Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Alalal

Hmm jeżeli ktoś jest odporny na wiedzę to się nie dziwię że czasem ktoś straci nerwy...:) ale nie sądzę żeby ktoś z tych zwolnionych koordynatorów prosto w oczy kogoś wyzwał...każdy jest człowiekiem...ale jak ktoś jest mało inteligentny to niestety wiedzy nie przyswoi niestety :) nauczenie się czegoś niektórych przerasta no cóż życie :)

liliput

Tak czytam i czytam te ostatnie wpisy i jestem zaskoczona tym co widzę? Ja bardzo dobrze żyłam z moją koordynatorką którą zwolnili niestety. Awantury??? Za pewne wszyscy nie lubimy kiedy ktoś nam zwraca uwagę o popełnione błędy. Ale taka jest niewdzięczna rola koordynatora być sprawiedliwym wobec firmy i pracownika. A tak się nie da. Logiczne, że jeżeli co chwilę ktoś nam zwraca uwagę o jedno i to samo to w końcu musi zacząć wyciągać konsekwencje wobec takie pracownika. A jakiekolwiek rozmowy na pewno nigdy nie były awanturami. Przez pewien okres czasu co chwilę było coś nie tak i dostawaliśmy opierdziel. Ale wiecie jaki był tego pozytyw? Najczęściej i tak pod koniec dnia dostaniesz uśmiech i pochwałę za coś innego. Teraz niestety już tak nie ma.

Kirdfghhjj
@liliput

Bez przesady, moze bylas jej ulubienica, i dlatego z nia dobrze zylas. Kazdy wie ze tam sa uklady, zyjesz dobrze z osobami na wyzszym stanowiski, dostajesz premie. Kazdy wie jak jest, niby z kazdym na sali sie trzymasz, a mimo wszystko gdy sie odwrócisz (usunięte przez administratora) obrobiona. Nie tylko tu tak jest ale wszedzie. A to tylko i wylacznie dzieki ludziom, dla ktorych liczy sie kasa i pogaduszki i obrabianie (usunięte przez administratora)

ciekawski

A możesz sprecyzować jakie wyzwiska padały do pracownika?? bądź robili awantury?? :)

Moze nie dawali sobie wejsc na głowę, ale trzeba to robic umiejetnie a nie wylatywac z jakimis awanturami albo wyzwiskami.

Pracownik Biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Infor

Już tłumaczę dlaczego...Powiem tak dlatego że teraz można robić co się chce :) a tamci koordynatorzy nie dali wejść pracownikowi na głowę ;) teraz zostali Ci którzy na wszystko pozwalają :) moja dobra rada jeżeli kierownictwo sprawdziło by kamery chociażby z drugich zmian złapali by się za głowę :) czasem jest lepiej niż na balecie :) tańce,śpiewy istny raj dla niektórych :) pozdrawiam

Bbbb

Bez tych starych kordynatorow jest zdecydowanie lepiej¡

OLD
@Bbbb

Dlaczego lepiej?

Ex kordi

Taaa Radek nadal pracuje, a co?

Zwolniony koordynator :)

Witam, widzę, że ktoś ładnie podsumował miedzy innymi moje zwolnienie :) "Najgorsi koordynatorzy z głowy" i co teraz wam lepiej? Wszystkiego się dowiadujecie? Na każde pytanie widzę odpowiedź otrzymujecie jedną :D Co do pozostałych komentarzy zgadzam się w 100% mam nadzieje, że teraz widzicie, że Ci najgorsi odpierdalali tą robotę dzięki której wiedzieliście co trzeba robić kiedy. Radze się zaprzyjaźnić z HR- głównymi może dostaniecie tak długo wyczekiwaną umowę o pracę jak "nasza" sztywna koleżanka, która świetnie potrafi smarować - nie tylko maile. Warunek jeden musicie mieć firmowego maila, myślę że prywatnego zinterpretują na waszą niekorzyść. Pamiętajcie! Hasło przewodnie IM od lat!! Cały czas aktualne! Miej wyje*ane a będzie Ci dane!! Im więcej ludzi podpier... tym więcej zarobisz :)

Odeszłam jakiś czas temu z IM i nie żałuję. Po ostatnich wydarzeniach, zwolnieniach już nie jest jak kiedyś. Nie ma sensu iść do kierownika bo on nic nie wie o projektach, jak są wizytacje przychodzi do pracownika 15 min wcześniej i pyta się o co chodzi w projekcie. O podwyżkach nie ma mowy. Pracowałam tam 2 lata a miałam stawkę jak pracownik miesięczny. Podwyżki miały być po roku czasu. Puste obietnice. Ogólnie pracujesz za kilka osób. Nie polecam.

yyy

A Radek J pracuje jeszcze?

Alalal

Powiem tak;) Racja w 100% a jak ktoś nie wierzy zapytajcie ludzi którzy tam pracują bądź pracowali a dużo takich:) co do ostatnich wydarzeń cóż szkoda komentować.....:/ mogę powiedzieć że To była zła decyzja :) ale teraz pełen lajt...co do nowego "kierownika" (o ile można tak napisać) wole się nie wypowiadać zostawie to bez komentarza.....hmm podwyżki??? A jest w tej firmie takie coś jak podwyżka??? ...Pzdr

liliput1526

Ta firma to masakra. Pracuję tam już jakiś czas. I chcę wszystkich przestrzec przed tym co tam się dzieje. Odkąd zmienili kierownika panuje tam chaos i brak dyscypliny. Każdy robi co chce. Jak tylko masz płacone za godziny to więcej czasu spędzasz na pogaduchach i plotkach niż na pracy. A koordynatorzy? Żenada.... Od kiedy kilka osób zostało zwolnionych to boją się odezwać. Nawet pracownikowi uwagi nie zwrócą bo boją się że będą następni. To ma być mój przełożony, który na wszystkie pytania odpowiada nie wiem albo muszę skontaktować się z kierownikiem, które też niczego nie wie? Podwyżki??? Od ponad pół roku nikt nic nie dostał. Jakaś jedna wielka ściema. Nigdy tam nie było kolorowo. Ale to co wyprawiają od września prowadzi tylko do zamknięcia tej firmy. Niestety prawda jest taka że teraz nawet nie ma się komu podlizać no chyba że ma się wtyki w oddziale głównym firmy, wtedy można coś ugrać. Jeżeli ktoś tam pracuje to wie o co chodzi biorąc pod uwagę ostatnie zdarzenia.

Ex kordi
@liliput1526

podwyżki uwierz są nadal ale tylko dla tych "ulubionych"

alalal

Ja pracowałam tam 2 lata ....dla mnie to sa stracone lata... szkoda mi tylko niektórych ludzi...ale wiekszosc gdyby mogla to by wbila noz w plecy :)a co do zarobkow marne....ostatnio brak pracy...i zastanawiam sie po co szukaja pracownikow...no ale ok pominmy...czytajac komentarze musze odpowiedziec na jeden z nich...tam robi sie wszystko..jak nie ma co robic to od przygotowania dokumentow do ich pakowania zalezy co jest w danej chwili na stanie....:)..zycze miłej pracy....nie polecam

alalal

pppp

Witam jak się pracowało w tej firmie to dostanie się dokument z ktorym będzie trzeba się rozliczyć?

chemikpionki
@pppp

To już nieprawda była giełda pracy w Pionkach 21 kwietnia 2016 roku czyli niedługo mieli pracowników.

vvvv
@pppp

Tak, dostaniesz dokument do rozliczenia się z US.

Który Pan w koszuli bo jest ich paru

pani

No witam. Ktoś wspomniał że najgorsi koordynatorzy odpadli. Jestem ciekawa czy pan w koszuli juz odpadł? Bo moim zdaniem powinien jako pierwszy.

Pppp

10 zl na godzine to dostaniesz po 1,5 do dwoch lat przepracowanych w tej firmie

Pierwsze glowy polecialy. Najgorsi kordynatorzy z glowy. Znalazlo by sie jeszcze z 3 i moze by ta firma ruszyla.

xxx x

Magazynierzy nie maja więcej niż 25 lat. Pracowałam tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.