Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Zdradzony

Moja żona wynosi różne produkty z tej firmy, a jej fagas w tym pomaga, zdjęcia dowodowe z potwierdzeniem tej informacji trafia na biurko zarządu.

Opiekun
@Zdradzony

Co się pienisz? Tutaj dbamy nie tylko o twoją żonę. Większość kobiet tutaj ma "specjalne" względy

Obserwatornia
@Opiekun

Zwłaszcza weteranki z wieloletnim stażem siejace plotki zamęt i swatajace na siłę ludzi lepiej pracą by się zajęły A nie gadaniem bo językiem niedługo popracuja.

Zaniepokojona

A ja mam takie pytanie, dlaczego na mojej zmianie, jest dziewczyna, która cały czas dostaje dużo lżejsze zlecenia, niż inni?... Chodzi głównie o zmianę B, dodam, że ten proceder trwa od dawna, proszę to wyjaśnić.

@Zaniepokojona

Szanowna Zaniepokojona, nie bardzo rozumiem co oznacza lżejsza/cięższa praca na takiej samej maszynie. Bardzo proszę o zgłoszenie się do Kierownika Zmianowego lub do Działu HR, bo bez konkretnej wiedzy w temacie nie mogę nic wyjaśnić. Pozdrawiam.

@Zaniepokojona

No właśnie chodzi o to że nie wszystkie są takie same, a chodzić wyjaśniać nic nie będę bo 3/4 dziewczyn na mojej zmianie o tym mówi i nie wierze, że nic nigdy nie dotarło na "górę". Proszę tylko żeby przyjrzeć się tej sprawie, aby wszyscy byli traktowani równo, tak jak na innych zmianach.

@Zaniepokojona

A o którą zmianę chodzi?

@Amerplast Sp. z o.o.

Już pisałam wcześniej, o tą na której ja jestem, ten tydzień zaczyna dzisiejszą nocką.

@Zaniepokojona

Ten proceder już bardzo długo trwa, wcześniej potrafiło być również tak że ta sama para robiła w ten sposób że on jeszcze jako mistrz zasuwał za nią na maszynie, a ona spala na nocce. I też wiele osób o tym wiedziało i nikt nigdy nic z tym nie zrobił.Chce tylko żeby w koncu zapanowała sprawiedliwość, z właszcza na mojej zmianie, tylko tyle, ale widać że w tym przypadku to niestety aż tyle.

Nadpobudliwy
@Zaniepokojona

Ja to w ogole sam robie na 2-3 maszynach i jeszcze na ML musze pomagac chociaz tam jest fajnie bo idzie pospac sobie na workach. Mi tez mistrz pomaga i dzieki temu moge sobie pospac, dodam, ze jestem facetem ale zastanawiam sie nad zmiana plci skoro tak pomaga kobiecie ten mistrz ze zmiany B

Babla
@Zaniepokojona

A ktory mistrz pomaga ten maly taki czy ten mlodszy tez nie za wysoki. I ktorej pomaga bo tam same pasztety sa (sory ale taka prawda). Ciekawosc mnie zzera

@Amerplast Sp. z o.o.

To zapraszam na maszyne.... nie każda praca jest taka sama... ale tak to jest jak się siedzi za biureczkiem i popija kawkę.... proponuję by ludzie z biura zeszli na jeden dzień na konwerting i zobaczyli jak się pracuje na tych starych trupach...

Pokahontas
@Zaniepokojona

Mam pytanie, czy ten proceder trwa dalej. Podobno ta dziewczyna jest w ciazy i szantarzuje mistrza, ze sie wygada wszystkim

Bi
@Pokahontas

Tak jest ale on jeszcze o tym nie wie. Ona narazie nic mu nie mówi bo ojcem będzie jego dobry kolega. Ale najlepsze że gdzie się dwóch bije to trzeci korzysta.

Stara Góra
@Pokahontas

Proponuję aby ten mistrz zgłosił sprawę do kierowników i wyjaśnił to razem z zaniepokojona i pokahontas bo to jest powazne oskarżanie mobbingu tylko czy to Amerchein i para czy druk i para?Mistrzu broń się masz teraz szansę.

Heee
@Amerplast Sp. z o.o.

Takie właśnie blade pojęcie ma fartuch o pracy na maszynie! Hello !!!zgrzewamy różny asortyment.

Ananas

A jak się czuje para gluchoniema z Amerchein?Miłość kwitnie widać.

Gluchy
@Ananas

Dziekujemy, dobrze. Prosze sie o nas nie martwic, uzupelniamy sie nawzajem

Malina
@Ananas

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

Drukarz

Czas zająć się świętymi krowami tzw. Kierownikami zmiany. Człowiek jak chce urlop to wielki problem, ale to już było za bladego. Sami sobie jednak zamieniają się między sobą i urlopik za nadgodzinki. Czy szczebel kierowniczy nie powinniem być traktowany jak fartuchy? Sami przez to biorą taką kasę że masakra i przypominam że siedzą w tej kanciapie i udają że coś robią. Szanujcie dobrych pracowników bo zginiecie

Irena
@Drukarz

Rozumiem, że pracujesz wśród "fartuchów" i nie jesteś zadowolony ze sprawy przyznawania urlopów. Dodasz tu na forum GoWork.pl coś więcej na temat tego typu pracy w Amerplast? Domyślam się, że możesz mieć 12-godzinny dzień pracy. Jak oceniasz wynagrodzenie, co wchodzi w skład pakietu socjalnego? Z góry dziękuję Ci za odpowiedź.

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

Spokojny

Najlepiej i prościej opisać sytuację na portalu.Do kierowników nie docierają informacje?

Mieszalnia

Próbowałem pracy na mieszalni... źle zrobiłem. Spina z galeretos...moze jak pozbedzie się kompleksów nadwagi spróbuję... Przyjeżdżaj przeprany pliss.

Bi

Mali będą wielkimi.

U la la
@Bi

A Duzi pozostaną ciekawskimi plotkarzami ukladajacymi historie drugiemu czlowiekowi cofka...nic do przodu..gratki Mali.

U la la

A wielcy staną się małymi ciekawskimi roznoszacymi plotki .

Pokahontas

Nie placz kobieto tylko powiedz to w oczy jak masz odwage. Same lamusy, napompowani. A jak sie ma mistrz ktoremu kleka ua

Amerex

Widzę że nic się nie zmieniło w tym przybytku.I można napisać ze jest jeszcze gorzej.Czemu jeszcze tam pracujecie?.

xD
@Amerex

Bo można pospać i pienionżki płacom

Grzesio

Proszę o więcej kamer na hali, bo nie morze być tak że zasuwam cała nockę, a inni śpią po kątach, to jest praca, a nie noclegownia.

@Grzesio

Dobre sobie.... więcej kamer to większe koszty, a firma biedna więc zapomnij.... poza tym też możesz spać kto ci broni....

@Grzesio

W sumie masz rację Frustrat, skoro zdjęli mnie z mistrza, to faktycznie nie ma najmniejszego sensu już się starać w tej firmie.

Grzesio

Proponuję sprawdzac trzeźwość pracowników, zwlaszcza na nocnej zmianie.

Frustrat

No i wreszcie PIP dorwał im się do skóry.... Ustalanie planu urlopowego bez konsultacji z pracownikami nie jest zgodne z przepisami. Szkoda tylko że w tej firmie nikt za nic nie jest odpowiedzialny poza zwyklymi pracownikami produkcji. Mistrzostwem jest robienie 5 brygad z 4 bez zatrudniania i odpowiedniego przeszkolenia pracownikow. CEO myślał że ludzie będą jego niewolnikami za smieszne pieniadze... Generalnie polecam trzymać się jak najdalej od tej firmy....

@Frustrat

Szanowny Frustracie, Nic nam nie wiadomo, żeby PIP nam się dorwał do czegokolwiek. W związku z planem urlopowym w systemie 5-brygadowym była już kontrola PIP "zaproszona" przez Pracowników i jasno stwierdziła (co było publikowane również na tym Forum), że taki system jest zgodny z prawem pracy, regulaminem firmy i wszystkimi innymi przepisami. Jeśli jesteś pracownikiem firmy, to kopia protokołu z kontroli jest powieszona na tablicy BHP przy wejściu do kantyny. Zapraszam do zapoznania się. Jeśli zaś nie jesteś pracownikiem firmy, to bardzo proszę o nie pisanie nieprawdziwych informacji. Z poważaniem, Amerplast

@Amerplast Sp. z o.o.

Zaraz obok "Waszej" Kopii protokołu jest wywieszona kopia oficjalnej odpowiedzi od Państwowej Inspekcji Pracy, którą dostał każdy pracownik w odpowiedzi na skargę którą składał. Skąd takie rozbieżności? Myślę, że zaraz będą kolejne skargi a co za tym idzie kolejna kontrola w której mam nadzieję że będą sprawdzane takie rzeczy jak urlopy, nadgodziny, praca z ważnymi badaniami, wywieranie nacisku na pracę w strefie EX bez pomocnika.

Lolo
@Frustrat

Widzą że już firma nic nie odpowie na to... (usunięte przez administratora)

Wszędziedobrzegdzienasniema
@Lolo

@Frustrat, dlaczego jeszcze pracujesz w tej firmie, skoro w Twojej opinii jest tak źle, jest taki wyzysk itp. Mało innych, "lepszych" miejsc pracy na rynku?

Gorąco

Czy jako pracownik firmy mogę liczyć na przerwy dodatkowe kiedy temperatura na hali przekracza np 35stopni?

@Gorąco

Tak, decyzję podejmuje Kierownik Zmiany w oparciu o warunki panujące na hali.

Lolo
@Amerplast Sp. z o.o.

Kierownik? A skąd on ma widzieć że jest gorąco ? Nawet gdyby to nie odważy się podjać takiej decyzji bo AUT go czeka za to. MARIONETKI od wszystkiego.

Kati

Na konwertingu mega ciężko, bez dobrych szkoleń, bez wsparcia. Nie polecam pracy w tej firmie lepiej jest w kamieniołomach niż tam !!!!!

Honorata
@Kati

Kati, Twoim zdaniem szkolenia z konwertingu w firmie Amerplast nie spełniły Twoich oczekiwań oraz nie przygotowały Ciebie dobrze do później wykonywanej pracy. Czy wobec tego posiadasz jakieś uwagi co do jakości szkoleń? Co byś w nich dodała, bądź zmieniła. Podaj proszę swój punkt widzenia na poprawę jakości szkoleń.

Biały
@Kati

A co jest tak ciężkiego na konwertingu? Jedyna firma gdzie wszystko Ci ustawiają od A do Z i jeszcze ciężko? To idź sobie poleżeć na cieciówce bo tylko tam jest lżej. Na sliterach UK pracuje A nasi chodzą jak psy bezpańskie i jeszcze narzekają? Litości!!!!

Sobol

Boże jak mogliście tak zniszczyć ten zakład, 10 lat temu ludzie marzyli o pracy w tym zakładzie a dziś...atmosfera jaką tam panuje jest nie do pomyślenia. Powstały grupy gdzie nie ustanie obgaduje się innych . Spójrzcie w lustro i odpowiedzcie sobie czy właśnie to w tym wieku chcieliście osiągnąć i jak duży wpływ na wasze zdziczenie miała polityka i sposób zarządzania amerplast . Zsdajcie sobie pytanie czy jestem fair wobec innych ... i nie mówcie że nie bo oni są też nie fair bo to chyba nie o to chodzi . Przede wszystkim jesteśmy ludźmi OPAMIETAJCIE SIE i nie pozwólcie żeby tą firmą zmieniła Was samych

Grześ

Ptaszki cwierkaja że(usunięte przez administratora) wraca do pracy po nie dokonca prawdziwym zwolnieniu... Proszę to sprawdzic????????

Bonus
@Grześ

Dzień Dobry. Proszę o informację kiedy zostanie wyplacony bonus gwarantowany o którym pisał Anglik w liscie za okres od stycznia do kwietnia włącznie.

@Bonus

Proszę doprecyzować pytanie, o którą lokalizację produkcyjną chodzi ?

Bonus

Grodzisk

@Bonus

Dla tej lokalizacji nie ma gwarantowanej kwoty bonusa zgodnie z ustaleniami w grudniu przy wyborze systemu pracy.

Walenie w...
@Bonus

Jak byś nie napisał to odpowiedz jest jedna.Zapychaj robolu i nie pyszcz o pieniądze.

Dzień dobry, czy obecnie szukają Państwo pracowników?

@Michał

Nie polecam tej pracy w tej firmie lepiej jest w kopalni niż tam !!!!!

Walenie w ...

Pojawiło się ogłoszenie na kierownika zmiany.Bladimir wracaj...

Bogus

Wszyscy jesteście fałszywi, zyrardowiaki oczywiście podwójnie ale każdy z was przychodził do pokoiku i skarżył, dziś każdy udaje sztywnego ... piszecie o (usunięte przez administratora) itd , no fakt przychodził dwa razy częściej i opowiadał o kokegach ale każdy z was pracowników lubił oskarżyć innego tylko po to żeby z siebie zrobic gwiazdę. I jeszcze jedno przestańcie brzeczec o tych urlopach zapierda lać i tyle , nikomu laski nie robicie a i jeszcze jedno (usunięte przez administratora) nie jedz glutow na kamerach bo nie da się na to patrzeć...

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 192 ocen.

Amerplast Sp. z o.o.