Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

eksik

Hej, cz dalej taki przemiał w Ironie? Zastanawiam się nad powrotem po ponad 2 latach. Ale słyszałem że dużo się pozmieniało... Jak zarobki bo chwalą się że tyle można teraz zarobić? Jak tam się żyje z kierownikiem? A imprezy firmowe dalej są? HR jest dalej ta fajna? Bo zastanawiam się czy jest sens wracać na stare śmieci.... Czy szukać czegoś lepszego. Jak czytam opinie to chyba nie poszły zmiany na lepsze... Kiedyś można było przyjść dorobić i towarzystwo przynajmniej było fajne. Zawsze się wyszło gdzieś w piątek po pracy większą grupą i dogadać ze wszystkimi można było. A tak czytam te opinie to i jakieś zwolnienia na stołkach były i masowe zwolnienia. Same negatywy.... Ktoś coś się podzieli?

Edyta

@Ina również i o to pytamy, ale w tym przypadku właśnie taki komentarz się pojawił na wątku. @Paweł a co wpływa na tą atmosferę? Czy to nie jest stricte związane z charakterami ludzi jacy są zatrudnieni przez firmę Iron Mountain Polska?

Pochwalę się swoimi wrażeniami. "Będzie można zarobić od 1600 nawet do 3500 tyś zł na rękę!!" - piszą w ogłoszeniach, a faktycznie akordy są już tak wysokie, że to ta minimalna godzinowa stawka ratuje sytuację. Sympatyczna atmosfera to fakt, ale komu by nie zależało, aby za małe wynagrodzenie mieć ucieszonych pracowników...

Edyta

@Takata nie mogę zarabiać dużo, bo nie pracuje w firmie Iron Mountain Polska. Jestem moderatorem forum gowork.pl i nie zależy mi na dobrych opiniach o firmie, tylko na merytorycznych informacjach, które są w stanie potem komuś dalej pomóc.

Ina
@Edyta

Szkoda że nie dopytujecie czemu jest tak słabo

Pracownik Biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

logo firmy Serwisant rowerowy
Edyta

@Pracownica nowa to dobrze, że jesteś zadowolona ze współpracy i początek pracy w firmie Iron Mountain Polska umilają Ci przyjemne osoby. Czyli nowe osoby nie muszą się martwić wdrożeniem do firmy skoro tak uprzejme osoby otaczają Was w pracy?

Takata
@Edyta

Jestem ciekawa, której tak zależy na dobrych opiniach tej firmy. Zawsze tak ciepło się wypowiadasz o firmie, bronisz koordynatorów. Chyba musisz siedzieć wysoko i ładnie zarabiać, podczas gdy inni są okradani za swoje nadgodziny gdy się wszystko wali. Komuś kto nie musiał od lat zasuwać by zarobić, bo płacą mu za strzelanie z ucha i kombinowanie jak zgnoić pracownika najłatwiej jest się wypowiadać o pracy w Ironie. Nie polecam przez atmosferę tam panującą.

Pracownica nowa

Pozdrawiam serdecznie naszego Koordynatora nie wiem jak on to robi ale zawsze jest uśmiechnięty i pełen optymizmu którym tu bardzo tego brakuje. Pewnego dnia poprosiłam go o pomoc od razu wstał od biurka i wyjaśnił sprawę i nie powiedział że później lub coś podobnego. Pozdrawiam

Edyta

@ewa, @pracownica to miejsce o pisaniu o warunkach pracy i doświadczeniach, a nie opisywaniu swoich pracowników. Prywatne rozmowy nie prowadzi się na forum firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.

Cześć, chciałam zapytać, czy jest ktoś kto obecnie pracuje w IM w Radomiu? Czy rzeczywiście na początku jest ciężko wyrobić "normę"? Jak z umowami? Czy jest możliwość ubezpieczenia? Pozdrawiam

ciekaaawa

witam. Chciała bym się dowiedzieć jakie są zarobki w tej firmie ? Więcej niż 2 tys ?? Z góry dziękuje za odpowiedz.

pracownica
@ciekaaawa

1500 a przy akordzie nawet 2300 zależy na jakiego trafisz koordynatora najlepsi są panowie same ciacha

lasciate ogni speranza
@pracownica

1500 - 2300 ??? -:)-:)-:) To w ochronie teraz płacą 2400... na rękę -:)-:)-:)

ewa
@pracownica

Przystojni faceci, to dar od Boga, od razu chce się żyć;)

zainteresowany

Czy da się jakoś dojechać z Wrocławia do siedziby firmy autobusem? 133 dojeżdża?

Smutna

Pracuje od kilku tygodni w Ironię. Praca fajna da się znieść. Najgorsze jest to że kończy jakiś projekt i przenoszą się gdzie popadnie. Zaczęłam się oswajać z grupa przełożona też bardzo fajna, ale wszystkich nas rozdzieli. Chciałam zostać u Koordynatorka z którym pracowałam od początku, ale niestety przenieśli mnie gdzie indziej

Www

Pracuję od tygodnia bardzo podoba mi się atmosfera w pracy i ludzie z którymi pracuje. Koordynatorka do której trafiłem jest bardzo pomocna i chętna w tłumaczeniu wszystkiego. Podziwiam dziewczynę ma mega cierpliwość i potrafi słuchać potrzeb innych. Pomimo że pytam o coś 100 razy bo nie jestem tego pewna wszystko jeszcze raz dokładnie mi tłumaczy szacun dla niej. Zdaje sobie sprawę, że ma na sali 20 osób ale robi co może. Ogólnie polecam pracę w Ironię????

@Www

Po tygodniu to ty duzo wiesz ha ha nawet nie wiesz jakiej plci jestes

Zastanawiasie

Cześć :-) czy ktoś pracował w ironie, złożył wypowiedzenie a potem powrócił spowrotem? Czy chcieli go przyjąć ? Nie było problemów?

a tam
@Zastanawiasie

Nie ma problemu :-)

Iskierka

Cześć wszytkim jak to moze byc przez kilka miesięcy kierowania zespołem przez zajebistego koordynatora nagle wszystko zmieniło się, tylko brakło Cię na chwilę :-( :-( Jesteś dla nas przykładem i wzorem do naśladowania chociaż już Cię z nami ale takich ludzi brakuje z podejściem i szacunkiem dla człowieka jak Ty ciągle z uśmiechem nie przenosząc problemów do pracy . Dziękujemy za wszystko i utrzymany kciuki :-)

Nova

Z tego co mi wiadomo to stanowisk; pracownik biurowy. Głównie czy jest ciężko jak atmosfera itp? Ktoś coś?

Edyta

@Nova w takich sytuacjach najlepiej samemu pójść do pracy w Iron Mountain Polska i samemu się przekonać, które opinie były prawdziwe. A nad jakim stanowiskiem się zastanawiasz? Może napisz tutaj to ktoś z tego stanowiska Ci opowie o swojej pracy.

Nova

Co masz na myśli? Zastanawiam się nad złożeniem CV ale widzę że opinie są podzielone ????

Iskierka

Witam wszystkich zauważysza ostanie zdarzenie co się dzieje w IM a szczególnie braki osób chcialbym aby wrócił nasz jedyny koordynator brakuje nam Ciebie w naszej sekcji juz odczuwamy brak Ciebie taka ocena jest całego zespołu nie tylko moje odczucia Pozdrawiam i wracaj do nas

IneedYou
@Iskierka

Czy masz na myśli Pana R.?

Edyta

@Nie znajoma oczywiście chodziło mi tylko o relacje pracownicze. W takim razie każdego musi traktować z szacunkiem. Czyli atmosfera w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. jest dobra? Może polecić innym tę pracę?

Edyta

@Nie znajoma rozumiem, że podoba Ci się praca z Twoim przełożonym. A z samej pracy też jesteś zadowolona? Podzieliłabyś się zaletami tego pracodawcy z innymi użytkowaniami forum? Aktualnie firma Iron Mountain Polska poszukuje magazynierów i kurierów http://www.gowork.pl/praca/iron-mountain-polska-sp.-z-o.o.;pr, czy masz doświadczenia z tym stanowiskiem? Jakieś rady odnośnie rekrutacji dla osób starających się o te posady.

Nie znajoma
@Edyta

Moje relacje są tylko na poziomie pracy oraz czynności które wykonuje zlecone przez mojego przełożonego który jest wyjątkowy pod względem podejścia i szacunku dla ludzi gdyż to jest mega ważne kto jakim jest człowiekiem zawsze dla każdego znajdzie czas czasem widzę że robi kilka rzeczy na raz i mu współczuje ale dotrzymuje słowa pozdrawiam gorąco i jesteś bardzo stylowy na swój wiek ????

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.