neox s.c.

Kraków

Opinie o neox s.c.

admin 2015-07-07 14:18
Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie neox s.c.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.
piter 2016-01-19 15:16
Pracowałem dość długo.Jeżeli ktoś ma ochotę sprawdzić jak to jest być ofiarą mobbingu to gorąco polecam firmę dla masochistów. O to definicja mobbingu dla tych którzy doświadczyli tego ale nawet o tym nie wiedzieli:
mobbing to działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników (art. 94 3 § 1kp).
art 2016-03-10 18:54
Pracowałem kilka miesiecy.Ogólnie fatalnie, wyjechałem za granice szukać normalnej pracy.
dnt 2016-05-13 14:38
Pracowałem parę lat i mogę powiedzieć że praca w tej firmie przynosiła mi satysfakcję. Szefowie i ekipa w porządku tak samo jak i sama praca. @art ciężko po zaledwie paru miesiącach ocenić firmę.
Obiektywizm. 2017-03-12 09:28
Jaki mobing? W dzisiejszych czasach? Bajki opowiadasz? Każdy normalny człowiek złożył by wypowiedzenie i znalazł inna pracę w dwa dni. Zamiast pisac tu takie bajki, idź do specjalisty. Ps. Nie mam związku z tą firmą i nie znam jej. Jednak studiuje zagadnienia hejtu w internecie i konfliktu pracownik - pracodawca.
Marek 2017-03-29 22:48
To niezwykle ciekawe co pisze "PITER". Bardzo łatwo jest bluzgać pozostając anonimowym. Tu na forum jesteś anonimowym, Bo domyślam się że jesteś Piotr P. Taki mały palant co dokuczał kalekiemu windowemu i przez to wyleciałeś z hukiem! Krnąbrny i złośliwy. Jak podłym trzeba być żeby dokuczać kalece?
Art: domyślam się kto jesteś, o ile kojarzę z Niepołomic ;-) Pracowałeś 3-4 miesiące, miło wspominam. Życzę powodzenia.
DNT: Nie domyślam się kim jesteś ;-)
Miło mi że dobrze wspominacie Moją firmę. Zawsze staramy się żeby warunki pracy i atmosfera była dobra. To dla nas priorytety. O tym że jest nie tylko dobrze ale i bardzo dobrze świadczy to, że 80% załogi to wieloletni pracownicy. Oddani i sumienni, a MY odwdzięczamy się tym samym.
Pozdrawiam Was i dziękuję za dobre słowa.
Marek
Zostaw swoją opinię o neox s.c. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie neox s.c.