyjnej", która była prowadzona przez pewną młodą kobietę i gościa od marketingu. Szczerze mówiąc to pod przykrywką nowoczesnej rekrutacji miałem poważne odczucie, że ów młoda kobieta i dyro raczej nie są zainteresowani w pełni wiedzą i umiejętnościami, a raczej szukają kogoś kto by pasował charakterem do ich profilu. Mam za sobą kilka szkoleń z HR i na pytania, które padały mógłbym odpowiadać szablonowo tak jak tego firma oczekuje, tylko po co. Prawda jest taka, że niestety teraz każda licząca się w jakiś sposób na rynku firma zamiast kogoś z charakterem, własnym zdaniem i wiedzą, woli człowieka do przyuczenia, najlepiej cichą myszkę i jeśli się uda to byłoby super żeby ten cichy człowiek miał jakiś duży kredyt do spłaty. Prawda jest taka, że najlepiej jest pracować w zakładach do 50 osób i nie dłużej niż dwie zmiany. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

piggy

kermit - rozum straciłeś? czy myślisz że jesteś odporny na głupotę? jeśli tak to składaj tu papiery. Szybko kilka kretyńskich poleceń i podobnych zakazów wyprowadzi Cię z błędnego mniemania o swojej odporności. Fajki na czas, do sklepu w przerwie też nie a jeśli już to absolutnie nie palić, nie krytykować, potakiwać, zgadzać się ze wszystkim i wykonywać. To powinna być treść ogłoszenia o pracę ;-)

abc

A którzy to handlowcy odeszli ? z doświadczeniem czy młodzi ?

xyz

ciekawy - 2013-09-28 12:16:40 podobno ostatnio odeszło kilku handlowców - prawda to ?wiem o 2:)

ciekawy

podobno ostatnio odeszło kilku handlowców - prawda to ?

?

tak nowy dyrektor jest tak dobry tak wszystko ma opanowane tylko zapomnial ze robiac 6 tygodni po 12h ludzie maja dosc i nie pracuja wydajnie a nawet czesciej dochodzi do pomylek.pozdrawiam

stefan - 2013-07-21 21:33:10 Nowy dyrektor jest - szczególny :) wogóle trochę nowych osób się pojawiło...Stefanie o czym piszesz?

xyz

anonim - 2013-08-12 22:34:09 Kodeks Pracy zapewnia dość kompleksową ochronę dobru, jakim jest czas pracy podwładnych. Pracodawcy powinni pamiętać, że już samo naruszenie przepisów o czasie pracy jest wykroczeniem i to bez względu na to, czy pracownik poniósł z tego powodu szkodę, czy też nie. A co wy na to????Ale jak jesteś pracownikiem i ktoś cię nie puścił na urlop to zgłoś to a nie tutaj... marudzić, marudzić...to trzeba się wziąć do roboty.

xyz

Anonim - 2013-08-03 11:15:04 Czy Drukarnia KEA Wrocław respektują przepisy urlopowe?a dlaczego ma nie respektować..

stefan

Stefan - 2013-07-26 23:06:47 anonim - 2013-07-24 11:40:23 stefan wiesz czy są jeszcze jakieś przyjęcia do Drukarni KEA? czy nowy dyrektor jest twoim zdaniem lepszy od poprzedniego?Dawaj swoje CV może zostaniesz przyjętyO widzę, że nawet tutaj jakieś przekręty - i ktoś mi nick podkrada :) Ja tam nie wiem jak to działa, jak przyjmują, za mały jestem :)

Stefan

farmazon

lzejsza i przyjemniejsza? chyba dla tych co siedza w klimatyzowanym akwarium bo u nas to juz do omdlen dochodzi.

stefan

Nowy dyrektor jest - szczególny :) wogóle trochę nowych osób się pojawiło...

za i przeciw

Nowe rządy nowe obowiązki. Praca stała się lżejsza i przyjemniejsza. Co za przeinaczenie :)

reklamowiec

Szanowni Państwo (pracownicy). Mam już trochę lat na karku i z niejednego pieca chleb jadłem (z niejednego okienka kasowego odbierałem wynagrodzenie). Nie było tych okienek za dużo ale i tak najlepiej wspominam pracę w drukarni Kea. Uwierzcie proszę - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Szanujcie pracodawców to i Oni będą Was szanować. Szanujcie pracę. którą wykonujecie i dopiero gdy sami sobie powiecie że jestem dobry - wymagajcie dobra od pracodawcy. I tyle w tym temacie.

jacek71
@reklamowiec

Witam a wiecie czy sa jakies przyjęcia do drukarni KEA na osobowicach, bo bardzo bym chciał sie przyjąć może znacie kogoś czy coś aby podesłał CV moje gg: 48935138

buahaha

patrykos555 - 2012-01-19 17:19:39 i bony i wypłata była przed wigilją przestancie (usunięte przez administratora)błyszcz błyszcz jak gwiazdeczka.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KEA - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia KEA?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KEA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KEA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia KEA?

Kandydaci do pracy w Drukarnia KEA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia KEA
2.2/5 Na podstawie 574 ocen.
  • Osobowicka 89
    51-008 Wrocław