Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Aktualność
Szanowni Forumowicze,
w odniesieniu do Waszych uwag dotyczących systemu zmianowego i planu urlopów - uprzejmie informujemy, że w dniu wczorajszym zakończyła się kontrola Państwowej Inspekcji Pracy, która miała za zadanie sprawdzić prawidłowość wdrożonych ostatnio grafików pracy. Z protokołu jednoznacznie wynika, że "Pracownicy pracują w systemie nie naruszającym prawa do co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku", "w grafiku urlopowym zawarto maksymalnie 20 dni urlopu, nie naruszając prawa pracowników do urlopu na żądanie" (w przypadku pracowników, którym przysługuje prawo do 20 dni urlopu w ciągu roku, zaplanowanych może być 16 dni - przyp. pracodawcy). "Ustalono, iż w zakładzie pracownicy składają wnioski urlopowe z sugestią ich wykorzystania, pracodawca udziela urlopów wypoczynkowych w okresach i takim systemie, aby zachować ciągłość produkcji i normalny tok pracy".
Całość raportu z kontroli jest dostępna dla wszystkich Pracowników firmy na tablicy ogłoszeniowej BHP obok kantyny.
Mamy nadzieję, że rozwiane zostały wszelkie Wasze wątpliwości.
Jak

Wątpię! Pracownikom chodzi o to dlaczego mają wypisywać wnioski urlopowe na dzień w krórym jest dla nich dniem wolnym, a to co napisali nie ma z tym nic wspólnego! Ludzie nie wypisują wniosków a i tak są im zabierane! Nie warto tu przychodzić do pracy bo nie szanuje się tu pracownika z produkcji. W biurze wszystkie damy ani cześć ani dzień dobry nie potrafią powiedzieć! Będzie wam się lepiej pracowało mówili, będziemy schodzić na produkcje i z wami rozmawiać o tym co wam nie pasuje a tu (usunięte przez administratora) nie ma czasu dla nas!

Lubię zwierzątka

Czytam opinie o tej firmie i oczom nie wierzę.Jak można rozpi......yć taką firmę,która w początkowych latach istnienia uchodziła za jedną z ciekawszych na lokalnym rynku pracy.Cóż...widocznie to zasługa nie udolnym rządom osób obsadzonych na stanowiskach,które ich przerastają.W końcu gdzieś musi tkwić przyczyna....hmmm. Konkurencja ma się przecież dobrze...i ludzie sobie chwalą.Warto by się nad tym zastanowić. Osobiście omijam szerokim łukiem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiany

Damian
@Lubię zwierzątka

Jak się zatrudnia takie osoby jak (usunięte przez administratora), to co tu się dziwić ????

Zenon

ile teraz wynosi podstawowa stawka początkującego operatora maszyn po podwyżce??

@Zenon

Za mało... praca w szkodliwych warunkach jak widać po wpisach...

Mniej niż "0"!!!!!

Widać że nie warto do tej pracy przyjść. Ludzie się nie szunują, ciągle jakieś złościwości i wyzwiska. Moim zdaniem ktoś powinien się tym wkońcu zająć i zrobić z tymi niewychowanymi, wulgarnymi i zawistnymi nawet nie wiem czy ludźmi, a czytać się tego nie da. Miałbym tam pracować? Szkoda mojego zdrowia psychicznego... Pozdrawiam Kierownictwo i Szefostwo. Powodzenia!

tre
@Mniej niż "0"!!!!!

poziom niektórych jak widać sfrustrowanych byłych pracowników to totalne dno. Dziwie się że was firma nie zgłasza na policje żeby wasze ip wyciągnąć i pozwać.

Jak
@tre

Myślę że nie chodzi tu tylko o byłych pracowników ale najgorsi są Ci, ktorzy nadal pracują. To za nich trzeba było by się zabrać najprędzej

@tre

A na jakiej podstawie firma ma zgłaszać na Policję?Nim coś napiszesz pomyśl...

@walenie w ...

No właśnie na jakiej podstawie? Że mamy wolność słowa... Ludzie myślcie to nie boli... Jakby firma była w porządku to nie było by tylu negatywnych komentarzy proste jak konstrukcja cepa... A no i musieli by zamknąć cały portal...

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

W ostatnim czasie Wasze komentarze nieco odbiegają od głównego tematu tego wątku. Ponadto - niektóre z nich w sposób znaczący naruszają regulamin serwisu GoWork, z którym możecie się zapoznać pod tym adresem: https://www.gowork.pl/regulamin Jak już się z nim zapoznacie, to zachęcam Was do kulturalnej dyskusji na temat firmy Amerplast jako pracodawcy. A może ktoś z Was podpowie, czy w chwili obecnej planują tam rekrutację? Czekam z niecierpliwością na Wasze wpisy.

xxx
@Marta

właśnie, trochę przeginacie, bądźmy milsi, mogliby nas wysztkich poblokować, a próbują dyskutować i odpowiadać na pytania, za to szacun

@Marta

Oczywiście że rekrutacja trwa i będzie dłuuuuugo trwać.A to dlatego że nikt przy zdrowych z zmysłach tu nie przyjdzie.Jeśli chodzi o kulturę to fakt czasem się zdarza mały wulgaryzm.Ale to efekt atmosfery w firmie którą wprowadza pracodawca.Mój post też został usunięty a był w nim link do strony z kodeksem pracy.I co Pani na to?.

@walenie w ...

Firma Amerplast nie usuwa żadnych postów, a jedynie moderuje te części, które w jakikolwiek sposób naruszają regulamin forum, to znaczy: zawierają wulgaryzmy lub personalia bądź pseudonimy pozwalające na identyfikację konkretnych osób. Swoją drogą Twój nick też jest co najmniej kontrowersyjny i proszę o jego zmianę, bo będziemy zmuszeni zablokować Twoje wpisy.

@Amerplast Sp. z o.o.

Moj wpis został zablokowany a był w nim link do strony z kodeksem pracy.A. Amerplast mógł taki udostępnić.Są równi i równiejsi?A co jest kontrowersyjnego w "walenie w..."?Każdy może wielokropek uzupełnić tym co przychodzi na myśl.Kontrowersyjne jest wasze podejście do pracownika czego efektem są wpisy na tej stronie.

TKR król L4

A co z BHP , jak podchodzi firma do pracy operatora samemu na dużych maszynach? Jest to zgodne z jakimiś zasadami? Warto się nad tym zastanowić.

Dostałem sraczki

Uciekać od tej firmy! Ja za jakiś czas też planuje uciekać. Nie da się zarobić... Dzieci głodne chodzą i przestało mi wystarczać do 10. (usunięte przez administratora)z urlopami a dyrektorek nie daje kasy. Ludzie uciekajcie od tej epidemii ... !!!

Walenie w...

Ooooo a co to?Amerplast już nie odpisuję.Chyba temat nie odpowiada lub brak argumentów.

no i co?

Art. 162. Na wniosek pracownika urlop może być podzielony na części. W takim jednak przypadku co najmniej jedna część wypoczynku powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych. Art. 163. § 1. Urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca, biorąc pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku pracy. Planem urlopów nie obejmuje się części urlopu udzielanego pracownikowi zgodnie z art. 1672. § 11. Pracodawca nie ustala planu urlopów, jeżeli zakładowa organizacja związkowa wyraziła na to zgodę; dotyczy to także pracodawcy, u którego nie działa zakładowa organizacja związkowa. W takich przypadkach pracodawca ustala termin urlopu po porozumieniu z pracownikiem. Przepis § 1 zdanie drugie i trzecie stosuje się odpowiednio.

tak to wyglada
@no i co?

Przychodzcie do pracy z grafiku gdzie ulop. Wystarczy ze nie podpiszecie wniosku i powiecie ze sie nie zgadzacie w tym terminie. Dobrze w kadrach złożyć niech podpisza na kopi dla Was ze wpłyneło Koniec i kropka

Co tu sie dzieje

Nie szanują pracowników a tych starszych fachowców to już woogole. Wprowadzili 5 brygad pozbawiajac ludzi nadgodzin ( niektorzy tylko dlatego tu pracowali, ale z tego co slychac juz nie dlugo). URLOPY. Jest plan urlopow w ktorym pracodawca zabiera ci uwaga 22 dni urlopu!!!!! Zostaje ci tylko 4 dni ktorych i tak nie dostaniesz bo sa oficjalnie wstrzymane. Ale nawet jakby nie byly to i tak uslyszysz nie ma ludzi. Pozostaje ci na zadanie! ALE..... ty dopiero schody... Bierzesz na żadanie to masz po dodadku 10% od podstawy minus premia za frekwencje minus ew. bonus. Czyli l4 bedzie na porzodku dziennym. Drogi zarzadzie Amerplast. Czemu idziecie z ludzmi na udry? Wez puknijcie sie w czola. W jakiej firmie sa wymyslane podobne glupoty!! Kolejny przyklad to noszenie rekawiczek i okularow cale 12 godzin. Tego co to wymyslil zapraszamy na hale produkcyjna w okresie letnim. ( rozumiem ze przy wykonywaniu czynnosci przy rozpuszczalnikach i tp.) i zobaczy jak to jest fajnie jak pot z czola splywa do oczu. Ogarnijcie sie wkoncu i zacznijcie myslec i sluchac ludzi bo wieksosc nie chce zmieniac pracy ale poki co wiekszosc szuka. A robioc cos takiego z urlopami to nie powstrzymacie fali l4. I teraz napisze jak to jest postrzegane. " jak mam wziac na żadanie to wole juz l4 i przynajmniej odpoczne 2 tyg czy tam tydzien od tego...." Amerplast - wezcie na prawde bo atmosfera jest tragiczna.

@Co tu sie dzieje

Od 1 stycznia 2019 roku został wdrożony nowy system produkcyjny, który ma na celu zwiększenie poziomu satysfakcji naszych Klientów (terminowość dostaw) jak i poprawić komfort pracy pracowników Amerplast. Główne założenia systemu to większe moce produkcyjne, a jednocześnie 20% mniejszy wymiar czasu pracy dla pracownika produkcji (średnio 11 dni roboczych w miesiącu). W celu zapewnienia przewidywalności produkcji, został wdrożony plan urlopów który zgodnie z wymogiem prawnym, uwzględnia 22 dni urlopu (dla pracowników którzy posiadają wymiar 26 dni urlopu). Kolejną zaletą planu urlopów jest możliwość wykorzystania urlopu dwutygodniowego w okresie wakacyjnym, wcześniej okres ten przypadał od maja do września włącznie. W sytuacjach nagłych pracownik wciąż ma do dyspozycji 4 dni urlopu wypoczynkowego, urlop okolicznościowy, opiekę na dziecko itp. Takie rozwiązanie daje pewną elastyczność pracownikowi (bez utraty dodatku 10%) wraz z zapewnieniem terminowości dostaw. Mając na uwadze zachowanie konkurencyjności na rynku dostawców opakowań, naszym celem jest minimalizacja ilości nadgodzin (zwiększone koszty produkcji), równolegle została wdrożona nowa polityka wynagrodzeń. Odnośnie bezpieczeństwa pracy, zdecydowaliśmy że okulary ochronne będą używane jako obowiązkowy środek ochrony indywidualnej, rękawice tylko do pracy z ostrymi elementami.

Co tu sie dzieje
@Amerplast Sp. z o.o.

A jak ludzie maja dostac ten urlop wypoczynkowy ktory zostaje skoro idac do kierownika zmiany slyszymy nie ma takiej opcji, chyba zartujesz, nie ma ludzi, bierz na zadanie? Prosze nie wypisywac glupot tylko przypatrzec sie co sie dzieje na produkcji i slychac ludzi

@Amerplast Sp. z o.o.

Wcześniej miałem możliwość zarobić pieniądze na nadgodzinach , teraz ich nie ma. Fajnie że mam więcej czasu wolnego dla rodziny ale niestety pensja pomimo proponowanej podwyżki wynagrodzenia idzie mocno w dól A jak wiadomo powietrzem dzieci nie nakarmie ???? trochę to śmieszne podwyżka którą daje obniżkę wynagrodzenia.

Shs
@Amerplast Sp. z o.o.

Kochany Pracodawco! Mam rocznicę ślubu w lutym i w grafiku dzień pracujący...usłysze że urlopu nie dostane bo nie ma takiej możliwości,. .jaja jakieś. W marcu 30lecie Teściów i też w pracy...to nie są zdarzenia nagłe i nie będę wykorzystać urlopu na żądanie tylko wpisze zwykły urlop. Poproszę również aby kierownik się podpisał na złożonym wnioskiem...jesli nie będzie chciał wyśle listem poleconym za potwierdzeniem odbioru! Na całe szczęście niebawem zawita POP.

@Amerplast Sp. z o.o.

Okulary ochronne jako obowiązkowy środek ochrony - ok, ale przed czym? Ile mamy zarejestrowanych wypadków w których możemy mówić o braku zastosowania okularów ochronnych? Firma chce dobrze dla pracownika bez konsultacji z pracownikami? "Nie chcemy zarządzać firmą zza biurka, wyjdziemy do ludzi i damy im wszystko czego potrzebują do pracy, aby mogli realizować założenia", "za pół roku wszystkim będzie żyło się lepiej". Takie słowa usłyszał każdy pracownik. I co? Zakaz nadgodzin, zabranie pracownikowi prawa do urlopu, kontrola pracowników na zwolnieniach L4 przez Panią Kaję - tak buduje się atmosferę? Co z zasadą wzajemnego zaufania?

@Fizol

Czy uważasz, że wskazówką do noszenia okularów byłaby utrata oka przez kogoś, czy lepiej temu zapobiec? Czym innym jest skaleczenie palca jeśli ktoś nie założy rękawic przeciwskaleczeniowych, a czym innym uszkodzenie oka. Myślę, że bezpieczeństwo nie powinno podlegać konsultacjom, jeśli takie są wskazania inspektorów BHP. Firma nie zabiera pracownikom prawa do urlopu. Jeśli pracownik pracuje w miesiącu średnio 11 dni lub nocy, to z założenia ma 19 - 20 dni wolnego. Jest to czas między innymi na odpoczynek. Rozmowy z pracownikami powracającymi ze zwolnień wykazały, że często były one przyczyną przemęczenia, braku wolnego czasu. W takim modelu pracy chyba nikt nie powinien narzekać. W poprzednich latach pracownicy skarżyli się, że nie mają kiedy wykorzystać urlopu. Teraz wszystkim dana jest taka możliwość. Zarządzanie absencją chorobową pracowników nie jest po to, żeby budować złą atmosferę, wręcz przeciwnie. Chcemy mieć pewność, że pracownicy wykorzystują zwolnienie lekarskie zgodnie z jego przeznaczeniem, a więc do poprawy stanu zdrowia, a nie np. prowadzenia dodatkowej działalności zarobkowej, czy prowadzenia w tym czasie remontu domu. To nie jest w porządku w stosunku do jego kolegów, którzy w tym czasie mają zdecydowanie więcej pracy. Zasada wzajemnego zaufania najwyraźniej nie u wszystkich oznacza to samo.

@Amerplast Sp. z o.o.

Wszystko ok , każdy się zgodzi że mamy więcej czasu dla siebie tylko dlaczego spada wynagrodzenie? Tego nie mogę zrozumieć. Dostajemy podwyzke wynagrodzenia żeby zarabia mniej. I dlaczego są kasowane posty?

@Fizol

Stwierdzone nieprzestrzeganie używania okularów ochronnych do prac tego wymagających tj. używanie niebezpiecznych substancji ciekłych jak i sprężonego powietrza, zużywanie płynu do płukania tzw. oczomyjki, wskazują na realne zagrożenie wypadkiem.

@Shs

Przypominam że pracodawca wydaje ostateczną zgodę na wykorzystanie urlopu wypoczynkowego. Każdy wniosek rozważany jest indywidualnie, istnieje też możliwość zamiany z innym pracownikiem i uzyskanie w ten sposób dnia wolnego. Grafik został przygotowany na cały rok, właśnie po to żeby była możliwość wcześniejszej reakcji.

@Niezadowolony

Kwestia otrzymywania wynagrodzenia jest indywidualna, część osób otrzymuje większe wynagrodzenie, część mniejsze (w przypadku niektórych osób które miały wypracowany systematyczny limit nadgodzin). Obowiązkiem pracodawcy jest unikanie nadgodzin i jest on tego zobowiązany prawnie. Jeżeli obecny system pracy generuje nadgodziny powinien być zmieniony, nadgodziny nie mogą być zaplanowane czy z góry przewidziane (kodeks pracy). Dlatego też wykonywane są odpowiednie kroki w tym kierunku. Posty są publikowane, jedynie te łamiące regulamin będą usuwane.

@Niezadowolony

Z postami wszystko ok. Coś u mnie się zawiesiło.

Kuzyn Job
@Co tu sie dzieje

(usunięte przez administratora) od jutro masz sobie wybrać zmianę i latasz na 5 brygadach. Ludzie walczcie ... Niech poczują go w rękach...

@Amerplast Sp. z o.o.

Poproszę o podstawę prawną w której jest napisane że pracodawca wyznacza 22 dni urlopu!!!Ma prawo do wyznaczenia 14 dni ciągłego urlopu które nakazuje prawo.Pracownik decyduje o swoim urlopie.Oczywiscie pracodawca ma prawo do odmowy ale tylko w okreslonych przypadkach.

Pawulon

Czekamy na odpowiedź

@Pawulon

@Amerplast Sp. z o.o.

Art.162.Nikt nie składał takiego wniosku a napewno nie ja.Pracodawca nie może bez zgody pracownika podzielić urlopu. (usunięte przez administratora)

@Amerplast Sp. z o.o.

A to ciekawe dodałem wpis z linkiem do strony i wpisu brak...

oj Dana
@Amerplast Sp. z o.o.

Nie mogę się już doczekać kiedy pani która kontroluje te zwolnienia zapuka do mnie zobaczymy czy pani działa zgodnie z prawem czy może wypytywać o powody zwolnienia itp.,czy zakład ma prawo szastać danymi osobom trzecim na prawo lewo bez zgody pracownika.

Dana Dana
@oj Dana

Same cwaniaki :D każdy sie zwalnia, wszedzie lepiej, tu tak zle a nadal 99% zalogi pracuje i papieru nie rzucila. Ty tez cwaniaku podczas kontroli grzecznie powiesz co ci niby jest i numer buta podasz jeszcze zeby tylko cie nie wyrzucili z dysciplinarką.

Waski
@Amerplast Sp. z o.o.

Praca w ruchu ciągłym tak samo jak policja, służba zdrowia, straż pożarna.... Możemy zapomnieć o majówce i innych świętach... Klepanie torebek wazniejsze od ludzi... Póki co wolne Boże Narodzenie i Wielkanoc no i 1 listopada... Ale kto wie co bedzie po roku... Brawo wy... A z tymi podwyzkami to czysta kpina...

roman
@Co tu sie dzieje

usuwaja niewygodne imiona i posty...jestesmy na prawie pamietajcie!

Dragon

Właśnie cenzura... Kasuja posty

Aktualność
Szanowni Forumowicze,

Nastał Nowy Rok, każdy z nas powziął jakieś postanowienia. W Nowym Roku chcielibyśmy Wam życzyć samych sukcesów, nie tylko zawodowych. Dużo pogody ducha, pozytywnych emocji i uśmiechu na twarzy. Również firma Amerplast podjęła decyzję o przyłączeniu się do dyskusji, którą prowadzicie na łamach tego forum. Do tej pory z uwagą przyglądaliśmy się Waszym komentarzom. Od dzisiaj postaramy się aktywnie w tej dyskusji uczestniczyć. Wszystkie Wasze opinie są dla nas cenne.

Zachęcamy zatem do aktywności, pamiętając jednak, że wszystkich nas obowiązuje regulamin, który nie zezwala na używanie obraźliwych słów w stosunku do kogokolwiek. Niech to będzie dyskusja merytoryczna dotycząca konkretnych problemów do rozwiązania, jak i naszych sukcesów czy mocnych stron firmy Amerplast. Postaramy się na bieżąco reagować na Wasze wpisy, również po to, aby osoby spoza firmy, które śledzą to co się u nas dzieje, miały bieżące informacje na temat bezpieczeństwa pracy, warunków pracy, toczących się rekrutacji i planów na przyszłość.

W zakładkach na stronie znajdziecie informacje o firmie, nowościach, a także o aktualnie toczących się rekrutacjach.

Zapraszamy do dyskusji J
treee

I wzajemnie. Oby ten rok był dobry i dla was i dla nas.

Fizol

Może jakieś wnioski z obserwacji?Na pewno ucieszył by nas taki wpis.

rybia ość

witam serdecznie! Kiedy będzie odnowienie maszyny Fiszer? Ciężko mi się pracuje na tym złomie!

biurol
@Fizol

Chyba takie jak wszyscy czytający - to nie jest miejsce do załatwiania osobistych porachunków. Dorośli ludzie potrafią sobie powiedzieć w oczy, a inni piorą jakieś brudy na forum.

Menel king

Ty mi powiedz co z urlopami?(usunięte przez administratora)całą firmę a i tak Wam mało. Obym dożył chwili gdzie ta firma upadnie lub zacznie żyć z Ukrainą.

@biurol

Brak szacunku dla pracownika i olewanie zdania człowieka.To nie jest "osobisty porachunek".Wiadomo że są też kierowane tzw prywaty na tym forum.Mi chodzi o odpowiedzi na zarzuty kierowane do firmy.

@biurol

Masz racje. Nie jest to miejsce do osobistych porachunków. Jestem za. Kiedy "biurole" staną w jednym rzędzie z pracownikiem produkcji i zawalczą o wspólne dobro naszej firmy. #mikeexit

@Fizol

Co masz na myśli pisząc o wspólnym dobru ? Jakie zmiany proponujesz w celu usprawnienia naszej organizacji ?

#mikeexit
@Amerplast Sp. z o.o.

Jakie zmiany? Takie które dadzą dobry efekt dla pracodawcy i pracownika. Tym czasem firma chce wykazać niskie koszty, a wysokie zyski żeby "zaspokoić" (usunięte przez administratora), który po trupach ale musi mieć dobry wynik finansowy bo za to płaci mu kolosalne pieniądze. Tylko czemu odbywa się to kosztem pracownika? Czy firma robi przygotowania do zmiany właściciela?

Dragon
@#mikeexit

Popieram

MozeCV

A ja mam pytanie takie pytanie, jako osoba rozważając złożenie CV, przykładowo łamie nogę, i ląduje na L4 przed terminem urlopu wyznaczonym przez firmę, to z jakiego powodu miał bym tracić te dni z puli urlopowej? Dwa, z tego co czytam mówicie ludzią, macie dość dużo wolnego, to nie płaczcie o urlop, jak wam potrzeba możecie się zamienić, ale ja jako nową osoba nie mająca obycia w firmie nie mógłbym sobie na to pozwolić dopiero po zaznajomieniu się z ludźmi bo nie sądzę że ktoś chciał by odwalać robotę za obcego kolesia żeby mógł przykładowo zabrać psa na szczepienie, skoro tak bardzo zależy na tym pracodawcy, czy liderzy bądź kierownicy nie mogli by wykazać się dobrą wolą i zadzwonić albo chociaż napisać SMS do ludzi którzy mogli by zamienić się ze mną? Kolejna kwestia, która widzę to duże niezadowolenie ludzi, wiem że wiele osób boi się mówić wprost swoim przełożonym co myśli ale nie lepiej było by normalnie wyjść do ludzi i zapytać z tego co wiem nie jest to zakład zatrudniający jakieś ogromne ilości ludzi ? Patrząc obiektywnie rozmowa w cztery oczy na pewno jest skuteczniejsza niż czytanie ton frustracji wylewanej na forum.

szkoda
@rybia ość

nic juz nie bedzie! masowa produkcja,ograniczenie do maxa kosztów (usunięte przez administratora)musi sie wykazac i zarobic .Zero rozwoju produktu myslenia przyszlosciowego,inwestycji. wielka szkoda ze (usunięte przez administratora)przekroczyl prog tej firmy

Ozi

Słyszałem że firma dysponuje całym urlopem pracownika , czy to prawda?

@Ozi

Prawda i nawet robią to pod szyldem prawa

@Ozi

Prawda dostajesz urlop w dzień wolny od pracy

@Czes

Od roku 2019 został ustanowiony i wdrożony plan urlopów zgodnie z obowiązującym prawem.

@Amerplast Sp. z o.o.

W porozumieniu z kim został ustalony ten plan? Z pracownikami? Czy to prawda ze pracownik musi wypisać wniosek urlopowy w dzień wolny od pracy? Firma rozdysponowała 22 dni urlopu pracownika z 26. Do dyspozycji pozostawia mu 4 dni na własne potrzeby - brawo.

@Fizol

Nawet nie na własne potrzeby bo jak chcesz wziąć urlop to nie możesz. Tylko na żądanie co wiąże się z utraceniem dodatków i bonusów.

jan kowalski
@Amerplast Sp. z o.o.

Drogi pracodawco... uprzejmie informuje, że zgodnie z art.163 KP plan urlopów ustalany jest m.in. w porozumieniu z pracownikiem. Urlop udzielany jest na pisemny wniosek pracownika. Ze mną (pracownikiem) nikt takiego planu nie ustalał i nie akceptuje wypisywania urlopu wtedy kiedy tego nie potrzebuje. Z tego co mi wiadomo plan urlopów jest AKCEPTOWANY przez pracodawce jak i pracownika

Tak więc ozi zastanów się jeśli chcesz tu robić i mieć 4 dni na żądanie

#mikeexit

Czy pracownik który pracuje w strefie ex (zagrożenia wybuchem) może odmówić pracy bez pomocnika? Czy można mówić o zapobieganiu zagrożenia, kiedy karze ludziom się pracować bez pomocników na dużych maszynach? Co musi się wydarzyć żeby ktoś zrozumiał? Wracając do tematu okularów: Zagrożenie uszkodzenia oka na produkcji jest tak samo duże jak w biurze, więc proponuję okulary dla pracowników biurowych. W firmie jest zakaz udzielania urlopów w styczniu (nawet zaległych).

Czes

Pamiętaj pracowniku nowy, nim wskoczysz do Amerplastowej wody, Urlop zabiorą nadgodzin nie dadzą, Tak Cię nagrodza twa ciężka pracą. Tak więc zastanów się pracowniku nowy, nim wskoczysz do tej wody.

Byly pracownik

Jak pracowalem tam to poznalem takie zaklamane osoby jak TKR pseudo drukarz - wlazidupa, Fish - człowiek z arbuzami pod pachami - kazdemu (usunięte przez administratora) obrabia, stolarz-farmazoniarz ale on rzadko bywa w pracy, wylupek to głupek, lysy obsraniec i reszta. Uważajcie na nich... poza tym idzie pracowac

wygłupek
@Byly pracownik

ale kto idzie pracowac i gdzie????

@Byly pracownik

"i reszta"chyba tym stwierdzeniem określiłeś siebie.Czyli osobę na którą brakuje wulgarnych epitetów.Wszyscy be,tylko Ty cacy.Żal mi Ciebie człowieczku...

Czesio

A galerety kurczaki inspektorzy są z Żyrardowa??

@Czesio

Twój komentarz ma raczej niewiele wspólnego z głównym tematem tego wątku. Ponadto zdaje się on obrażać inne osoby, co nie jest zgodne z regulaminem GoWork. Dlatego proszę, żebyś w tym momencie się z nim zapoznał: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli jesteś zatrudniony w Amerplast, to najlepiej byłoby, jakbyś w sposób kulturalny opisał Nam tego pracodawcę. Oferuje swoim pracownikom jakieś ciekawe benefity pozapłacowe?

Psik

Ta firma to sama żałosna, fauszywa i pedalska załoga z Żyrardowa! No 80%! Omijajcie ją ludzie jak możecie!

@Psik

Myślę, że jakbyś znał zasady, spisane w regulaminie GoWork, to wiedziałbyś, iż na forum nie wolno używać tak wulgarnego słownictwa. Proszę, abyś zapoznał się z nim w tym momencie: https://www.gowork.pl/regulamin Rozumiem, że akurat Ty masz niezbyt dobre doświadczenia z firmą Amerplast, ale to jeszcze nie oznacza, iż inni będą mieli takie same. A więc podpowiesz, czy już w styczniu planują tam przyjęcie nowych pracowników?

Loko

Sprzedawczyki, ped.ały i fauszywe men.dy z Żyrardowa to 80% załogi produkcji i to oni psują klimat w tej firmie. Nie ma sensu iść tu do pracy, więc omijajcie tych degeneratów z daleka.

nowy

Witam mam pytanie jakie pieniądze można zarobić na stanowisku operatora wózka widłowego ? Polecacie firme na ta chwile ?

Shs
@nowy

Tyle co drukarza

@nowy

3000 - 4000 brutto oczywiści 4000 z kompletem nadgodzin i bonusami z tym że bonusy są raz na 3 miesiace. Musisz się też przygotować na to że będziesz miał na głowie masę obowiązków bo to nie jest typową praca tylko na magazynie no i praca po 12 h. Jeśli nie masz innej roboty to możesz spróbować... jeśli jesteś masochista...

Szeroki
@Wąski

Wąski pogrążasz się... 4000 to podstawa brutto. Chyba miałes na myśli netto. Bonus jest co miesiąc praktycznie taki sam.

Waski
@Szeroki

Oczywiście że netto. Brutto to możesz mieć i 6000 tylko co z tego skoro tych pieniędzy nie zobaczysz na koncie.... kłania się czytanie ze zrozumieniem... a co do bonusa to jak wiesz szykują się zmiany i to na gorsze...

@Waski

Jak długo pracujesz już w firmie Amerplast? Dosyć szczegółowo opisałeś Nam to, jak mnie więcej wygląda w niej system wynagradzania pracowników. I dlatego teraz z chęcią poznalibyśmy i inne aspekty, związane z warunkami pracy we wspomnianym powyżej przedsiębiorstwie. Zdradź Nam na przykład, czy wszyscy jego pracownicy pracują w oparciu o stabilny rodzaj umowy?

Wargas

Haha... TKR płacze... źródełko się skończyło... zabrali bladego skomlał... teraz klęska w radzie... buhahah nie płacz moze za 4 lata sie uda kasztanie

hhh
@Wargas

zabrali wszystko za jego kadencji.......

@Wargas

Ojojoj to straszne...A miało być tak pięknie.Koniec pupilkowania i uprzemego donoszenia,pseudo kolega.A w radzie nawet dobrego wrażenia nie robił.

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 192 ocen.

Amerplast Sp. z o.o.