Opinie o Solid Security w Rzeszów Postępu 17

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Rzeszów Postępu 17

TWARDY

SOLID W RZESZOWIE TO ŚCIEMA I DZIADOSTWO OKRADAJĄ PRACOWNIKÓW Z PIENIĘDZY!!!PRECZ Z TĄ BANDĄ!!!!

muniek

KIEROWNIK INTERWENCJI SOLID UDAJE ŻE PRACUJE!!! NIC GO NIE INTERESUJĘ MA WSZYSTKO W DUPIE!!! NIE WOJUJ Z PRACOWNIKAMI BO CI SIĘ TO NIE OPŁACI!!!!!! NIE ZATRUDNIAJ KOBIET KONFIDENTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GREMLIN

WITAM PRACOWAŁEM W SOLID SECURITY NA PATROLU I WIEM CO SIĘ TAM DZIEJE.KIEROWNIK NIC NIE ROBI ABY PRZYWRÓCIĆ JEDNEGO CZŁOWIEKA NA NOC, NIE PISZE O PODWYŻKI DLA PRACOWNIKÓW!!!! ANI O DODATKOWE PATROLE!!!!!!!!! PEWNIE W WARSZAWIE NIC NIE WIEDZĄ CO NAPRAWDĘ TU SIĘ DZIEJE.

JACK STRONG

PSEUDO KIEROWNIK INTERWENCJI SOLID W RZESZOWIE NIC NIE ROBI!!!LUDZIE PRACUJĄ JAK WOŁY!!! ZA MARNE STAWKI KTÓRE UTRZYMUJĄ SIĘ OD KILKU LAT BEZ PODWYŻEK!!!FIRMA JEDNYM SŁOWEM JEST WYZYSKUJĄCA NIE DBA O PRACOWNIKA I Z BYLE POWODU WYMYŚLA KARY ABY OBCIĄŻYĆ LUDZI. PRACUJĄC W TEJ FIRMIE CZŁOWIEK SIĘ NIE Z WZBOGACI!!! A STRACI WIELE NA ZDROWIU!!! NAJBARDZIEJ IRYTUJĄCE JEST JEDNO ZE PSEUDO KIEROWNIK NIE POTRAFI ZAŁATWIĆ PODWYŻEK DLA PRACOWNIKÓW.PEWNIE DLATEGO ŻE SRA W GACIE O SWOJE STANOWISKO ZA KTÓRE DOBRZE PŁACĄ!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Solid Security? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
rzeszów

soli to najgorsza firma ochroniarska na podkarpaciu nie polecam

franek

TAK TO PRAWDA. W RZESZOWIE W BIURZE PRACUJĄ SAME DARMOZJADY I NIEROBY!

MUNIEK

NA INTERWENCJI W RZESZOWIE JEST JEDEN KOLEŚ G.O.KTÓRY WŁAZI SWOJEMU PRZEŁOŻONEMU POD STÓŁ!!!

ZENON

DOBRZE ŻE JUŻ NIE PRACUJE W SOLIDZIE.GDZIE SIĘ ZARABIA NA INTERWENCJI 7,5O ZA GODZINĘ.NADMIENIAM PRACA Z BRONIĄ.KOLESIOSTWO Z PSEUDO KIEROWNIKIEM ROBIENIE POD SIEBIE GRAFIKÓW ,KABLOWANIE KOLEGÓW I WŁAŻENIE W TYŁEK PSEUDO.

Śmieszne

Dla osób szukających pracy: zatrudnienie w solidzie jest dobre dla studenta, który chce sobie kilka groszy dorobić albo dla kogoś kto szuka czegoś na start zanim nie znajdzie normalnej pracy. Ogólnie warunki pracy i płacy fatalne, więc na dłuższą metę praca tylko dla desperatów. Pierwsze wynagrodzenie otrzymałem dopiero po 2 miesiącach od zatrudnienia. Przy 200 h pracy miesięcznie zarobek rzędu 1200 zł to śmieszna kwota.

LEON

NIE POLECAM TEJ FIRMY OMIJAJCIE JĄ SZEROKIM ŁUKIEM!STAWKI GŁODOWE!DONOSICIELSTWO,KARY PIENIĘŻNE,TU SIĘ NIE DA PRACOWAĆ!!!

łysy

Chcę się przyjąć do tej firmy ale nie mam żadnej licencji ani pozwoleń na broń (brak kasy) czy solid przyjmuje bez licencji? oczywiście chciałbym na jakiś spokojny obiekt,portiernia itp.

HUMANOID

W Rzeszowie w biurze non stop przyjmuje się nowych pracowników. Na to są pieniądze!ale żeby ludziom na stawce podnieść to mówią że jest kryzys???

XXX

WITAM WSZYSTKICH SZCZERZE NIE POLECAM TEJ FIRMY.W TEJ PRACY NIE LICZY SIĘ CZŁOWIEK TYLKO ILOŚĆ OBIEKTÓW.WCISKANIE CIEMNOTY LUDZIOM ŻE W MIEŚCIE JEST 5 PATROLI.GDZIE W NOCY SĄ TYLKO 2 W TYM JEDEN POJEDYNCZY!WSZYSTKIE NORMY BEZPIECZEŃSTWA SĄ ZACHOWANE!PONIŻANIE I ZASTRASZANIE PRACOWNIKÓW TO JEST STANDARD.

blondas

Pilkington Sandomierz.Jak przyjdziecie do tej roboty to mordy na kłódkę,nic o sobie nie mówić,nie chwalić się,z nikim się nie spoufalać bo starzy podpier...tzw.gumowe uszy z poprzedniej firmy tylko czekają żeby was sprzedać.

zdzichu

Rozmowę przejdziesz /każdy przechodzi/ więc nie stresuj się.U mnie na obiekcie ogromna rotacja ludzie popracują do pierwszej wypłaty /niektórzy nawet po 2-3 tygodniach/ i odchodzą.Coraz więcej dziadków w tej firmie.

xxx

witam.odn.opini na temat tej fatalnej firmy to raczej nie trzeba pisac,wystarczy przygladnac sie stanom technicznym ?,zapytac pierwszego lepszego prac.konwoju,badz interwencji czym jezdza i do jakich karkołomnych wyczynów sa zmuszani.osoby ktore nazywaja sie kierownikami biora kase za rzekome naprawy w samochodach służbowych,a naprawiaja swoje auta!!!!,osobiscie nieraz uslyszalem cyt,nie interesuje mnie ze cos jest uszkodzone,co ja ci zrobie itd,brak (usunięte przez administratora) ulców,standard,opony lyse,standard,a pracownik jest traktowany jak pies!!!.piszacy wczesniej kolega napiasal o osobach zwanymi \\\'\\\'kierownikami\\\'\\\',ktorzy zaniedbuja swoje obowiazki,nic nie robia,a pozniej kontrol z warszawy i sie wybielaja,zwalajac wszystko na pracowników!!!! a im tkz.dzialy,czyli zabiera sie im pieniadze!!!!100/200/ a niekiedy wiecej pieniedzy pod błacha przyczyna!!!!,im nie ma kto zabrac!!!! praca po 200 lub 300 godz.,ogolnie masakra nie polecam tego sy...fu,tragedia!!!

atorad

Witam wszystkich! Zupełnie zgadzam się z waszą opinią. Warunki pracy fatalne i płacy też. Na obiektach handlowych w Rzeszowie stoi się po 14 godzin, atmosfera jest okropna, tzw. dowódcy zmian ciągle poniżają kablują, zero godności dla szarego pracownika. Z dnia na dzień człowiek dowiaduje się o zwolnieniu. Z innym pracownikami marketu nie wolno rozmawiać. Przez te 14 godzin człowiek czuje się jak zwierze w klatce. Tylko naszym wspaniałym dowódcom wszystko wolno... Obiektów handlowych nie polecm!!!!!

solidek

warunki pracy sa straszne, jak mozna jedzic w 30 st. upale bez klimy ludzi mdleja wymiotuja a kierownik twierdzi ze tak powinno byc, szkoda ze agatka juz nie jezdzi bo pasowało by mu sie tak cały dzien przejechac z 400km to ciekawe co powiedział ze tak sie uper jedzi w takiej [usunięte przez moderatora] puszcze pandory

alutka

dziękuję, dobrze wiedzieć o takich pracodawcach. Niestety bardzocieżko znaleźć dobra prace w Rzeszowie.Ja próbowałam nawet po znajomościach coś fajnego dostać ale ... gdybym temu znajomemuje szcze (usunięte przez administratora) dała to bym dostała. Niestety nie dla mnie takie priorytety.W urzędzie pracy tez olewka totalna... przyjmuja ogłoszenia nawet o złoczyńskkich firm typu OVB alfinanz w której obiecują wakacje na wyspach a tak naprawdę jak skończy się moja rodzina tzn. jak moich znajomych juz tam ubezpieczę to kończy się praca... OVB to sekta, to (usunięte przez administratora) to poprostu banda niewyuczonych idiotów którzy wpajają bezrobotny światłą przyszłość a kończy się na morale z tej bajki takim:" to ja Ciebie wydoję a Ciebie może szlag trafić" Nienawidzę takich rzeczy!!!!!Bezrobotny zanim znajdzie pracę to zdechnie szybciej z głodu!

mirko

Pensje głodowe,niewypłacanie należących się pieniędzy,szykanowanie osób myślących i solidnie wypełniających obowiązki.Do tego szczucie pracownika na pracownika przez osoby zwane"kierownik".Popieranie donosicielstwa w najgorszej postaci.SOLIDny dla tej firmy to:zdziecinniały emeryt,obibok ale wyrafinowany donosiciel,przytakujący zawsze osobie zwanej"kierownik"zwłaszcza gdy ta "olewa"obowiązki i trzeba to zatuszować.Demencja starcza to dodatkowy atut.Wszystko można przetrzymać zanim nie znajdzie się lepszej pracy.Totalne dno.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Rzeszów

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solid Security
2.6/5 Na podstawie 82 ocen.

Solid Security