neox s.c.

Kraków

Opinie o neox s.c.

admin 2015-07-07 14:18:19
Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie neox s.c.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.
piter 2016-01-19 15:16:25
Pracowałem dość długo.Jeżeli ktoś ma ochotę sprawdzić jak to jest być ofiarą mobbingu to gorąco polecam firmę dla masochistów. O to definicja mobbingu dla tych którzy doświadczyli tego ale nawet o tym nie wiedzieli:
mobbing to działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników (art. 94 3 § 1kp).
art 2016-03-10 18:54:50
Pracowałem kilka miesiecy.Ogólnie fatalnie, wyjechałem za granice szukać normalnej pracy.
dnt 2016-05-13 14:38:16
Pracowałem parę lat i mogę powiedzieć że praca w tej firmie przynosiła mi satysfakcję. Szefowie i ekipa w porządku tak samo jak i sama praca. @art ciężko po zaledwie paru miesiącach ocenić firmę.
Zostaw swoją opinię o neox s.c. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie neox s.c.