Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Nie znajoma

Pozdrawiam nowego naszego koordynatora który zastąpił nasza poprzedniczke i mogę stwierdzić jest fajniej i tym bardziej miła atmosfera w zespole jest pełen optymizmu i zawsze każdemu pomoże dla każdego ma czas odchodzi od biurka jak pracownik go prosi o pomoc nawet w trakcie pisania maila. pozdrawiam jedynego koordynatora ????

Rotacja pracowników jak na lotnisku. Każą podpisywać regulaminy i umowę bez możliwości zapoznania się z ich treścią. Niejasne zasady (brak stawki na umowie, brak dodatku nocnego). W regulaminach kary umowne np. 10tyś. w innym regulaminie kara - 6x miesięczne wynagrodzenie. Taka rada dla młodych osób - jak coś podpisujecie, to poproście o czas na zapoznanie się z treścią umowy/dokumentu/regulaminu, a później podpis. Jeden egzemplarz umowy jest dla was, a drugi dla firmy :)

Uprzejmy
@Anna

Rotacja jak na lotnisku bo nie każdy kto przychodzi do Im chce pracować. Większość bardzo roszczeniowych młodych wypisuje tu bzdety bo nie wiedzą co to znaczy praca na akord -nie siedzisz tu 8h i nie patrzysz w sufit - raczej w żadnej firmie za samo siedzenie nie płacą. Ten kto chce zarobić to zarobi. Co do dokumentów istnieje coś takiego jak język w buzi i wystarczy poprosić o chwilę na zapoznanie się z ich treścią. Jak patrzę na te opinie to się nóż w kieszeni otwiera.

Pracownik IM

Robota kiepska jak kierownik ŁUKASZ M. Fałsz i zakłamanie przełożonych. Wszystko najmniejsza linia oporu i taktyka firmy aby dziś ... Zero szacunku dla pracowników. Zarobki zbliżające się do minimalnej krajowej!Nie rosnące w ogóle !!! Praca nie warta uwagi.Gorąco nie polecam.

pracownica była
@Pracownik IM

Jeśli według ciebie kiepska praca to po co siedzisz tu,weź się w garść i jedz za granicę lub na budowę każdy chce siedzieć i.nic nie robić ludzie weźcie się ogarnięcie jak patrzę na niektóre osoby to płakać mi się chce po prostu przedszkole

Ciacho

No to musisz mieć dużego farta żeby trafić na to "ciacho" bo obecnie w firmie jest tylko jeden Pan koordynator.

pracownica
@Ciacho

Mam na myśli ogólnie że mało tu facetów nie tylko koordynatorów mi się bardzo podoba ta praca nie wiem jak innym lubię i tym bardziej coś nowego. Idę spać jutro na 6:00 hehe

Pracownik Biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

logo firmy Serwisant rowerowy
zainteresowany

Kiedy beda pity?

Mądrala
@zainteresowany

Jak się dwie Niedziele Palmowe do kupy zejdą ;-)

Programista wyklęty
@zainteresowany

w rad wagu co drugi dzień z belmondem jest pity :P wystarczy, że postawisz flaszkę

IM była pracownica

Pracowałam przez niecałe 3 lata w IM. Plusy: + elastyczny grafik , naprawdę można się dogadać + jeśli ktoś w miarę szybko złapie tempo pracy, można wyrobić ponad 100 % + nielimitowane przerwy ( z czego 0,5 h płatne) + dodatkowo płatne soboty (chociaż kiedyś były płatne więcej, były też nadgodziny) + jeśli się trafi na ,,swoją" grupę i fajnego kordynatora, to inne niedogodności już tak bardzo nie przeszkadzają + praca sama w sobie w miarę ciekawa (zależy od projektu), Minusy: - nie da się ukryć, że znajomości się liczą w tej firmie, co widać przy (zaznaczam niektórych, bo są osoby, które jak najbardziej zasłużyły) wyborze koordynatorów, specjalistów, przydzielaniu pracy, lub przyznawaniu premii - brak umowy o pracę, szansa indywidualnej podwyżki niska, małej części się udało, innym już nie - kordynatorzy przenoszą ludzi bo tak, wedle swojego widzi mi się, do innych grup, mimo tego, że ktoś pracował np. rok z tymi samymi ludźmi, jeśli ktoś z IM to czyta, to wiem, że bardzo dużo osób się zwolniło z tego powodu i można by nad tym popracować, - minusem jest to, że nigdy nie wiesz, ile zarobisz, tzn. znasz mniej więcej swoje możliwości, ale są okresy, że jest mało pracy, ludzie są odsyłani do domu, lub po prostu pójdzie gorzej z akordem. Moim zdaniem praca godna polecenia, dla osób młodych i koniecznie studentów do 26 roku życia. Potem na ZUSIE zarobek spada o kolejne 15 %, czyli ucinają około 29 % łącznie z podatkiem. Odeszłam z powodu braku perspektyw na umowę o pracę, podwyżkę, brak premii mimo, że po 1 roku pracy osiągałam zazwyczaj regularnie wyniki ponad normę. Jeśli ktoś z IM to czyta, to uważam, że powinniście bardziej doceniać starszych pracowników, nie tylko kordynatorów i specjalistów, ale też tzw. ,,szaraków", bo Wam pouciekają, a jednak żeby nauczyć jednego pracownika chociażby jednego projektu potrzeba trochę czasu.

@IM była pracownica

Jak juz wymieniasz cos (zalety, wady) byla pracownico to zdecyduj sie .... na koncu zdania (+,-) dajesz przecinek (,) a na koncu wymieniania dajesz kropke (.) albo w ogole nic nie dajesz....... a ty raz tak raz siak i dlatego jestes byla..IM

Tommy
@2xoko

Ależ merytoryczny wpis. A może Ty nam powiedz jak tam się pracuje, a nie się czepiasz innych?

znajoma

Zauważyłam że pewne osoby starsze stażem ok 2-4 lata szczególnie mężatki bardzo się obrażają na innych i zachowują się jak małe dziewczynki i tylko Tu piszą o innych bo mąż chyba nie daje rady już wytrzymać niech się ogarną tzn ogólnie bo jest śmiechu warte koleżanko hehe ogólnie. Praca jest ok można zarobić tylko trzeba umieć pracować nawet na akord

Byłem, robiłem, zwolniłem

Praca taka sobie. Najnudniejsza jaką tylko można sobie wyobrazić. Osiem godzin siedzisz i przekładasz papierki z kupki papierków w koszulkach na kupkę papierków bez koszulek. A akord (czyli ilość za jaką dostaniesz 11 zł za godzinę) to około 20 cm kartek. Dziennie to z półtorej metra. Przez miesiąc czy dwa można popracować, na dłuższą metę nie ma kompletnie sensu. I tak akordu nie wyrobisz, bo dziewczyny które pracują po kilka lat podbijają go bardzo wysoko. Na wejście usłyszysz że można zarabiać kilka tysięcy a akord wyrabia prawie każdy. Zarobić można, ale głównie kosztem innych, np wybierając sobie lepsze pudełko a gorsze zostawiając reszcie albo robiąc co łatwiejsze rzeczy inne olewając. Jako praca na chwilę nie jest źle, ale kariery nie zrobicie.

okioki

Hehe Ja Wiem o kogo chodzi to Ci powiem tak Weź się do pracy a nie bąki puszczasz ba stołku macie dwie lewe ręce do pracy jak patrzę na niektóre osoby to przedszkole a nie studenci aż mi Was ŻAL za gadanie nikt nie będzie płacił - naucz się pracy

@okioki

ja chyba tez wiem...o kim mowicie....aale mam nadzieje ze juz nie schodzi ...czy nadaal schodzi?

wiola 89

Firma dziod!!Dzisiaj zwolnili sporo osób i powiedzieli ,że im nie zapłacą za 3 tygodnie pracy,bo nie wyrabiają normy 50 papierów na godzinę.to jest śruba ich porypanej koordynatorki.Sprawa powinna się oprzeć o sąd!!!-niezłe (usunięte przez administratora) co?

Re
@wiola 89

Ula czy Karolina im to zapewniła ?

@Re

...chyba Viola

fufufu

Sokole oko Moi drodzy obserwować każdy z Was potrafi ale po co te głupoty piszecie jeśli komuś praca nie pasuje to droga wolna idź gdzie indziej sama widzę jacy ludzie pracują u nas współczuję czasem koordynatorom z jakimi ludźmi muszą pracować po prostu duże przedszkole tylko dziecko to powiesz i rozumie. Każdy tylko potrafi pisać a nie pracować bo mamusia ugotuje obiadek i zapłaci rachunki masakra czas ogarnąć się!!!! Nie można Wam uwagi zwrócić bo od razu się obrażacie tylko chcielibyście robić co Wam się podoba zejdź na ziemię!!!!!!! Ja bardzo chwałę swojego koordynatora z każdym potrafi rozmawiać jak z człowiekiem naucz się szanować.

Znajomy

Gdyby koordynatorzy byli inni to i inaczej by się w tej firmie pracowało. Niestety ale taka prawda. Osoba którą kilka opinii wcześniej tak chwalicie tak naprawdę boi się odezwać i postawić na swoim. Pracownikom wynajduje najgorsze zajęcie żeby pokazać swoim przełożonym że tyle jego podwładni potrafią. Niestety nie patrzy na to że najmniej przez niego zarabiamy. Żeby tylko sam coś potrafił byłoby dobrze, bo jak cokolwiek się dzieje nie tak to woła pracowników i pyta jak to powinno być zrobione bo sam nic nie wie. Poza tym odezwać się między sobą nie można bo tylko siedzi i podsłuchuje kto co mówi. Żenuła...

Wiem kim jestes
@Znajomy

Nie zawsze zarabia się miliony nieraz jest sie w plecy. To jest wlasnie praca na akord

bodzio

11 brutto to 9.41 netto czyli do ręki dal osób uczacych się (bez zusu) i 7,92 netto dla osób chcących pracować na umowe zlecenie z zus-em.

pytający

A ja mam pytanie 1 jak często siedzi sie na noc ? 2 piszą ze 11 zł za godz , to wałek jakis ? czy to jest brutto a dostaje sie z 5 zl xD, jak to jest bo slyszalem ze to jest z 3gr od wprowadzonego dokumentu?

AimCaroline

Na początek mydlenie oczu, pocieszanie nie jest źle dasz rade można zarobić nawet 4 tysiące na akordzie... Woda, kawa herbata mleko wszystko pod dostatkiem na te kwestię nie można narzekać. Szatnia z wieszakami szafkami każdy znajdzie sobie kawałek miejsca na ciuch.Niestety Sama praca nie jest tak kolorowa.Firma oszczędza na tym na czym nie wolno, czego efektem jest, tragiczny sprzęt ciągłe awarie i problemy w wykonywaniu zadań.Komputery myszy ,klawiatury, przybory biurowe, kompletne dno najgorsza tandeta.Akordy ciągle podnoszone do ilości nie do wyrobienia, częste zastoje na projektach-siedzisz 8 godzin za darmo i pretensje ,że wyjdziesz wcześniej.Oszukują przy wypłatach , a sama stawka jest nielegalna i niska. Na jakiś czas spoko opcja, na dłużej niszczy zdrowie , nerwy i budżet

Ironowiec

Nie wygodne opinie znikają jak szalone! Szkoda że w firmie nie likwidowane są słabe ogniwa !

lexter

Dla pracowników w Radomiu ?

ketchup

Chyba nie wiesz na jakiej zasadzie działa firma . Który koordynator jest nim bo się nadaje ? A który bp " kolega " jest koordynatorem ? 99% znajomości .

aironowiec

Proponuję jeszcze raz , uważnie przeczytac post .

Bambino

Kolesiostwo na najwyższym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.