Opinie o Solid Security w Rzeszów Postępu 17

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Rzeszów Postępu 17

Agnieszka

@Tomek a czym ta chęć rządzenia ludźmi, o której piszesz się przejawiała? To dość niepokojące wieści, jednak wydawać by się mogło, że obszar komend wydawanych przez dyżurnych jest w pewnym sensie ograniczona i naturalna (skoro są przełożonymi). Możesz więc opisać trochę jaśniej, co masz na myśli?

Sprawa wyglada tak iz pracowalem w solid grudziadz i masakra dyzurni maja swoje wojny osobowe z lacznikiem biedna dziewczyna traktowali ja jak psa. Szukali sobie pieski do tresowania a jak znalezli to zycie mial taki ciezkie. Dobrze mieli ci co zyli z nimi dobrze i tak roznie z tym bywalo. Sama praca jest ok ale chec rzadzenia dyzurnych i pracownikow monitoringu doprowadzila do tego ze stracili szacunek do czlowieka jako pracownika

Agnieszka

@Jarek, mógłbyś opisać warunki pracy, skoro oceniasz je jako ok? Jednak większość osób zarzuca Solidowi ucinanie wypłat, czy jakieś zatargi osobowe, a jakie są w takim razie plusy? Wcześniej pisałam, że są aktualne oferty pracy, więc przyda się takie podsumowanie tego co do tej pory było tutaj napisane.

Jarek

Niestety nie ma firmy która by wszystkim odpowiadała. Generalnie jest ok. Dla chcących pracować zapraszamy

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Solid Security? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Byłem kiedyś na rozmowie, ochrona + jakiś dozór czegos tam z uprawnieniami G2 teraz najlepsze najniższa krajowa za 2 etaty bo ochrona to jedno a dozór jakiegoś tam urządzenia to 2 etat zwłaszcza że potrzebne są dokumenty obsługi pieców wysokociśnieniowych G2. Troske firma przesadza na dodatek zatrudniając osoby z orzeczeniem dostają zrefundowane koszty zatrudnienia. No nic kto chętny niech idzie.

Bolek

Bolki donosiciele sami się zwalniają z solidu,kto był (usunięte przez administratora) to nią pozostanie.

Agnieszka

Proszę zamieszczać komentarzy na temat pracy w firmie, a nie na temat poszczególnych osób.

Evitka
@Agnieszka

czyżby to było skierowane do mnie?Przecież poleciłasm tylko sposób promowania.

Hektor

NA PATROLU W RZESZOWIE JEŹDZI GRUBY KABEL TŁUSTY WIEPRZ KTÓRY MYŚLI ŻE JEST KIM WAŻNYM ALE JEST ZWYKŁYM CIĘCIEM KTÓRY KABLUJE NA KOLEGÓW KTÓRYCH NIEMA.

Yeti
@Hektor

Poważnie a to gruby stary cap od kozy !!! Kabel śmierdzący parch!!!!

HEKTOR
@Yeti

JAK MNIE NIE BYŁO NA SŁUŻBIE NAKABLOWAL NA MNIE I KOLEGE KIEROWNIKOWI, POTEM SIÉ OKAZAŁO ŻE SAM DAŁ DUPY JAK BYŁ NA PATROLU TAKZE CO DAJESZ TO WRACA SZANUJMY SIE BO GLUPIE ZACZEPKI TO W PSZEDSZKOLU BYLY. JA MIALEM JEDNEGO DEBILA KIEROWNIKA KTOREGO CHCIALEM U MENAGO NAWET I ZA KURTKE WYMIENIC ALE SIE NIE DALO POTEM NIE SZLO NIC ZALATWIC NA RAZIE WOLNE ZOBACZYMY CO BEDZIE DALEJ Z UMOWAMI WYPLATAMI I KAPUSIAMI TERAZ KAZDY JEDEN BEDZIE STOLEK TRZYMAL.

Dzinio

Nawet na smieciowkach żerują oplacają składki co drugi miesiąc żenada

SOŁTYS

OD NOWEGO ROKU 2017 SOLID BĘDZIE DAWAŁ PRACOWNIKOM JAŁMUŻNĘ!!!!!!!! MNIEJ BĘDZIEMY ZARABIAĆ!!!!!!! ZYSKAJĄ NA TYM LUDZIE BEZ UPRAWNIEŃ.

Oberpolicmajster

A ja sobie siedzę w biurze, za portiera robię, na każdej dniówce yerba mate sobie piję , książki sobie czytam i mam wszystko w głębokim poważaniu, nocka to zwykle telewizor, spanie i prysznic. Ludzie sami przylatują do mnie jak tresowane pieski i się tłumaczą i pytają o zgodę na to czy na tamto.

na interwencji!!!!!!

PAPAS

STAWKI W SOLIDZIE SĄ MARNE I GŁODOWE!!!!!! NIEMA PRZERW NA SPOKOJNY POSIŁEK BEZ POŚPIECHU!!!!!!PRACA 24H BEZ PRYSZNICA TO KOSZMAR!!!TYPOWY OBÓZ PRACY!!!!LUDZIE OMIJAJCIE SOLID SZEROKIM ŁUKIEM SZKODA WASZEGO ZDROWIA!!!NAJLEPIEJ MAJĄ CI CO SIEDZĄ W BIURACH ,KTÓRZY NIE WIEDZĄ CO TO CHARÓWKA W UPALE!!!!!!AUTA BEZ KLIMY!!!!!

KARAMBA

LUDZIE IDZCIE TAM GDZIE LEPIEJ PŁACĄ!!!!! SZKODA ZDROWIA MARNOWAĆ!!!

x-x

Interesuje mnie praca jako Ochroniarz w Galerii Rzeszów.Pracował tam ktoś z was?Interesują mnie jakie są wymagania i jakie panują tam warunki.

SALAMANDER

MOŻE ZA KABLOWANIE MA PRZYWILEJE I STAWKĘ WIĘKSZĄ!!!!KONFIDENT JAK DONOSI NA POLICJI TO DOSTAJĘ KASĘ NIC ZA DARMO!!!

WALDUŚ MOCNY

W RZESZOWIE NA PATROLU PRACUJĘ GRUBY WIEPRZ ŚMIERDZĄCA PAŁA KTÓRA KABLUJĘ NA CHŁOPAKÓW!!!!!!!!

Luks
@WALDUŚ MOCNY

NIE POLECAM TEJ FIRMY W ŻADNEJ FORMIE.MAM U NICH ABONAMENT NA OCHRONĘ DOMU W GŁOGOWIE MLP.PO GODZINIE ZJAWIŁ SIĘ PATROL!!!A RACZEJ JAKIŚ BRUDNY,ZAROŚNIĘTY W SZMATACH MENEL I GADAŁ OD RZECZY GŁUPOTY JAKBY BYŁ NA LEKACH OD PSYCHIATRY W DODATKU PRZYJECHAŁ PEWNIE PRYWATNYM AUTEM (AUDI).JA ZA TAKĄ OCHRONĘ DZIĘKUJĘ, W PAŹDZIERNIKU KOŃCZY MI SIĘ UMOWA I NAPEWNO JEJ NIE PRZEDŁUŻE.

LOLEK
@Luks

NA GRUPIE INTERWECYJNEJ PRACUJ (usunięte przez administratora) Z CHUDYM KINOLEM KTÓRY ROBI CO MU SIĘ PODOBA KOSZTEM INNYCH. WŁAZI BEZ SMAROWANIA DO SRAKI ŻEBY MIEĆ NAJLEPIEJ!!!!! NADMUCHANY PAJAC Z FAŁSZYWYM UŚMIESZKIEM!!!!!

Abra kadabra
@Luks

"Pewnie prywatnym "to co niewidzi sz czy służbowe czy prywatne w domu wszyscy zdrowi. Pozatym przestań ludzi wprowadzać w błąd luksik bo jeździsz na patrolu w rzeszowie.Mieszkałeś na baranówce nie Głogowie młp teraz niewiem pod jaki kamień wpełzłeś .Niemiałeś nigdy alarmu w solidzie,bo cię niestać na system naucz się lepiej gumkę zakładać to niebedziesz musiał płacić na dzieci jak cie łaska kopnęł w (usunięte przez administratora) Może niebedziesz musiał się dowartowywać kłamiąc i obrażając innych podał bym twoje dane ale prawo zabrania wiec tego nie zrobię, a to że ktoś zarabia więcej niż ty no cuż żadna nowość pewnie nie ściemnia w pracy,a ty zamiast być leszcze ktury na forum jest mocny a w realu ciotka,to się chwyć i pracuj nad sobą napewno będziesz szczęśliwy a tak to pokazujesz swoją głupotę matołku pisz co chcesz ze się mylę co do osoby,oboje wiemy że wiem kim jesteś

ABRA KADABRA

FACET TY MASZ ZRYTY BERET WRACAJ NA SWOJĄ WIOSKĘ PAJACYKU NADMUCHANY!!!11

ABRA KADABRA

FACET TY MASZ ZRYTY BERET WRACAJ NA SWOJĄ WIOSKĘ PAJACYKU NADMUCHANY!!!11

mmmmm

poczytaj na mcg solid gdynia tak samo jest w calym kraju

mmmmm

wpisz rcg solid gdynia

Bruce lee

Franek kimono cieciu ty i tak nie dostaniesz podwyzki bo ci sie robic nie chce.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Rzeszów

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solid Security
2.6/5 Na podstawie 82 ocen.

Solid Security