Drukarnia KEA

Wrocław

Opinie o Drukarnia KEA

Pimpał i Kołas 2016-09-30 07:32
Co wy tu za farmazony siejecie? Dzisiaj jakas Panl na 36 wyłączyła z hebla prąd na całej hali. A potem pstryk i jes. Ludzie tam jest źródełko szczęścia :-)
Pimpał i Kołas 2016-09-30 17:07
Denerwuje nas to, że potraficie tylko narzekać podpisując się anonimowo, a gdy przychodzi czas czynu to chowacie glowy w piasek, lub liczycie że ktoś coś za was zrobi. Mamy zamiar zrobić tu bajzel na przekór pesymistom.
"Wychodząc naprzeciw spekulacjom rozsiewanym przez wstrętnych Karłòw Reakcji, dementujemy plotki o złej sytuacji. Realizowany program jest sluszny, ale z takim kolektywem nie da się go realizować, jak mawaił sp. Stanislaw Anioł, archanioł wśròd dozorcòw :-). Wiěc musimy się wziąć do solidnej i rzetelnej roboty. To co? Pomożecie?"
Pikok z Lidla 2016-10-01 19:24
Panie Pimpał i Konefał .....póki co Wy podpisujecie się anonimem . Mój nik jest jak najbardziej prawdziwy .Połowa drukarni ma ze mną do czynienia można mnie zobaczyć , dotknąć , itd......
Minionek 2016-10-07 18:15
Dzisiaj świętujemy 100 dni lustra do Selfie. Korzystając z okazji że dzisiaj mamy piątek zapraszamy wszystkich na wał.
Kołas 2016-10-09 23:15
Chciałbym Cię dotknąć.
Agnieszka 2016-10-10 07:25
Ludziska, trochę spokojniej. Nie wiem czemu tak narzekacie - przecież akurat ta drukarnia (w porównaniu do innych) jest naprawdę OK. Remontuje kamienicę dla Was, będzie się rozbudowywać na wolnych działkach z tyłu. A to wszystko oznacza przecież nowe możliwości. Popatrzcie na to z takiej strony. A nie tylko narzekanie i dogryzanie sobie. Trochę więcej życzliwości do siebie, a i pracować nam się będzie lepiej.
Pozdrawiam
Minionek 2016-10-10 18:30
Gargamel wraz z swoim Kotem powoli obejmują kontrolę nad Smerfami co dzień knując plany niczym Pinky i Mózg by zawładnąć firmą każdego nowego dnia.
wks2 2016-10-19 19:33
dajcie spokój starzy załamani nowym systemem duże straty możliwość straty kontrahentów
Minionek 2016-10-21 00:31
Mamy już: trudne sprawy, policjantki i policjanci, słoiki no i przyszedł teraz czas na 'życie w drukarni'. Dzisiaj kręcili pierwszy odcinek.
wks2 2016-11-08 19:02
kea ok zobaczymy w styczniu 2017
kanal 2016-11-21 08:50
na produkcji na start jakie zarobki ? jaki system pracy?
Ktoś nowy 2016-11-25 12:30
Jaka jest stawka podstawowa dla pracowników produkcji? Bo obecnie 3.500 zl brutto z dodatkami bez sobót w innej firmie tylko brak możliwości rozwoju...i zastanawiam się czy warto rezygnować. ..sa jakieś premie? Jak to wygląda bo podobno pani z rekrutujaca nie chce mówić na pierwszej rozmowie... i mam mieszane uczucia
olwier 2016-11-28 14:36
Szukaja pracowników na od ZARAZ a wyskakuja ze stawka 14 zl brutto haha. Powodzenia...
Taki Tam 2016-12-13 14:48
W styczniu powiadasz. Znaczy że co 2000 brutto od PIS-U
Xiii 2016-12-20 12:58
Ta baba od rekrutacji dumna jak paw później wychodzi brak dobrej organizacji zero kartek dla potencjalnego pracownika z ofertą pracy na danym stanowisku zero konkretów a szczyciła się dofinansowaniem do posiłków jakby to było najważniejsze dla pracownika. Wielki minus za prezentację firmy przez panią rekrutujaca nieprzygotowana nie potrafi dobrze przedstawić firmy i ta mina zdegustowany na wszystko i już nie wspomnę o zarobkach.. słabe!!!
staromlody 2016-12-21 10:14
Dofinansowanie 6 zl ale podatek do tego my musimy doplacic..... Zadna rewelacja. Teraz prywatna opieka ale niestety tez trzeba podatek zabrać od pracownika.
Św. Mikołaj 2016-12-24 13:17
Zdrowych, Spkojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Dla właścicieli zdrowia - bo na pewno się przyda. Dla młodych zdrowego rozróżnienia dumy od zarozumialości. Ta pierwsza pozostawia drugiego człowieka w dobrym stanie i daje motywację by własne życie czynić lepszym. Ta druga przykrywa słabości i kompleksy adresata, a innym daje poczucie bycia gorszym, a to jest największe oszustwo na które możemy się narazić.
Joko 2017-01-11 11:32
Słaba oferta pracy w firmie... Serio ktoś pracuje na takich warunkach? Co ludźmi kieruje że godzą się na takie małe pieniądze? I tak słaby socjal?!
snake 2017-01-21 20:21
Do kolegi/koleżanki wyżej. Weź głęboki oddech i napisz jeszcze raz spokojnie:)
Jacy kierowcy się podpieprzają? Czarownice ?
mlodociany 2017-01-22 20:05
Chyba komuś żal dupę ściska. Jakiejś pani zapewne ;)
Każdy powinien swojego czubka nosa pilnować a nie innych. Kierownicy może pozwalają na to to tak jest... Liderzy może byli potrzebni i tyle. Bo osoby z doświadczeniem nie chciały brać odpowiedzialności za spieprzone roboty innych. Pozdrowienia z hali
wks2 2017-01-29 01:21
proszę podwyżkę 2800 brutto bo będzie cienko z pracownikami
Atos 2017-02-04 03:07
W jakiej firmie i na jakim stanowisku masz 3 i pół koła?
mlody 2017-02-04 16:24
Operatorzy maja dosc dobra kase tylko nikt sie nie chce przyznac. Przynajmiej 3000 na reke sie bierze. Dla wszystkich ocywiscie to za malo ...
Pikok z Lidla 2017-02-06 22:45
Jak wiadomo wszem i wobec nie łatwo jest zostać dobrym operatorem.Potrzeba do tego bez mała nawet dekady żeby stać się przykładem i wzorem do naśladowania.KEA oprócz bardzo dobrych operatorów ma w swoich szeregach takich , których stać tylko na to żeby nauczyć się ''klepać'' jedno i to samo zlecenie najlepiej w kółko .
Dlatego operatorzy podzieleni są na różne grupy zaszeregowania a co za tym idzie i wynagrodzenie jest odpowiednie dla każdego z nich.
Wielu było już ''pseudo ustawiaczy'' ,którzy nie nadawali się do operowania takimi czy innymi maszynami.
Bo albo reklamacje z tego czy tamtego powodu ....albo nie potrafią ustawić maszyny ......ale co najważniejsze w pracy operatora ,bierze odpowiedzialność za swoją pracę niejednokrotnie poprawiając błędy z poprzednich procesów począwszy od działu technologii.
Warto zaznaczyć ,że tylko doświadczony operator potrafi wyłapać takie błędy bo komuś kto klepie ciągle to samo na maszynie nigdy tego nie doświadczy.Reklamacji nie ma się co wstydzić bo każdemu się zdarzyło i pewnie jeszcze nie raz powtórzy.
Zatem warto się dokształcać intelektualnie i manualnie.
Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.
Wasz Pikok z Lidla. :)
Pikok z Lidla 2017-02-09 12:42
Gdy chcesz drugich poprawiać , przyjrzyj się wpierw sobie , czy do poprawienia nie ma czego w tobie...

taki mały frazes to kierownictwa......

Pikok z Lidla :)
wks2 2017-02-09 17:10
może zatrudni się u biedronki nie będziesz takich głupot opowiadał skaczesz z kwiatka na kwiatek
Taki Tam 2017-02-10 16:42
Usówaniem postów niczego nie zmienimy. Problem nadal zostaje. Powiem więcej wręcz jest coraz gorzej. A co do kierowników któży pod górkę sobie robia to żadna tajemnica, oprawa i falcerki. Co do lidereów na ręcznych to fakt chętnych niema co niezmienna faktu że te co są to żart.
Taki Tam 2017-02-10 16:53
Co do żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska . To nie wiem o co . O te kpiny na wydziałach czy o znajomości. Czy może coś innego. Bo napewno nie o kompetencje. A co do zpieprzonych robót to właśnie widać jak wzrasta ilość reklamacji ( lawinowo wrecz) ciekawe tylko dlaczego tam gdzie właśnie ( literki) pilnują. Znajomości to nie wszystko .
qwerty 2017-02-12 15:24
Witam. Widzę,że są oferty pracy do Państwa firmy na magazyn lub produkcje. Mam stałą prace ale nie zaszkodzi dorobić sobie do etatu. Pracuje w firmie produkcyjnej więc co nie co wiem o specyfice pracy. Moje pytanie. Czy jest możliwość zatrudnienia na 4-5 godz. dziennie na umowę-zlecenie w wybranych godzinach,ponieważ pracuję na zmiany. Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje lub podpowiedzi.
Red 2017-02-15 18:46
a myślis że to dużo???? 3000 na łapę...to grosze!
mlody 2017-02-16 17:15
No to idź gdzie indziej pracować za 10 tysięcy..... Może jesteś tyle wart...
Pikok z Lidla 2017-02-16 20:21
Jest w tym jakaś logika .....3000 zł to tyle samo co 300000 gr.Chyba o tych groszach mowa ;)
Kołas Andrzej 2017-02-21 15:34
Fiut który podpisał się Kołas, niech ma chociaż trochę honoru i przedstawi się. Kołas jest jeden, i jestem nim Ja Andrzej K. Widać że jesteś niezłą piz... podszywając się pod kogoś.
Sate 2017-02-24 19:55
Witam Was. Wlasnie dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną jako,Pracownik Produkcji.Co o tym rządzicie i jak wygląda ta praca oraz z wypłatami i ogolnie i inne tez,Z Góry Dziękuje.
mlody 2017-02-25 22:15
Dyrektor nawciska kit. Do tego powie że wszystkie pomysly sa przez niego wymyslone. Tak naprawde to pracownicy wymyslili 3/4 rzeczy. Posciemnia ze wszystko ladnie pieknie i tyle. Kierownicy do dogadania. jak jestes elastyczny dla firmy firma i bedzie elastyczna dla ciebie.
wks2 2017-03-12 18:50
szkoda że kierownicy zabierają pomysły pracownikom i dostają za to pieniądze na rok to zwykłe złodziejstwo
Adwokat diabła 2017-03-13 16:09
Szkoda? Zanim przedstawisz pomysł na plus dla firmy to zrobprojekt z datą podpisami swoimi liderów itp.idz do derektora jak się nie zgodzi a pomysł wejdzie w życie masz dowód że to Twój pomysł i sprawę daj do adwokata. Firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla lamusow
Zainteresowanie pracą 2017-04-04 07:20
Kiedyś byłem na rozmowie o pracę ale wynagrodzenie mnie nie uwiodło na stanowisku pracownika produkcji, czy może coś się zmieniło? Czy ktoś może szczerze opisać specyfikę firmy pracę w niej. Plusy minusy szczerze i obiektywnie
mlody 2017-04-06 17:04
Praca w drukarni to dość specyficzna praca. Są plusy i minusy. Gwałtowne decyzje co do zmian to norma. W piątek dowiadujesz się że przydało by się przyjść w sobotę do pracy. Praca 3 zmianowa. Co do zespołu młodzi ludzie i dość spoko. Gorzej z przekupami które obrobią wszystkim wszystko :) Co do kasy myślę że nic się nie zmieniło. Dalej słabo. Na start koło 10-11 zł na rękę. Więcej nie dostaniesz. Czy warto musisz spróbować. Dyrektor wariat ale każdy uodparnia się na to po jakimś czasie pracy. Naciski na szybkie szkolenia niestety nie idą w parze z dobrym szkoleniem. Bo brakuje czasu na niektóre podstawy chociaż tutaj ludzie - liderzy, operatorzy starają się. Zdarzają się jednostki które maja wszystko w tyle. Lecz takie rzeczy jak w każdej pracy.
Zainteresowanie pracą 2017-04-11 11:13
To słabo jak 10 zł na godzinę bo nawet 2000 zł miesięcznie do ręki nie ma... W tjx na psiaku mają pracownicy po 2800 brutto na start po czasie 3 miesięcy pieniądze rosną a na Bielanach tez stawki są lepsze bo 10 zł to ma Ukrainiec plus dodatki ...Szkoda bo firma wygląda ładnie ale wyzysk w takim razie... Szkoda młodych ludzi. Powodzenia upomnienie się o podwyżki
zzz 2017-05-12 13:28
nowych dużo pracowników duża rotacja idzie nowe i lato co z tego chachacha
AAA 2017-05-18 20:40
popracuj na stylistyką. Masło maślane, bez ładu i składu
Obserwator 2017-05-22 18:55
Ale cyrk na pracach ręcznych. Kierowniczka zrobiła dwa czerwone indyczki. I skaczą do wszystkich, i tyle. Bo jak na Kierowniczki przystało, wiedzą wszystko najlepiej. Nie martwcie się dziewczyny, wszyscy to widzą i was popierają. Indyki głowy powtracą , wiecznie nie można ukrywać niekompetentnych koleżanek. Szkoda tylko że kierownik też się pogrąża. Może się obudzi ?
Synek 2017-05-23 21:46
Kogoś znowu ponosi z zazdrością. Niestety ale jedna liderka ręcznych ma większe doświadczenie od niejednej "gwiazdy" z ręcznych :) Każdy robi na swój rachunek. Widocznie nie można było zaufać starym pracownikom w takiej sprawie i trzeba było zatrudnić kogoś nowego. No a teraz pupa boli z żalu :)
Obserwator 2017-05-24 15:39
Nie wiem co kogo ściska i dlaczego. Nie jestem z tego działu i za krótko pracuje . Piszę to co słyszę i widzę.
Synek 2017-05-24 17:22
To lepiej popatrz a nie słuchaj. Bo jak słuchasz naszych kochanych Pań to na pewno daleko zajdziesz.
Olala 2017-06-05 14:12
Dostałam ofertę pracy o zaproszenie na rozmowę... Ale pani jest tajemnicza i nie powiedziała mi nic o umowie ani kwocie netto, czy ktoś mi może powiedzieć ile wychodzi do ręki i jaka umowa jest w tej firmie?
Synek 2017-06-05 23:40
Zależy jakie stanowisko. Najczęściej okres próbny na początek później na kilka lat.
Olala 2017-06-26 20:34
Na produkcję jako jakiś pomagier nic ambitnego. To jakie są warunki i płace na rękę wyciągnę 2700 netto ?
synek 2017-06-27 20:47
Tyle na reke to ciezko zarobic operatorowi na niektorych stanowiskach. Masz doswiadczenie w drukarni z 5 lat cos znajda na operatora jakiegos stanowiska.
Zostaw swoją opinię o Drukarnia KEA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia KEA