Opinie o Twój Market w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Twój Market. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twój Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twój Market w Środa Wielkopolska

koleżanka

czytam te wylewy złości byłych już pracownic z pewnym niesmakiem ale fakt faktem pani kierownik która jak sama powiedziała "widzę, że Panie które dostały wypowiedzenia boli ten fakt... " też ma dużo za uszami bo jak do tej pory nikt nie doszedł co tak naprawdę stało się z kilku tysiącami złotych które nagle rozpłynęły się pod rządami wymienianej wyżej pani kierownik no cóż sądząc jak szybko opuszczała włości na Zieleńcu to musiało być nieźle no ale cóż nikt niczego nieudowodnił bo firma nie szukała sobie problemów wiadomo reputacja wię ich drogi się rozeszły ale mimo to pozdrawiam byłą koleżankę

misia

a zapominałabym niech właściciele sprawdzą dlaczego ktoś całkiem niedawno robił dołki za sklepem czyżby zakopywano mięso lub inne jedzonko chyba trzeba zgłosić to do ochrony środowiska zobaczymy co wykopią he, he

misia

zgadzam się mięsny to tragedia mięso i wędliny śmierdzą więc pewnie się mrozi a jak się starzeje to lepiej nie mówić co z nim robią na zapleczu

ktosiek

Jeśli chodzi o Toruń to zgadzam się w stu procentach ale tylko z negatywami! Powodzenia na inwenturze pamiętajcie Radziejów wymienili cały tylko pani kierownik została!!!!

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Twój Market rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca C+E?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.
logo firmy Regionalny Przedstawiciel ds Sprzedaży
Konsbud Audio Sp. z o.o.
ccbaa

dlaczego kierowniczka nie pozwolila spojrzec w monitoring skoro nie miala nic do ukrycia?? jedno proste pytanie... jak czytam te komentarze to mi sie smiać chce, bym tu powiedzial cos wiecej na temat TM ale nie bede pogrązac tego sklepu jeszcze bardziej, torimpex i polo ma przynajmniej porzadek a nie tzw. 'BRAK TOWARU' hahaha i nie wspomnę o mięsnym...... jeden wielki ARMAGEDON moze tak niech sanepid wpadnie haha powodzonka ;)

neuron

zal mi was...

lorenzo

tatw i inni na forach internetowych łatwo kogoś obrzucić błotem i rzucać bezpodstawne oskarżenia nie mając żadnych dowodów bo jest się anonimowym. widać że gwiazdom z Torunia w głowach się poprzewracało i zamiast wziąć się w końcu do pracy to poświęcają czas na wymyślanie kolejnych plotek na kierowniczkę.

lorenzo

hmm

przecież to nie ochroniarz pisał, tylko sfrustrowana była pracowniczka :-)

pracownik sklepu
@hmm

masz rację sfrustrowany pracownik ale powiem więcej frustracja rośnie z dnia na dzień wśród pozostałych pracowników bo jak się ma taka kierowniczkę to co innego pozostaję zwłaszcza jak się widzi jak zachowuje się gdy jest sama a jak gdy ktoś przyjeżdża z kierownictwa no bo wtedy to wchodzi w ..... bez wazeliny aż regionalna piszczy z zachwytu może jest ..... ale nie wiem chociaż wygląda i zachowuje się dziwnie no ale może jestem przewrażliwiona a na koniec moim zdaniem czas szukać powoli innej pracy ten sklep upada ludzi do pracy mało średnio po 4 na zmianie klienci się wściekają i pewnie jak biedronka się znowu otworzy to wszyscy tam odejdą no bo jak popatrzymy na obsługę tu patrz siostra pani fakturzystki to masakra Policjanci się życzliwej odzywają no ale rodzina i grupa inwalidzka nie pozwala jej wymienić na pełnowartościowego życzliwego pracownika heh ale nie omieszkam na bieżąco informować was bo widać forum ożyło co dzieje się w sklepie, co jest po terminie , na co w danym dniu trzeba uważać no i co jest przeterminowane pozdrawiam klientów skoro przełożeni nie traktują klientów poważnie tu patrz mięso i wędliny zainteresowane osoby wiedzą o co chodzi to choć może ja klientom pomogę

hmm

no i pozdrawiam sklep w Fordonie, zmiany widać, nie wiem co tam się stało ale sklep jest super i obsługa również.

hmm

widzę, że Panie które dostały wypowiedzenia boli ten fakt...pozdrawiam i życze znalezienia innej pracy i mam nadzieje, że się uda;-) a Torimpex pozdrawia... :-) a tak fajnego sklepu dawno nie widziałam, torimpex i polo sądaleko w polu.

Torimpex

Widzę że nasza była koleżanka dopięła swego i jest kierowniczką w twoimMARKECIE, czyżby właściciele nie znali pięknej przebojowej historii tej pani zwłaszcza jak pracowała w Torimpexie, czy właściciele sieci nie spradzili kto roporządza jej pieniędzmi, ja na ich miejscu zadzwoniłabym do właścicieli Torompexu to może by ich oświecili kogo dopuścili do koryta bo teraz to ma lepie niż u nas nikt nie kontroluje i jak widać tu także jej zachowanie jak zauważył przedmówca jest co najmniej dziwne heh szkoda że nie można na łamach tej strony opowiedzieć co ta pani wyprawiała w Torimpexie i za co poleciała ze stołka szkoda , szkoda no ale widać znowu spadłą na cztery łapy i następnych wali......... a zapomniałabym życzę sukcesów na inwenturze napewno będzie grubo w plecy zwłaszcza na papierosach, wędlinie i wódce itp taki los ha,ha

Radziejów

co do bomów to u nas podobnie w święta dostajesz bony ale także mniejszą pensję żeby wyrównać stratę bonów a ja się pytam gdzie nasz socjal na który się składamy bo z tego co piszą w ogłoszeniach to szeroki zakres socjalny i rozwój u nas jakoś tego nie ma więc nie piszcie głupot nikt z tych co znam i jeszcze pracuj w sieci na niższych szczeblach nie dostał nic z socjala nawet głupiego biletu do kina nie mówiąc o imprezach integracyjnych jak jest to w innych miejscach pracy no ale tak jak mówiłam żeby dać nam bony ( i to tylko do wykorzystania w sieci twójMARKET) obniżają nam pensję wiadomo żeby wyjść na swoje także kochani nie dajcie się zwieść tym co piszą w ogłoszeniach bo to typowa propaganda.

gurasia

tak bo wlasnie w toruniu jest tak ze kierowniczka i zastepca pracuja tylko wtedy,gdy przyjezdza regionalna.A co do sprawdzenia w centrali to mozna by sie zajac sprawa bonow swiatecznych(czy wszyscy podpisali i czy wszyscy otrzymali).a kierowniczka zamiast wziasc sie do pracy,to dzwoni do innych sklepow izali sie jaka jest zmeczona wykorzystywana,a jej pracownicy sa leniwi ,wiecznie sie spozniaja....W Toruniu jest potrzebny nowy kierownik ,ktory to wszystko wyprostuje pouklada i zgra ekipe zeby byla bardziej zorganizowana praca i lepsza atmosfera.a co do pani regionalnej to moze za bardzo sie zaprzyjaznila z pania kierownik i wierzy tylko jej slowu.

Bydgoszcz

czyżby pani kierownik władza do głowy uderzyła no, no gdyby u nas tak było to zaraz by poleciała ze stołka ale w Toruniu to chyba pupilka szefostwa bo jak do tej pory cisza w tej kwestii, czyżby .......

TATW

Chciałbym się zapytać czy w innych sklepach kierownik sklepu robi sobie degustacje wędlin, słodyczy itd bo to usłyszeliśmy od pani kierownik jak ją jedna z koleżanek spytała co robi z towarem z chłodni, a zapomniałbym czy w tej firmie zwalnia się pracowników ochrony tylko dlatego że zwraca kierowniczce uwagę że wynosi papierosy bez paragonu i nawet nie pozwala mu sprawdzić na monitoringu czy faktycznie je kupiła bo mnie takie zachowanie pachnie kradzieżą lub ...... a na inwentaryzacji pani kierownik powie że to my to ukradliśmy albo gdzieś się pomyliliśmy czy centrala firmy mogła by się jakoś tym zająć bo nie zamierzam płacić za dziwne zachowanie kierowniczki.

Tatw,zamiast pierdzielić głupoty na temat kierowniczki,że wynosi papierosy bez zapłaty ,to zobacz sobie link z orginalną notatką z książki służb ochrony,a co do ochraniarza to nit go nie zwolnił za to,że kontrolował kierowniczkę tylko za nieróbstwo(siedział na krzesełku , a stare babki mu kawy kradły)

koroś

na wędlinie.. ale na miesie to dopiero bedzie... eeeee ;D

były ochroniarz
@Gość

o widzę że Pan Marek wziął w obroną panią kierownik chwali się tylko nie gadaj głupot za co wylatuje się z ochrony w tym sklepie przeważnie przez ciebie lub panią kierownik a zapomniałbym nadal przychodzisz do pracy lekko nieświeży szkoda że klienci mają to gdzieś i nie dzwonią no ale kiedyś się przejedziesz a co do pracy popatrzyłbym na siebie bo słychać cię w całym sklepie jak rozmawiasz z magazynierem lub innym pracownikiem a w tym czasie ludzie wynoszą co chcą jakbyś tak pięknie wykonywał swoja pracę to inaczej wyglądały by inwentaryzacje itd a tak jes jak jest pozdrawiam

Orbik

Witam dziś po raz pierwszy robiłem zakupy w Twoim Markecie w Toruniu i powiem szczerze,ze jestem naprawdę mile zaskoczony.Promocje bardzo dobrze były oznaczone,ekspozycja towaru jaki obowiązuje w obecnej gazetce bardzo dobrze wyeksponowana,ceny naprawde fajne,szczególnie na dziale mięsnym.Panie na stoisku zorientowane i bardzo mile.Z pewnością wrócę tam jeszcze na zakupy.Pozdrawiam cały personel.

Centrala Twój Market

Witam Serdecznie Panie Bartku, niestety w dniu wczorajszym przeprowadziliśmy rekrutację z której została wyłoniona osoba. Natomiast nasza firma bardzo często poszukuje nowe osoby do centrali, tak więc proszę wypatrywac kolejnych ogłoszeń, pozdrawiam

Centrala Twój Market

Witam serdecznie, nasza Firma nie dyskryminuje nikogo, poza tym nadmienię, że w naszej firmie pracuje już kilka osób z całkowitą wadą słuchu i świetnie sobie radzą. Tak więc śmiało może Pani składać podanie. Pozdrawiam Serdecznie

TATW

czy w innych sklepach na pełnym etacie dostaliście 940 zł czy jest to ewenement Torunia? Chyba ktoś zaczął nas oszukiwać bo i pieniądze wypłacają po czasie my osobiście nosimy się z zamiarem skierowania tematu do inspekcji pracy bo to zakrawa na zmianę umowy bez naszej wiedzy czyli oszustwo podatkowe i złamanie umowy o pracę.

@TATW

Droga "TATW" proszę o kontakt z centrala naszej firmy w celu wyjaśnienia tej niezgodności, w Naszej firmie nie powinny mieć miejsca takie sytuacje, dlatego jeśli faktycznie wystąpił błąd w obliczeniu wypłaty, to zależy nam na jak najszybszym jej wyjaśnieniu i uregulowaniu ewentualnych niezgodności. mail: biuro@twojmarket.pl, pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Twój Market?

Zobacz opinie na temat firmy Twój Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twój Market?

Twój Market