Opinie o Drukarnia KEA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia KEA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KEA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KEA w Wrocław

Wikaz

Nie no, kozak żeby napisać to co wyżej i się jeszcze podpisać :) Szacunek :) Ale wolę siedzieć cicho i mieć dach nad głową niż tak robić i nie mieć roboty :D A gdzie była mowa o oficjalnych 3 mln? Ploteczki dziecko, ploteczki :)

abas

Co ? Żadnych sensacji nie ma ? Tylko podpuszczać - od metoda. Żałosne opinie, żałośni twórcy.

Święty Mikołaj
@abas

lepiej "ot metoda" - chociaż brzmi podobnie. Przy okazji Wesołych Świąt dla wszystkich opiniotwórczych, twórczych i aspirujących do półki wyżej od żałosnej.

bazyl

adik podpuszczacz :-)

klark

Wyślij CV to się dowiesz chyba nie będziesz podejmował decyzji o aplikowaniu lub braku aplikacje na podstawie anonimowego komentarza w internecie?

Wąż

Przecież są oferty w internecie.

Szukający

Witam, czy wiecie może czy KEA będzie się jakoś w najbliższym czasie rozbudowywać? Pytam, bo chciałbym się tam zatrudnić, ale nie wiem czy pojawią się jakieś wolne miejsca. Dajcie znać proszę - może będę pierwszy. Dzięki!

qwerty

piękny sarkazm :)

Kóń z Biłgoraju.

a co to kesz dekodofac? me inie?

qwerty

Ależ kolega pięknie ukrył swoją tożsamość wśród tych błędów ortograficznych. Gdybym nie był kryptologiem to nie odgadłbym inienia i nazwiska

osobowosc

kea niepotrzebnie podnosi rygor nowy budynek szklany do obserwowania pracownikuw ankiety kierownik ktury nie ma pojencia o zakladzie tylko chodzi do pani moniki curki wlascicieli totalny balagan na portierni kazdy kazdego gryzie

okoń

spoko, ludzie powoli się robię ewakuację..

wic

skierujcie te bzdety do bezrobotnych. nazekacie na kierownictwo a czy sami robicie swoją robotę dobrze ? dostajecie nadgodziny ? czego się boicie jak robicie dobrze swoją robotę ? donosicielstwo ? czego się bać jak się robi dobrze pracę. chyba boją się ci co "markują" robotę.

bulcy
@wic

a co mają bzdury jak twierdzisz do ucisku, mobbingu i niesprawiedliwości w firmie ?

abc

wybory drukujecie, macie robotę, to o co wam chodzi ?

Jasko muzykant

a ja wam tak napisze zrzedzicie marudzicie obrabiacie odbyty innym . jak wam sie nie podoba to sie pozwalniajcie ja tak zrobilem i jestem hepi i nie musze ogladac tych zarozumialych buziaczkow

abc

wszechwiedzący jest tylko Bóg

realista

Uczy się przecież od najlepszych B.B :)

zmartwiony pracownok

ciekaw jestem dlaczego zarząd firmy nie reaguje na to co się dzieje na produkcji to co wyprawia pan dyrektor przechodzi ludzkie pojecie, jego władza to krzyk i poniżanie.

byly

Wiem że to nic nie pomoże ale można spróbować, spisać wszystkie sytuacje i pójść z tym do B.Baszak. Może niektóre głowy polecą, albo róbcie tak by nie ratowa (usunięte przez administratora) kierownikowi i robić reklamację. Inaczej nikt nie będzie wiedział że się meczycie. powodzenia

alex
@byly

tak niewątpliwie nie poprawianie błędów kierownika to dobry pomysł, dobry jeśli chcesz zakład oglądać zza bramy głównej:) jak znam życie to właścicieli nie interesuje to czy zarządzający się znają na pracy tylko czy potrafią zarządzać. A zarządzać nie znaczy mieć wiedzę o technologi, procesach, inżynierii papieru. (usunięte przez administratora)A od czarnej roboty niestety są posłuszne murzynki, które muszą się znać na tym co robią lepiej od przełożonego, lecz z tą wiedzą nie mogą się wychylać. Kiedyś do przełożonych czuło się respekt bo mieli wiedzę. Dziś kierownicy, czy managerowie częściej budzą negatywne żeby nie powiedzieć żenujące skojarzenia. Wiem co mówię ponieważ w swoim życiu miałem do czynienia zarówno z prawdziwymi specjalistami jak i z nowoczesnymi managerami w białych kołnierzykach, którzy nie wiedzą jak wyglądają podstawowe narzędzia pracy (przede wszystkim nie chcą wiedzieć), a chcą wdrażać mierniki i standardy o których się naczytali w mądrych książkach. Dobrym kierownikiem/dyrektorem/managerem nie musi być osoba, która jest sztywno związana z branżą. Dobry zarządca dziś będzie sobie radził w drukarni, jutro w fabryce mydła, a pojutrze w fabryce zapałek. Nie każdy może być przywódcą i niewątpliwie w KEA takiej osoby dziś brakuje. Z tym się człowiek rodzi lub do tego dorasta. W perspektywie dłuższego czasu współczuje Wam zwykłym pracownikom bo stracicie mnóstwo nerwów i nawet nie zdajecie sobie sprawy ile zdrowia Was to kosztuje. Jeśli naprawdę stanowisko nowej załogi jest naganne tak jak piszecie to na Waszym miejscu zebrałbym kilku najstarszych pracowników żeby ruszyć z delegacją do założyciela firmy. Bo komu innemu jak nie ekipie która budowała markę KEA prezes może zaufać?

głupi już jestem
@alex

No to studia guzik warte, książki do pieca a ja urodziłem się dyrektorem, znam się na wszystkim i takiego mnie macie, czy jakoś tak.

Ww

Bo to filozof po układzie:)

micon

Witam i pytam, kiedy ktoś w końcu przyjrzy się poczynaniom dyrektra. Bo na obrażanie i oczernianie pracowników tez są sposoby jak: świnie, sądy, i odejścia z pracy. Atmosfera na produkcji jest okropna. Brak kompetencji i własną niewiedzę zarzuca nie podwładnym a ich pomysły blokuje i wdraża, jako własne. To już niestety inna firma a slogan „markę buduje zespól” to mit. To powiązanie już nie istnieje a nowy slogan to walczące (usunięte przez administratora). Jeżeli to będzie dalej podążać w tym kierunku nic dobrego z tego nie wyniknie, ludzie zaczną się zwalniać ( a wiele osób szuka pracy) lub ktoś wywali jakiś numer, na którym tylko wszyscy stracimy. A jeszcze wspomnę, że niewiedza i brak dobrej woli nowych kierowników a w szczególności jednego filozofa, który uważa ze wie wszystko, prowadzi do blokowania produkcji i tylko dzięki przytomności umysłu pracowników uniknęliśmy wielu reklamacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KEA - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia KEA?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KEA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KEA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia KEA?

Kandydaci do pracy w Drukarnia KEA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia KEA
2.2/5 Na podstawie 574 ocen.
  • Osobowicka 89
    51-008 Wrocław