Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Volares

Nie lubię Grześków!, tanich batonów takich!!!

Fotar
@Volares

Szczególnie 1.4 w gazie

Jakie są mocne strony pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.?

Donleon

Żadne Teraz korporacja Kiedyś porządna firma

Tom

I w dodatku Twój związek, jeżeli taki posiadasz, może tam się rozpaść. Dużo dziadostwa tam pracuje, nie polecam.

Toyota

Zdejmijcie w końcu z tej tablicy informacje o reklamacjach. Przypominam że jest RODO i nazwisk tam być nie może.! Jeśli nie zgłoszone będzie dalej.

Żal

Sukces Ma Wielu Ojców a Porażka Jest Sierotą !!!. Drukarz i tak odda bonusa i dostanie nagrane chociaż wszyscy po kolei dałą ciała. Niesprawiedliwa firma!!! Technolog to p...a co nic nie umie!!!! Eleonora się zna ale chyba na kasztanach. Zmienić technologów bo jest dużo chłopaków na produkcji, którzy zrobią dużo więcej niż obecni fachowcy Amerplast.

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

Do Zarządu

Zdecydowanie nie polecam! powód prosty teraz w dobie wirusa każdy polityk opowiada jak pomoże społeczeństwu przetrwać a firma Amerplast wyrzuciła pracowników agencyjnych za dzwi zarówno Polaków jak i Ukraińców Zarzad firmy poinformował o godz 12.00 że pozbywają się pracowników tymczasowych po co płacić postojowe skoro pracownik agencyjny to nie czlowiek nie musi jeść pić płacić rachunków.... Żenada i wstyd

Dragon
@Do Zarządu

Dokładnie Popieram

Zasówający
@Do Zarządu

A ja tam się cieszę, że wpadli tylko na pomysł redukcji niż zwolnień większości pracowników i przejście na 3 zmiany, a najbardziej niech cieszą się Ci, którzy ciagle kręcą odpad, a nadal mają robotę.

Meta
@Zasówający

ale są tacy, którzy pracują 10-15 lat i nie wiedzą, jak w prosty sposób można poprawić sobie maszynę!

Leon7
@Zasówający

Stałych pracowników też zwalniają...

Meta
@Leon7

Tak tak.. nie pamiętam żeby zwolnili któregoś z hali..

stary
@Meta

No a gdzie jest dziadek?

Leon7
@stary

Szkoda dziadka... Dobry człowiek z niego..

Donleon

Porządnych ludzi zwalniają...

Żal
@Zasówający

Ja bym wam kase poobcinał wszystkim i tych starszych drukarzy którzy nic nie potrafią zdegradował. Umiesz na maszynie pracować to idź i pokaż bo gadać to każdy umie. Prawdziwych starszych jest tu najwyżej dwóch

Zwierzak

Przyłbice bez maseczki to największy błąd poczytajcie sobię sama przyłbica nic nie daje to jak umarłemu kadzidło

Virusss

Po co te pseudo zaostrzenia ?! Przecież każdy widzi to pseudo ochronę przed wirusem. Przyłbice do połowy nosa!!! 2 osoby przebywające razem na drukarce a na fajkę czy na stołówkę już zakaz mają. Na chali mozna i we 4 rozmawiać a na stołówce dystans. Kpina.

Co to za brygadzistką jest na Conwertingu ..Starą kobietą która myślę co ona dyrektor zakładu. Pozwóla sobie krzycząc na pracowników.(usunięte przez administratora) Nie idzie z nią dogadać się o cokolwiek!!

Nie polecam

Firma która nie dba o swoich pracownikach..

weekend

do Amerplast. mam pytanie czy te wolne weekendy nie powinny byc liczone jako nieobecnosc usprawiedliwiona platna ? albo wyplacane postojowe?

@weekend

Świadczenie postojowe – co to? Świadczenie postojowe to specjalna forma pieniężnego wsparcia wypłacanego z powodu przestoju w działalności zakładu pracy. Zgodnie z Kodeksem pracy jeśli zatrudniony nie wykonywał w czasie pracy obowiązków nie ze swojej winy, ale z przyczyn dotyczących pracodawcy, wówczas ten musi wypłacać mu wynagrodzenie. Do tego typu przyczyn zalicza się między innymi: kryzys w branży zakłócenia techniczne (przykładowo awaria maszyn produkcyjnych) zmiany klimatyczne (na przykład brak plonów) zdarzenia losowe (pożary, powodzie, zerwania prądu z powodu wichury itp.) Pensja należy się zatrudnionemu również wtedy, gdy przestój nastąpił z winy pracodawcy, np. w przypadku niedopilnowania dostaw, braku odzieży ochronnej lub potrzebnego sprzętu itp. Natomiast jeśli przerwa w pracy powstała z winy pracownika, pracodawca nie musi mu płacić. WAŻNE Pracodawca nie może wysyłać pracowników na urlop w czasie przerw w pracy, żeby uniknąć wypłacania pensji (w przypadku urlopu bezpłatnego). Wyjątkiem jest sytuacja, gdy pracodawca przewidział wcześniej, że w danym okresie nastąpi postój w zakładzie pracy. Wówczas wysłanie podwładnych na urlop w tym czasie jest możliwe, jeśli ci się na to zgodzą. Wynagrodzenie postojowe – ile wynosi? Świadczenie postojowe przysługuje w wysokości 80% minimalnego wynagrodzenia, obowiązującego w 2020 roku, tj. 2 080,00 zł i nie podlega oskładkowaniu i opodatkowaniu. Zgodnie z treścią Kodeksu pracy świadczenie przestojowe przysługuje pracownikowi za czas niewykonywania pracy z powodu przestoju w zakładzie, ale tylko pod warunkiem, że był on gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn od niego niezależnych. Jeśli niemożliwość wykonywania pracy wynikała z winy pracownika, świadczenie nie będzie przysługiwać. WAŻNE Pracodawca na czas przestoju może powierzyć pracownikowi inną odpowiednią pracę, za której wykonanie pracownik otrzyma odpowiednią pensję, która nie może być jednak niższa od wynagrodzenia postojowego (czyli określone stawkowo lub w wysokości 60% wynagrodzenia, ale nie mniej niż wynagrodzenie minimalne). Praca ta jednak musi odpowiadać lub być zbliżona do kwalifikacji pracownika. źródło: https://www.gazetaprawna.pl/encyklopedia/praca/hasla/1467927,swiadczenie-postojowe-ile-wynosi-koronawirus-tarcza-antykryzysowa.html

weekend

mozna by bylo zrobic konserwacje w te wolne dni.

@weekend

Firma nie ma prawa wyrobić cie na urlop bezpłatny powinna zapewnić prace. Tobie nikt nie zapłaci za ten dzień, a w przyszłości nie bedzie liczyć się do emerytury

Drukarz

Mam pytanie do pani z hr. Czy stworzenie listy drukarzy imiennej z ilością reklamacji nie stworzy współzawodnictwa A co za tym idzie wywierania presji dla mnie jest to forma mobbingu w czystej postaci, lista wisi

Pszczulka maja

Mam pytanie, do kogo trzeba zglosic uwagi o pracy mistrza zmiany ktory nie pomaga w usunieciu problemow na maszynie, z jego pracy zadowolona jest tylko jedna kolezanka u ktorej spedza wiekszosc zmiany. Dziekuje

Hr

@Mają

Napewno będą wyciągnięte konsekwencje

a b c d e ...
@Hr

Recydywistą to psychiatra nawet nie pomoże już to przerabialiśmy kiedyś ..

Ogarnięty

Czy Wargas ma jakieś specjalne przyzwolenie? Czy on wogole pracuje? Kierownik musi mu dawać trzeciego? To co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie... Będę pisał jak nie będzie poprawy.

Rys
@Ogarnięty

tak Wargas musi mieć dwóch pomocników i drukarza do pomocy bo jest cienki i ma chora miednicę

Zawiedziona

Pracuje zdalnie dlaczego firma nie zwraca mi za prąd?

@Zawiedziona

Dzień dobry, Szanowna Zawiedziona, proszę przeczytać sobie artykuł z analizą: http://www.sprawdzonewpraktyce.pl/2015/07/ile-pradu-zuzywa-laptop-i-ile-to-kosztuje/, z którego wynika, że całkowity miesięczny koszt pracy laptopa w domu to ok. 5,40 zł. Jeśli jest to kwota, która przekracza Pani możliwości, proszę o wystąpienie do pracodawcy o zwrot kosztów. Z poważaniem, Amerplast

Joker

Kanał muflonie wróc do nas , będziemy Ci scielic poslanko i lulac do snu . Przykro bez Ciebie

belmondo alhambro dominges

AMERPLAST TO BUDYNEK OPINIE O AMERPLASCIE TO LUDZIE BUDYNEK JAK BUDYNEK SPRAWIA WRAZENIE ZADBANEGO OPINIE I LUDZIE TO ABSOLUTNE (usunięte przez administratora) - OPINIE PISZA ZAZWYCZAJ LUDZIE Z PRODUKCJI , ZAZDROSNI , BEZ AMBICJI , WREDNI I ZALOSNI . NIE MAJACY ODWAGI I HONORU ABY PUBLICZNIE PODWAZAC I DYSKUTOWAC O TYM CO ICH BOLI ... GDYBY TEGO ZADBANEGO BUDYNKU NIE BYLO BYLI BYSCIE WY - WIDZAC WAS Z BOKU POZOSTAJE TYLKO SPIERD... JAK MOZNA TAKIE RZECZY PISAC , KIM WY JESTESCIE , JAKI POZIOM PREZENTUJECIE PRZECIEZ TO WY ZBUDOWALISCIE TEN ZAKLAD , TO WY GENEROWALISCIE WYDAJNOSCI , TO WY OPINIOWALISCIE PRZY PODEJMOWANIU DECYZJI ... DOBRZE ZE BUDYNEK JEST ZADBANY ...

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Amerplast Sp. z o.o.?

Rek

Normalnie, gdzie pracowales, co robiles itd. Nic strasznego :)

mixx

Witam pracował koś jako Operatora Mieszalni Farb i może się podzielić opinią na temat pracy, zarobków,atmosfery.

Inni

Czy odbijanie się przy wyjściu flexem to nieliczni tylko ?Czy cov19 daje pozwolenie na zwolnienie z obowiązku? Jak tak to u nas juz od dawna panuje.

Szybki dynamiczny
@Inni

Tylko liderzy i mechanicy.. Niestety.

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 192 ocen.

Amerplast Sp. z o.o.